ТВ Програма

ТВ програма

Vivacom Arena

  • Сега
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
  • 00:00
    Петък 13-ти - Ужаси, 2009, Режисьор: Маркус Ниспел, В ролите: Джаред Падалеки, Аманда Ригети, Дерек Миърс
  • 02:00
    Пазителите - Екшън, Фантастика, 2009, Режисьор: Зак Шнайдер, В Ролите: Джаки Ърл Хейли, Патрик Уилсън, Карла Гуджино
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан

Сериали

Viasat Nature 08:40
Дяволски остров, сезон 1, еп. 6
Viasat Explorer 08:40
По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 4
Fox Life 08:40
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 9
Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}