ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрещен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:30
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Медиум; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: По света: Скандинавия
  • 09:10
    Котки 101: Манкс, бирманска, сибирска, руска синя, корниш рекс, сингапурска
  • 10:05
    Най-дивата Индия: Ганг: реката на живота
  • 11:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Да бъдеш крал
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
  • 09:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 10:05
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
  • 10:00
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/п/
  • 10:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 08:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:05
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:25
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.1
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 8
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 16
  • 11:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.1
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.3,4,5
  • 09:15
    "Мис Слънчице" - комедия (САЩ, 2006), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.6,7,8
  • 14:30
    "Светлина в тунела" - драма, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
  • 10:00
    "Живи легенди" - драма, комедия, приключенски (България, 2014), режисьор - Николай Илиев, актьори - Стефан Щерев, Яна Маринова, Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Орлин Павлов, Анна Мария Гюзелева, Калоян Митев
  • 12:00
    "Изгубеняци" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • 08:30
    Реактивните момичета
  • 08:45
    Могъщите Магимечове
  • 08:55
    Могъщите Магимечове
  • 09:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 08:55
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 10:30
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
  • 12:00
    "Лед Бели", музикална драма, САЩ, 1976; реж. Гордън Паркс, с Роджър Е. Мозли, Пол Бенджамин, Мадж Синклер, Алън Мансън, Албърт Хол, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
  • 09:05
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 10:55
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
  • 12:35
    "Юнакът и веселякът", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеф Грейс, с Алекс Карповски, Уайът Ръсел, Мередит Хагнер, Мелани Лински, Хана Симон, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    African Voices
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "След толкова години" - романтична драма с уч. на Симон Томала, Свен Мартинек, Юта Уачовяк, Лукас Шуст и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Комплекти за бистро, преса за печатане
  • 09:00
    Как се прави...: Персонални транспортьори/Часовникови кули/Мембрани за барабани/ Барабани
  • 09:30
    Как са го направили?: епизод 17
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Линкълншър
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Специално издание за "В обувките на Сатаната"
  • 09:02
    Да откриеш извънземни: Отвличания и ярки светлини
  • 09:50
    Как са го направили?: Рисуване със самолет/Сабо/Банички
  • 10:14
    Фабрика за храна: Мини кейкове
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
  • 08:25
    "Да изобретяваме"
  • 08:50
    "Да изобретяваме"
  • 09:15
    "Да изобретяваме"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 183 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 07:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Канада - Китай (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
  • 10:15
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки, волна програма
  • 10:45
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски скокове на голяма шанца, тренировка, директно
Пълна програма
  • 08:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже)
Пълна програма
  • 08:40
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 1
  • 09:05
    Дроновете, сезон 1, еп. 7
  • 09:30
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 11
  • 09:55
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:55
    Liquid Edge
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games - Austin
  • 10:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Основен ремонт във Виктория
Пълна програма
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 6
  • 09:35
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 2
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 15
  • 11:30
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 07:45
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 7
  • 08:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 8
  • 09:55
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 3
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 08:10
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 09:30
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
  • 11:30
    "Спилбърг", документален, САЩ, 2017; реж. Сюзън Лейси, [12+]
  • 13:50
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 16
  • 09:00
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 13
  • 09:50
    Конспирация, сезон 1, еп. 5
  • 10:40
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Четири точки и седем залога
  • 09:00
    Дървосекачи: Разковничето на проблема
  • 09:55
    Планинари: Надпревара за провал
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
Пълна програма
  • 08:30
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 08:25
    "Кайю"
  • 08:50
    "Дот"
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:40
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 11:00
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
  • 12:35
    "Двойна беда" - екшън / комедия с Питър Пол, Дейвид Пол, Роди Макдауъл, Дейвид Карадайн.
  • 14:00
    "Гроздовете на раздора" - комедия на режисьора Джон Дебело с Ричард Гилиланд, Джейми Фар.
Пълна програма
  • 08:00
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 09:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 09:35
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 10:30
    NZ V8 UTES CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 08:00
    BRIT Awards 2018: The Nominees
  • 09:00
    Tori Kelly's Perfect Pop Songbook
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Fifth Harmony: The Ride
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:40
    Дяволски остров, сезон 1, еп. 3
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 5
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
  • 10:05
    Страна на лъвовете: Ден и нощ, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 3
  • 09:00
    Пробив, еп. 4
  • 10:00
    Опасен живот, еп. 5
  • 11:00
    Извънземни от Дъното с Боб Балард, еп. 2
Пълна програма
  • 08:10
    Неплодородни области, еп. 1
  • 08:55
    Светът на дивото, еп. 4
  • 09:20
    Почти човек: Животът на един слон, еп. 1
  • 10:05
    Човек срещу лъв, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монпелие - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Бъри, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 08:30
    "Пробни покупки"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:25
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Италия, Серия А: Милан - Сампдория
  • 10:00
    Италия, Серия А: Наполи - СПАЛ
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Тотнъм
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 09:20
    "Бялата гвардия"
  • 10:50
    "Изкуственият отбор"
  • 11:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Гинес ръгби
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 08:30
    Caillou
  • 09:10
    Peter Hase
  • 09:25
    Ranger Rob
  • 09:50
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 08:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 59 епизод
  • 09:30
    Холивудски знаменитости: Брус Уилис -документална поредица
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    90 дни до сватбата: Епизод 13
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Епизод 14
  • 10:00
    Кралят на тортите: Чък от Стейтън Айлънд, чудатости и Сал
  • 10:30
    Кралят на тортите: Купони, психология и сладкиши
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    JAM - еп.7
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - Стопани на природата
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 10:25
    Играта, САЩ, екшън/драма/трилър, 1997
  • 12:30
    Таен прозорец, САЩ, мистерия/трилър, 2004
  • 14:05
    Подмяната, САЩ, биографичен/криминален/драма, 2008
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:40
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 33
  • 09:05
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 34
  • 09:35
    Великото британско меню, еп. 25
  • 10:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
Пълна програма
  • 08:25
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 14
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 9
  • 09:50
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 2
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    HAIRSTYLES
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
  • 09:30
    "Кола примамка" - 4 еп.
  • 09:55
    "Океански патрул" - 8 и 9 еп.
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 47 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 08:25
    В поисках хорошего клева
  • 08:55
    Оружейный клуб
  • 09:20
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 09:35
    Большой троллинг
Пълна програма
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5, /п/
  • 11:50
    "Езикът на разбитото сърце" - романтична комедия с уч. на Джуди Толт, Кейт Френч, Джули Уайт, Итън Кон, Лара Пулвър, Оскар Нунес, Стивън Андерсън, Кели Джонсън и др. , /п/
  • 13:50
    "Повярвай в любовта" - романтична комедия с уч. Сам Пейдж, Сара Рафърти, Джеръми Гуибалт и др., /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
  • 09:15
    Cake Boss: Chocolate Race Cars & Choosing a Dress
  • 09:37
    Cake Boss: Spirits & Spumoni
  • 10:00
    American Loggers: Graveyard Shift
Пълна програма
  • 08:25
    GRAMMAR WISE
  • 08:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 09:00
    WEATHER FORECAST
  • 09:05
    THIS DAY in history
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 07:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Канада - Китай (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
  • 10:15
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки, волна програма
  • 10:45
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски скокове на голяма шанца, тренировка, директно
Пълна програма
  • 08:10
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 09:30
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
  • 11:30
    "Спилбърг", документален, САЩ, 2017; реж. Сюзън Лейси, [12+]
  • 13:50
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 08:40
    SPECIAL AGENT OSO
  • 09:00
    Handy Manny
  • 09:15
    PJ Masks
  • 09:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 08:40
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
  • 09:10
    Heartbreakers: Tainted Love
  • 10:05
    Suspicion: Murder In Montana
  • 11:00
    Grave Secrets: Ten Weeks Later
Пълна програма
  • 08:15
    Football Headliners: Marco Reus
  • 08:45
    Top: Halftime Performance
  • 09:10
    Rising Star: Dexter Lee
  • 09:40
    The Contenders: Russia 2018: Saudi Arabia
Пълна програма
  • 08:30
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 08:55
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 09:20
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 09:45
    Foxpro Furtakers
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Четири точки и седем залога
  • 09:00
    Дървосекачи: Разковничето на проблема
  • 09:55
    Планинари: Надпревара за провал
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
Пълна програма
  • 08:00
    Пробив, еп. 4
  • 09:00
    Опасен живот, еп. 5
  • 10:00
    Извънземни от Дъното с Боб Балард, еп. 2
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 7
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 7, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 08:00
    Бягство от полигамията: Семейство под обстрел
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Религиозният бизнес
  • 10:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Време на смърт: Албърт Уокър
  • 11:00
    Градски кошмари: От любов към парите
Пълна програма
  • 08:10
    Дивата Америка
  • 10:15
    Последният Робин Худ
  • 12:05
    Още чакам
  • 13:55
    Зад кулисите
Пълна програма
  • 06:30
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 2 част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Кольо, това е..." - документален филм /2 част
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:33
    I've Fallen And I Can't Get Up (18+)
  • 09:00
    The Fucking Food Inspector (18+)
  • 09:23
    Extreme Voyeur (18+)
  • 09:53
    Hot Wife Showered In Cum (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
  • 09:00
    Футбол: Бетис - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк (ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
  • 16:00
    ....
Пълна програма
  • 06:30
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом /мъже/
  • 09:40
    Зимни олимпийски игри: Бобслей, двойки мъже, финал
  • 10:20
    Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
  • 12:00
    Зимни олимпийски игри: Северна комбинация, скок от голяма шанца пряко предаване от Пьонгчанг
Пълна програма
  • 07:55
    До Нова година
  • 09:50
    Бандата на Голямата стъпка
  • 11:40
    Амбицията на Тръмп
  • 13:35
    Кунфуистка
Пълна програма
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E3
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E4
Пълна програма
  • 08:30
    Japan Queen Tournament
  • 08:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 09:00
    World Karate Federation 2016
  • 11:50
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 08:35
    Т.И.М.
  • 10:00
    Племенниците ми в Ютланд
  • 11:20
    Семпъл
  • 12:55
    Неговото дело и слава
Пълна програма
  • 08:00
    World of X Games 2016
  • 09:00
    Cult of Freedom
  • 09:25
    The Search
  • 09:30
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 08:40
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 09:05
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 09:30
    Супер-ветеринар (Series 5): 512 (Episode 12)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 604 (Episode 4)
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Скравена - езда по пътеките на историята
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Хората и парковете
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    William Christie conducts Rameau's Platee at the Opera Comique in Paris
  • 12:10
    Les Dissonances - Schumann: Violin Concerto
  • 12:45
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Баскетбол: Предизвикателство за изгряващите звезди от НБА, мач на изявените млади играчи през сезона, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2017-18), 3-и епизод, повторение
  • 13:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 23-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:40
    Чудовищни майки: Убийствен навик
  • 09:10
    Сърцеразбивачи: Осквренена любов
  • 10:05
    Подозирам те: Убийство в Монтана
  • 11:00
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 08:30
    Мач-риболов - По английски
  • 09:00
    На спининг с Мата
  • 09:30
    Отидохме за риба 5. част
  • 10:00
    Тайните на сините дълбини 1. част
Пълна програма
  • 08:30
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
  • 10:05
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла", фентъзи - комедия, САЩ, 2003; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 12:25
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 13:45
    "Силициевата долина ІІ, 6 еп. ", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 09:00
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 10:30
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 12:00
    "Californication VI, 11 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Майкъл Уивър, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 08:30
    Designer Collections
  • 08:45
    Designer Collections
  • 09:00
    Fash-back
  • 09:15
    Fash-back
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Приказки от Ерул (образователен филм за туристическа дестинация)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 12:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 13:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Пълна програма
  • 08:20
    Bubble Guppies
  • 08:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 09:05
    Paw Patrol
  • 09:20
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 07:55
    Амазонска джунгла
  • 09:00
    Мистерията на маите
  • 10:00
    Кимбърли, Австралия
  • 10:40
    Ексмаут, Австралия
Пълна програма
  • 08:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 09:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 1, Испания, исторически/драма, 2013
  • 10:15
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма

Сериали

Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Crime 08:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
PRO 7 08:50
"Теория за големия взрив" - сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}