ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:15
    Култура.БГ /п/
  • 01:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 02:15
    Людмила Гурченко тв филм /1 епизод/п/
  • 03:10
    Дойче Веле: Шифт
Пълна програма
  • 00:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.20
  • 01:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.5 еп.4
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
Пълна програма
  • 00:30
    "Черният списък: Изкуплението" - сериен филм
  • 01:30
    "Когато сърцето зове" - сериен филм
  • 02:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Новините ON AIR /п./
  • 00:55
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
Пълна програма
  • 01:45
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:25
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:05
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:45
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 00:45
    Изчезналото царство на Йети
  • 02:35
    Опасно правосъдие: Заснети на камера
  • 03:25
    Зоополицаите на Филаделфия: Преследване
  • 04:15
    Тексаски закони: Шок в залива
Пълна програма
  • 00:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 01:00
    "С песните на..."
  • 02:00
    "Онази България" - документален филм
  • 03:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 00:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 01:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
  • 01:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:20
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 00:32
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 00:50
    The HAPPOS Family
  • 01:00
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 01:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 00:00
    "Ел Чапо" /п./ - сериал, еп.2
  • 01:00
    "Животинско царство" - сериал, с.3 еп.10
  • 02:00
    "Стрелата" /п./ - сериал, еп.11
  • 03:00
    "Супергърл" /п./ - сериал, с.2 еп.15
Пълна програма
  • 02:30
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.2 еп.7
  • 03:30
    Месец на Оскарите: "Интервю с вампир" - хорър, фентъзи, драма (САЩ, 1994), режисьор Нийл Джордан, в ролите: Том Круз, Кирстен Дънст, Крисчън Слейтър, Танди Нютън, Брад Пит, Антонио Бандерас, Стивън Риа и др. [14+]
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.2 еп.5, 6
  • 08:15
    Месец на Оскарите: "Блейд Рънър" - фантастика, трилър (САЩ, Хонконг, Великобритания, 1982), режисьор Ридли Скот, в ролите: Харисън Форд, Рутгер Хауер, Шон Янг, Дарил Хана, Майкъл Емет Уолш, Едуард Олмос, Джоана Касиди и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Ангели и коледни играчки" - романтичен, семеен, фентъзи (тв филм, САЩ, Канада, 2014)
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./ - вечерно токшоу
  • 04:00
    "Супермаркет" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Сега и завинаги" - сериал, с.2 еп.23
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.4 еп.63
  • 02:00
    "Вкусни френски приключения" - предаване за автентична френска кухня
  • 03:10
    "Бедната Силвана" - сериал
Пълна програма
  • 00:26
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 00:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 00:51
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:05
    "Ричард Трети (1995)", драма, Великобритания, 1995; реж. Ричард Лонкрейн, с Йън МакКелън, Анет Бенинг, Джим Броудбенд, Робърт Дауни Джуниър, Найджъл Хоторн, [18+]
  • 01:50
    "След известно време…", научно-фантастична комедия, Испания, 2018; реж. Хосе Луис Куерда, с Роберто Аламо, Бланка Суарес, Мигел Еран, Антонио Де Ла Торе, Маноло Соло, [12+]
  • 03:30
    "Фокстрот", психологическа драма, Израел, 2017; реж. Самуел Маоз, с Лиор Ашкенази, Сара Адлер, Йонатан Ширай, Шира Хаас, Гефен Баркай, [18+]
  • 05:20
    "Рейнбоу", драма, Доминиканска Република, 2017; реж. Андрес Курбело, Давид Малер, с Нашла Богаерт, Ектор Анибал, Ерик Васкес, Давид Малер, Катерин Кастро, [15+]
Пълна програма
  • 01:35
    "Обичайните заподозрени", криминален трилър, САЩ, 1995; реж. Брайън Сингър, с Кевин Спейси, Стивън Болдуин, Гейбриъл Бърн, Чаз Палминтери, Кевин Полак, [18+]
  • 03:20
    "Училище по оцеляване", хорър - комедия, Великобритания, 2018; реж. Криспиан Милс, с Ейса Бътърфийлд, Фин Коул, Хърмаяни Корфийлд, Майкъл Шийн, Саймън Пег, [18+]
  • 07:00
    "Ако Бийл Стрийт можеше да говори", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Дженкинс, с Кики Лейн, Стефан Джеймс, Реджина Кинг, Колман Доминго, Тейона Парис, [12+]
  • 09:00
    "Печени старчета", комедия, Франция, 2018; реж. Кристоф Дютурон, с Пиер Ришар, Еди Мичъл, Ролан Жиро, Алис Пол, Анри Гибе, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 03:00
    Connect the World with Becky Anderson (with World Sport)
Пълна програма
  • 00:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 01:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:50
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
  • 08:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11 /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Аляска: Последната граница: Денят, в който леденият път се разтопи
  • 01:00
    Ловци на трофеи: Епизод 2
  • 02:00
    Бързи и шумни: Театър на разрушението: Автомобили, бетон и катастрофи
  • 03:00
    Треска за злато: Мътна вода: Епизод 11
Пълна програма
  • 00:30
    НАСА: Неразгадани архиви: Две луни ли е имала Земята?
  • 01:20
    НАСА: Неразгадани архиви: Тайната на невидимата планета
  • 02:10
    Какво може да се обърка?: Плаващи пясъци
  • 03:00
    Какво може да се обърка?: Играчка-плачка
Пълна програма
  • 00:30
    Късмет, Чарли!
  • 00:55
    Хрониките на Евърмур
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета
Пълна програма
  • 00:30
    "Знаеш ли как?"
  • 01:00
    "Революция и романс: Музикални шедьоври на ХІХ век"
  • 02:00
    "Завръщане на белия носорог"
  • 03:00
    "Човекът от бъдещето: Изкуствен интелект"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Заедно българи - с проф. Александър Томов
  • 04:30
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
Пълна програма
  • 01:00
    Новини
  • 01:05
    Колокрос: Световно първенство в Дубендорф, мъже
  • 02:00
    Колокрос: Световно първенство в Дубендорф, жени
  • 02:30
    Лека атлетика: Световен тур на закрито в Дюселдорф
Пълна програма
  • 00:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Гармиш, гигантски слалом, мъже
  • 01:00
    Лека атлетика: Световен тур на закрито в Дюселдорф
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Снукър: Уърлд Гран При в Челтнъм, втори ден
Пълна програма
  • 00:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 9
  • 01:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 2
  • 01:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 3
  • 02:35
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 00:30
    Drift All Stars Reality Show
  • 00:55
    Action Sports World
  • 01:45
    Nomads Seeking Adventure (1)
  • 02:10
    Nomads Seeking Adventure (1)
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 01:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 00:30
    Кралете на басейните (Series 5): Лустро до залива (Episode 7)
  • 00:55
    Кралете на басейните (Series 5): Луксозни обятия (Episode 8)
  • 01:20
    Пътешествията на Джада (Series 2): Джада в Ню Орлийнс (Episode 1)
  • 01:42
    Пътешествията на Джада (Series 2): Вашингтон (Episode 2)
Пълна програма
  • 00:50
    Нови в квартала, еп. 1
  • 01:15
    Нови в квартала, еп. 2
  • 01:50
    Майк и Моли - пети сезон, еп. 1
  • 02:15
    Майк и Моли - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 5
  • 00:50
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - пети сезон , еп. 1
  • 01:50
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 8
  • 02:40
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:20
    "Escape Room: Играй или умри", хорър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Адам Робител, с Тейлър Ръсел, Логан Милър, Дебора Ан Уол, Тайлър Лабайн, Джей Елис, [15+]
  • 02:00
    "Пърл Харбър", военна драма, САЩ, 2001; реж. Майкъл Бай, с Бен Афлек, Джош Хартнет, Кейт Бекинсейл, Куба Гудинг Джуниър, Джон Войт, [12+]
  • 05:25
    "Завръщане в Кристмас Крийк", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Дон МакБрерти, с Тори Андерсън, Стивън Хасзар, Стивън Уебър, Кари Матчет, Джанет Портър, [12+]
  • 07:00
    "Сватбен марш: Нещо старо, нещо ново", романтична комедия, Канада, 2018; реж. Питър Делуиз, с Джак Вагнер, Мерит Патерсън, Джоузи Бисет, Андрю Уокър, Емили Тенант, [12+]
Пълна програма
  • 00:50
    Тайните на великите британски замъци, сезон 1, еп. 5
  • 01:50
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 13
  • 02:50
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 2
  • 03:40
    Религиозни войни: Истинската война на тронове, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Хангар 1: НЛО досиета: Космически оръжия
  • 00:55
    Изковани в огъня: Месер
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Кой е твоят Дали?
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Последен се смее Чъмли
Пълна програма
  • 00:30
    Риболовен филм
  • 01:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 58 еп.
  • 02:30
    МОТОХОБИ – тв поредица
Пълна програма
  • 00:25
    "Бери и Доли"
  • 00:35
    "Чурулик"
  • 00:55
    "Кит и Кейт"
  • 01:20
    "Осуалд"
Пълна програма
  • 00:20
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
Пълна програма
  • 00:45
    Тюбс
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 01:00
    "Макбет" - игрален филм, Австралия, с Хлоя Армстронг, Кейт Бел.
  • 02:45
    "В Брюж" - игрален филм, Обединеното кралство / САЩ, с Колин Фарел, Брендън Глийсън.
  • 04:30
    "Ченге във времето 2: Берлинската връзка" - игрален филм, САЩ, с Джейсън Скот Лий, Томас Йън Грифит.
  • 06:15
    "В близък план - "Мумията"
Пълна програма
  • 00:00
    Екс он дъ бийч USA
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Световна сцена
Пълна програма
  • 00:25
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 6
  • 01:10
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 7
  • 02:00
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 6
  • 02:50
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 22
Пълна програма
  • 00:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 01:00
    Табу 9, еп. 8
  • 01:55
    Тежки времена: Зад решетките, еп. 1
  • 02:40
    Арестувани зад граница 5, еп. 5
Пълна програма
  • 00:10
    Родени в Африка, еп. 1
  • 01:00
    Снежният леопард на Афганистан, еп. 1
  • 01:50
    Убийци в открито море, еп. 1
  • 02:35
    Отмъщението на тигъра, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Хъл Сити - Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/
  • 02:30
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:45
    Еротичен телепазар
  • 04:45
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:55
    "Времето ще покаже"
  • 03:05
    Премиера. "Ученичката на Месинг". Сериен филм.
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    Премиера. "Ученичката на Месинг". Сериен филм.
Пълна програма
  • 00:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 00:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 00:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:00
    Франция, Лига 1: Мотако - Анже
  • 02:00
    Испания, Купа на краля:
  • 04:00
    Испания, Купа на краля:
  • 05:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 00:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 04:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 07:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 08:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение/
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    90 дни до сватбата: Ще ти липсвам, когато си отида
  • 01:00
    90 дни до сватбата: Епизод 10
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 1
  • 02:48
    Докато те нямаше: Епизод 1
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист-Дидим, част 1
  • 01:00
    Зелен свят
  • 01:30
    Час за култура - Спомен за моите деца
  • 02:00
    Регионите на България: Видин - Красотата на природата
Пълна програма
  • 00:00
    Най-ужасяващите места (Series 1): Ужас зад стените (Episode 5)
  • 01:00
    Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): В кошмара (Episode 2)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 3): Затворът в Мисури (Episode 3)
  • 03:00
    Призрачна лаборатория (Series 2): Зад каменните стени (Episode 11)
Пълна програма
  • 00:00
    Най-ужасяващите места (Series 1): Ужас зад стените (Episode 5)
  • 01:00
    Островът на змиите и скритото съкровище (Series 1): В кошмара (Episode 2)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 3): Затворът в Мисури (Episode 3)
  • 03:00
    Призрачна лаборатория (Series 2): Зад каменните стени (Episode 11)
Пълна програма
  • 00:15
    Град на греха, САЩ, криминален/трилър, 2005
  • 02:15
    В неизвестност, САЩ, приключенски/трилър/уестърн, 2003
  • 04:25
    Талантливият мистър Рипли, САЩ, криминален/драма/трилър, 1999
  • 06:55
    Родители, САЩ, комедия/романс, 1989
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 8 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 50 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Елена Атанасова" - документална поредица
Пълна програма
  • 00:30
    От любов към храната, еп. 2
  • 01:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие, еп. 2
  • 01:55
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 35
  • 02:20
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 36
Пълна програма
  • 01:41
    Последната банда Криминален 2007
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Пълна програма
  • 00:45
    Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 7
  • 01:15
    Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 8
  • 01:45
    Необикновените - втори сезон, еп. 3
  • 02:30
    Империя, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
Пълна програма
  • 00:30
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 2 еп.
  • 01:25
    "Хладнокръвно" - 2 eп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 22 еп.
  • 02:40
    "Слава чрез скандал" - 1 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 00:25
    Кaкая дичь!
  • 00:40
    Один дeнь из жизни
  • 01:05
    Следопыт
  • 01:35
    Оружейные дома Европы
Пълна програма
  • 01:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6 /п/
  • 02:00
    "Филаделфия" - драма уч. на Том Ханкс, Дензъл Уошингтън, Джейсън Робардс, Мери Стийнбъргън, Антонио Бандерас, Чарлз Нейпиър, Роберта Максуел и др.
  • 05:50
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:45
    "Любителката на мистерии: Дивият запад" - мистерии с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Кейси Сандър, Джо Стивънс, Джейсън Брукс, Бари Ливингстън, Брус Бокслайтнър, Барбара Нивън и др. /п/
Пълна програма
  • 00:15
    I Almost Got Away With It: Got a Country Legend's Tour Bus
  • 01:00
    How the Universe Works: Secret History of the Moon
  • 01:45
    Treehouse Masters: Luck O' The Irish Cottage
  • 02:30
    Gold Rush: Slippery Slope
Пълна програма
  • 00:10
    Пребори Боби Флей (Series 18): Кажи "зеле" (Episode 7)
  • 00:35
    Пребори Боби Флей (Series 18): Черешката на тортата (Episode 8)
  • 01:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Сандвичи и южняшка кухня (Episode 2)
  • 01:22
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Претцели, свинско, паеля (Episode 3)
Пълна програма
  • 00:20
    Кръстници вълшебници
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:15
    Рок училище
  • 01:40
    Рок училище
Пълна програма
  • 01:00
    Новини
  • 01:05
    Колокрос: Световно първенство в Дубендорф, мъже
  • 02:00
    Колокрос: Световно първенство в Дубендорф, жени
  • 02:30
    Лека атлетика: Световен тур на закрито в Дюселдорф
Пълна програма
  • 00:20
    "Escape Room: Играй или умри", хорър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Адам Робител, с Тейлър Ръсел, Логан Милър, Дебора Ан Уол, Тайлър Лабайн, Джей Елис, [15+]
  • 02:00
    "Пърл Харбър", военна драма, САЩ, 2001; реж. Майкъл Бай, с Бен Афлек, Джош Хартнет, Кейт Бекинсейл, Куба Гудинг Джуниър, Джон Войт, [12+]
  • 05:25
    "Завръщане в Кристмас Крийк", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Дон МакБрерти, с Тори Андерсън, Стивън Хасзар, Стивън Уебър, Кари Матчет, Джанет Портър, [12+]
  • 07:00
    "Сватбен марш: Нещо старо, нещо ново", романтична комедия, Канада, 2018; реж. Питър Делуиз, с Джак Вагнер, Мерит Патерсън, Джоузи Бисет, Андрю Уокър, Емили Тенант, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 00:30
    The Lion Guard
  • 01:00
    Sofia The First
  • 01:25
    Playtime With Puppy Dog Pals
  • 01:30
    Gigantosaurus
Пълна програма
  • 00:20
    Кръстници вълшебници
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:15
    Рок училище
  • 01:40
    Рок училище
Пълна програма
  • 00:00
    Селото на прокълнатите: Епизод 1
  • 01:00
    Селото на прокълнатите: Епизод 2
  • 02:00
    Долината на прокълнатите: Невъзможен извършител
  • 03:00
    Долината на прокълнатите: Признания на убиец
Пълна програма
  • 00:30
    Clubland: Juventus Turin
  • 01:00
    Football Stars: Gerard Pique
  • 01:30
    The Burning Issue: Fight Sport
  • 02:00
    Fight Stars: Nicola Adams
Пълна програма
  • 00:20
    Shooting Gallery
  • 00:45
    Madfin Shark Series
  • 01:05
    Madfin Shark Series
  • 01:30
    Wardens
Пълна програма
  • 00:00
    Хангар 1: НЛО досиета: Космически оръжия
  • 00:55
    Изковани в огъня: Месер
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Кой е твоят Дали?
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Последен се смее Чъмли
Пълна програма
  • 00:00
    Табу 9, еп. 8
  • 00:55
    Тежки времена: Зад решетките, еп. 1
  • 01:40
    Арестувани зад граница 5, еп. 5
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.20
  • 01:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.5 еп.4
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
Пълна програма
  • 00:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
  • 01:55
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, 2013
  • 02:25
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, 2013
  • 02:55
    Ханибал; сезон 3, епизод 2, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 02:10
    Престъплението; криминален, драма, Полша, 2014
  • 04:10
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:00
    Ловец на убийства: Няма връщане обратно
  • 01:00
    Полицейска камера: Епизод 9
  • 01:25
    Полицейска камера: Епизод 10
  • 01:55
    Взеха детето ни, върнахме го обратно: Джанет
Пълна програма
  • 01:35
    Игрите на дявола
  • 03:50
    Самозащита
  • 06:05
    Горди
  • 07:55
    Коледа с Чили
Пълна програма
  • 00:00
    Сквозной эфир
  • 02:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 03:15
    Т/с "Котовский", 3 с
  • 04:10
    Т/с "Котовский", 4 с
Пълна програма
  • 00:30
    Jackass
  • 00:55
    Ridiculousness
  • 01:20
    Ridiculousness
  • 01:45
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 00:09
    Wild Women At Work (18+)
  • 00:34
    Consoling His Cock (18+)
  • 01:00
    The Pleasure Of Business Trips (18+)
  • 01:24
    Wet Hot Yoga (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Футбол: Барселона - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Виляреал - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 00:30
    Maverick Moments
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    It's Not Only About Waves
Пълна програма
  • 00:30
    Замъците - Бастиони на властта (Series 1): Враг пред портата (Episode 2)
  • 01:25
    Тайните на музеите (Series 2): В Американския музей по естествена история (Episode 1)
  • 02:10
    Тайните на музеите (Series 2): В Имперския военен музей в Лондон (Episode 2)
  • 02:50
    Ловци на нацисти (Series 1): Йозеф Менгеле (Episode 5)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 01:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 01:18
    Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
  • 03:07
    R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
  • 04:11
    Das Kapital, Eisler explostion - Jazzdor
  • 05:50
    John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Левски - Узбекистан U19, международен приятелски мач /п/
  • 02:00
    "Дневник НБА", 103-ти епизод /п/
  • 02:30
    Волейбол: Хебър - Левски, мач от Суперлигата /п/
  • 04:30
    Край на програмата
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Барселона - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 08:00
    ....................
Пълна програма
  • 00:15
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 23-ти епизод /п/
  • 01:15
    Футбол: Айнтрахт Франкфурт - РБ Лайпциг, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
  • 03:15
    Футбол: Преиграване от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Селото на прокълнатите: Епизод 1
  • 01:00
    Селото на прокълнатите: Епизод 2
  • 02:00
    Долината на прокълнатите: Невъзможен извършител
  • 03:00
    Долината на прокълнатите: Признания на убиец
Пълна програма
  • 01:30
    "Пъзел (2018)", документален-комедия, САЩ, 2018; реж. Марк Търтълтауб, с Кели МакДоналд, Ирфан Кан, Дейвид Денман, Буба Вайлър, Остин Ейбрамс, [12+]
  • 03:15
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 05:10
    "Шефове гадняри 2", комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Андърс, с Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Джейми Фокс, [15+]
  • 07:00
    "Малката вещица", семейна комедия, Германия, 2018; реж. Михаел Шиерер, с Каролин Херфурт, Луис Форбах, Момо Бейер, Сюзане Фон Борсоди, Тереза Афолтер, [7+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Rampage: Унищожителите (2018)", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Брад Пейтън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Наоми Харис, Малин Акерман, Джефри Дийн Морган, Джейк Лейси, [15+]
  • 02:15
    "Транс", трилър, Великобритания, 2013; реж. Дани Бойл, с Джеймс Макавой, Венсан Касел, Росарио Доусън, Дани Сапани, Мат Крос, [15+]
  • 03:55
    "Новият папа І, 4 еп.", драма, Италия, 2020; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Джон Малкович, Силвио Орландо, Сесил Де Франс, Хавиер Камара, [15+]
  • 04:45
    "Рей Донован VII, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Тъкър Гейтс, с Лив Шрайбър, Еди Марсан, Даш Михок, Пуч Хол, Джон Войт, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Винена история от Черниче (образователен филм за винен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 00:35
    Peppa Pig
  • 00:45
    Рибки Гупи
  • 01:10
    Пес Парул
  • 01:40
    Пес Парул
Пълна програма
  • 00:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 1, Канада, криминален/мистерии, 2013
  • 01:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2013
  • 02:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 10, Канада, криминален/мистерии, 2007
  • 02:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 00:00
    Live Recap Superenduro 2020
  • 02:20
    Live Recap FISE Montpellier, France 2019
  • 03:50
    Live Recap FIM X-Trial World Championship 2020
  • 06:05
    Gearing Up
Пълна програма
  • 00:30
    Спортни новини
  • 00:40
    Брат за брата сериен филм /17 епизод/ /п/ (16)
  • 01:25
    Зала на славата
  • 01:40
    Волейбол: България - Нидерландия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
Пълна програма
  • 00:35
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:15
    Джинс /п/
  • 01:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 02:45
    Телевизионен театър: "Милионерът" по Йордан Йовков тв театър /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Евролига: ЦСКА Москва - Анадолу Ефес
  • 03:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Сакраменто
  • 04:00
    Нидерландска Ередивизи: Аякс - ПСВ Айндховен
  • 06:00
    Евролига: Химки - ЦСКА Москва
Пълна програма
  • 00:05
    Класика от UFC: "Густафсон срещу Смит" Александър Густафсон срещу Антъни Смит
  • 01:00
    "Удар със стик"
  • 02:00
    NHL: Тампа Бей - Вегас Тампа Бей Лайтнинг - Вегас Голдън Найтс
  • 05:00
    NHL: Питсбърг - Филаделфия Питсбърг Пенгуинс - Филаделфия Флайърс
Пълна програма
  • 01:00
    Серия А: Лече - Торино
  • 03:00
    Серия А: Обзор 22 кръг Понеделнишки обзор
  • 04:00
    Байерн ТВ: Майнц 05 - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
  • 06:00
    Купа на Франция: По - Пари Сен Жермен Осминафинал за Купата на Франция
Пълна програма
  • 00:15
    Копа Либертадорес: Универсидад де Чили - Интернасионал
  • 02:30
    Копа Судамерикана: Флуминенсе - Унион Ла Калера
  • 04:25
    Ла Лига: Ейбар - Бетис
  • 06:00
    Ла Лига: Леганес - Реал Сосиедад
Пълна програма
  • 00:00
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 01:00
    "Следобед с БСТВ" (п)
  • 02:30
    "Не се страхувай" с Васил Василев (п)
  • 03:30
    "Общество и култура" с Иван Гранитски (п)
Пълна програма
  • 00:00
    Денис Рожков, Максим Щеголев, Владимир Фекленко в остросюжетном сериале "ЗАКОНЫ УЛИЦ". "Рок", "Ход конем"
  • 02:00
    "ДНК"
  • 03:05
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в остросюжетном сериале "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ - 2". "Солдат будущего"
  • 04:40
    "ИХ НРАВЫ"
Пълна програма
  • 00:50
    Absolution Ep.2
  • 02:10
    Paris Undercover
  • 03:40
    The Fugitive
  • 05:45
    The Mine Inferno - Part 2
Пълна програма
  • 00:16
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 52
  • 00:59
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 63
  • 01:25
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 64
  • 01:51
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 724
Пълна програма
  • 00:00
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 37
  • 00:40
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 38
  • 01:30
    ЧЕЛОВЕК БЕЗ ПРОШЛОГО (ИСТИНА. ПУЛЯ В ГОЛОВЕ) серия 1
  • 02:15
    ЧЕЛОВЕК БЕЗ ПРОШЛОГО (ИСТИНА. ПУЛЯ В ГОЛОВЕ) серия 2
Пълна програма
  • 00:10
    ЕДА БЕЗ ПРАВИЛ 4
  • 01:00
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК (НОВЫЙ) 23
  • 01:35
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 115
  • 02:25
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 116
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма
  • 00:00
    Вълчият тотем
  • 02:30
    Фортуната
  • 05:00
    Ваканцията на малкия Никола
  • 07:00
    Планетата "Земя", 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 00:10
    Хлебопатета
  • 00:40
    Хлебопатета
  • 01:00
    Добре дошли в Уейн
  • 01:25
    Санджей и Крейг
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 00:40
Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 10
AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
bTV HD 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6

Всички предавания

Спорт

Eurosport HD 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Eurosport 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
AXN 00:55
Секс запис; комедия, романтичен, САЩ, 2014
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
BNT4 01:05
Седем педи над земята 2 документален филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}