ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Братът на Охлюва тв филм /България, 2009г./, режисьор Иван Панев, в ролите: Веселин Анчев, Боян Младенов, Лидия Инджова и др.
  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 20
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 11:30
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:40
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 11:10
    Царство; сезон 3, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:05
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 3, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 13:05
    Профилиране; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2010
  • 14:05
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Свежа кръв
  • 12:50
    Остин Стивънс: Повелителят на змиите: Най-вълнуващите моменти на Остин Стивънс - част 1
  • 13:45
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Разяреният кон
  • 14:40
    Правосъдие в горите на Мейн: Каквото си посял, такова ще пожънеш
Пълна програма
  • 11:10
    "Българска душа" (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    "Надиграй ме" за деца танцовото шоу на България /4 сезон, 7 епизод/п/
  • 15:05
    Туризмът №1: Мистика, слънце и дружба между народите документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:35
    Капри сериен тв филм /18 епизод/п/
Пълна програма
  • 11:55
    The Tom and Jerry Show
  • 12:01
    The Tom and Jerry Show
  • 12:08
    The Tom and Jerry Show
  • 12:20
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп. 3
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 10
  • 13:00
    "Убийствено влечение" - трилър (Канада, 2015), режисьор - Антъни Лефресне, актьори - Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Малъни Скрофано и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 13
Пълна програма
  • 10:45
    "Фамилията" - сериал, с.2, еп. 5,6
  • 13:15
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.8
  • 14:00
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор -  Тим Армстронг, актьори -  Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд  и др.
  • 15:45
    "Дякон Левски" - биографичен, екшън, драма (България, 2015), режисьор - Максим Генчев, актьори - Симеон Филипов, Максим Генчев, Ники Сотиров, Ивайло Аспарухов, Стоян Цветков, Горан Гънчев, Петьо Цеков, Якуб Бахар, Тезджан Ферад, Деляна Добрева, Мехмед Бил
Пълна програма
  • 10:00
    "Футболен татко" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2005), режисьор -  Джес Дилън, актьори - Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън,  Майк Дитка, Кейт Уолш, Мусета Вандер и др.
  • 12:00
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
Пълна програма
  • 11:53
    Кларънс
  • 12:04
    Кларънс
  • 12:14
    Кларънс
  • 12:24
    Кларънс
Пълна програма
  • 11:40
    "Право в десетката", романтична комедия, Великобритания, 2006; реж. Том Вон, с Джеймс МакАвой, Алис Ив, Ребека Хол, Катрин Тейт, Доминик Купър, [12+]
  • 13:15
    "Едноокият цар", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марк Креует, с Алайн Ернадес, Мики Еспарбе, Бетси Турнез, Рут Лопис, Сес Кабот, [15+]
  • 14:40
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
  • 16:00
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
Пълна програма
  • 11:05
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 13:00
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 14:50
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
  • 16:45
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    African Voices
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 11:00
    С влак през Аляска: Ледено нападение
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Мазда RX7
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Смъртоносни дюни
  • 14:00
    Бойни ботове: Епизод 6
Пълна програма
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Коли във въоръжена битка
  • 12:14
    Фабрика за домашни потреби: Па-па-па
  • 12:39
    Фабрика за домашни потреби: Модерни плетеници
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Реална ли е реалността?
Пълна програма
  • 11:55
    Tangled
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
  • 12:30
    БИЗААРДВАРК
  • 13:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 11:35
    "Фактология"
  • 12:00
    "Операция "Ох!"
  • 12:25
    "Операция "Ох!"
  • 13:00
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Семейство Робинзон - аним. филм
Пълна програма
  • 11:00
    Босове под прикритие - 6 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 90 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 11:30
    "Страна на легендите"
  • 12:00
    Зала на славата, топ 10, гимнастика
  • 13:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап, обзор
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап
  • 13:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия
  • 15:00
    Футбол: MLS, ФК Лос Анджелис - Портланд
  • 16:30
    Куриози
Пълна програма
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 8
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 9
  • 12:45
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 9
  • 13:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 10
Пълна програма
  • 11:10
    Brilliant Corners
  • 12:00
    X Games - Oslo
  • 12:50
    Now Boarding
  • 13:15
    Now Boarding
Пълна програма
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:30
    Евтин дом на плажа
  • 12:00
    Евтин дом на плажа
  • 12:30
    Евтин дом на плажа
  • 13:00
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
  • 12:25
    Без думи - втори сезон
  • 12:50
    Без думи - втори сезон
  • 13:20
    Споразумението - втори сезон
Пълна програма
  • 11:15
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
  • 13:20
    Шерлок - първи сезон
  • 15:15
    "Частни детективи" - първи сезон
Пълна програма
  • 11:50
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
  • 13:30
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 15:30
    "Беатрис на вечеря", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мигел Артета, със Салма Хайек, Джон Литгоу, Кони Бритън, Джей Дуплас, Ейми Ландекър, [15+]
  • 16:50
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
Пълна програма
  • 11:30
    История на италианската храна, сезон 1, еп. 3
  • 12:25
    История на италианската храна, сезон 1, еп. 4
  • 13:20
    Мистерията на катакомбите
  • 14:15
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Марко отвръща на удара
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Следи от спирачки
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Само глупаци и собственици на заложни къщи
  • 13:05
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
Пълна програма
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    С въдица в ръка – тв поредица /п/
  • 12:30
    България – вчера, днес и утре
  • 13:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 56 еп.
Пълна програма
  • 11:40
    "Дудлибу"
  • 12:00
    "Томас и приятели"
  • 12:10
    "Барни и приятели"
  • 12:40
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
  • 12:20
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:55
    "Аванти!" - комедия / романтичен с Едуард Андрюс, Джак Лемън.
  • 14:15
    "Големия Жорж" - биографичен филм / драма с Ксавиер Галле, Мари Денарно.
  • 15:55
    "Магьосникът и бялата змия" - екшън / фентъзи (Китай, Хонконг) с Джет Ли, Шенги Хуанг.
  • 17:35
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
Пълна програма
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 11:45
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
  • 12:05
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 12:30
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
  • 13:00
    The 50 Biggest Hits of 2018 So Far
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 11:40
    Разговор с животните, сезон 1, еп. 2
  • 12:40
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 13:30
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
  • 14:20
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 1
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 2
  • 13:00
    2000-те: Големите трагедии, еп. 1
  • 14:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 5
Пълна програма
  • 11:25
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 12:15
    Животински боен клуб, еп. 6
  • 13:00
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 13:50
    Животински боен клуб, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 35-и епизод, повторение
  • 13:00
    Класика от Висшата лига - Тотнъм Хотспър - Болтън Уондърърс (2001-02), повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 11:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:25
    "Мама" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 12:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 16:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 17:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    Прокудени от бащин край /повторение /
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:40
    Zak Storm - Super Pirat
  • 12:10
    Zak Storm - Super Pirat
  • 12:35
    Zak Storm - Super Pirat
  • 13:05
    Zak Storm - Super Pirat
Пълна програма
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:30
    Меси-Документален, Испания /2014,Режисьор: Алекс де ла Иглесия,С участието на Марадона, Сезар Луис Меноти, Хорхе Валдано, Жерар Пике, Йохан Кройф и др.
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Изгубеният рай
  • 12:00
    Не искам кожата ми да виси: Мики и Дениз
  • 13:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мелиса Морис
  • 15:00
    7-те малки Джонстън: Малко момиче в света на конкурсите за красота
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 12:30
    Виж България - Дупница, градът на фармацията
  • 13:00
    Община Дупница - Порта към светове
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:30
    На ръба, Германия,Саудитска Арабия,САЩ, драма/романтичен/трилър, 2011
  • 13:10
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, 2005
  • 14:45
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 16:20
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
  • 12:00
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
  • 12:30
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване
  • 13:00
    Грил тур с Примож
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Летни хитове от 2010+: Топ 50
  • 16:30
    Нека патрито да започне!
Пълна програма
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 12:35
    Паранормално - първи сезон
  • 13:00
    Паранормално - първи сезон
  • 13:30
    Касъл - трети сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:55
    F-PEOPLE
  • 12:00
    FASHION KIDS
  • 12:30
    FASHION KIDS
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 11:35
    "Рождени дни" - 2045 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 249 и 250 еп.
  • 12:50
    "На косъм" - 1 еп.
  • 13:15
    "Майстори на сделките" - 35 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:30
    Рыбалка сегодня XL
  • 12:00
    Охота и рыбалка в...
  • 12:25
    Универсальный фидер
  • 12:50
    Есть мнение
Пълна програма
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 12:00
    "В кадър"
  • 12:30
    "Новаци" - драма с уч. на Юън Макгрегър, Кристофър Плъмър, Горан Вишнич, Мелани Лоран, Кай Ленъкс, Мари Пейдж Келер, Чина Шаверс и др.
  • 14:40
    "Черното тефтерче" - романтична комедия с уч. на Британи Мърфи, Рон Ливингстън, Холи Хънтър, Кейти Бейтс и др.
Пълна програма
  • 11:30
    Bear Grylls: Born Survivor: China
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Fearless In Duty
  • 13:00
    How the Universe Works: Solar Systems
  • 13:45
    Cake Boss: Viva Cake Boss!
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
  • 13:10
    Барбекю мания с Боби Флей
  • 13:35
    Барбекю мания с Боби Флей
Пълна програма
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:30
    "Страна на легендите"
  • 12:00
    Зала на славата, топ 10, гимнастика
  • 13:00
    "Безсмъртни легенди"
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап, обзор
Пълна програма
  • 11:50
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
  • 13:30
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 15:30
    "Беатрис на вечеря", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мигел Артета, със Салма Хайек, Джон Литгоу, Кони Бритън, Джей Дуплас, Ейми Ландекър, [15+]
  • 16:50
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    Puppy Dog Pals
  • 12:20
    Puppy Dog Pals
  • 12:45
    Puppy Dog Pals
  • 13:15
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 11:55
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 12:50
    Почти ми се размина: Непознат приятел
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 14:40
    Най-лошият ти кошмар: Убийствена къща
Пълна програма
  • 11:50
    Spirit of Champions: Sarah Ourahmoune
  • 12:00
    The Challenge: Episode 16
  • 12:30
    Top: Fight Movies
  • 12:55
    The Contenders: Russia 2018: Episode 35
Пълна програма
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    All Angles
  • 12:20
    All Angles
  • 12:45
    Ducks Unlimited
Пълна програма
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Марко отвръща на удара
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Следи от спирачки
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Само глупаци и собственици на заложни къщи
  • 13:05
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 2
  • 12:00
    2000-те: Големите трагедии, еп. 1
  • 13:00
    Феномени: Изгряващите звезди на футбола, еп. 5
  • 14:00
    Златна треска, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 20
Пълна програма
  • 11:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 14:15
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:30
    Луд или месия?: Епизод 2
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Извън контрол
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Когато музиката спре
Пълна програма
  • 11:45
    Плячката на ловеца
  • 13:35
    Извънредна ситуация
  • 15:40
    Сватбеният агент
  • 17:45
    Последен шанс, Харви
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
Пълна програма
  • 11:40
    I Live With Models
  • 12:05
    I Live With Models
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:42
    Bubble Butt Jeans (18+)
  • 12:03
    Harley In The Nuthouse (Parody) (18+)
  • 12:28
    Passenger Rides Her Biggest Cock (18+)
  • 12:53
    The Getaway: Part 3 (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)
  • 23:00
    Пряко: Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 11:50
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E10
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FLYING OVER THE WATERWAYS (VENEZUELA)
  • 12:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - BETWEEN THE SACRED AND THE PROFANE (CUBA)
  • 13:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - HAWAII - ISLES OF EXTINCTION
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
Пълна програма
  • 11:30
    Firsthand
  • 12:00
    World of X Games 2015
  • 12:53
    Stream
  • 13:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 11:40
    Съединените животински щати (Series 1): Разправии в Бей Сити (Episode 4)
  • 12:05
    Планетата Европа (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 12:55
    В прегръдка с дивите животни (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 13:45
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пасища (Episode 2)
Пълна програма
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 11:19
    Lucky Thompson at the Blue Note in 1960 - Jazz Archive
  • 12:00
    Kurt Rosenwinkel Solo - Montreal Jazz Festival
  • 12:55
    InterMezzo
  • 13:30
    Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris : Prokofiev and Tchaikovsky
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 13:00
    "Головете на сезона в Първа професионална лига" (2017-18), повторение
  • 14:00
    Футбол: Дунав - Царско село, плейофен мач за място в Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Каролин Вожняцки - Ашли Барти (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:00
    Пряко: Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 11- епизод, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Германия, директно
  • 13:30
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Норич Сити (1993-94), повторение
  • 14:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 12:50
    Почти ми се размина: Непознат приятел
  • 13:45
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 14:40
    Най-лошият ти кошмар: Убийствена къща
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 10:25
    "Косвена красота", драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Франкъл, с Уил Смит, Едуард Нортън, Кейт Уинслет, Майкъл Пеня, Хелън Мирън, [12+]
  • 12:05
    "Съвременно семейство IX, 19 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Гейл Манкузо, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 12:25
    "Съвременно семейство IX, 20 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Хари Дийн Стантън, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 12:50
    ""Два метра под земята" ООД V, 1 еп. - Сватбата", драма, САЩ, 2005; реж. Родриго Гарсия, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
Пълна програма
  • 11:20
    "Игра на тронове VI, 8 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 12:20
    "Известни и влюбени І, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Норман Бъкли, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 13:00
    "Бизнес преговори ІV, 9 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2018; реж. Жулия Пачеко Жордао, Мишел Тихомироф, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, [15+]
  • 13:55
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    България. Спа и балнеология (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Разкази от тутраканския бряг (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 11:45
    Искрица и Сияйница
  • 12:05
    Котарачетата
  • 12:10
    Котарачетата
  • 12:20
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 11:40
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 12:35
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 21, Испания, исторически/драма, 2013
  • 13:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 10, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 14:10
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 10:40
    Господин Пеликан
  • 12:05
    Етиен!
  • 13:30
    Синя птица
  • 14:50
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1
Пълна програма
  • 10:25
    Специална доставка
  • 12:00
    Преди да кажеш "Да"
  • 13:30
    Коко преди Шанел
  • 15:20
    Г-н Батиньол
Пълна програма
  • 11:50
    Машинист
  • 13:25
    Сниф участва във войната
  • 15:05
    Когато се намеси любовта мy
  • 16:40
    Пипи бяга от вкъщи
Пълна програма
  • 11:00
    Vlast (Power)
  • 12:30
    Cool It
  • 14:00
    Rake
  • 15:00
    Jack Irish
Пълна програма
  • 11:00
    Action Sports World S18
  • 12:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 13:00
    FISE World Series 2017
  • 13:30
    Orchard Enterprises Films 4: Chasing the Storm 2
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:55
Кученце в джобче - анимационен сериал
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2013
National Geographic 12:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 4
National Geographic HD 12:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
bTV Comedy 12:00
"На по-добро място" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 12:00
Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
Eurosport 12:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Eurosport HD 12:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Film Plus 12:00
Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Ейбар - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2013
FilmBox Basic 12:00
Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
RTVi 12:00
Документален екран
TVT 12:00
Епоха (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
RTR 12:05
Игрален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}