ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Зимни олимпийски игри 2018: Биатлон, смесена щафета, Северна комбинация, ски-бягане 10 км, Фигурно пързаляне, танцови двойки /волна програма/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.19
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 34
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 14:30
    Великите - филм
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:50
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен /п./
  • 16:40
    Мъже в сянка - сериал, политическа драма /п./
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:20
    Медиум; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 17:15
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 14:40
    Най-изумителните по Animal Planet: Жилища на домашни любимци
  • 15:35
    Тексаски закони: Епизод 10
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Изгубени в гората
  • 17:25
    От приюта до голямата сцена: Ние обичаме кучетата: специално от приюта до голямата сцена!
Пълна програма
  • 15:10
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 41 еп.
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    "Семейството на доктор Клайст" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
Пълна програма
  • 14:55
    Часът на зрителите /п/
  • 15:25
    Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 8 епизод/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 15:21
    Bunnicula
  • 15:35
    Pat the Dog
  • 15:42
    Pat the Dog
  • 15:48
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.2
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 9
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,3 еп.17
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.2
Пълна програма
  • 14:30
    "Светлина в тунела" - драма, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.
  • 17:15
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2003), режисьор -  Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Кристофър Лий, Мартон Чокаш, Миранда Ото, Бернард Хил, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Джон Р
  • 21:00
    Премиера: Месец на Оскарите: "Съдията" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Добкин, актьори -  Робърт Дауни младши, Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Дакс Шепард, Винсент Д'Онофрио, Лейтън Мистър и др.  
Пълна програма
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.8
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 14:45
    "Истински истории"
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп.12
Пълна програма
  • 15:10
    Време за приключения
  • 15:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 14:10
    "Едноокият цар", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марк Креует, с Алайн Ернадес, Мики Еспарбе, Бетси Турнез, Рут Лопис, Сес Кабот, [15+]
  • 15:35
    "Божия благодат", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Стивън Честър Принс, с Били Бърк, Патрик Уорбъртън, Джоел Дейвид Мур, Сара Шахи, Гари Коул, [12+]
  • 17:20
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 18:55
    "Съставките на живота", комедийна драма, Тайван, 1994; реж. Анг Лий , със Сиунг Лунг, Ю-Уен Уанг, Чиен-Лиен Ву, Куей-Мей Янг, Силвия Чанг, [12+]
Пълна програма
  • 14:05
    "61", спортна драма, САЩ, 2001; реж. Били Кристъл, с Бари Пепър, Томас Джейн, Ричард Мазур, Брус МакГил, Крис Бауер, [12+]
  • 16:20
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
  • 18:00
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 19:55
    "Момичешки работи", комедия, САЩ, 2016; реж. Дори Бартън, с Кейти Сакоф, Джейд Петиджон, Джеръми Систо, Хедър Матарацо, Джуди Рейес, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Време за любов" - романтичен филм с уч. на Софи Шут, Джулиан Вайгенд, Джуило Ричарели и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16:30
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 9
  • 16:50
    "Робин Худ: Мъже в чорапогащи" - приключенска комедия с уч. на Кари Елуис, Ричард Луис, Роджър Рийс, Патрик Стюарт, Ейми Ясбек, Марк Бланкфилд, Дейв Чапел и др., /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Треска за злато: Машината на Франкенщайн
  • 16:00
    Треска за злато: Метеж
  • 17:00
    Историята под лупа: Секс, лъжи и Тадж Махал
  • 18:00
    Търсачи на антики: Домашен уют в ранчото
Пълна програма
  • 14:38
    Свръхчовешко предизвикателство: Умение
  • 15:26
    Ловци на митове: Престъпен комин и куршум от моторна резачка
  • 16:14
    Ловци на митове: Специално издание за "В обувките на Сатаната"
  • 17:02
    Да откриеш извънземни: Отвличания и ярки светлини
Пълна програма
  • 15:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:10
    "Да изобретяваме"
  • 15:30
    "Да изобретяваме"
  • 15:55
    "Да изобретяваме"
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:30
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски бягане на 10 км, директно
  • 15:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже), директно
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски скокове на голяма шанца
Пълна програма
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже), директно
  • 16:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже)
  • 18:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 18:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже)
Пълна програма
  • 15:10
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 8
  • 15:35
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 7
  • 16:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
  • 17:10
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    X Games - Austin
  • 17:05
    Action Sports World
  • 18:00
    World Of X Games
Пълна програма
  • 14:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт във Виктория
  • 16:30
    Основен ремонт във Виктория
Пълна програма
  • 15:10
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 3
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини, еп. 16
  • 17:05
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 12
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 14:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 1
  • 15:55
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 2
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 4
  • 19:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 13:50
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 15:35
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 17:40
    "Развод ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джаникса Браво, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 18:10
    "Сблъсъци ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джейми Лий, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
Пълна програма
  • 14:25
    Студеният дом, сезон 1, еп. 4
  • 15:25
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 11
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 24
  • 16:45
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: До последния матрак
  • 16:20
    Изковани в огъня: Римският гладиус меч
Пълна програма
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 13 еп.
Пълна програма
  • 15:20
    "Конни"
  • 15:45
    "Кайю"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 15:15
    Топ шоп
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:00
    "Гроздовете на раздора" - комедия на режисьора Джон Дебело с Ричард Гилиланд, Джейми Фар.
  • 15:25
    "Омъжена за мафията" - комедия / криминален с Мишел Пфайфър, Матю Модайн,
  • 17:05
    "Лешникотрошачката" - драма / семеен с Хю Бигни, Ванеса Шарп.
  • 18:30
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 14:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 16:45
    Martin Garrix: World Stage
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:00
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 8
  • 15:30
    Супер-ветеринар: Бионика, сезон 1, еп. 1
  • 16:25
    Супер-ветеринар: Бионика, сезон 1, еп. 2
  • 17:20
    Супер-ветеринар: Бионика, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 5
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 6
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 18:00
    Пробив, еп. 2
Пълна програма
  • 14:45
    Акулите и градът, еп. 1
  • 15:35
    Супер змията на Африка, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 5
  • 17:05
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Баскетбол: Финал за Купата на краля, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Марсилия - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Монако - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 14:15
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:30
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - ПСЖ
  • 18:30
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 15:00
    "Утрото на Русия"
  • 20:00
    Вести
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение/
  • 16:15
    "Ако зажалиш" повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 15:15
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 15:40
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 16:05
    E-Di 3000
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 16:00
    Документален филм-Художникът и каракачанското куче
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Чай и Полин - част 1
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Последни дни
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Неизлъчвани сеанси 2
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големите надежди за рокля
Пълна програма
  • 15:00
    Слънчева Трявна
  • 15:30
    Приморско - Перлените брегове
  • 16:00
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
  • 16:30
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:05
    Подмяната, САЩ, биографичен/криминален/драма, 2008
  • 16:25
    Приказка за Ела, Ирландия, Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2004
  • 18:00
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 19:55
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 15:20
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 35
  • 15:50
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 36
  • 16:20
    Великото британско меню, еп. 25
  • 16:50
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
Пълна програма
  • 15:20
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 13
  • 15:45
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 14
  • 16:15
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 7
  • 16:40
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:00
    DESIGNERS
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 203 и 204 eп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 47 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 8 и 9 еп.
Пълна програма
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    новини
  • 15:35
    Спорт
  • 15:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 15:15
    Охотничьи традиции и этика
  • 15:35
    Клевое место
  • 16:05
    Рыболов-эксперт
  • 16:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 13:50
    "Повярвай в любовта" - романтична комедия с уч. Сам Пейдж, Сара Рафърти, Джеръми Гуибалт и др., /п/
  • 15:45
    "Флорънс" - биографичен филм с уч. Мерил Стрийп, Хю Грант, Саймън Хелбърг, Ребека Фъргюсън, Нина Арианда, Алън Кордунър, Стенли Тоусънд, Кристиан МакКей, Дейвид Хейг и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 15:15
    American Loggers: Closing the Golden Road
  • 16:00
    Rattlesnake Republic: Hell 'n' Back
  • 16:45
    Deadliest Catch: Glory Days
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
Пълна програма
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:10
    Академия за магьосници
  • 15:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 14:30
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски бягане на 10 км, директно
  • 15:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, плейофи (мъже), директно
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски скокове на голяма шанца
Пълна програма
  • 13:50
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 15:35
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 17:40
    "Развод ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джаникса Браво, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 18:10
    "Сблъсъци ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джейми Лий, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:20
    Vampirina
  • 15:45
    Sofia The First
  • 16:10
    Puppy Dog Pals
  • 16:40
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 15:10
    Академия за магьосници
  • 15:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 14:40
    Suspicion: Murder In The Family
  • 15:35
    Fatal Encounters: Fuelled by Hate
  • 16:30
    True Crime with Aphrodite Jones: The Devil at the Daycare
  • 17:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Toddlers and Traumas
Пълна програма
  • 15:05
    Top: Evolution of Summer
  • 15:30
    Rising Star: Kai Lenny
  • 16:00
    Top: Pets
  • 16:25
    Love vs Sport: Love vs Pets
Пълна програма
  • 15:10
    Foxpro Furtakers
  • 15:35
    Foxpro Furtakers
  • 16:00
    Game Chasers
  • 16:25
    Game Chasers
Пълна програма
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: До последния матрак
  • 16:20
    Изковани в огъня: Римският гладиус меч
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 6
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 17:00
    Пробив, еп. 2
  • 18:00
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.19
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 34
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2013
  • 16:15
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:45
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:20
    Профилиране; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2012
  • 15:30
    Профилиране; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2012
  • 16:40
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:45
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 15:00
    Градски кошмари: От любов към парите
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Най-големият ми страх
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Ангъс Синклеър
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Трагедията в парка за каравани
Пълна програма
  • 13:55
    Зад кулисите
  • 16:10
    Мръсни танци: Хавански нощи
  • 17:55
    Всичко ни е наред
  • 19:55
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 15:00
    Breaking, Entering & Teaching Teens (18+)
  • 15:24
    Student And Driver Caught Fucking (18+)
  • 15:46
    Aletta Ocean's Anal Negotiations (18+)
  • 16:08
    Juice (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк (ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
  • 16:00
    ....
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - PLUGGER THE HORSE
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LACK OF VITAMIN A IN LIONS
  • 16:00
    TOUGH ENOUGH
  • 17:00
    MY 3D GUIDE - ITALY-ROME 3
Пълна програма
  • 13:15
    NEW Only the Strongest
  • 15:35
    Explosion Fight Night
  • 16:25
    Osaka Funny Wrestling
  • 16:45
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 15:00
    The Captain and Casey Show
  • 15:30
    Bubba's World
  • 16:00
    On Surfari
  • 16:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 14:35
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): 111 (Episode 11)
  • 15:25
    Дяволски остров (Series 1): Лято на Дяволския остров (Episode 4)
  • 15:55
    Дивото Борнео (Series 1): Земетресението отблизо (Episode 4)
  • 16:20
    Великото преселение (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 15:00
    Пътуване през пролетта
  • 15:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 16:00
    Виж България - София, Витоша, Балша
  • 16:30
    Виж България - Кюстендил
Пълна програма
  • 14:35
    Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
  • 16:10
    InterMezzo
  • 17:30
    William Christie conducts Hercules by Handel at the Paris Opera
  • 20:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Левски - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    Класика от Първа професионална лига - Славия - Локомотив Пловдив (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Лестър Сити - Шефилд Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 16:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Саутхямптън, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: Хебър - Добруджа, мач от Суперлигата, директно
Пълна програма
  • 14:40
    Подозирам те: Убийство в семейството
  • 15:35
    Фатални срещи: Движен от омраза
  • 16:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Дяволът в детската градина
  • 17:25
    Чудовищни майки: Деца и травми
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
Пълна програма
  • 15:05
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016; реж. , с , [0+]
  • 16:05
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 17:50
    "Джон Картър ", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 20:00
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 15:55
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
  • 16:55
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 18:45
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    Западнородопски приказки (образователен филм за планински туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна (образователен филм за планински туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 15:05
    Shimmer and Shine
  • 15:25
    Nella the Princess Knight
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 16:00
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 15:00
    Автокино
  • 15:25
    Гаражи - Злато
  • 15:55
    Изпитатели
  • 16:15
    Нови автомобили - Трудният път към "бракувана кола"
Пълна програма
  • 15:10
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 16:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 7, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 15:20
Едно френско село, сезон 1, еп. 4, Франция, драма/исторически, 2009
Fox Channel 15:20
От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 13
AXN White 15:30
Отмъщението; сезон 1, епизод 38, драма, мистерия, Турция, 2013
Viasat Nature 15:30
Спасители на котки, сезон 1, еп. 3
e-kids 15:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 15:35
Спорт
History Channel 15:40
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
History HD 15:40
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
BNT 3 15:45
Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 16:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 15:20
Едно френско село, сезон 1, еп. 4, Франция, драма/исторически, 2009
Cinemax 15:20
"За любовта. Само за възрастни", комедия, Русия, 2017; реж. Павел Руминов, Наталия Меркулова, Алексей Чупов, Нигина Сайфулаева, Евгений Шелиакин, с Джон Малкович, Фьодор Бондарчук, Анна Михалкова, Ингеборга Дапкунайте, Тина Далакишвили, [15+]
TV1000 15:20
На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
AXN White 15:30
Отмъщението; сезон 1, епизод 38, драма, мистерия, Турция, 2013
Telekabel 15:30
Детски свят - Смешковци - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}