ТВ Програма

ТВ програма

Telekabel

  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:10
    Исторически календар
  • 08:20
    На фокус - предаване на Телемедиа
  • 09:00
    Спящата красавица - детски филм
  • 10:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 10:10
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:10
    Исторически календар
  • 12:20
    Възродени-просветени-извисени - концерт-спектакъл
  • 14:00
    След теб - игрален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 16:40
    Читалището - вековна българска традиция - документален филм
  • 17:40
    90 години - наука НД - документален филм
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:15
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 19:45
    Игрален филм - Много шум за нищо
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Извинявай, ако те нарека Любов - романтична драма, Италия
  • 00:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 00:10
    Полетът на феникса- игрален филм
  • 02:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа - повторение
  • 02:30
    Змийските братя - игрален филм
  • 04:00
    60 минути - предаване на Телемедиа-повторение

Сериали

e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Viasat History 10:50
Конспирация, сезон 1, еп. 1
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 18
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 4 11:00
Футбол: Талантите на Ла Лига Първи полуфинал
BNT 3 11:50
Футбол: Финал на световното първенство за юноши под 20 г.
MAX Sport 1 11:30
Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 10:37
Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
TVT 11:00
Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за селски туризъм)
bTV Action 11:00
"Срещу стихиите" - екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Даниел Гилбой, в ролите: Майкъл Паре, Лиан Кол Янг, Патрик Макекърн, Камерън Гордън и др.
Diema 11:00
"Отряд на честта" - военен филм с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}