ТВ Програма

ТВ програма

bTV Action

  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.7
  • 09:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 16
  • 10:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.2
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп. 1
  • 12:00
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 12:30
    "Матрицата: Революции" - екшън, сай-фай (САЩ, 2003), режисьори - Лана Уашовски и Лили Уашовски, актьори - Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Ламбер Уилсън, Хюго Уийвинг, Джейда Пинкет Смит, Кари-Ан Мос, Моника Белучи, Мери Алис, Нона Гей, Иън Блис, Натаниъл Лий
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.8
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 17
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, еп.8
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп.2
  • 19:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.3
  • 20:00
    "Агент Х" - сериал , еп. 2
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Отбранителна линия" - драма,трилър (САЩ, 2013), режисьор - Гари Фледър, актьори - Джеймс Франко, Джейсън Стейтъм, Уинона Райдър, Кейт Босуърт, Франк Грило, Рейчъл Лефевр, Криста Кембъл и др.
  • 00:00
    "Агент Х" - сериал , еп. 2
  • 01:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.3
  • 02:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.8
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, еп.8
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.5, еп.2

Сериали

Viasat Nature 00:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
Viasat History 00:40
В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}