ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 05:30
    Куриози
  • 06:00
    Колоездене: Милано - Торино
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 08:00
    Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
  • 09:30
    Автомобилизъм: Купа Eset V4 на Хунгароринг
  • 09:45
    Автомобилизъм: Blancpain GT Америка в Лас Вегас
  • 10:15
    Ветроходство: "Духът на ветроходството", магазинно предаване
  • 10:45
    Куриози
  • 11:00
    Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
  • 11:30
    Олимпийски игри: "От лагер до медал"
  • 12:00
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 12:30
    Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
  • 14:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, първо състезание
  • 14:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, второ състезание
  • 15:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо
  • 16:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 18:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо
  • 20:30
    Новини
  • 20:35
    Самбо: "Легенди на самбото"
  • 20:40
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 22:00
    Голф: Турнир "The Skins" в Япония, обзор
  • 22:30
    Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
  • 23:30
    Новини
  • 23:35
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 00:30
    Колоездене: Милано - Торино
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 04:00
    Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал

Сериали

Fox Life 05:15
"В търсене на малък дом" - втори сезон, еп. 11
Fox Channel 05:15
Пазители на времето - първи сезон, еп. 10
Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 3 /п/
Viasat Explorer 05:30
Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 7
TVPlus 05:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 05:30
Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, директно
TVPlus 05:30
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 06:00
Колоездене: Милано - Торино
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Милано - Торино
BNT 3 06:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 05:20
Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 3 /п/
TV1000 05:25
Разбито, САЩ, драма, 2012
Cinemax 2 05:30
"Земята на чудесата", комедийна драма, Финландия, 2017; реж. Инари Ниеми, с Милка Алрот, Мари Рантасила, Анна Павилайнен, Ееро Ритала, Марти Суосало, [12+]
TV1 05:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}