ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Системата тв филм /9 епизод/(12)
  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 16
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 11:30
    Мамчета - комедиен сериал
  • 12:00
    Как станах руснак - комедиен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 11:40
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 11:10
    Царство; сезон 3, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:05
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 13:05
    Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
  • 14:10
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 11:55
    Укротителката на змии: Епизод 3
  • 12:23
    Укротителката на змии: Епизод 4
  • 12:50
    Укротителката на змии: Епизод 5
  • 13:18
    Укротителката на змии: Епизод 6
Пълна програма
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров, 2-ра част (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "Неделник" с Волен Сидеров, 3-та част (п)
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:40
    Многоликата Япония: Земята е само една Лекар на дивите животни /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Златният век: "Проклятието на Симеон" сериен тв филм /4 серия/
  • 13:30
    Пътеводител БГ /избрано/
Пълна програма
  • 10:55
    Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon
  • 12:25
    The Tom and Jerry Show
  • 12:31
    The Tom and Jerry Show
  • 12:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 11:00
    "Монк" - сериал, еп. 12
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 6
  • 13:00
    "Подменена самоличност" - трилър (Канада, САЩ, 2015), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Касандра Скребо, Кийгън Конър Трейси, Чад Рук, Адам Ди Марко и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 9
Пълна програма
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.1, еп. 9,10
  • 14:00
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.4
  • 15:00
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
  • 17:00
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор -  Тим Армстронг, актьори -  Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд  и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Коледна история 2" - комедия (САЩ, Канада,2012), режисьор - Брайън Левант, актьори - Даниел Стърн, Стейси Травис, Браден Лемастърс, Валин Шиней, Джерард Планкети др.
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    "Топ модели" - модно риалити
Пълна програма
  • 11:53
    Кларънс
  • 12:04
    Кларънс
  • 12:14
    Кларънс
  • 12:24
    Кларънс
Пълна програма
  • 11:55
    "Мама", драма, Грузия, 2016; реж. Мириам Качвани, с Натия Виблиани, Джордж Баблуани, Гиршел Челидзе, Нукри Качвани, Мосе Качвани, [12+]
  • 13:30
    "Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
  • 15:05
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
  • 16:25
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 12:45
    "Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
  • 14:20
    "Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
  • 16:10
    "О, Луси!", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ацуко Хираянаги, с Шинобу Тераджима, Джош Хартнет, Кахо Минами, Шиоли Куцуна, Коджи Якушо, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 11:00
    С влак през Аляска: Голямото замръзване
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Лотус Елиз
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Високо в Скалистите планини
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Патагония - първа част
Пълна програма
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Похитителите на изчезналото буре
  • 12:14
    Създаването на най-големите...: Най-голямата железница в света
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли да оцелеем след смъртта на Слънцето?
  • 13:50
    Необяснимо: Странни пожари и призрачна яхта
Пълна програма
  • 11:55
    Tangled
  • 12:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 12:30
    ТАЙНАТА НА СЛЪНЧЕВАТА КАПКА
  • 13:20
    Tangled
Пълна програма
  • 11:35
    "Фактология"
  • 12:00
    "Въпросите на Мили"
  • 12:05
    "Въпросите на Мили"
  • 12:15
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Отново на училище с Франклин - аним. филм
Пълна програма
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 86 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 12:00
    "Страна на легендите"
  • 12:30
    "Анатомията на..."
  • 13:00
    Зала на славата, най-великите спринтьори
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
  • 12:00
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия
  • 12:45
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
Пълна програма
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 10
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 1
  • 12:45
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 1
  • 13:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
Пълна програма
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    X Games - Aspen
  • 12:50
    Fantasy Factory
  • 13:15
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:30
    Преобразяване на двора
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
  • 12:25
    Британи Мърфи: Историята на една звезда - игрален филм
  • 14:15
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 14:40
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
Пълна програма
  • 11:15
    Убийства в Рая - първи сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
  • 13:20
    Криминални случаи - Сплит - първи сезон
  • 15:10
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон
Пълна програма
  • 11:05
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 13:35
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 15:20
    "Криптон I, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кейт Денис, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 16:05
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 2
  • 12:05
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 3
  • 13:10
    Залавянето на Клаус Барби
  • 14:10
    Истинският доктор Живаго
Пълна програма
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Лице в лице с опасността
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: "Кръстникът" на залагащите
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво е най-интересното в Мейн
  • 13:05
    Американски антиквари: Корав орех
Пълна програма
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 55 еп. /п/
  • 12:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
Пълна програма
  • 11:40
    "Дудлибу"
  • 12:00
    "Томас и приятели"
  • 12:10
    "Барни и приятели"
  • 12:40
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 11:30
    "Пулс"/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
  • 12:20
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:35
    "Лъжи и илюзии" - екшън / три 03.40 "Електрически мечти" - комедия / фантастика с Максуел Колфийлд, Вирджиния Мадсън.
  • 13:05
    "Радио дни" - комедия с Мия Фароу, Даян Уийст.
  • 14:35
    "Скокливко - северният елен" - драма / семеен с Ратаня Алда, Майкъл Константин.
  • 16:25
    "Следвай мечтата" - комедия / романтичен с Елвис Пресли, Артър О’Конъл.
Пълна програма
  • 11:00
    Siesta Key
  • 12:00
    М е за Музика
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 11:30
    MTV Asks Anne-Marie
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    MTV Unplugged: George Michael
  • 13:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 11:55
    Един ден в дивата природа, сезон 1, еп. 1
  • 12:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 6
  • 13:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 7
  • 13:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 5
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 6
  • 13:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 3
  • 14:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 1
Пълна програма
  • 11:25
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 12:15
    Животински боен клуб, еп. 6
  • 13:00
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 13:50
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лион - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бристъл Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 11:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:25
    "Мама" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 13:20
    "Бялата гвардия"
  • 14:50
    "Изкуственият отбор"
  • 15:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - повторение
  • 14:15
    Паралакс - /повторение /
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:50
    Scooby-Doo!
  • 12:15
    Scooby-Doo!
  • 12:45
    Scooby-Doo!
  • 13:10
    Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 11:05
    Холивудски знаменитости : Дженифър Лопес
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:30
    Версус-Драма, Русия/2016,Режисьор: Нурбек Еген В ролите: Алексей Чадов, Оксана Акиншина, Антон Шагин, Сергей Чирков
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Изгнание
  • 12:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 1
  • 13:00
    Чудовищата в мен: Съпругата ми гние
  • 14:00
    Чудовищата в мен: Нещо изяжда бебето ми
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Разлог - Триединството на планините
  • 12:30
    Виж България - Черно море и околностите
  • 13:00
    Старинен Созопол
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:15
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
  • 12:15
    Смелчага, Канада, екшън, 2017
  • 13:45
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 15:55
    Нокаут, САЩ, драма/спортен, 2016
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
  • 12:00
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
  • 12:30
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване
  • 13:00
    Спести с Джейми - втори сезон
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон
  • 13:30
    Касъл - втори сезон
  • 14:25
    Касъл - втори сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 11:55
    F-PEOPLE
  • 12:00
    FASHION KIDS
  • 12:30
    FASHION KIDS
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 11:35
    "Рождени дни" - 2041 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 241 и 242 еп.
  • 12:50
    "На косъм" - 12 еп.
  • 13:15
    "Майстори на сделките" - 31 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:30
    Охотничьи меридианы
  • 12:00
    Советы бывалых
  • 12:15
    Особенности охоты на Руси
  • 12:30
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 12:15
    "Перфектният мъж" - романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Хедър Локлиър, Крис Нот, Майк О`Мейли, Бен Фелдман, Каролин Риа, Ванеса Ленгинс и др. /п/
  • 14:30
    "Хора като нас" - драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас и др.
  • 16:50
    "Братята тигри" - приключенски филм с уч. на Гай Пиърс, Жан-Клод Драйфус, Фреди Хаймор, Оан Нгуен и др. /п/
Пълна програма
  • 11:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Alaska
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 9
  • 13:00
    How the Universe Works: Stars
  • 13:45
    Cake Boss: On the Road Again
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
  • 13:10
    Невероятни сватбени торти
  • 14:05
    Ловци на торти
Пълна програма
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 12:00
    "Страна на легендите"
  • 12:30
    "Анатомията на..."
  • 13:00
    Зала на славата, най-великите спринтьори
Пълна програма
  • 11:05
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 13:35
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 15:20
    "Криптон I, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кейт Денис, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 16:05
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    Puppy Dog Pals
  • 12:20
    Puppy Dog Pals
  • 12:45
    Puppy Dog Pals
  • 13:15
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 11:55
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
  • 12:50
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
  • 13:45
    Детектив Убийство: Точка на кипене
  • 14:40
    Спорни убийства: Плът и кръв
Пълна програма
  • 11:35
    The Truth About...: Roger Federer
  • 12:02
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 12:30
    Top: Junk Food
  • 12:55
    The Contenders: Russia 2018: Episode 31
Пълна програма
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    All Angles
  • 12:20
    All Angles
  • 12:45
    The Fowl Life With Chad Belding
Пълна програма
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Лице в лице с опасността
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: "Кръстникът" на залагащите
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво е най-интересното в Мейн
  • 13:05
    Американски антиквари: Корав орех
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 6
  • 12:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 3
  • 13:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 1
  • 14:00
    Златна треска, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 16
Пълна програма
  • 11:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Бързи и яростни - зад кулисите; документален, спорт, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:25
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Животът и лъжите на Л. Рон Хъбард
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Опасен непознат
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Семейството/Упорита улика
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Осмисляш деня ми
Пълна програма
  • 11:30
    Тайният смях на жените
  • 13:30
    Танци по време на Лунаса
  • 15:25
    Oгъст Ръш
  • 17:40
    Вързан за теб
Пълна програма
  • 11:40
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 05:30
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:49
    A Dream Cum True (18+)
  • 12:12
    Blonde Spinner Rides Huge Cock (18+)
  • 12:37
    Dare For A Big Dick (18+)
  • 13:02
    Cool Down With My Cunt (18+)
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Жереми Шарди - Матю Ебдън (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 12:15
    Тенис: Жереми Шарди - Ришар Гаске (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 11:55
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E2
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 1
  • 12:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 2
  • 13:00
    SEYCHELLES ? TRIP TO PARADISE
Пълна програма
  • 11:15
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 13:15
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 11:00
    Vans Get-N Classic, Vol. 3
  • 12:00
    Custom 2
  • 12:15
    Now We Know
  • 12:22
    Now We Know
Пълна програма
  • 11:40
    Съединените животински щати (Series 1): Северно изложение (Episode 12)
  • 12:05
    Планетата Европа (Series 1): 115 (Episode 15)
  • 12:55
    Гранични ветеринари (Series 1): Състезание (Episode 9)
  • 13:20
    Гранични ветеринари (Series 1): Евтаназия и Тина (Episode 10)
Пълна програма
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 10:46
    Chaplin by Mario Schroder, Leipziger Ballett
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Benjamin, derniere nuit by Michel Tabachnik at the Opera de Lyon
  • 15:00
    Aquagranda by Filippo Perocco, Teatro La Fenice
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Вакер, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 35-и епизод, повторение
  • 13:00
    Обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
  • 14:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    "Градовете на Ла Лига" - 2 еп., спортно предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 11- епизод, повторение
  • 13:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 28-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
  • 12:50
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
  • 13:45
    Детектив Убийство: Точка на кипене
  • 14:40
    Спорни убийства: Плът и кръв
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 11:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 12:55
    "Съвременно семейство IX, 11 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джим Хенз, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 13:15
    "Съвременно семейство IX, 12 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Гейл Манкузо, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 13:40
    ""Два метра под земята" ООД IV, 9 еп. - Страсти и борби", драма, САЩ, 2004; реж. Алан Казо, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 10:05
    "Играчки", комедия, САЩ, 1992; реж. Бари Левинсън, с Робин Уилямс, Майкъл Гамбън, Джоан Кюсак, Робин Райт, Ел Ел Куул Джей, [12+]
  • 12:05
    "Игра на тронове V, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 12:55
    "Игра на тронове V, 10 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 13:55
    "Шоуто на Джон Оливър V, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Към извора на реката (образователен филм за семеен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Приказни истории от Боженци (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 11:45
    Искрица и Сияйница
  • 12:05
    Котарачетата
  • 12:10
    Котарачетата
  • 12:20
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 11:40
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 12:35
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 17, Испания, исторически/драма, 2013
  • 13:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 6, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 14:10
    Мускетарите, сезон 2, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма
  • 11:40
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 12:55
    Нечий герой
  • 14:15
    Красивия хоризонт
  • 15:45
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1
Пълна програма
  • 11:25
    Диско
  • 13:05
    Кречетало
  • 14:25
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 15:55
    Фин
Пълна програма
  • 10:45
    Изборът на Адел
  • 12:15
    В галоп с Торнадо
  • 14:10
    Семпъл
  • 15:45
    "Канейдиънс" завинаги
Пълна програма
  • 11:40
    Carpinteros
  • 13:25
    Computer Chess
  • 15:00
    Rake
  • 16:00
    My Left Foot
Пълна програма
  • 11:30
    H2O Aquabike World Championship S18
  • 12:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 13:00
    Super Enduro S18
  • 13:30
    FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 201
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2013
National Geographic 12:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 4
National Geographic HD 12:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
bTV Comedy 12:00
"На по-добро място" /п./ - сериал
bTV Action 12:00
"Извън играта" - сериал, с.7, еп.7

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 12:00
Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
Eurosport 12:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Eurosport HD 12:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Film Plus 12:00
Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Ейбар - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2013
FilmBox Basic 12:00
Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
RTVi 12:00
Документален екран
TVT 12:00
Епоха (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
RTR 12:05
Игрален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}