ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 13:00
    България от край до край 4 /9, последен епизод/
  • 13:30
    Музикална сцена БНТ1 Моцартови празници - Правец 2017 /откриване/
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп. 24
  • 13:00
    "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, криминален, САЩ, 2008 г. Режисьор: Катрин Къран; Актьори: Кам Хескин, Крис Гиър, Адам Кроусдел и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Сватбено пожелание" - с уч. на Кейти Секоф, Сейдж Броклибенк, Ким Пойриър, Томи Лиутас, Ники Елек, Стивън Хузар и др.
  • 14:15
    "Пръстен до пролетта" - с уч. на Рейчъл Бостън, Кърби Мороу, Джеси Мос, Али Либерт и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева
  • 11:30
    Новините ON AIR
  • 12:00
    Глухар - криминален сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
  • 14:00
    Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
  • 16:00
    Шефове - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    4исла; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 12:00
    4исла; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 12:50
    4исла; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 13:40
    4исла; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 11:00
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединена къща в клоните на дърветата - подарък
  • 11:55
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Международна дейност: Германия
  • 12:50
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 13:45
    Спасяване на диви животни: Епизод 3
Пълна програма
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:40
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 10:05
    Маратонът в Берлин
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Любов под знака на дракона" - любовен филм, ФРГ, 2008
Пълна програма
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:00
    Изкуството на 21 век /п/
  • 11:30
    Часът на студентите: Ателие /п/
  • 12:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
Пълна програма
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 13:00
    Извън играта
  • 13:35
    Библиотеката
Пълна програма
  • 10:56
    Inspector Gadget
  • 11:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:40
    New Looney Tunes
  • 11:52
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 11:00
    "Зодиак: Знаци на апокалипсиса" - фантастика, екшън (САЩ, 2014) ,режисьор - Дейвид Хоган, актьори - Кристофър Лойд, Джоел Греч, Райли Долман и др.
  • 12:45
    "300" - екшън, драма, исторически, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Доминик Уест, Родриго Санторо, Майкъл Фасбендер, Лена Хийди, Джерард Бътлър и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 12,13
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 10:30
    "Рок завинаги" - мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор - Адам Шанкман, актьори - Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант, Матю Ръш Съливан, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Алек Болдуин, Том Круз,  Мери Джей Блайдж, Пол Джиамати, Катрин Зита-Джоунс и др.
  • 13:00
    "Топ Гън" - екшън, драма, романтичен (САЩ,1986), режисьор -  Тони Скот, актьори - Том Круз, Тим Робинс, Кели Макгилис, Вал Килмър, Антъни Едуардс и др.
  • 15:30
    "Специален доклад" - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов,  Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
  • 18:30
    "Забвение" - фантастика, екшън (САЩ, 2013), режисьор - Джоузеф Косински, актьори - Том Круз, Морган Фрийман, Олга Куриленко, Андреа Райсбороу, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лео и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация, комедия (САЩ, 2014), сценаристи - Джон Абъд, Ерик Дарнел, Том МакГрат, Майкъл Котън, режисьор - Саймън Дж. Смит
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.6
  • 17:30
    "На по-добро място" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 12:30
    "Какво ядем?"
  • 13:00
    "MasterChef" - с.3
  • 14:30
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 11:10
    Бен 10
  • 11:25
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
  • 11:35
    Бен 10
  • 11:50
    Бен 10
Пълна програма
  • 10:30
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
  • 12:45
    "Без лоши чувства", комедия, САЩ, 2013; реж. Грег Мотола, с Лари Дейвид, Бил Хедър, Филип Бейкър Хол, Джон Хам, Кейт Хъдсън, [12+]
  • 14:25
    "Златни години", криминална комедия, Великобритания, 2016; реж. Джон Милър, с Бърнард Хил, Вирджиния МакКена, Сю Джонсън, Фил Дейвис, Брад Мур, [12+]
  • 16:00
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    "Шаман", приключенска драма, Франция, 1996; реж. Бартабас, с Игор Готсман, Спартак Федотов, Владимир Яковлев, Сергей Емилиянов, Емилия Добрин, [12+]
  • 12:35
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
  • 14:20
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 15:50
    "Мол Фландърс", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Пен Деншам, с Робин Райт Пен, Морган Фрийман, Стокард Ченинг, Бренда Фрикър, Джон Линч, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
  • 12:15
    "Годеник по неволя" - романтична драма с уч. на Юлиа Щинхоф, Дитрих Матауш, Ралф Бауер, Хайко Дойчман и др.
  • 14:10
    "Загадки от Флоренция" - романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 11:00
    "Икона " - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., II част
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Звярът" - сериал
  • 14:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
Пълна програма
  • 11:00
    Скрап в Полша: Епизод 4
  • 12:00
    Битки за багаж: Докажи се
  • 12:30
    Битки за багаж: Пари не се правят лесно
  • 13:00
    Съкровища в склада: Епизод 1
Пълна програма
  • 10:38
    Войни на сметището: Мощни дърпачи
  • 11:26
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
  • 12:14
    Ловци на митове: Трансформатори
  • 13:02
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
Пълна програма
  • 11:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 11:30
    Принцесата и жабокът
  • 13:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 13:30
    Рапунцел и разбойникът преди завинаги
Пълна програма
  • 10:55
    "Изумителни постижения"
  • 11:25
    "Изумителни постижения"
  • 11:50
    "Чудата наука"
  • 12:20
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:20
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 12:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 13:00
    Руби и Куентин - Комедия
  • 15:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
Пълна програма
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже), пряко
  • 18:15
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:10
    Новини
  • 20:15
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал, пряко
  • 12:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 13:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал, пряко
Пълна програма
  • 10:45
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 11:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
  • 12:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 1
  • 13:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 10:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:35
    Extreme Sports Channel 2013
  • 12:30
    Gotta Grudge
  • 12:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Телепазар
  • 11:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 10:55
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 11:25
    Уитни- първи сезон
  • 11:55
    Уитни- първи сезон
  • 12:25
    Това сме ние - първи сезон
Пълна програма
  • 10:20
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
  • 11:20
    Отец Браун - втори сезон
  • 12:20
    Отец Браун - втори сезон
  • 13:10
    От местопрестъплението - трети сезон
Пълна програма
  • 10:35
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
  • 12:15
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 13:45
    "Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 14:15
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
Пълна програма
  • 11:05
    Вълци, сезон 1, еп. 6
  • 12:00
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 12:55
    Конспирация, сезон 1, еп. 2
  • 13:45
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Прозрението
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Системата "Чъм"
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Прославен спец по залозите
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Залози по войнишки
Пълна програма
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 45 еп. /п/
  • 12:00
    Документален филм
  • 13:00
    Киноложка изложба
  • 13:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 24 еп.
Пълна програма
  • 10:55
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:20
    " ЯЯ и Зук"
  • 11:25
    "Паленца"
  • 11:45
    "Пингу"
Пълна програма
  • 10:15
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    Аферата "КТБ"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 10:15
    "Брейк" - музикален / драма с Финеас Нюборн мл., Бен Локи, Трейси "Айс Ти" Мероу, Лусинда Дики.
  • 11:40
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 13:15
    "Клифърд" - комедия с Мартин Шорт, Чарлс Гродин, Мери Стийнбъргън, Дабни Колман.
  • 14:45
    "Малката вещица" - комедия / младежки филм с Дан Готие, Робин Лайвли.
Пълна програма
  • 10:55
    TRIAL DE CAHORS
  • 11:20
    FIM MX BEHIND THE GATE
  • 11:45
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 12:35
    STOP AND GO
Пълна програма
  • 11:00
    The Ride
  • 12:00
    Game Changer: Шон Мендес
  • 12:30
    MTV хулигани
  • 13:00
    Класация Евро Топ
Пълна програма
  • 11:00
    US Hotlist Top 20
  • 12:30
    Hot Right Now!
  • 13:00
    MTV World Stage
  • 14:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 11:10
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 1
  • 12:00
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 2
  • 12:55
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 3
  • 13:45
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 11:00
    Изследователи на акули, еп. 5
  • 12:00
    Изследователи на акули, еп. 6
  • 13:00
    Изследователи на акули, еп. 7
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 8
Пълна програма
  • 11:05
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми
  • 11:53
    Ум на гигант
  • 12:42
    Екстремно оцеляване
  • 13:26
    Завръщането на лъвовете
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Монпелие - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Саутхямптън - Манчестър Юнайтед (1995-96), повторение
  • 12:35
    Класика от Висшата лига - Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
Пълна програма
  • 10:30
    "Честна дума"
  • 11:20
    "Фазенда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    Премиера "Главният котарак на страната"
Пълна програма
  • 11:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 10:00
    "Щуротии в лунапарка" - комедия, САЩ, 2009
  • 12:05
    "Сърфист по душа" - спортна драма, САЩ, 2011
  • 14:10
    "Отново на 17" - комедия, САЩ, 2009
  • 16:05
    "Междузвездни войни, Епизод ІІ: Клонираните атакуват" - фантастика / приключенски филм, САЩ, 2002
Пълна програма
  • 09:30
    Италия, Серия А: Спал - Наполи
  • 11:30
    Италия, Серия А: Ювентус - Торино
  • 13:30
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория - Милан
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 08:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 11:40
    "Суперталантът" - шоу
  • 14:20
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
  • 16:45
    "25-те най-страхотни мигове, уловени от камерата" - шоу
Пълна програма
  • 11:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 12:00
    "Утрото на Русия"
  • 17:00
    Вести
  • 17:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 09:05
    Кулинарно шоу
  • 12:05
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 13:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 15:30
    "Д-р Дулитъл" - комедия, САЩ, 1998
Пълна програма
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
  • 14:00
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков / повторение/
Пълна програма
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 11:35
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 12:05
    Sally Bollywood
  • 13:00
    Das magische Haus
Пълна програма
  • 11:05
    Холивудски знаменитости: Кевин Костнър,Кевин Спейси
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    451 градуса по Фаренхайт - драма, Великобритания, 1966, режисьор Франсоа Трюфо, с Алекс Скот, Бърнард Хърман, Джули Кристи, Оскар вернер, Сирил Кюсак, по романа на Рей Бредбъри
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Сбогом на традициите
  • 12:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Шумни, горди роми
  • 13:00
    Това е животът: Да повярваш в шанса и да намериш семейство
  • 14:00
    6 дъщери: Пълно преобразяване за петзначки
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Елена
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 13:00
    Национален парк Рила
Пълна програма
  • 11:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Риболов за Големия шлем с Робсън Грийн
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 11:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Риболов за Големия шлем с Робсън Грийн
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 10:35
    Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, 1988
  • 12:20
    Хелбой, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, с Рон Пърлман, 2004
  • 14:20
    Челюсти 3, САЩ, приключенски/ужаси/трилър, 1983
  • 15:55
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, с Ричард Гиър, 2000
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 11:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 11:50
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
  • 12:20
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Най-горещите хитове на лято 2017
  • 18:00
    Вечни хитове
Пълна програма
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
Пълна програма
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:55
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
  • 13:00
    "Любов по трудния начин" - драма, САЩ, режисьор Петер Зер; в ролите: Ейдриан Броуди, Шарлот Аяна, Катрин Мениг и др. /п/
Пълна програма
  • 11:10
    Под наблюдение - първи сезон
  • 12:05
    Кости - пети сезон
  • 13:00
    Кости - пети сезон
  • 13:55
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 11:00
    DESIGNERS
  • 11:30
    DESIGNERS
  • 12:00
    DESIGNERS
  • 12:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал, пряко
  • 12:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 13:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал, пряко
Пълна програма
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 11:10
    "Спешни случаи" - 2 и 3 еп.
  • 12:00
    "Школа за опасни шофьори" - 6 еп.
  • 12:50
    "Кеш и Кари" - 5 и 6 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 10 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:25
    Времето
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Спорт
Пълна програма
  • 10:50
    В поисках хорошего клева
  • 11:20
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 11:50
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 12:05
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 11:00
    "Далеч от дома" - с уч. на Бари Уотсън, Стефани фон Пфетен, Пол МакГилиън, Том МакБет, Ели Гори и др., /п/
  • 13:00
    "Кънки с остър връх 2: Борба за златото" - романтичен филм с уч. на Кристи Карлсън Романо, Рос Томас, Скот Томпсън Бейкър, Ким Киндрик, Стефани Крамер и др., /п/
  • 15:10
    "Робинзон Крузо" - приключенски с уч. на Пиърс Броснан, Поли Уокър, Уилям Такату, Ян Харт, Джеймс Фрейн и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can Our Minds Be Hacked?
  • 11:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Reality Real?
  • 12:15
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Do We Have Free Will?
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a God Particle?
Пълна програма
  • 11:05
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 11:20
    3WAYS2
  • 11:35
    CITY GRAMMAR
  • 11:45
    GADGET-X
Пълна програма
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:20
    Режи!
Пълна програма
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже), пряко
  • 18:15
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:10
    Новини
  • 20:15
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 10:35
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
  • 12:15
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 13:45
    "Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 14:15
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    The Lion Guard
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Grave Secrets: Secret Vows
  • 12:00
    A Crime to Remember: Luck Be A Lady
  • 12:50
    A Crime to Remember: The Gentleman Killer
  • 13:40
    A Crime to Remember: Paradise Lost
Пълна програма
  • 11:05
    Star Rated: Amazing Mansions
  • 11:35
    Top: Watches Victims
  • 12:00
    Clubland: FC Porto
  • 12:30
    Top: Family Coaching
Пълна програма
  • 11:00
    American Rifleman
  • 11:25
    American Rifleman
  • 11:50
    Midways USA's Rapid Fire
  • 12:15
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Прозрението
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Системата "Чъм"
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Прославен спец по залозите
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Залози по войнишки
Пълна програма
  • 11:00
    Изследователи на акули, еп. 6
  • 12:00
    Изследователи на акули, еп. 7
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 8
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп. 24
  • 13:00
    "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, криминален, САЩ, 2008 г. Режисьор: Катрин Къран; Актьори: Кам Хескин, Крис Гиър, Адам Кроусдел и др.
Пълна програма
  • 10:55
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, 2012
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, риалити, 2012
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Анимакс Mюзикс 2017 г. Осака; сезон 1, епизод 1, концерт, Япония, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Възприятия; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Възприятия; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 11:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Мъжът в черно: Питър Мур
  • 12:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Удушвача от Съфолк
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изкормвача от Камдън
  • 14:00
    Градски кошмари: Най-жестокото срязване
Пълна програма
  • 10:55
    Дванайсет
  • 12:50
    Животното
  • 14:35
    Присъдата
  • 16:45
    Пазителят
Пълна програма
  • 11:00
    "Израиль за неделю"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 11:00
    Класическа музика: Музикални празници "Емил Чакъров" - Клавирно дуо Рада Чомакова - Десислава Щерева
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Живей като другите и бъди благословен" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
  • 12:05
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:55
    If The Bra Fits, Fuck It! (18+)
  • 11:20
    Little Peeping Tom Caught Red Handed (18+)
  • 11:43
    My Stepmother's Pantyhose (18+)
  • 12:06
    Curve Nation (18+)
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier - повторение)
  • 12:45
    Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - финал (WTA International - повторение)
  • 15:00
    Тенис: Korea Open, Сеул - финал (WTA International - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 09:30
    Европейско първенство по волейбол /жени/: България - Украйна
  • 11:30
    Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
  • 13:20
    Световен рали шампионат: Рали Германия - обзорна програма
  • 14:15
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:00
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 11:35
    Лов на съкровища, 1/4
  • 12:15
    На кайманите
  • 14:10
    Каквото искаш
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    AVICENNA - THE LIGHT FROM EAST
  • 12:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 14
  • 12:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 16
  • 13:00
    ANIMAL ALLIES - PLUGGER THE HORSE
Пълна програма
  • 11:00
    NEW Extreme IV
  • 13:15
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 15:35
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 17:20
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 10:00
    Малиново вълшебство
  • 11:20
    Г-ца Минус
  • 12:45
    Детегледачът-футболист
  • 14:20
    Обратно движение
Пълна програма
  • 11:00
    World of X Games 2016
  • 12:00
    Stupidface
  • 13:00
    Pull
  • 13:30
    European Wakeboard and Wakeskate Championship
Пълна програма
  • 10:55
    Планетата Европа (2)
  • 11:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 12:15
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 12:40
    Дивата природа на Нова Зеландия (2)
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.10
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 12:30
    Виж България - Земенски манастир Св. Йоан Богослов
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол: Славия - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 13:00
    Футбол: Пирин - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Черно море - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол: Фламенго - Аваи (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 12:30
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:30
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 6-и епизод
  • 15:15
    Футбол: Шефилд Уенздей - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
Пълна програма
  • 11:10
    Гробовни тайни: Тайни обети
  • 12:00
    Престъплението, което ще се помни: Усмивка от Фортуна
  • 12:50
    Престъплението, което ще се помни: Убиецът-джентълмен
  • 13:40
    Престъплението, което ще се помни: Изгубеният рай
Пълна програма
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие - 2 част
  • 13:00
    Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, първо излъчване
  • 14:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 2 част
Пълна програма
  • 11:00
    На фокус Йожеф Ач - Крайбрежни шарани
  • 11:30
    Кухнята на любителите на риба - С Арманд Кауцки
  • 12:00
    TopMixTV - Печелившо място
  • 12:30
    Перфектният рибар - Напред за Шарана
Пълна програма
  • 09:50
    "Несломим", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Клинт Истууд, с Морган Фрийман, Мат Деймън, Тони Городж, Патрик Мофокенг, Мат Стърн, [12+]
  • 12:05
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 13:40
    "Непобедимият (2006)", , САЩ, 2006; реж. Ериксън Кор, с Марк Уолбърг, Грег Киниър, Елизабет Банкс, Кевин Конуей, Майкъл Риспъли, [12+]
  • 15:25
    "Съвременно семейство VІІІ, 16 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Джим Хенз, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    "Сред великата пустош", документален - биографичен, САЩ, 2015; реж. Грег Коос, с Ланс Маки, Дик Маки, Кати Смит, Джеф Кинг, Джо Ръниан, [12+]
  • 11:30
    "Виктория I, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 12:20
    "Бялата кралица I, 4 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Джейми Пейн, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
  • 13:20
    "Обител на лъжата ІІІ, 11 еп. - Заедно", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Behind the Cover
  • 11:15
    Behind the Cover
  • 11:30
    Yoga Health & Well Being
  • 11:45
    Yoga Health & Well Being
Пълна програма
  • 11:00
    Светлина ни е потребна (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Спомените на една градска градина (образователен филм за семеен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 12:55
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 13:25
    Новини
  • 13:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:55
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 13:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 11:40
    Zack and Quack
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма

Сериали

PRO 7 11:10
"По средата" - сериал
Viasat Explorer 11:10
Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
RTR 11:15
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat History 11:30
Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 12:00
Жилет футбол
Diema Sport 12:00
Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
TV1000 11:25
Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Fox Life 11:30
101 далматинци - игрален филм
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Пепел от рози" - сериен филм , /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}