ТВ Програма

ТВ програма

Fen TV

  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 14:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Сериали

Viasat Nature 01:35
Операция "Човекоядец", сезон 1, еп. 3
VOX 01:35
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Fox Channel 01:45
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 5
Fox Life 01:50
Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
EPIC Drama 01:55
Кръгът Блечли, сезон 1, еп. 4, Великобритания, 2014

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол
BNT 3 01:50
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
Mtel Sport 1 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига 5 кръг

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 01:45
"Панчо Виля", биографична драма, САЩ, 2003; реж. Брус Бересфорд, с Антонио Бандерас, Айън Бейли, Алън Аркин, Джим Броудбенд, Мат Дей, [18+]
RTR 01:45
Игрален филм: "Лятна отпуска"
HBO3 01:55
"Нюйоркска комбина ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, [18+]
SAT 1 02:00
"МакГайвър" - екшън сериал
Skat+ 02:00
"Българите живеят под храма на небето" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}