ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Китка народни песни
  • 08:00
    Кратки новини
  • 08:30
    Кратки новини
  • 08:40
    Китка народни песни
  • 09:00
    Ранни вести 1 част - печат
  • 09:30
    Кратки новини
  • 09:40
    Ранни вести 2 част + край
  • 10:00
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 11:30
    Кратки новини
  • 11:35
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:00
    Кратки новини
  • 14:15
    Телепазар - 15м.
  • 14:30
    Разширен репортаж:
  • 14:44
    Изпълнения от Sofia singer...
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:05
    Изпълнения от Sofia singer...
  • 15:15
    Телепазар - 15м.
  • 15:30
    "През планини и морета" - По пътя на туната - документална поредица
  • 16:00
    Кратки Новини
  • 16:05
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина /на живо/
  • 17:00
    "Изгнаници клети …" Арменска конференция - 2ра част 26м.
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 19:00
    Кратки Новини
  • 19:05
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/+анкета Теодор

Сериали

Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Андалусия, пети етап
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Верона - Каляри
НТВ Сериал 02:05
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 4 СЕРИЯ

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}