ТВ Програма

ТВ програма

Telekabel

  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Исторически календар
  • 08:20
    Червената шапчица - детски филм
  • 09:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Носии от Пазарджишко - документален филм
  • 11:00
    Туристически маршрути с 'Незабравка' - документална поредица
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Исторически календар
  • 12:20
    Еврофолк 2018
  • 13:30
    Матилда - игрален филм, Русия
  • 15:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:40
    Самоотлъчка - игрален филм
  • 18:15
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 19:00
    Новини
  • 19:15
    Репортер - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Много шум за нищо - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 23:00
    Един ден край Фотиново - документална поредица
  • 00:00
    Новини
  • 00:20
    Барса дриймс - документален филм
  • 02:30
    60 минути - предаване на Телемедиа - повторение
  • 03:30
    Репортер - предаване на Телемедиа
  • 04:00
    Концерт за Алеко Константинов - документален филм

Сериали

National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1
bTV Action 16:00
"Мъртва точка" - сериал, еп.4
bTV HD 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация
AXN Black 16:05
Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Alfa 16:10
"Цигари за Фидел" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}