ТВ Програма

ТВ програма

Planeta Folk

  • Сега
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 00:00
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни

Сериали

AXN Black 15:00
Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
National Geographic 15:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 8
National Geographic HD 15:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 1
bTV 15:00
Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.160
bTV Action 15:00
"Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.12

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 15:10
Тенис: Каролина Плишкова - Гарбине Мугуруса (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - II четвъртфинал, повторение)
Diema Sport 2 15:30
Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бразилия, повторение
Film Plus 15:30
Тенис: Йен-Сун Лу - Карен Качанов (ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:40
Арена Баскет обзорно предаване за баскетбол

Всички предавания

Филми

AXN Black 15:00
Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
TVT 15:00
Каварна. Началото на светлината (образователен филм за познавателен туризъм)
bTV Cinema 15:00
"Втората Земя" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Майк Кейхил, актьори - Брит Марлинг, Джордан Бейкър, Флинт Беверадж, Робин Тейлър, Уилям Мапотър и др.
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация
HBO 15:05
"Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 21:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 21:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}