ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:20
    Капри тв филм /52 епизод/п/
  • 01:15
    Анна Герман тв филм /6 епизод/п/
  • 02:10
    Дойче Веле: Шифт
  • 02:25
    Днес и утре /п/
Пълна програма
  • 00:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.1, еп.7
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:30
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, 3 сезон
  • 01:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:30
    В края на деня с Александър Костадинов /п./
  • 02:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 04:00
    В края на деня с Александър Костадинов /п./
  • 04:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Злато; сезон 1, епизод 6, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 01:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 4, САЩ, 2017
  • 02:00
    Картър; сезон 1, епизод 3, драма, САЩ, 2018
  • 02:40
    Злато; сезон 1, епизод 5, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 00:45
    Нашествениците: Ужасни и отровни
  • 01:40
    Чудовищата в мен: Амеба яде мозъка ми
  • 02:35
    Остин Стивънс: Повелителят на змиите: В търсене на летящата змия
  • 03:25
    Голямата бяла акула: Без клетка
Пълна програма
  • 00:25
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:00
    "Онази България" - документален филм
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:10
    Нощен журнал
  • 01:30
    "От местопрестъплението: Сила или безсилие" - ФРГ, 2013
  • 03:05
    "Денят на майката: Любовта не е детска игра" - драма, U, 2016
  • 04:55
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 00:35
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 01:05
    Златният век: "Проклятието на Симеон" сериен тв филм /4 серия/п/
  • 02:05
    Пред олтара на операта /избрано/п/
  • 02:40
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
Пълна програма
  • 00:40
    Pat the Dog
  • 00:47
    Pat the Dog
  • 00:53
    Pat the Dog
  • 01:05
    Miss Moon
Пълна програма
  • 00:45
    "Луцифер" - сериал, еп.8
  • 01:45
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 9
  • 02:45
    "Последният кораб"- сериал, с.2, еп. 7
  • 03:45
    "Монк" - сериал, еп.13
Пълна програма
  • 01:15
    Фамилията" - сериал, с.1
  • 03:45
    "Ривърдейл" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 08:45
    "Перфектната буря" - драма, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон С. Райли, Даян Лейн, Уилям Фичнер, Карън Алън, Боб Гантън, Мери Елизабет Мастрантонио и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Коледна история 2" - комедия (САЩ, Канада,2012), режисьор - Брайън Левант, актьори - Даниел Стърн, Стейси Травис, Браден Лемастърс, Валин Шиней, Джерард Планкети др.
  • 02:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 03:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 04:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 01:30
    "Не ме оставай" - сериал
  • 02:20
    "Горещи пари" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 00:41
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 00:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:06
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:30
    "Не е карнавал без малко смърт", трилър, Еквадор, 2016; реж. Себастиан Кордеро, с Даниел Адум Гилберт, Виктор Араус, Диего Катаньо Елизондо, Андрес Креспо Аросемена, Ерандо Гонзалес, [18+]
  • 02:10
    "Патрик Мелроуз I, 2 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Едуард Бергер, с Бенедикт Къмбърбач, Дженифър Джейсън Лий, Хюго Уийвинг, Холидей Грейнджър, Джесика Рейн, [18+]
  • 03:10
    "Случаите на Корморан Страйк І, 7 еп. - В служба на злото, втора част", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Чарлс Стъридж, с Том Бърк, Холидей Грейнджър, Кър Логан, Килиън Скот, Наташа О'Кийф, [18+]
  • 04:10
    "Ездачи", късометражна драма, Дания, 2015; реж. Йеспер Видкер Расмусен, с Хенрик Вестергаард, Ларс Топ Томсен, Аника Окйер, Мария Рих, Микел Ауст Лодел, [18+]
Пълна програма
  • 00:25
    "Последният жител", военна драма, Армения, 2016; реж. Дживан Аветисян, с Александър Хачатриан, Хомаюн Ершади, Сандра Дауксаите-Петрулен, Сос Джанибекян, Димитра Чатупи, [18+]
  • 01:50
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
  • 03:15
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 05:30
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
Пълна програма
  • 00:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 00:00
    "Моята карма" - сериен филм /п/
  • 01:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Каменно цвете" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3 /п/
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 05:30
    "Женени с деца" - сериал, сезон 3, 2 епизода /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Избавлението на чифлика: Вълци на вратата
  • 01:00
    Злато в Берингово море: Див, див запад
  • 02:00
    Какво може да е това?: Изгубените пленници от Виетнам
  • 03:00
    Голи и уплашени: Епизод 6
Пълна програма
  • 00:30
    Създаването на най-големите...: Търсачи на диаманти
  • 01:20
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Роботите ли са върхът на човешката еволюция?
  • 02:10
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 5
  • 03:00
    Стани богат изобретател: Жега
Пълна програма
  • 00:10
    Виолета
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 00:00
    "Тайните на мозъка"
  • 01:00
    "В търсене на съвършенство" - 1 ч.
  • 02:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 03:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 03:45
    Не се страхувай! - с Васил Василев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:30
    Куриози
  • 00:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 01:15
    Зала на славата, топ 10, спринтьори
  • 02:15
    Куриози
Пълна програма
  • 00:55
    Новини
  • 01:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия
  • 01:45
    Куриози
  • 02:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
Пълна програма
  • 00:25
    Превозвачи на къщи, сезон 2, еп. 10
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 3
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 00:30
    Liquid Edge
  • 01:20
    Enfusion
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 00:30
    Ловци на острови
  • 01:00
    Преобразяване на двора
  • 01:30
    Преобразяване на двора
  • 02:00
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 00:50
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон
  • 01:45
    40 е новото 20 - четвърти сезон
  • 02:10
    40 е новото 20 - четвърти сезон
  • 02:40
    Мама - втори сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
  • 00:55
    Престъпни намерения - дванадесети сезон
  • 01:50
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 02:40
    Убийства в Рая - втори сезон
Пълна програма
  • 00:30
    "Лошият Дядо Коледа", комедия, САЩ, 2003; реж. Тери Зуигоф, с Били Боб Торнтън, Тони Кокс, Брет Кели, Лорън Греъм, Лорън Том, [15+]
  • 02:00
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
  • 03:40
    "Гардън Стейт", драма, САЩ, 2004; реж. Зак Браф, със Зак Браф, Натали Портман, Питър Сарсгаард, Иън Холм, Метод Мен, Джийн Смарт, [15+]
  • 05:00
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
Пълна програма
  • 00:40
    Забранена история, сезон 3, еп. 5
  • 01:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 1
  • 02:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 1
  • 02:30
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Загадъчни антиквари: Ножът/Епохата на Джим Бауи
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Идиотщини
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Идиотщини
Пълна програма
  • 00:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 80 еп. /п/
Пълна програма
  • 00:35
    "Барни и приятели"
  • 01:00
    "Баданаму"
  • 01:15
    "Кажи го с Ноди"
  • 01:20
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 00:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:45
    Тюбс
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
Пълна програма
  • 01:30
    "Гордост и страст" - екшън / приключенски с Кари Грант, Франк Синатра, София Лорен, Тиодор Байкъл.
  • 03:50
    "Малката вещица" - комедия / младежки филм с Дан Готие, Робин Лайвли.
  • 05:15
    "Момиче мечта" - трилър / съспенс / мистъри с Джеймс Спейдър, Мадхен Амик, Бес Армстронг, Фредрик Лене, Лари Милър.
  • 07:00
    "Сложен избор" - криминален филм с Маргарет Кленк, Гари Аделсън.
Пълна програма
  • 00:30
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 01:30
    BEST OF HAVOC!
  • 02:30
    MOBIL 1 THE GRID
  • 03:00
    LE MANS CLASSIC REPEAT
Пълна програма
  • 00:30
    Амейзингнес - шоу за таланти
  • 01:00
    Амейзингнес - шоу за таланти
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Джърси Шор - семейна ваканция
Пълна програма
  • 00:00
    Hottest Latin Hits! Top 20
  • 01:30
    MTV Asks Anne-Marie
  • 02:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:40
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 3
  • 01:35
    Нашествие на вредители, сезон 1, еп. 3
  • 02:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 02:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Наркотици ООД: Компилация, еп. 4
  • 01:00
    Наркотици ООД: Компилация, еп. 5
  • 01:55
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 2
  • 02:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 1
Пълна програма
  • 00:10
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 01:00
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 02:35
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 01:15
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 00:35
    Филм
  • 02:20
    "Времето ще покаже"
  • 04:00
    "Червената кралица". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:50
    "Вилфрид" - комедиен сериал
  • 05:00
    "Притежание: Страхът никога не умира" - мистъри драма, U, 2009
  • 06:25
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 00:25
    "Шпигел ТV"
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    Репортажи
  • 02:45
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:35
    Вести-Москва
  • 00:50
    "За най-важното"
  • 01:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
  • 02:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 01:05
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 02:00
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 03:30
    "Сериал Спецназ: SEAL Team" - екшън сериал
  • 04:55
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение /
  • 01:00
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:30
    Не ми казвай, че момчето е лудо-- игрален филм,/Франция, 2015г./, режисьор Робер Гедигиян, в ролите: Симон Абкариян, Ариан Аскарид, Грегоар Льопрен
  • 03:00
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 04:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Изгнаниците
  • 01:00
    Чудати тела: Сиамски близнаци
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 13
  • 02:48
    Лечителят: Просто ми се довери
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист - Правец
  • 01:00
    Зелен свят - Резерват - Ореляк
  • 01:30
    Заведи ме на училище
  • 02:00
    Варна - Морски съкровища
Пълна програма
  • 00:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-изключителните басейни
  • 02:30
    Най-изключителните басейни
Пълна програма
  • 00:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-изключителните басейни
  • 02:30
    Най-изключителните басейни
Пълна програма
  • 01:15
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2004
  • 03:05
    Светлина в мрака, Германия, Великобритания, драма/ужаси/мистерия, 2006
  • 05:45
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 07:15
    Девет ярда, САЩ, комедия/криминален, 2000
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Нашенското: Кумичене" - документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 27 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Спорт +" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 00:30
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 01:00
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 01:30
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване
  • 02:00
    Менюто днес - четвърти сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Вреден навик - Комедия, 2005, Режисьор: Майк Милс, В ролите: Киану Рийвс, Винс Вон, Тилда Суинтън, Бенджамин Брат, Лу Тейлър Пучи,
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
  • 00:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 00:50
    Завинаги - първи сезон
  • 01:45
    Семейният тип - седми сезон
  • 02:10
    Семейният тип - седми сезон
  • 02:30
    Легион - втори сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 00:30
    TOP MODELS
  • 01:00
    DESIGNERS
  • 01:30
    DESIGNERS
  • 02:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 6 еп.
  • 01:25
    "Прелюбодейци" - 11 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 22 еп.
  • 02:40
    "Съпруги с ножове" - 1 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:20
    Фишермания
  • 00:50
    Охотничьи традиции и этика
  • 01:05
    Зов предков
  • 01:30
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 00:15
    "Дюс Бигалоу: Европейското жиголо" - комедия с уч. на Роб Шнайдер, Еди Грифин, Тил Швайгър, Йерун Крабе, Хана Вербуум, Карлос Понсе, Дъглас Силс и др.
  • 05:45
    "Костюмари" - сериал, сезон 7 /п/
  • 07:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:50
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 00:38
    Cake Boss: Down the Drain
  • 01:00
    How the Universe Works: Black Holes
  • 01:45
    Must Love Cats: Episode 10
  • 02:30
    Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
Пълна програма
  • 00:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 01:00
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 01:30
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 02:00
    Пътешествие с Донал: Европа
Пълна програма
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 01:00
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 00:30
    Куриози
  • 00:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 01:15
    Зала на славата, топ 10, спринтьори
  • 02:15
    Куриози
Пълна програма
  • 00:30
    "Лошият Дядо Коледа", комедия, САЩ, 2003; реж. Тери Зуигоф, с Били Боб Торнтън, Тони Кокс, Брет Кели, Лорън Греъм, Лорън Том, [15+]
  • 02:00
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
  • 03:40
    "Гардън Стейт", драма, САЩ, 2004; реж. Зак Браф, със Зак Браф, Натали Портман, Питър Сарсгаард, Иън Холм, Метод Мен, Джийн Смарт, [15+]
  • 05:00
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:30
    Trulli Tales
  • 01:00
    Trulli Tales
  • 01:30
    PJ Masks
  • 02:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 01:00
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 00:45
    Престъплението, което ще се помни: Мястото на жената
  • 01:40
    Забранено: Гладни за любов: Посланието на Яков
  • 02:35
    Градът на убийствата: Руска трагедия
  • 03:30
    Изчезналото бебе: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 00:40
    Top: Best Female Bodies
  • 01:05
    The Contenders: Russia 2018: Episode 31
  • 01:30
    Top: Junk Food
  • 02:00
    The Contenders: Russia 2018: Episode 33
Пълна програма
  • 00:20
    Midway USA's Rapid Fire
  • 00:45
    Shooting Gallery
  • 01:30
    All Angles
  • 01:50
    All Angles
Пълна програма
  • 00:00
    Загадъчни антиквари: Ножът/Епохата на Джим Бауи
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Идиотщини
  • 01:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Духът на аукционера в теб
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Идиотщини
Пълна програма
  • 00:00
    Наркотици ООД: Компилация, еп. 5
  • 00:55
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 2
  • 01:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 1
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.1, еп.7
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:50
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 01:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:50
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 00:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 35, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 01:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 36, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:00
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Дрю Питърсън
  • 01:55
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
  • 02:50
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Пропагандни оръжия
  • 03:45
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Животът и лъжите на Л. Рон Хъбард
Пълна програма
  • 00:45
    4.3.2.1
  • 03:00
    Глинени гълъби
  • 05:30
    Любовта е сега
  • 07:30
    Легендите "Хейло"
Пълна програма
  • 00:00
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:30
    "От архивите на "СКАТ" /повторение/:
  • 01:00
    "Боксьорът" - документален филм /1 част
  • 01:30
    "През планини и морета: Риболов на остров Серифос" - документална поредица /повторение
  • 02:00
    "Татко О Махони" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 05:30
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 00:34
    A Dick Before Dropout (18+)
  • 01:00
    All Night Rager (18+)
  • 01:25
    Yoga Latina Post-Shower Anal (18+)
  • 01:51
    Hard Pressed (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Наоми Осака - Далила Якупович (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
  • 01:20
    Тенис: Магдалена Рибарикова - Кристина Младенович (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
  • 03:30
    Тенис: Ализе Корне - Елина Свитолина (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 00:30
    AC: CAMBODIA'S LAND GRABS
  • 01:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E3
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E4
Пълна програма
  • 07:10
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:35
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Taekwondo
Пълна програма
  • 00:30
    Occ-Cast
  • 00:53
    Stream
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 00:35
    Загадки в музея (Series 6): Дойл и Худини, "Отровният отряд", Големият измамник (Episode 4)
  • 01:20
    Конспирация (Series 1): Assassinations (Episode 7)
  • 02:10
    Забранена история (Series 5): Истината за историческия Исус (Episode 2)
  • 02:55
    Жени воини (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Българско документално кино
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
  • 00:30
    Django Bates' Beloved at the Oslo Jazz Festival
  • 01:33
    JD ALLEN TRIO at the WINTER JAZZ FEST in New York
  • 02:23
    Didier Lockwood trio invites Bireli Lagrene - Jazz sous les pommiers
  • 04:14
    Omer Avital - Nice Jazz Festival
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Черноморец Балчик, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Вакер, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 35-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Хьон Чунг - Мартин Клижан (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 05:40
    Тенис: Каспер Рууд - Роберт Баутиста Агут (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Марко Чекинато - Мартон Фускович (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:40
    Тенис: Максимилиан Мартерер - Диего Шварцман (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Бърнли - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Стоук Сити - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Престъплението, което ще се помни: Мястото на жената
  • 01:40
    Забранено: Гладни за любов: Посланието на Яков
  • 02:35
    Градът на убийствата: Руска трагедия
  • 03:30
    Изчезналото бебе: Разследванията на списание "Пийпъл"
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:55
    "Истински детектив І, 6 еп. - Къщи с призраци", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Кари Фукунага, с Матю МакКонъхи, Уди Харелсън, Мишел Монаган, Кевин Дън, Тори Китълс, [15+]
  • 01:55
    "Хемингуей и Гелхорн", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
  • 04:25
    "В кадър ХV, 29 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 04:50
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 02:00
    "Отворени рани I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 03:00
    "Наследници І, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 04:00
    "Морган (2016)", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Люк Скот, с Кейт Мара, Аня Тейлър-Джой, Тоби Джоунс, Роуз Лесли, Пол Джамати, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Възрожденските сгради на Панагюрище (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 03:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма
  • 01:00
    Хокей на лед: NHL
  • 03:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 05:00
    ММА: Класика от UFC
  • 06:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 00:35
    ПЕС Патрул
  • 00:55
    Ръсти Риветс
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:50
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 00:35
    Cars 'n' Stripes
  • 01:00
    Изпитатели
  • 01:20
    Новини
  • 01:25
    Гаражи - Злато
Пълна програма
  • 00:15
    Колекцията, сезон 1, еп. 3, Великобритания,Франция, 2016
  • 01:10
    Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 9, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
  • 02:05
    Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 10, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
  • 03:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 01:15
    Перфектната съпруга
  • 02:45
    Вълната
  • 04:30
    Скръб и радост
  • 07:05
    Черният кон
Пълна програма
  • 00:25
    Код 37
  • 01:25
    Един уикенд
  • 02:30
    Свалка за две нощи
  • 03:55
    Любов и други неприятности
Пълна програма
  • 01:45
    Някой като мен
  • 03:35
    Любовта не е престъпление
  • 06:25
    Детегледачът
  • 07:55
    Писмописецът
Пълна програма
  • 00:30
    I Knew It Was You: Rediscovering John Cazale
  • 01:10
    No No: A Dockumentary
  • 02:50
    Sweet Night
  • 03:00
    Kate Plays Christine
Пълна програма
  • 00:00
    World Surf League 2017
  • 01:00
    Orchard Enterprises Films 4: Chasing the Storm 2
  • 02:00
    Freeride World Tour 2018
  • 04:00
    World Snowboard Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 00:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
Viasat History 00:40
В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}