ТВ Програма

ТВ програма

VTV

  • Сега
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Лоло"- комедия, романтичен , Франция, режисьор: Жюли Делпи, с участието на: Дани Буун, Жюли Делпи, Венсан Лакост, Карин Виар, Йоргос Корафас и Карл Лагерфелд и др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 10 еп.
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Новини от планетата Марс" - комедия,Франция/Белгия, режисьор Доминик Мол, участват: Франсис Дамиен, Леа Друкер, Мишел Омон и др.
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
  • 00:00
    Eкология
  • 00:30
    "Вълк" - драма, приключенски, трилър, ОАЕ/Катар/Йордания/Обединено кралство, Режисьор Нажи Абу Ноуар; участват: Джак Фокс, Хюсеин Саламех, Хасан Мутлаг, Джасир Айд, Маржи Аудха и др./п/
  • 02:00
    Документална поредица/п/
  • 03:00
    Eкология /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/

Сериали

Viasat Nature 08:40
Дяволски остров, сезон 1, еп. 6
Viasat Explorer 08:40
По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 4
Fox Life 08:40
Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 9
Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}