ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:15
    Завръщане в Брайдсхед тв филм /11, последен епизод, 2 част/п/
  • 03:20
    Арена Спорт /п/
  • 04:20
    Младият Върколак 4 тв филм /6 епизод/п/ (12)
Пълна програма
  • 01:00
    "Смелите" - сериал, еп.13. (последен)
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.42
Пълна програма
  • 00:30
    "Черният списък: Изкуплението" - сериен филм
  • 01:30
    "Когато сърцето зове" - сериен филм
  • 02:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 05:30
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 00:55
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 00:35
    Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 01:40
    Гримсби; , 2016
  • 02:55
    Дърти хлапета; комедия, САЩ, 2010
  • 04:30
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 00:45
    Пазителите на животните: Котешки кошмари
  • 01:40
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Епизод 5
  • 02:35
    Опасно правосъдие: Баща и дъщеря бракониери
  • 03:25
    Зоополицаите на Филаделфия: Жив или мъртъв
Пълна програма
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 01:05
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 01:35
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:25
    Човекът, който се казваше Буров документален филм /2 част/п/
  • 03:20
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 02:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 02:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 02:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 00:45
    "Животинско царство" - сериал, с.3 еп.9
  • 01:45
    "Стрелата" /п./ - сериал, еп.10
  • 02:45
    "Супергърл" /п./ - сериал, с.2 еп.14
  • 03:45
    "Монк" /п./ - сериал, с.2 еп.15
Пълна програма
  • 01:45
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.2 еп.5
  • 03:00
    Месец на Оскарите: "Вроден порок" - криминален, драма, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Пол Томас Андерсън, в ролите: Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Мая Рудолф, Бенисио Дел Торо, Рийз Уидърспун, Джена Малоун, Джилиан Бел, Ерик Робъртс и др. [16+]
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.2 еп.3, 4
  • 08:15
    Месец на Оскарите: "Последният самурай" - екшън, драма, исторически (САЩ, Нова Зеландия, Япония, 2003), режисьор Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Кен Уатанабе, Били Конъли, Тони Голдуин, Тимъти Спол, Хироюки Санада и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Звездни приключения" /п./ - фантастика, комедия, семеен (Швеция, 2016)
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "По-добре късно, отколкото никога" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Супермаркет" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.4 еп.62
  • 02:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 04:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.24
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:40
    "От здрач до зори", екшън - хорър, САЩ, 1996; реж. Робърт Родригес, с Джордж Клуни, Куентин Тарантино, Харви Кийтъл, Джулиет Люис, Ърнест Лиу, [18+]
  • 02:25
    "Игра на пари ІІІ, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Адам Аркин, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 03:20
    "Фатално привличане", трилър, САЩ, 1987; реж. Ейдриън Лайн, с Майкъл Дъглас, Глен Клоуз, Ан Арчър, Елън Лазън, Стюарт Панкин, [18+]
  • 05:05
    "Санбернарски синдикат", комедия, Дания, 2018; реж. Мадс Брюгер, с Фредерик Силиус Йоргенсен, Расмус Бруун, Флеминг Соренсен, Вибеке Манике, Мохамед Али Осман, [12+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Незаличима боя", драма, Бразилия, 2018; реж. Филипе Мацембахер, Марсио Реолон, с Шико Менегат, Бруно Фернандес, Гуега Пейшото, Сандра Дани, Фредерико Васкес, [18+]
  • 03:00
    "Заложници", хорър - комедия, Грузия, 2017; реж. Резо Гигинеишвили, с Иракли Квирикадзе, Тина Далакишвили, Автандил Макарадзе, Мераб Нинидзе, Дарейан Харшиладзе, [18+]
  • 04:45
    "Щастливият Лазаро", музикална драма, Италия, 2018; реж. Аличе Рорвахер, с Адриано Тардиоло, Алба Рорвахер, Лука Чиковани, Томасо Раньо, Аниезе Грациани, [12+]
  • 05:05
    "Корнелиус, виещият мелничар", драма, Франция, 2017; реж. Ян Льо Келек, с Бонавентур Гакон, Анаис Демусте, Гюстав Керверн, Кристоф Пау, Дени Лаво, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 03:00
    Connect the World with Becky Anderson (with World Sport)
Пълна програма
  • 00:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 01:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:20
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    "Национална лотария"
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Ловци на трофеи: Епизод 1
  • 02:00
    Бързи и шумни: Театър на разрушението: Огън, неуспехи и поражения
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 13
  • 04:00
    Реката, от която няма завръщане: Епизод 6
Пълна програма
  • 01:20
    НАСА: Неразгадани архиви: Проклятието на пълната луна
  • 02:10
    Какво може да се обърка?: Царете на хаоса
  • 03:00
    Какво може да се обърка?: Похитителите на изчезналото буре
  • 03:48
    Проект "Контакт": Епизод 5
Пълна програма
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
Пълна програма
  • 01:00
    "Новият робот на Родни"
  • 02:00
    "Катализатор"
  • 03:00
    "Животът на Вселената"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Училище за родители - с Божана Дудева
  • 04:30
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 01:05
    Тенис: Открито първенство на Австралия, мъже, финал
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа в Сапоро
  • 04:00
    Снукър: Уърлд Гран При в Челтнъм, първи ден
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Пълна програма
  • 01:10
    Колокрос: Световно първенство в Дубендорф, мъже
  • 01:55
    Новини
  • 02:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Роза Хутор, спускане, жени
  • 02:30
    Снукър: Уърлд Гран При в Челтнъм, първи ден
Пълна програма
  • 01:05
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 1
  • 01:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
  • 02:40
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 2
  • 03:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 10
Пълна програма
  • 00:50
    Action Sports World
  • 01:40
    Blue World 6
  • 02:05
    Blue World 6
  • 02:30
    Ultimate Ride 1, The
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:20
    Моят дом на мечтите в Хавай (Series 1): Гледки от всякакъв калибър (Episode 9)
  • 01:42
    Моят дом на мечтите в Хавай (Series 1): Чисто ново или с невероятни гледки? (Episode 1)
  • 02:05
    Разбивачи на бани (Series 11): Смели плочки (Episode 4)
  • 02:27
    Разбивачи на бани (Series 11): Провинциален комфорт (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:15
    Нови в квартала, еп. 19
  • 01:50
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 21
  • 02:15
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 22
  • 02:40
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:50
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - четвърти сезон, еп. 16
  • 01:50
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 6
  • 02:40
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 7
  • 03:30
    Инстинкт - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 01:30
    "Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
  • 03:15
    "Мулен Руж", мюзикъл, САЩ, 2001; реж. Баз Лърман, с Никол Кидман, Юън Макгрегър, Джон Легуизамо, Ричард Роксбърг, [12+]
  • 05:00
    ""Гран Tорино"", драма, САЩ, 2008; реж. Клинт Истууд, с Клинт Истууд, Бий Ванг, Ани Хър, Кристофър Карли, Брайън Хели, [12+]
  • 07:00
    "Свободна игра", спортна комедия, САЩ, 2005; реж. Питър Сигъл, с Адам Сандлър, Крис Рок, Бърт Рейнолдс, Джеймс Кромуел, Нели, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 1
  • 01:50
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 12
  • 02:50
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 1
  • 03:45
    Религиозни войни: Истинската война на тронове, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Протазан
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Супер готско време
  • 02:45
    Храната, която изгради света: Решителни ходове
Пълна програма
  • 00:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 45 еп.
Пълна програма
  • 01:20
    "Осуалд"
  • 01:35
    "Конни"
  • 01:55
    "Герои на града"
  • 02:15
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
Пълна програма
  • 00:35
    "Депо" - игрален филм, САЩ, с Марк Валберг, Хоакин Финикс.
  • 02:25
    "Заклинателят: Господство" - игрален филм, САЩ, със Стелан Скарсгард, Габриел Ман.
  • 04:20
    "Апартаментът" - игрален филм, Франция / Италия / Испания, с Роман Бьорингер, Винсент Касъл.
  • 05:35
    ЧЕНГЕ ВЪВ ВРЕМЕТО 2: БЕРЛИНСКА ВРЪЗКА
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 01:15
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 6
  • 02:15
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 5
  • 03:00
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 21
  • 03:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    Табу 9, еп. 7
  • 01:55
    Летищна сигурност: Първа класа, еп. 5
  • 02:40
    Арестувани зад граница 5, еп. 4
  • 03:25
    Мигове от катастрофата, еп. 45
Пълна програма
  • 01:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 02:35
    Премеждията на големите котки, еп. 1
  • 03:20
    Игра на лъвове, еп. 1
Пълна програма
  • 00:15
    Еротичен телепазар
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Хъл Сити - Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:55
    "Времето ще покаже"
  • 03:05
    Премиера. "Ученичката на Месинг". Сериен филм.
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    Премиера. "Ученичката на Месинг". Сериен филм.
Пълна програма
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1: ПСЖ - Монпелие
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Страсбург - Лил
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Испания, Купа на краля:
Пълна програма
  • 00:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 03:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 05:05
    Игрален филм
  • 06:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 01:00
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
Пълна програма
  • 00:20
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    90 дни до сватбата: Епизод 8
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 6
  • 02:48
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Бриз на остров
  • 03:36
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 1
Пълна програма
  • 01:00
    Зелен свят
  • 01:30
    Час за култура - Пътеки между слънцето и тъмнината
  • 02:00
    Регионите на България - Поглед към отминалия бит на Кюстендилско
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 01:00
    Строителство със стара дървесина (Series 3): Колиба в Скалистите планини (Episode 9)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 3): Бойният кораб "Едсън? (Episode 2)
  • 03:00
    Призрачна лаборатория (Series 2): Пътят на убиеца (Episode 10)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 8): Отмъщението на вдовицата - Дъмфрийс, Вирджиния (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:00
    Строителство със стара дървесина (Series 3): Колиба в Скалистите планини (Episode 9)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 3): Бойният кораб "Едсън? (Episode 2)
  • 03:00
    Призрачна лаборатория (Series 2): Пътят на убиеца (Episode 10)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 8): Отмъщението на вдовицата - Дъмфрийс, Вирджиния (Episode 4)
Пълна програма
  • 00:30
    Интриго: Самария, Германия,Швеция,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2018
  • 02:05
    Град на греха, САЩ, криминален/трилър, 2005
  • 04:05
    Джаки Браун, САЩ, криминален/трилър, 1997
  • 05:55
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
Пълна програма
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 16 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 26 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Августа Траяна" - документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие, еп. 1
  • 01:55
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 33
  • 02:20
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 34
  • 02:45
    Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия, еп. 8
Пълна програма
  • 00:03
    Авантаджии Комедия 2012
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
Пълна програма
  • 01:15
    Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 6
  • 01:45
    Необикновените - втори сезон, еп. 2
  • 02:30
    Империя - четвърти сезон, еп. 18
  • 03:20
    Заразата - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 01:25
    "Хладнокръвно" - 1 eп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 21 еп.
  • 02:40
    "Слава чрез скандал" - 6 еп.
  • 03:30
    "Прелюбодейци" - 7 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:05
    Россия заповедная
  • 01:35
    Сезон охоты
  • 02:00
    Рыболовные путешествия
  • 02:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6 /п/
  • 01:30
    "Ах, този джаз" - музикален филм с уч. на Рой Шайдър, Джесика Ланг, Лиланд Палмър, Ан Райнкинг, Клиф Горман, Бен Верин, Майкъл Толан, Макс Райт и др.
  • 05:50
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:45
    "Обича ме, не ме обича" - семеен филм с уч. на Даниел Савре, Рик Коснет, Бианка Сантос, Лу Фериньо мл. и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    How the Universe Works: Forces of Mass Construction
  • 01:45
    Treehouse Masters: Tree Taphouse
  • 02:30
    Gold Rush: Family Feud
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got a Bad Temper
Пълна програма
  • 01:22
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Необичайни рецепти (Episode 13)
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 7): Турнир на шампионите: Част 4 (Episode 11)
  • 02:30
    Безпощадна кухня (Series 8): На скара (Episode 8)
  • 03:15
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): 5727 км до мечтата (Episode 1)
Пълна програма
  • 01:15
    Рок училище
  • 01:40
    Рок училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:05
    Тенис: Открито първенство на Австралия, мъже, финал
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа в Сапоро
  • 04:00
    Снукър: Уърлд Гран При в Челтнъм, първи ден
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Пълна програма
  • 01:30
    "Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
  • 03:15
    "Мулен Руж", мюзикъл, САЩ, 2001; реж. Баз Лърман, с Никол Кидман, Юън Макгрегър, Джон Легуизамо, Ричард Роксбърг, [12+]
  • 05:00
    ""Гран Tорино"", драма, САЩ, 2008; реж. Клинт Истууд, с Клинт Истууд, Бий Ванг, Ани Хър, Кристофър Карли, Брайън Хели, [12+]
  • 07:00
    "Свободна игра", спортна комедия, САЩ, 2005; реж. Питър Сигъл, с Адам Сандлър, Крис Рок, Бърт Рейнолдс, Джеймс Кромуел, Нели, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:25
    Playtime With Puppy Dog Pals
  • 01:30
    Gigantosaurus
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 01:15
    Рок училище
  • 01:40
    Рок училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:00
    Последната нощ: Нощ на алеята за паркиране
  • 02:00
    Разбулените тайни на убийствата: Бродещият вълк
  • 03:00
    Разбулените тайни на убийствата: Отмъщение с куршум
  • 03:45
    Разбулените тайни на убийствата: Анатомия на едно убийство
Пълна програма
  • 01:00
    Football Stars: Zlatan Ibrahimovic
  • 01:30
    The Burning Issue: Basketball
  • 02:00
    Fight Stars: Gina Carano
  • 02:30
    Football Stars: Romelu Lukaku
Пълна програма
  • 01:05
    Madfin Shark Series
  • 01:30
    Familiar Waters
  • 01:50
    Wardens
  • 02:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Протазан
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Момичето на татко
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Супер готско време
  • 02:45
    Храната, която изгради света: Решителни ходове
Пълна програма
  • 00:55
    Летищна сигурност: Първа класа, еп. 5
  • 01:40
    Арестувани зад граница 5, еп. 4
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 45
  • 02:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 18
Пълна програма
  • 01:00
    "Смелите" - сериал, еп.13. (последен)
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.42
Пълна програма
  • 00:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
  • 01:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 1, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:40
    Скорпион; сезон 3, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:55
    Джак и Джил; комедия, САЩ, 2011
  • 03:25
    Новобранецът; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 04:10
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:25
    Полицейска камера: Епизод 8
  • 01:55
    Часовете преди убийство: Мутантът
  • 02:45
    Какво е нужно за убийство: За безверието и смъртта
  • 03:10
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна отплата
Пълна програма
  • 00:30
    Шипове
  • 02:10
    1408
  • 04:10
    Тъмният път
  • 07:00
    Кукуригу!
Пълна програма
  • 00:00
    Сквозной эфир
  • 02:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 04:05
    Т/с "Котовский", 2 с
Пълна програма
  • 01:20
    Ridiculousness
  • 01:45
    Stand Up and More
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
Пълна програма
  • 01:21
    Shy Brunette Has Explosive Orgasms (18+)
  • 01:43
    Pictures Of Her (18+)
  • 02:07
    Fucked In Front Of Class (18+)
  • 02:32
    Judge Jordi: Anal About Alimony (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 07:00
    Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Adelaide International, Аделаида (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    World of X Games
  • 03:00
    World of X Games
Пълна програма
  • 00:35
    Замъците - Бастиони на властта (Series 1): Животът зад стените на европейските замъци (Episode 1)
  • 01:30
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията (Series 1): Абу Раваш и изгубената пирамида (Episode 6)
  • 02:20
    Военни заводи (Series 1): Американската авиация (Episode 5)
  • 03:05
    Титаник: Истории от дълбините (Series 1): Любовта оцелява (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
Пълна програма
  • 00:30
    Manu Katche, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky - Jazz in Marciac
  • 01:30
    Shai Maestro 'The Stone Skipper'
  • 02:30
    Omar Sosa & Yilian Canizares - Jazz a vienne
  • 03:50
    Das Kapital, Eisler explostion - Jazzdor
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Лудогорец - Цървена звезда, международен приятелски мач /п/
  • 02:00
    "Дневник НБА", 102-ри епизод /п/
  • 02:30
    "Златният гейм", предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 16-и епизод /п/
  • 03:30
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Севиля - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Виляреал - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 06:00
    "Светът на Ла Лига" - 24 еп, документална поредица
  • 06:30
    "Светът на Ла Лига" - 25 еп, документална поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 21-ви епизод /п/
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Борнемут - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Бърнли - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Последната нощ: Нощ на алеята за паркиране
  • 02:00
    Разбулените тайни на убийствата: Бродещият вълк
  • 03:00
    Разбулените тайни на убийствата: Отмъщение с куршум
  • 03:45
    Разбулените тайни на убийствата: Анатомия на едно убийство
Пълна програма
  • 00:25
    "Дяволът в теб", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Дидерик Ван Ройен, с Шей Мичъл, Грей Деймън, Кърби Джонсън, Стана Катик, Ник Тюн, [15+]
  • 01:50
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
  • 03:45
    "Екзорсизъм", хорър, Хърватия, 2017; реж. Далибор Матанич, с Ника Иванчич, Хелена Минич Матанич, Янко Попович Воларич, Сенка Булич, Лана Гояк, [18+]
  • 05:55
    "Да откриеш своя дом", документален, САЩ, 2019; реж. Джон Алпърт, Матю О’Нийл, [15+]
Пълна програма
  • 00:10
    "Фаворитката", биографична комедия, Великобритания, 2018; реж. Йоргос Лантимос, с Оливия Колман, Емма Стоун, Рейчъл Уайз, Никълъс Холт, Джо Алуин, [15+]
  • 02:10
    "Другият I, 5 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Игор Мартинович, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
  • 03:05
    "Авеню 5 І, 3 еп.", комедия - фантастика, САЩ, 2020; реж. Натали Бейли, с Хю Лори, Джош Гад, Зак Уудс, Ребека Фронт, Сузи Накамура, [15+]
  • 03:35
    "Успокой топката Х, 3 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Джеф Шафър, Черил Хайнс, с Лари Дейвид, Сузи Есман, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Ричард Луис, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Усукано по килифарски (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:10
    Пес Парул
  • 01:40
    Пес Парул
  • 02:05
    Ръсти Ривитс
  • 02:30
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 1, Канада, криминален/мистерии, 2013
  • 02:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 03:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 03:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 01:00
    Kite Masters 2019
  • 01:30
    Enduro GP S18
  • 02:00
    FISE World Series 2018
  • 03:00
    FIM X-Trial World Championship 2019
Пълна програма
  • 01:25
    Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 04:05
    Зала на славата
  • 04:20
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 05:10
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
Пълна програма
  • 01:10
    В кадър Не/Възможното включване /п/
  • 01:40
    Арена Спорт /п/
  • 02:40
    БНТ на 60 /п/
  • 03:35
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Евролига: Макаби Тел Авив - Реал Мадрид
  • 03:00
    Trans World Sport
  • 04:00
    Нидерландска Ередивизи: АЗ Алкмаар - Валвайк
  • 05:00
    "Светът на ездата" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 00:30
    Евролига: Цървена Звезда - Анадолу Ефес
  • 02:30
    Евролига: Макаби Тел Авив - Реал Мадрид
  • 04:30
    "Баскетболни разговори" Филм
  • 05:00
    Класика от UFC: "Густафсон срещу Смит" Александър Густафсон срещу Антъни Смит
Пълна програма
  • 00:00
    Серия А: Лацио - СПАЛ
  • 02:00
    Серия А: Каляри - Парма
  • 04:00
    Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Шалке 04 Мач от германската Бундеслига
  • 06:00
    Серия А: Лацио - СПАЛ
Пълна програма
  • 01:30
    Копа Либертадорес: Обзор на кръга
  • 02:00
    Ла Лига: Виляреал - Осасуна
  • 04:00
    Ла Лига: Гранада - Еспаньол
  • 06:00
    Ла Лига: Севиля - Алавес
Пълна програма
  • 01:00
    "Следобед с БСТВ" (п)
  • 02:30
    "Общество и култура" с Иван Гранитски (п)
  • 03:30
    "За историята свободно" с водещ проф. Искра Баева (п)
  • 05:00
    "Не се страхувай" с Васил Василев (п)
Пълна програма
  • 01:15
    Денис Рожков, Максим Щеголев, Владимир Фекленко в остросюжетном сериале "ЗАКОНЫ УЛИЦ". "Похищенный", "Полнолуние"
  • 03:10
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в остросюжетном сериале "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ - 2". "Станционный смотритель"
  • 04:45
    "И СНОВА ЗДРАВСТВУЙТЕ"
  • 05:00
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма
  • 01:15
    Double Trouble
  • 02:40
    Sexy Zazy
  • 04:20
    The Mine Inferno - Part 1
  • 05:30
    The Marvels of Rome
Пълна програма
  • 01:28
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 42
  • 01:58
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 723
  • 02:48
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 214
  • 04:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • 00:40
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 36
  • 01:30
    СМОТРИТЕЛЬ МАЯКА серия 11
  • 02:20
    СМОТРИТЕЛЬ МАЯКА серия 12
  • 03:10
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 11
Пълна програма
  • 01:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 313
  • 01:50
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 122
  • 02:40
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 123
  • 03:30
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 124
Пълна програма
  • 01:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:30
    ВЕЧЕРТА НА ИВАН КУЛЕКОВ (П)
Пълна програма
  • 00:00
    Влюбените
  • 02:30
    Човекът с хиляди лица
  • 05:00
    Барът
  • 07:00
    Планетата "Земя", 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 01:25
    Санджей и Крейг
  • 01:45
    Санджей и Крейг
  • 02:05
    Пингвините от Мадагаскар
  • 02:30
    Пингвините от Мадагаскар
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 01:30
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 1
Охота и рыбалка 01:35
Сезон охоты
Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
Eurosport HD 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
BNT4 01:40
Арена Спорт /п/
Sky Sports 01:45
Футбол
Cinemax 2 01:45
"Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 01:30
Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
Nova TV 01:30
"Когато сърцето зове" - сериен филм
Diema Family 01:30
"Сезони на любовта" - сериен филм /п/
Vivacom Arena 01:34
Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
HBO 01:40
"Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джиамати, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}