ТВ Програма

ТВ програма

Telekabel

  • 05:00
    Балканфолк 2018
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Франклин - анимация
  • 07:30
    Катедрален храм "Св. Николай Мириклийски Чудотворец" - документален филм
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 09:30
    На фокус - предаване на Телемедиа
  • 10:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 10:30
    Репортер - предаване на Телемедиа
  • 11:00
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 12:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 12:30
    Гайда свири в Леденика - документален филм
  • 13:15
    Будителите са тук - документален филм
  • 14:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
  • 15:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 15:15
    Живот на родолюбец - документален филм
  • 16:00
    На фокус - предаване на Телемедиа
  • 16:20
    Зенит - игрален филм
  • 18:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 19:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Матилда - игрален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Полет - игрален филм
  • 00:00
    Час Пик - предаване на Телемедиа
  • 00:10
    Диви истории - игрален филм
  • 02:00
    Барса дриймс - игрален филм
  • 03:30
    60 минути - предаване на Телемедиа - повторение

Сериали

AXN Black 23:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 20, приключенски, САЩ, 2001
bTV Lady 23:00
"Анна Каренина" - сериал, еп.1
Хоби ТВ 23:00
АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 37 еп.
Viasat History 23:05
Конспирация, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 23:10
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 3, Канада, военен, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 23:00
Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже, директно
MAX Sport 1 23:00
Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
National Geographic 23:00
Гореща зона, еп. 2
Diema Sport 2 23:00
Футбол: Борнемут - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 23:00
Колоездене: ГП на Фурмие, състезание за купата на Франция

Всички предавания

Филми

AXN Black 23:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 20, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 23:00
"Транзит", драма, Германия, 2018; реж. Кристиан Пецолд, с Франц Роговски, Паула Биер, Годехард Гизе, Лилиен Батман, Мериам Цари, [12+]
TVT 23:00
5 върха за 24 часа (образователен филм за планински туризъм)
MGM 23:00
"Криминале" - игрален филм с Джон Траволта, Ума Търман.
EPIC Drama 23:10
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 3, Канада, военен, 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}