ТВ Програма

ТВ програма

bTV Lady

  • Сега
    "Скъпи наследници" - сериал
  • 12:00
    "Горчива любов" - сериал, еп.16
  • 13:00
    "Италианската булка" - сериал, еп.117
  • 14:15
    Фермата: Нов свят" - приключенско риалити с водещи Иван Христов и Андрей Арнаудов, с.5
  • 15:45
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.130
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2 еп.35
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2 еп.40
  • 20:00
    "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.15
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.116
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.87
  • 23:00
    "Сърцето на града" - сериал, еп.17
  • 00:00
    "Сега и завинаги" - сериал, еп.11
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.4 еп.4
  • 02:00
    "Горчива любов" - сериал, еп.16
  • 02:50
    "Вечно твоя" - сериал, еп.134 - 136
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.61

Сериали

e-kids 11:55
Кученце в джобче - анимационен сериал
AXN White 12:00
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 12:00
"Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.10
bTV Comedy 12:00
"Без пукната пара" - сериал
bTV Lady 12:00
"Горчива любов" - сериал, еп.16

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 11:59
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 277
Diema Sport 2 12:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 12-и епизод /п/
Film Plus 12:00
Тенис: Аля Томлянович - Сайсай Женг (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Валенсия - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
MAX Sport 3 12:00
Серия А: Наполи - Дженоа

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
TVT 12:00
Сватбата (образователен филм за семеен туризъм)
Kino Nova 12:00
"Бъди" - семейна комедия с уч. на Рене Русо, Роби Колтрейнл, Алън Къминг, Ирма P. Хол и др.
Cinemax 12:10
"Мис Бала", екшън - трилър, САЩ, 2019; реж. Катрин Хардуик, с Джина Родригес, Исмаел Крус Кордова, Антъни Маки, Ашлин Дърбъз, Мат Лория, [15+]
Cinemax 2 12:10
"На лов за "Червения октомври"", екшън - трилър, САЩ, 1990; реж. Джон МакТирнън, с Шон Конъри, Алек Болдуин, Скот Глен, James Earl Jones, Сам Нийл, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}