ТВ Програма

ТВ програма

e-kids

  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Снежната кралица - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Пълна къща - сериал

Сериали

AXN Black 23:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 20, приключенски, САЩ, 2001
bTV Lady 23:00
"Анна Каренина" - сериал, еп.1
Хоби ТВ 23:00
АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 37 еп.
Viasat History 23:05
Конспирация, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 23:10
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 3, Канада, военен, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 23:00
Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже, директно
MAX Sport 1 23:00
Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
National Geographic 23:00
Гореща зона, еп. 2
Diema Sport 2 23:00
Футбол: Борнемут - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 23:00
Колоездене: ГП на Фурмие, състезание за купата на Франция

Всички предавания

Филми

AXN Black 23:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 20, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 23:00
"Транзит", драма, Германия, 2018; реж. Кристиан Пецолд, с Франц Роговски, Паула Биер, Годехард Гизе, Лилиен Батман, Мериам Цари, [12+]
TVT 23:00
5 върха за 24 часа (образователен филм за планински туризъм)
MGM 23:00
"Криминале" - игрален филм с Джон Траволта, Ума Търман.
EPIC Drama 23:10
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 3, Канада, военен, 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}