ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:50
    Едно голямо семейство тв филм /6 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 7
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
Пълна програма
  • 16:40
    Великата - сериал, историческа драма /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 17:05
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 17:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 5, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 18:00
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 19:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 10
  • 17:25
    Правосъдие в горите на Мейн: Незаконна марихуана
  • 18:20
    Дебеличкият ми любимец: Крадливият бигъл
  • 19:15
    Лошо куче!: Кучета-примадони и котки-крадци
Пълна програма
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • 17:00
    Standard BG
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 18:30
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 20 епизод
Пълна програма
  • 17:06
    Miss Moon
  • 17:25
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 17:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 17:55
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,2, еп.20
  • 18:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.6
  • 19:00
    "Стоте" - сериал, еп. 11
  • 20:00
    Премиера: "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 13
Пълна програма
  • 17:00
    "Между два живота" - комедия, Канада, 2008 г., режисьор:  Джон Стокуел, в ролите:  Ева Амури, Антон Йелчи, Сюзън Сърандън, Уила Холанд и др.
  • 19:15
    "Земя на престъпници" - криминален, драма (САЩ, 2012), режисьори - Адам Аркин, Майкъл Динър, актьори - Мери Стийнбъргън, Люк Граймс, Хали Бенет, Джон Хоукс и др.
  • 21:00
    "Вдишване" - драма, трилър ( САЩ, 2010) режисьор - Балтазар Кормакур,актьори - Майа Сталард, Венсан Перез, Джорди Молла, Дърмът Мълроуни, Сам Шепърд, Розана Аркет, Даян Крюгер и др.
  • 22:45
    "Сервитьорка" - драма (САЩ, 2007), режисьор - Адриен Шели, актьори - Кери Ръсел, Нейтън Филион, Шерил Хайнс, Джереми Систо, Анди Грифит, Адриен Шели и др.
Пълна програма
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.6
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.4
  • 19:00
    "Предградие" - сериал, с.3
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал, с.9
Пълна програма
  • 17:00
    Премиера: "Всичко може да се случи" - сериал, еп.17
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп.20
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.8, еп. 2
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.57
Пълна програма
  • 17:10
    Бен 10
  • 17:20
    Бен 10
  • 17:35
    Малки Титани: В готовност
  • 17:45
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 16:00
    "Ловци на духове (1984)", комедия - фентъзи, САЩ, 1984; реж. Айвън Райтман, с Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, [12+]
  • 17:45
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
  • 19:10
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 21:00
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 16:10
    "Гадже за 5 минути", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Солет, с Майкъл Сера, Кат Денингс, Арън Ю, Рафи Гаврон, Ери Грейнър, [12+]
  • 17:40
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 19:10
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 21:30
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
  • 21:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 9
  • 17:30
    "Кевин може да почака" (премиера) - сериал, сезон 1
  • 18:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили
Пълна програма
  • 17:00
    Изоставени конструкции: Изгубени мостове
  • 18:00
    Войни за контейнери: Видения в зелено
  • 18:30
    Войни за имоти: епизод 17
  • 19:00
    Да продадеш колата си: Рейндж Роувър Мк3
Пълна програма
  • 17:02
    Как работи Земята: Ледена епоха или адски огън?
  • 17:50
    Машините на Леонардо: Летяща машина
  • 18:40
    Ловци на митове: Опасно шофиране
  • 19:30
    Мегалетище на ретген: Състезание срещу часовника
Пълна програма
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Кърби Бъкетс
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 17:10
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 17:35
    "Изумителни постижения"
  • 18:00
    "Изумителни постижения"
  • 18:25
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 17:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кронплац, гигантски слалом (жени), втори манш
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), първи манш, директно
  • 19:45
    Конен спорт: Световна купа в Лайпциг
Пълна програма
  • 16:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 23:15
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф
Пълна програма
  • 17:10
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 3
  • 18:00
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 3
  • 18:25
    Мащабни продажби, сезон 1, еп. 3
  • 18:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 17:05
    Alpine Adventurer
  • 18:00
    Blood, Sweat & Gears
  • 18:55
    Freeride World Tour 2016
  • 19:20
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Помощ след ремонт
  • 18:30
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 17:05
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 7
  • 17:30
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 8
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 9
  • 19:00
    40 е новото 20 - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 17:05
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 9
  • 18:10
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 8
  • 19:10
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 23
  • 20:05
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 15:25
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 17:30
    "Развод ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Адам Бърнстийн, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 18:00
    "Сблъсъци ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
  • 18:35
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
Пълна програма
  • 16:35
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 7
  • 17:25
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 8
  • 18:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 19:05
    Конспирация, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 17:00
    Планинари: Няма връщане назад
  • 18:00
    Спецове в заложната къща: Великият Скот!
  • 18:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Произшествие с фиксатор
  • 19:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
Пълна програма
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 36 еп.
  • 18:30
    Документален филм
  • 19:30
    Спорт и обучение на кучето
Пълна програма
  • 17:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Моите приятели животните"
  • 17:50
    "Сега знаеш"
  • 18:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:10
    "Планината на смелостта" - драма / семеен с Джулиет Кейтън, Чарли Шийн, Джоан Кларк, Лесли Карон.
  • 17:50
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн, Дийн Стокуел, Мерседес Руел.
  • 19:35
    "Лох Нес" - драма / семеен с Тед Дансън, Джоли Ричардсън, Ян Холм, Джеймс Фрейн.
  • 21:15
    "Нежност" - комедия / драма, Франция, с Одри Тоту, Франсоа Дамиен.
Пълна програма
  • 17:00
    Срещи катастрофи
  • 17:30
    Срещи катастрофи
  • 18:00
    Къщурки
  • 18:30
    Къщурки
Пълна програма
  • 16:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 18:00
    2018 GRAMMYs: The Nominees
  • 19:00
    Beyonce: Hitlist
  • 19:35
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 16:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
  • 17:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 5
  • 17:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 6
  • 18:10
    Пол О'Грейди: От любов към животните, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 18:00
    Познатата Вселена, еп. 2
  • 19:00
    Човешката раса, еп. 7
  • 20:00
    Човешката раса, еп. 8
Пълна програма
  • 17:05
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми, еп. 1
  • 18:00
    Снежният леопард на Афганистан, еп. 1
  • 18:50
    Сафари компилации на живо, еп. 2
  • 19:45
    Екстремни животински бебета, еп. 4
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Валенсия - Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Монако - Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:45
    "В действителност"
  • 18:45
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Киево
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа
  • 20:00
    Жилет световен спорт
  • 20:30
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 17:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 18:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 16:15
    "Ако зажалиш" /повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 17:20
    Ritter hoch 3
  • 17:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
Пълна програма
  • 17:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 65 епизод
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 38 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Тайни и лъжи - драма, Великобритания, 1996, режисьор Майк Лий, с Тимъти Спол, Бренда Блетин, Филис Логан
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Изненада за медиума
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Помощ!
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Разговори с булките
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Две за едно
Пълна програма
  • 17:00
    Хърватски перли
  • 17:30
    Дълг, чест и храброст
  • 18:30
    Обреди и предания
  • 19:00
    Легендите оживяват - Тополовград, с.2 еп.5
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 18:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:50
    Тя е върхът, САЩ, комедия/романтичен, 1999
  • 18:25
    Раздялата (2006), 2006
  • 20:10
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 21:30
    Пичове за пример, Германия, САЩ, комедия, 2008
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Новото познание: Политическите елити и извънземните" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 16:55
    Великото британско меню, еп. 12
  • 17:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 74
  • 17:55
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 75
  • 18:20
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 45
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:10
    Макгайвър - първи сезон, еп. 16
  • 18:05
    Касъл - четвърти сезон, еп. 13
  • 19:00
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 6
  • 20:00
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 27 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 13 и 14 еп.
  • 18:40
    "Рождени дни" - 3059 еп.
  • 19:05
    "На косъм" - 3 eп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 17:00
    Нахлыст
  • 17:25
    Нахлыст на разных широтах
  • 18:00
    Охотничьи собаки
  • 18:25
    Морская охота
Пълна програма
  • 15:40
    "Завръщане в бъдещето"- екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Криспин Глоувър, Леа Томпсън, Били Зейн и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 16:45
    Deadliest Catch: Long Haul, Short Fuses
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There an Edge to the Universe?
  • 18:15
    Cake Boss: Key To The City & A Key-Tar Cake
  • 18:37
    Cake Boss: Barbers & Bulls
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
  • 18:30
    Да готвиш наистина
  • 19:00
    Режи!
Пълна програма
  • 16:55
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
  • 17:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кронплац, гигантски слалом (жени), втори манш
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), първи манш, директно
  • 19:45
    Конен спорт: Световна купа в Лайпциг
Пълна програма
  • 15:25
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 17:30
    "Развод ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Адам Бърнстийн, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 18:00
    "Сблъсъци ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
  • 18:35
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:05
    The Lion Guard: Return of the Roar
  • 17:50
    Minnie's Bow-Toons
  • 18:00
    Goldie & Bear
  • 18:15
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 16:55
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 16:30
    On the Case with Paula Zahn: Run Bambi Run
  • 17:25
    California Investigator: Stalk this Way
  • 17:50
    California Investigator: You Will Meet a Tall, Dark Liar
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Be the 'Green Baron'
Пълна програма
  • 16:55
    Star Rated: Troublemakers
  • 17:20
    Star Rated: Sporting Egos
  • 17:50
    Star Rated: Biggest Sport Idiots
  • 18:15
    Star Rated: Fame-Hungry Athletes
Пълна програма
  • 17:15
    Drury's Thirteen
  • 17:40
    Drury's Thirteen
  • 18:05
    Drury's Thirteen
  • 18:30
    Eastman's Hunting TV
Пълна програма
  • 17:00
    Планинари: Няма връщане назад
  • 18:00
    Спецове в заложната къща: Великият Скот!
  • 18:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Произшествие с фиксатор
  • 19:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
Пълна програма
  • 17:00
    Познатата Вселена, еп. 2
  • 18:00
    Човешката раса, еп. 7
  • 19:00
    Човешката раса, еп. 8
  • 20:00
    Опасен живот, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 7
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:40
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:50
    Конан; сезон 1, епизод 4, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 18:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 19:45
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014
  • 17:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, 2014
  • 18:45
    Царство; сезон 4, епизод 5, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 19:45
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 17:00
    Какво е нужно за убийство: Г-жа Грешаща
  • 17:30
    Какво е нужно за убийство: Трагедията в парка за каравани
  • 18:00
    Първите 48 часа: Убийство в Мобайл
  • 19:00
    Убийството на Лейси Питърсън: Най-омразният мъж в Америка
Пълна програма
  • 17:10
    Възвръщане
  • 19:05
    Латино коледа
  • 21:05
    Застреляй кучетата!
  • 23:20
    Мръсно синьо
Пълна програма
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    The King of Queens
  • 18:15
    The King of Queens
Пълна програма
  • 17:00
    Nouveau Riche (18+)
  • 17:22
    Russian Baths Use Hardly Any Water (18+)
  • 17:44
    Agent Lusts After Bodybuilder's Cock (18+)
  • 18:06
    Jmac Takes On Khloe Kapri (18+)
Пълна програма
  • 16:10
    Тенис: Чан/Хингис - Бабош/Хлавачкова (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - I полуфинал двойки, повторение)
  • 18:10
    Тенис: Бертенс/Ларшон - Макарова/Веснина (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - II полуфинал двойки, повторение)
  • 19:45
    Тенис: Бабош/Хлавачкова - Бертенс/Ларшон (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - финал двойки и награждаване, повторение)
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Агрокоментар
  • 17:25
    Агротема
  • 17:35
    Агромаркет
Пълна програма
  • 17:05
    Taekwondo
  • 17:25
    Superkombat Fighting Championship
  • 19:15
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 21:00
    Dream Boxing
Пълна програма
  • 17:00
    Pull
  • 17:30
    Pull
  • 18:00
    World of X Games 2015
  • 18:30
    Ellismania
Пълна програма
  • 17:15
    Тайният живот на езерата (3)
  • 18:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:00
    Средиземноморският изумруд - Сардиния
  • 17:30
    Община Враца - Приказният град
  • 18:00
    Национален парк Рила
  • 18:30
    Образи от България - Севлиево
Пълна програма
  • 16:50
    InterMezzo
  • 17:30
    Rene Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
  • 20:20
    InterMezzo
  • 21:30
    Ballet Evening at Paris Opera
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Черно море - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: ЦСКА - Пирин, мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - полуфинали и финал, повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    "Древният свят: Желязната епоха" - 2 еп., документален филм
  • 20:00
    Футбол: Крузейро - Сантос (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Стоук Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 21-и епизод, директно
  • 20:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 10-и епизод
  • 21:00
    Класика от Висшата лига - Уест Бромич Албиън - Ливърпул (2002-03), повторение
Пълна програма
  • 16:30
    Пола Зан разглежда случая: Тичай, Бамби
  • 17:25
    Калифорнийски следовател: Преследвач
  • 17:50
    Калифорнийски следовател: Ще срещнеш висок тъмен лъжец
  • 18:20
    Почти ми се размина: Зеленият барон
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 16:35
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 18:20
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 20:00
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
  • 21:45
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
Пълна програма
  • 15:45
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 17:55
    "Безкрайният годеж", романтична комедия, САЩ, 2012; реж. Никълъс Столър, с Джейсън Сигъл, Емили Блънт, Крис Прат, Алисън Бри, Лорън Уийдман, [15+]
  • 20:00
    "Californication ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Бет МакКарти-Милър, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 20:30
    "Californication ІV, 6 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Джон Дал, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    Духът на Сурва (образователен филм за зимен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    България. Природа (образователен филм за туристически маршрут)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 17:10
    Nella the Princess Knight
  • 17:35
    Shimmer and Shine
  • 18:00
    Wallykazam!
  • 18:20
    Zack and Quack
Пълна програма
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 10, Испания, иторически/драма, 2011
  • 20:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, драма, 2014
Пълна програма

Сериали

AXN 17:20
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
e-kids 17:30
Франклин - анимационен сериал
Viasat History 17:30
Останки от войните, сезон 1, еп. 1
Fox Life 17:30
Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 23
EPIC Drama 17:35
Ендевър, сезон 4, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2017

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
AXN Black 18:00
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Eurosport 18:00
Формула Е: Състезание в Саудитска Арабия
Eurosport HD 18:00
Формула Е: Състезание в Саудитска Арабия

Всички предавания

Филми

AXN 17:20
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
Planeta Folk 17:30
"Звездите на България" - музикален гост
AXN White 17:35
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
Fen TV 17:40
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Film Plus 17:45
"Цялата неофициална история на Айртон Сена" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}