ТВ Програма

ТВ програма

e-kids

  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Приключенията на Моби Дик - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Баровки - сериал

Сериали

EPIC Drama 16:05
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
AXN Black 16:05
Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Fox Life 16:05
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 4
ARD 1 16:10
"Буря от любов" - сериал
AXN 16:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019
MAX Sport 3 16:00
Футбол: Байерн ТВ Линдау - Байерн Мюнхен , приятелска среща
MAX Sport 4 16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Атлетико Мадрид

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация
AXN Black 16:05
Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Alfa 16:10
"Цигари за Фидел" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}