ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    Нефтената планета: Как нефтът предопредели бъдещето ни? 3-сериен документален филм /Великобритания, 2015г./, 1 епизод
  • 19:55
    Лека нощ, деца! Случки с бърколини
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Сделка или не" - телевизионна игра, нов сезон
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 19:50
    Трудни отговори - романтична комедия, САЩ, 2009 г.; режисьор: Джон Хидман; в ролите: Лорън Греъм, Джеф Даниълс, Лои Тейлър Пучи, Макс Антайсъл
Пълна програма
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов
Пълна програма
  • 17:00
    4исла; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 17:50
    4исла; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 18:40
    4исла; сезон 3, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 19:30
    4исла; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 17:25
    Братя в блатата: Всичко е по-голямо в Тексас
  • 17:53
    Братя в блатата: Дълги шии и къси предпазители
  • 18:20
    Мънго - ловецът на мистерии: Южноамериканският Йети от Аржентина
  • 19:15
    Супер крокодилът-човекоядец
Пълна програма
  • 17:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
  • 19:30
    АТАКА в действие
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Вълчият тотем" - игрален филм
Пълна програма
  • 17:30
    Репортаж
  • 18:15
    Избори за Бундестаг 2017-та - актуални репортажи
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    Берлински кръг: дискусия
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:10
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
  • 17:40
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 18:40
    Америка днес /п/
  • 19:30
    България новини
Пълна програма
  • 17:30
    История.bg 1100 години от битката при Ахелой /п/
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:30
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 17:31
    Miss Moon
  • 17:50
    Bunnicula
  • 17:59
    Bunnicula
  • 18:20
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "Дивата река" -  екшън, приключенски, криминален (САЩ, 1994), режисьор - Къртис Хенсън, актьори - Мерил Стрийп, Дейвид Стратеърн, Кeвин Бейкън, Джоузеф Мазело, Стефани Сойер, Джон С. Райли, Елизабет Хофман и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 15:30
    "Специален доклад" - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов,  Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
  • 18:30
    "Забвение" - фантастика, екшън (САЩ, 2013), режисьор - Джоузеф Косински, актьори - Том Круз, Морган Фрийман, Олга Куриленко, Андреа Райсбороу, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лео и др.
  • 21:00
    "Интервю с вампир" - ужаси (САЩ, 1994), режисьор - Нийл Джордан, актьори -  Том Круз, Брад Пит, Кирстен Дънст, Крисчън Слейтър,  Антонио Бандерас, Стивън Риа, Танди Нютън и др.
  • 23:30
    "В бялата пустош" - драма, военен ( Норвегия, Швеция, Франция, 2012), режисьор - Петер Нес, актьори - Флориан Лукас, Дейвид Крос, Рупърт Гринт, Стиг Хенрик Хоф, Лахлан Найбоа, Сондре Крогтофт Ларсен, Кнут Йонер, Мортен Фалдас и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "На по-добро място" - комедиен сериал
  • 19:00
    "Двама бащи, двама синове"- сериал
  • 20:30
    "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу, Уилям Дефо и др.
  • 22:30
    "Модерно семейство"- сериал
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп.26
Пълна програма
  • 17:35
    Дракони: Отвъд хоризонта
  • 18:00
    Том и Джери: Робин Худ и помощникът му Джери
  • 18:55
    The Happos Family
  • 19:00
    Бен 10
Пълна програма
  • 17:30
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
  • 19:20
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
  • 21:00
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 23:45
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
Пълна програма
  • 15:50
    "Мол Фландърс", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Пен Деншам, с Робин Райт Пен, Морган Фрийман, Стокард Ченинг, Бренда Фрикър, Джон Линч, [12+]
  • 17:55
    "Град Лондон", драма - мистерия, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
  • 19:25
    "Последен курс за Дарвин", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Джеръми Симс, с Майкъл Катън, Нингали Лоуфорд-Уолф, Марк Коулс Смит, Ема Хамилтън, Джаки Уивър, [12+]
  • 21:30
    "Експрес до Маракеш", приключенска комедия, Италия, 1989; реж. Габриел Салваторес, с Диего Абатантуоно, Фабрицио Бентивольо, Кристина Марсилач, Джузепе Чедерна, Джиджо Алберти, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    World Sport
  • 19:00
    Reliable Sources
  • 20:00
    African Voices
Пълна програма
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Под венчило 2" - романтичен филм с уч. на Сента Бергер, Фридрих фон Тюн, Лиза Мартинек, Тим Бергман и др.
  • 22:00
    "Загадки от Флоренция" - романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др., /п/
Пълна програма
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 17:45
    "От глупав по-глупав: Завръщането" - комедия с уч. на Джим Кери, Джеф Даниълс, Катлийн Търнър, Роб Ригъл, Лори Холдън и др., /п/
  • 20:00
    "Операция Делта форс 3: Ясна мишена" - екшън с уч. Джим Фитцпатрик, Браян Дженъс, Грег Колинс, Джон Саймън Джоунс, Гавин Худ, Дейвид Дюкас и др.
  • 22:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
Пълна програма
  • 17:00
    Смъртоносен улов: В пламъци
  • 18:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Пътят на Паркър: В надпревара със студа
  • 19:00
    Фабрика за храна: Хелоуин 2
  • 19:30
    Фабрика за храна: Ядки за трошене
Пълна програма
  • 17:26
    Как са го направили?: Разследване на пожари/ Дъбови бъчви
  • 17:50
    Как са го направили?: Супер косачки/Борса/ Вода
  • 18:15
    Как са го направили?: Кибритени клечки/ Хром
  • 18:40
    Как са го направили?: Всъдеход/Седла/Брашно и кейкове
Пълна програма
  • 17:00
    Огнен дух
  • 18:40
    Стридок
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Рапунцел и разбойникът преди завинаги
Пълна програма
  • 17:30
    "Да изобретяваме"
  • 17:55
    "За играчките"
  • 18:05
    "За играчките"
  • 18:15
    "За играчките"
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Семеен лекар - 104 еп. - Сериал
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже), пряко
  • 18:15
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:10
    Новини
  • 20:15
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Хановер - Кьолн, пряко
  • 18:30
    Куриози
  • 19:00
    Футбол, Бундеслига: Байер - Хамбургер, пряко
  • 21:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 17:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 18:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 1
  • 19:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 2
  • 19:45
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 17:05
    Extreme Sports Channel 2013
  • 18:00
    Gotta Grudge
  • 18:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Мега бърлоги
  • 18:30
    Мега бърлоги
  • 19:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 17:00
    Училище за булки - игрален филм
  • 19:00
    Мики - първи сезон
  • 19:30
    Мики - първи сезон
  • 20:00
    Неустоими измамници - първи сезон
Пълна програма
  • 17:05
    Монк - седми сезон
  • 18:05
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
  • 19:10
    Военни престъпления - трети сезон
  • 20:05
    Военни престъпления - трети сезон
Пълна програма
  • 16:30
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 18:25
    "В кадър ХІV, 39 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 18:55
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 21:00
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 17:15
    Вълци, сезон 1, еп. 3
  • 18:15
    Вълци, сезон 1, еп. 4
  • 19:10
    Вълци, сезон 1, еп. 5
  • 20:05
    Вълци, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доброта, благост и огнени сака
  • 18:00
    Лиипу и Питбула: Американски хром
  • 19:00
    Загадъчни антиквари: Писмото на Линкълн
  • 20:00
    Американски антиквари: Корав орех
Пълна програма
  • 17:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 45 еп. /п/
  • 18:00
    Документален филм
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 24 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:45
    "Моите приятели животните"
  • 18:00
    "Пингу"
  • 18:05
    "Кипър"
Пълна програма
  • 17:00
    "Беновска пита"
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Коктейл" с Деси Жаблянова
  • 20:00
    "Кръвна група:шампион" - портрети на легендарни спортисти
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
Пълна програма
  • 16:15
    "Дилемата на Джони" - комедия / младежки с Робърт Дауни мл., Пол Глийсън.
  • 17:40
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 19:45
    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
  • 21:15
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи, Даян Венора, Клиф де Янг.
Пълна програма
  • 17:20
    RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP
  • 18:05
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 18:50
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 19:35
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
  • 18:00
    Пич, оправи ми колата
  • 18:30
    Пич, оправи ми колата
  • 19:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 17:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 17:45
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Troye Sivan's Viral Vids
  • 19:30
    MTV Essentials: Rihanna Vs The...
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 17:25
    Замръзнала планета, сезон 1, еп. 1
  • 18:20
    Замръзнала планета, сезон 1, еп. 2
  • 19:15
    Замръзнала планета, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Вулканични одисеи, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Оцеляване в Америка, еп. 1
  • 18:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 19:00
    В зората на човечеството, еп. 1
  • 20:00
    Да счупиш рекорда, еп. 1
Пълна програма
  • 17:24
    Пума срещу вълк
  • 18:11
    Двубоят на блатните дракони
  • 19:00
    Премиера Райски острови: Родени от огън
  • 19:48
    Дивата Колумбия
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, директно
  • 17:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:00
    Футбол: Страсбург - Нант, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 16:20
    Премиера. Юбилейна вечер на Йосифа Кобзон
  • 21:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 22:30
    "Какво? Къде? Кога?" - есенна серия на игрите
  • 23:40
    Филм "...в стил JAZZ"
Пълна програма
  • 17:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Това е България" - документален филм
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Автограф" - музикално ток-шоу
  • 18:30
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 16:05
    "Междузвездни войни, Епизод ІІ: Клонираните атакуват" - фантастика / приключенски филм, САЩ, 2002
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Дженоа
  • 18:00
    Екстремни спортове
  • 19:30
    Мобил 1
  • 20:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 16:45
    "25-те най-страхотни мигове, уловени от камерата" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Завръщане или отказване завинаги?" - шоу
Пълна програма
  • 17:35
    Вести-Москва
  • 17:50
    "За най-важното"
  • 18:45
    "Културният отдих"
  • 19:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 18:00
    "В рамките на седмицата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
Пълна програма
  • 17:05
    "Ченгето на мола" - екшън комедия, САЩ, 2009
  • 18:55
    "Голямото печене" - шоу
  • 19:20
    "Юлия Лайчик издирва: Обади се!" - репортаж
  • 20:45
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Джон Лоутън представя ..........." - док.поредица
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога" с проф.Стамен Стаменов / на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 17:05
    Barbie - Fairytopia
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 18:45
    Inspector Gadget
  • 19:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 91 и 92 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Палми в снега - романтичен, 2015, Испания, 2015, Режисьор: Фернандо Гонсалес Молина, С: Марио Касас, Адриана Угарте, Макарена Гарсия, Ален Ернандес, Берта Васкес
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 17:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 4
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Критичните придружители
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 8
  • 19:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Шаферът-травестит
Пълна програма
  • 17:30
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 18:00
    Импресия Ирландия
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Приключение край Атон
Пълна програма
  • 17:00
    Строителство извън мрежата
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 17:00
    Строителство извън мрежата
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 15:55
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, с Ричард Гиър, 2000
  • 17:40
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, Ричард Гиър, 1999
  • 19:35
    Послания от мрака, САЩ, драма/мистерия, с Ричард Гиър, Лора Лини, 2002
  • 21:30
    Дон Джон, САЩ, комедия/драма/романтичен, със Скарлет Йохансон, Джоузеф Гордън-Левит, 2013
Пълна програма
  • 17:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
  • 18:15
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
  • 18:35
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Най-горещите хитове на лято 2017
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 16:55
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Предлага се трошка, търси се колата мечта" - доку-поредица
  • 20:15
    "Братята градинари" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 16:45
    Завинаги - първи сезон
  • 17:40
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:35
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 19:30
    Голяма риба - игрален филм
Пълна програма
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 17:30
    DESIGNERS
  • 18:00
    DESIGNERS
  • 18:30
    DESIGNERS
  • 19:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 19-22 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 27 и 28 еп.
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 5 и 6 еп.
  • 20:20
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 6 еп.
Пълна програма
  • 17:30
    Hовини
  • 17:45
    Спорт
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    Времето
Пълна програма
  • 17:20
    Рыбалка без границ
  • 17:45
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 18:15
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 18:30
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Дивергенти 3: Предани" (премиера) - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 17:30
    Deadliest Catch: Collison Course
  • 18:15
    Man, Woman, Wild: Amazon
  • 19:00
    Man, Woman, Wild: Tasmania
  • 19:45
    Man, Woman, Wild: Botswana
Пълна програма
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже), пряко
  • 18:15
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:10
    Новини
  • 20:15
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 16:30
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 18:25
    "В кадър ХІV, 39 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 18:55
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 21:00
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:30
    My Friends Tigger & Pooh
  • 18:00
    The Lion Guard
  • 18:30
    Sofia The First
  • 19:00
    Jake and the Never Land Pirates
Пълна програма
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 17:00
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
  • 17:50
    Blood Relatives: Four Women and a Funeral
  • 18:40
    Blood Relatives: He Said, She's Dead!
  • 19:30
    Blood Relatives: Murder Mansion
Пълна програма
  • 17:25
    Ultimate Clash: Rudisha vs Kemboi
  • 17:55
    National Icons: Bolt vs Farah
  • 18:20
    Up Close With: Nataliya Dobrynska
  • 18:50
    Body & Soul: Mo Farah
Пълна програма
  • 16:50
    Major League Fishing
  • 17:40
    Major League Fishing
  • 18:30
    American Rifleman
  • 18:55
    American Rifleman
Пълна програма
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доброта, благост и огнени сака
  • 18:00
    Лиипу и Питбула: Американски хром
  • 19:00
    Загадъчни антиквари: Писмото на Линкълн
  • 20:00
    Американски антиквари: Корав орех
Пълна програма
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 18:00
    В зората на човечеството, еп. 1
  • 19:00
    Да счупиш рекорда, еп. 1
  • 20:00
    Прекрасният нов свят, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 17:50
    Анимакс Mюзикс 2017 г. Осака; сезон 1, епизод 1, концерт, Япония, 2017
  • 19:55
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, риалити, 2012
  • 20:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, 2013
Пълна програма
  • 17:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 18, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 19:25
    Възприятия; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 20:25
    Възприятия; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 21:25
    Възприятия; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 17:00
    Ловецът на убийци: Затегни болтовете
  • 18:00
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
  • 19:00
    Неразрешени случаи: Дежавю/Тайната в кладенеца
  • 20:00
    Първите 48 часа: Майка на две деца
Пълна програма
  • 16:45
    Пазителят
  • 18:40
    Американски бандити
  • 20:35
    Пътят
  • 22:50
    Прокълнатите
Пълна програма
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Загадката на Охридската легенда" - документален филм
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Църквата край Златния рог" - документален филм
Пълна програма
  • 16:45
    Без права на ошибку. Х/ф
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
  • 18:15
    SpongeBob SquarePants
  • 18:40
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 17:25
    Lisa's Big Secret (18+)
  • 17:47
    Cock Feels Huge In Tiny Teen Pussy (18+)
  • 18:10
    Nice Nylons (18+)
  • 18:34
    They Always Come Back (18+)
Пълна програма
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Европейско първенство по баскетбол: финал
  • 19:00
    Бартер игрален филм /България, 2015г./, режисьор Атанас Киряков, в ролите: Филип Аврамов, Татяна Лолова, Михаил Мутафов, Койна Русева, Калин Вельов и др.
  • 20:40
    Извън играта
  • 21:10
    Европейско първенство по бокс за младежи репортаж от Албена
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Говори България - премиера
  • 18:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:00
    Акценти
Пълна програма
  • 17:30
    CULTURAL FLAVOURS - INDIA
  • 18:00
    DOGS OF PEACE
  • 19:00
    WAR AGAINST WATERS
  • 20:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - MADAGASCAR
Пълна програма
  • 17:20
    Explosion Fight Night
  • 18:25
    OZ Academy
  • 19:00
    World Karate Federation 2016
  • 20:30
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 17:30
    European Wakeboard and Wakeskate Championship
  • 18:00
    Occ-Cast
  • 18:30
    Girls Of Summer
  • 19:00
    Bubba's World
Пълна програма
  • 17:15
    Гепардите от дълбините на океана
  • 18:10
    Тайният живот на езерата (4)
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (4)
  • 19:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
Пълна програма
  • 17:30
    Хърватски перли
  • 18:00
    Калиакра
  • 18:30
    Фестивал на занаятите "По Малкотърновски - от извора на Странджа"
  • 19:00
    Легендите оживяват - Тополовград, с.2 еп.5
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Септември - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 16:30
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier - повторение)
  • 20:30
    Ветроходство: М32 SERIES - Чикаго, САЩ - обзор
  • 21:30
    "Footbrazil" - 19 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 17:30
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 19:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 20:30
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 17:00
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
  • 17:50
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 18:40
    Кръвожадни роднини: Казват, че е мъртва
  • 19:30
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
Пълна програма
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, премиера
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, премиера
  • 23:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 16:35
    "Обичам те, Бет Купър", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Крис Кълъмбъс, с Хейдън Панетиър, Пол Ръст, Джак Т. Карпентър, Лорън Лондън, Лорън Сторм, [12+]
  • 18:20
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 20:00
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 21:45
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
Пълна програма
  • 17:10
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 18:55
    "Тенекиена звезда I, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Марк Джобст, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [15+]
  • 19:55
    "Играчи ІІІ, 9 еп.", спортна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Катънбърг, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 20:25
    "Заместник-директори ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джоди Хил, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
Пълна програма
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    По пътеките на Пирин (1 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    По пътеките на Пирин (2 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
  • 22:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:25
    Студио "Футбол"
  • 19:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 20:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 17:25
    Nella the Princess Knight
  • 17:50
    Rusty Rivets
  • 18:15
    Rusty Rivets
  • 18:35
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 17:40
Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Viasat Nature 17:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
e-kids 18:00
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Life 18:00
40 е новото 20 - четвърти сезон
bTV Action 18:00
"Монк" - сериал, еп. 13

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
Eurosport 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата

Всички предавания

Филми

Fen TV 17:40
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
EPIC Drama 17:40
Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Cinemax 2 17:45
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Cinemax 17:50
"Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
Skat+ 17:50
"Храмове на българската памет - Кърджалийски манастир" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}