ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    100% будни /п/
  • 02:55
    Култура.БГ /п/
  • 03:55
    Вечната музика /п/
  • 04:25
    Когато сърцето зове тв филм /9 епизод/п/
Пълна програма
  • Сега
    "Новите съседи" - сериал, еп.46
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:30
    "Завинаги" - сериал, с.2 еп.55
  • 05:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3 еп.2
Пълна програма
  • Сега
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 8
  • 01:30
    "Женени с деца" - сериен филм, сезон 8
  • 02:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 03:30
    "Остани с мен" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • Сега
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п/
  • 01:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 02:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п/
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • Сега
    Терминатор: Спасение; екшън, драма, САЩ, 2009
  • 03:15
    Профилиране; сезон 10, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2020
  • 04:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 04:45
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • Сега
    Запознайте се с ленивците: Епизод 6
  • 01:40
    Зоологическата градина: Ярето Андре
  • 02:30
    Питбули и бивши затворници: Най-сладките моменти досега
  • 03:15
    По стъпките на Голямата Стъпка: Голямата Стъпка в Айдахо
Пълна програма
  • Сега
    "Свобода" с Волен Сидеров (п)
  • 02:00
    Новини
  • 02:10
    Документален филм
  • 03:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • Сега
    Викингите 5 тв сериал /1 епизод/ (16)
  • 01:35
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:05
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 03:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • Сега
    Taffy - Season 1: Showtime
  • 01:35
    Taffy - Season 1: Old Home Reek
  • 01:40
    Taffy - Season 1: Factory Flaw
  • 01:50
    Taffy - Season 1: Robo House
Пълна програма
  • Сега
    "УЕФА Шампионска лига" - обзорно магазинно предаване
  • 01:45
    УЕФА Шампионска лига, I кръг от груповата фаза /запис/: Манчестър Сити - Порто
  • 03:30
    "Кости" - сериал, с.12 еп.11
  • 04:15
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.11
Пълна програма
  • Сега
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.3 еп.1, 2
  • 04:00
    "Смъртоносна надпревара 2" - фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2010), режисьор Рул Рейне, в ролите: Дани Трехо, Шон Бийн, Винг Реймс, Люк Гос, Лорън Кохан, Робин Шу и др. [14+]
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.2 еп.21, 22
  • 08:00
    "Х-Мен началото: Върколак" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Гавин Худ, в ролите: Хю Джакман, Лив Шрайбър, Райън Рейнолдс, Дани Хюстън, Кевин Дюранд, Доминик Монахан, Тейлър Кич и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Прясно изцеден" /п./ - романтичен, комедия (Германия, 2012)
  • 02:00
    "Гранд" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
  • 04:00
    "Приятели" /п./ - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Спасители в планината" - сериал
  • 02:10
    "Истинска звезда" - сериал
  • 03:10
    "Вътрешен човек" - сериал
  • 04:00
    "Бети в Ню Йорк" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол: Сделката
  • 01:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Опашката
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Пеенето
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Куклите
Пълна програма
  • Сега
    "Инстинкт (2019)", психологическа драма, Холандия, 2019; реж. Халина Рейн, с Карис Ван Хаутен, Маруан Кензари, Мари-Мей Ван Зуйлен, Пиетер Ембрехтс, Ариан Шлутер, [18+]
  • 01:45
    "Откъснати", криминален хорър, Германия, 2018; реж. Кристиан Алверт, с Мориц Блайбтрой, Ясна Фрици Бауер, Ларс Айдингер, Фахри Ярдим, Ено Хесе, [18+]
  • 04:00
    "Амиго (2019)", комедийна драма - хорър, Испания, 2019; реж. ?скар Мартин, с Хавиер Ботет, Давид Пареха, Естер Химено, Зоуи Бериатуа, Патрисия Естремера, [18+]
  • 05:00
    "Нона", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Полиш, с Кейт Босуърт, Сълем Калдерон, Джеси МакКини, Даяна Кабуто, Джаспър Полиш, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    "Първичен страх", криминален трилър, САЩ, 1996; реж. Грегъри Хоблит, с Ричард Гиър, Едуард Нортън, Лора Лини, Джон Махони, Алфре Уудард, [18+]
  • 03:50
    "Зоопарк (2018)", хорър - комедийна драма, Дания, 2018; реж. Антонио Тублен, със Зои Тапер, Едвард Спелерс, Антониа Кемпбъл-Хюз, Ян Бийвот, Лукас Лофран, [18+]
  • 05:20
    "Сватба в Австралия", романтична комедия, Австралия, 2019; реж. Уейн Блеър, с Миранда Тапсел, Гуилим Лий, Кери Фокс, Хю Хигинсън, Урсула Йович, [12+]
  • 07:00
    "Което е добро за мен", драма, Италия, 2018; реж. Пипо Мецапеса, със Серджо Рубини, Соня Мела, Дино Абреша, Франческо Де Вито, Тереза Сапонанджело, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    The Situation Room with Wolf Blitzer
  • 03:00
    Erin Burnett OutFront
  • 04:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    Cuomo Prime Time
Пълна програма
  • Сега
    "Любовта не разбира от думи" - сериен филм /п/
  • 02:00
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване, сезон 2
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Професионална борба: "Първична сила", 43 епизод /п/
  • 06:15
    "Екип "Среднощен ездач" - сериал /п/
  • 07:15
    "Женени с деца" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на трофеи: Епизод 14
  • 02:00
    Какво може да е това?: Епизод 15
  • 03:00
    BG: Екстремни коли по поръчка: Епизод 3
  • 04:00
    Да продадеш колата си: Мощно Порше Кайен
Пълна програма
  • Сега
    Как функционира Вселената?: В търсене на нова Земя
  • 02:10
    Факти и лъжи: Повдигни "Мустанг" с глава
  • 03:00
    Факти и лъжи: Горски пожари
  • 03:48
    Историята под лупа: Епизод 2
Пълна програма
  • Сега
    Хрониките на Евърмур
  • 01:30
    Хрониките на Евърмур
  • 02:00
    Виолета (Violetta)
  • 02:45
    Бини и призракът
Пълна програма
  • Сега
    "Тайният свят на растежа"
  • 02:00
    "Лек за алцхаймер"
  • 03:00
    "Тайният свят на растежа"
  • 04:00
    "Гении на древния свят"
Пълна програма
  • Сега
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:50
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Балотаж - с Мария Мусорлиева и Владимир Пенев
  • 04:30
    Честно казано - с Люба Кулезич
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Италия, етап 11 етап
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Алта Бадия, гигантски слалом, мъже
  • 03:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Куршевел, гигантски слалом, жени
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори кръг
Пълна програма
  • Сега
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Словакияринг, обзор
  • 01:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори кръг
  • 04:00
    Колоездене: Про серии Схелдерпрайс
Пълна програма
  • Сега
    Австралийски търсачи на злато (Series 5): 501 (Episode 1)
  • 02:05
    Австралийски ловци на омари (Series 2): 205 (Episode 5)
  • 02:55
    Дървесните хора (Series 1): Търсене и спасяване (Episode 5)
  • 03:35
    Дървесните хора (Series 1): Нощни набези (Episode 6)
Пълна програма
  • Сега
    X Games - Aspen
  • 02:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 02:25
    Nitro World Games: All Access
  • 02:50
    Grid
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Американски майстори и занаятчии (Series 2): Епизод 28 (Episode 28)
  • 01:40
    Майстори на къщи в Мейн (Series 1): Лагерът в Дагет (Episode 1)
  • 02:20
    Експертно възстановяване (Series 1): Викторианско бунгало от 1901 г. (Episode 3)
  • 03:00
    Шедьоври от битпазара (Series 10): Битка в бурно време (Episode 13)
Пълна програма
  • Сега
    Всички обичат Реймънд , еп. 9
  • 01:50
    Всички обичат Реймънд , еп. 10
  • 02:15
    Всички обичат Реймънд , еп. 11
  • 02:40
    Скрити доказателства, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 6
  • 01:55
    Криминалните случаи на Мърдок, еп. 11
  • 02:50
    Криминалните случаи на Мърдок, еп. 12
  • 03:35
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    "Другаде (2019)", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Ернан Хименес, с Ейдън Янг, Паркър Поузи, Кен Джеонг, Бо Бриджис, Джаки Уивър, [15+]
  • 03:15
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 05:30
    "Другата майка", драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Декотоа, с Вивика А. Фокс, Джесика Морис, Ашлин Йени, Джейсън-Шейн Скот, Ерик Робъртс, [12+]
  • 07:00
    "Замръзналото кралство 2", анимация, САЩ, 2019; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    Разгадани мистерии (Series 1): Зона 51 (Episode 4)
  • 02:15
    Разгадани мистерии (Series 1): Човекът молец (Episode 2)
  • 03:30
    Оръжейният инженер на Хитлер
  • 04:20
    Тайните на мъртвите (Series 2): Костите на "Крейвън стрийт" (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    "Бътчър: Битката на месарите"
  • 01:50
    "Най-отровните животни в света"
  • 02:45
    "Надпревара за находки"
  • 03:15
    "Спецове в заложната къща"
Пълна програма
  • Сега
    Подводен риболов
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, девети сезон, 36 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, четвърти сезон, 43 еп.
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • Сега
    "Кайю"
  • 01:45
    "Отгатни с Джес!"
  • 02:10
    "Баданаму кадети"
  • 02:20
    "Инуи"
Пълна програма
  • Сега
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Патарински Live" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    Тюбс
Пълна програма
  • Сега
    "Подземен сблъсък" - игрален филм с Омар Епс, еЛ еЛ Кул Джей.
  • 02:20
    "Прераждане" - ужаси, 2018, С Барбара Крамптън, Карлей Жилбер
  • 03:40
    "Тройна заплаха" - екшън, 2019, С Тони Я, Ико Увайс, Скот Аткинс
  • 06:25
    "В близък план"
Пълна програма
  • Сега
    High Definition Hits!
  • 03:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 03:45
    MTV Live: Lauv
  • 04:05
    Sam Fender: MTV Live From Fusion..
Пълна програма
  • Сега
    Хищни домашни любимци (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 01:50
    Климатични феномени (Series 1): Феноменално замръзване (Episode 3)
  • 02:35
    Гигантите на природата отвътре (Series 3): Динозавърска птица (Episode 3)
  • 03:25
    Йоркширският ветеринар (Series 5): 501 (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    Наркотици ООД 5, еп. 6
  • 01:55
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 5
  • 02:40
    Сервиз SOS, еп. 5
  • 03:25
    Теория на глупостта, еп. 16
Пълна програма
  • Сега
    Диви ловци, еп. 2
  • 01:50
    Диви ловци, еп. 3
  • 02:35
    Диви ловци, еп. 4
  • 03:20
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Програмна пауза
  • 10:00
    Световни боксови супер серии: Галавечер в Мюнхен, Германия финал на втори сезон на турнира (2019) - повторение
  • 13:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Рединг класика от Висшата лига (2006-07) - повторение
Пълна програма
  • Сега
    "Времето ще покаже"
  • 02:30
    "Заедно с всички"
  • 03:15
    "Мъжко / Женско"
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • Сега
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • Сега
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    УЕФА Шампионска лига: Интер - Борусия Мьонхенгладбах
  • 02:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Шахтьор
  • 04:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Атлетико Мадрид
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
Пълна програма
  • Сега
    Вести
  • 01:35
    Вести-Москва
  • 01:50
    "За най-важното"
  • 02:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
Пълна програма
  • Сега
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • Сега
    Храмове на българската памет /повторение/
  • 01:30
    "Гледна точка" - с водещ Александрина Димитрова /повторение
  • 02:30
    Класическа музика
  • 03:00
    Старият албум" разказите на Михаил Топалов
Пълна програма
  • Сега
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • Сега
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • Сега
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Епизод 2
  • 02:00
    Кралят на тортите: Чийзбургери, лекарства и предизвикателство
  • 02:24
    Кралят на тортите: Лагерни огньове, компютри и грижи
  • 02:48
    Дарси и Стейси: Епизод 3
Пълна програма
  • Сега
    Зелен свят
  • 01:30
    Час за култура - Странници в страници, еп.7
  • 02:00
    Регионите на България - Сапарева баня: Поклади
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • Сега
    Чудовища в тресавището (Series 1): Гринч (Episode 3)
  • 02:00
    Необяснимо (Series 2): Проклятието на фара и Альошенка руската мумия (Episode 4)
  • 03:00
    Загадки в хотела (Series 1): Дуел на политици (Episode 3)
  • 03:50
    Призраци в лудницата (Series 2): Психиатрична клиника "Ролинг хилс" (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    Чудовища в тресавището (Series 1): Гринч (Episode 3)
  • 02:00
    Необяснимо (Series 2): Проклятието на фара и Альошенка руската мумия (Episode 4)
  • 03:00
    Загадки в хотела (Series 1): Дуел на политици (Episode 3)
  • 03:50
    Призраци в лудницата (Series 2): Психиатрична клиника "Ролинг хилс" (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    Кралицата на прокълнатите, Австралия,САЩ, драма/фентъзи/ужаси, 2002
  • 02:15
    Виктория, България,Румъния, 2014
  • 05:20
    Трите Хикса 2: Следващо ниво, САЩ, екшън/приключенски/криминален, 2005
  • 07:30
    На страната на истината, САЩ, екшън/уестърн, 2018
Пълна програма
  • Сега
    "Непознатите изобретения" - 22 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 49 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Васко Кръпката" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си щастлив" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • Сега
    Вкусните уикенди на Бил, еп. 3
  • 01:55
    От любов към храната, еп. 15
  • 02:20
    От любов към храната, еп. 16
  • 02:40
    Пиршеството на Хeстън, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Class of 2006
Пълна програма
  • Сега
    Черната кутия Мистерия, Трилър 2005
  • 01:49
    Пленникът Трилър 2014
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • Сега
    Касъл, еп. 8
  • 01:40
    Касъл, еп. 9
  • 02:30
    Под наблюдение, еп. 19
  • 03:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 162
Пълна програма
  • Сега
    MIDNITE HAUTE
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • Сега
    Big in the Lat-AM!
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Най-злите убийци в света" - 9 еп.
  • 02:15
    "Съдия Джуди" - 55 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 5 еп.
  • 03:30
    "Гласът на серийния убиец" - 3 еп.
Пълна програма
  • Сега
    05.00 ч. - Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    кратки новини
Пълна програма
  • Сега
    Особенности охоты на Руси
  • 01:35
    Нахлыст в Башкортостане
  • 02:05
    Крылатые охотники
  • 02:20
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • Сега
    "Човекът, който познаваше безкрайността" - драма с уч. на Дев Пател, Джеръми Айрънс, Тоби Джоунс, Стивън Фрай, Джереми Нортъм, Кевин Макнали, Шазад Латиф, Падрайк Дилейни и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 10 /п/
  • 07:00
    "Мистерии от малкото градче: Смъртоносно начинание" - мистерии с уч. на Джуъл Килчър, Колин Фъргюсън, Ерин Карплък и др. /п/
  • 09:00
    "Игра на чувства"- семеен филм с уч. на Тамин Сърсок, Травис ван Уинкъл, Тифани Хайнс и др. /п/
Пълна програма
  • Сега
    Extreme Engineering: Hong Kong Bridge
  • 01:35
    Animal Cops Philadelphia: Cat Killer
  • 02:15
    American Chopper: O.C.C Band Bike
  • 03:00
    Dark Matters: Twisted But True: Resurrection Row
Пълна програма
  • Сега
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Международен семеен стил (Episode 9)
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Островен вкус (Episode 10)
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Подправки (Episode 7)
  • 02:40
    Хелоуински войни (Series 8): Новата метла на вещицата (Episode 3)
Пълна програма
  • Сега
    Рок училище
  • 01:30
    Рок училище
  • 01:50
    Геймърки
  • 02:15
    Геймърки
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Италия, етап 11 етап
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Алта Бадия, гигантски слалом, мъже
  • 03:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Куршевел, гигантски слалом, жени
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори кръг
Пълна програма
  • Сега
    "Другаде (2019)", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Ернан Хименес, с Ейдън Янг, Паркър Поузи, Кен Джеонг, Бо Бриджис, Джаки Уивър, [15+]
  • 03:15
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 05:30
    "Другата майка", драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Декотоа, с Вивика А. Фокс, Джесика Морис, Ашлин Йени, Джейсън-Шейн Скот, Ерик Робъртс, [12+]
  • 07:00
    "Замръзналото кралство 2", анимация, САЩ, 2019; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • Сега
    PJ Masks
  • 01:50
    Paprika
  • 02:00
    Zou
  • 02:15
    Zou
Пълна програма
  • Сега
    Рок училище
  • 01:30
    Рок училище
  • 01:50
    Геймърки
  • 02:15
    Геймърки
Пълна програма
  • Сега
    Убийство в родния град: Изчезналото местно момиче
  • 02:00
    Убийство в родния град: Ние те наблюдаваме
  • 03:00
    Убийство в родния град: Свежи новини
  • 03:45
    Убийство в родния град: Ще те намеря
Пълна програма
  • Сега
    Clubland: Celtic FC
  • 01:30
    Football Stars: Arturo Vidal
  • 02:00
    The Burning Issue: Football
  • 02:30
    Fight Stars: David Haye
Пълна програма
  • Сега
    Off Road Overhaul
  • 01:30
    Madfin Shark Series
  • 01:50
    Madfin Shark Series
  • 02:15
    Dropped
Пълна програма
  • Сега
    "Бътчър: Битката на месарите"
  • 01:50
    "Най-отровните животни в света"
  • 02:45
    "Надпревара за находки"
  • 03:15
    "Спецове в заложната къща"
Пълна програма
  • Сега
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 5
  • 01:40
    Сервиз SOS, еп. 5
  • 02:25
    Теория на глупостта, еп. 16
  • 02:50
    Не знаех това, еп. 9
Пълна програма
  • Сега
    "Новите съседи" - сериал, еп.46
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:30
    "Завинаги" - сериал, с.2 еп.55
  • 05:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3 еп.2
Пълна програма
  • Сега
    Вирус; сезон 1, епизод 5, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 01:30
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 02:05
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 02:45
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 02:20
    Профилиране; сезон 7, епизод 4, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 03:25
    Профилиране; сезон 7, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 04:25
    Светът на невероятния Спайдърмен; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
Пълна програма
  • Сега
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 121
  • 01:40
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 118
  • 02:05
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 119
  • 02:35
    Великобритания: Най-страшното табу: Търнбъл
Пълна програма
  • Сега
    Лица в тълпата
  • 02:25
    Подводен ужас
  • 04:15
    Фантоми
  • 06:20
    Джъстин и рицарите на честта
Пълна програма
  • Сега
    Сквозной эфир. Live
  • 02:00
    Новости
  • 03:00
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 04:00
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • Сега
    Ridiculousness
  • 01:45
    Stand Up and More
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
Пълна програма
  • Сега
    The Man Who Fucked Farris - Part 2 (18+)
  • 01:43
    Indecent Promotion (18+)
  • 02:07
    Jess Screams Yes For The Dress (18+)
  • 02:31
    Virile Voyeur (18+)
Пълна програма
  • Сега
    "Нациите в Ла Лига: Останалия свят" - 9 еп., документална поредица
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Кадис (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • Сега
    Тайните на Синия диамант
  • 02:00
    Пътеводител
  • 02:30
    Пътеводител
  • 03:00
    Да възстановим околната среда
Пълна програма
  • Сега
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • Сега
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    Camp Woodward 7
  • 02:30
    Taj Burrow: Life After The Tour
Пълна програма
  • Сега
    World War II - Battles for Europe (Series 1): Battle for the Scheldt (Episode 5)
  • 01:45
    Secrets of the Dead (Series 2): The Craven Street Bones (Episode 1)
  • 02:40
    Treasures Decoded (Series 2): The Nefertiti Bust (Episode 3)
  • 03:30
    A History of Christianity (Series 1): The First Christianity (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    Документален филм
  • 01:30
    "Viva la Musica!"
  • 02:30
    Документално кино
  • 03:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • Сега
    Rokia Traore - Festival d'Angouleme
  • 01:30
    Mark Guiliana 'Beat Music' at Zinc Bar, New York
  • 02:25
    Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
  • 03:25
    Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Пирин - Берое Купа на България - повторение
  • 03:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Монтана efbet Лига - повторение
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Арда efbet Лига - повторение
Пълна програма
  • Сега
    Волейбол Суперлига - повторение
  • 03:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Волейбол Суперлига - повторение
  • 10:00
    Волейбол: Монтана - Марек Суперлига - повторение
Пълна програма
  • Сега
    Убийство в родния град: Изчезналото местно момиче
  • 02:00
    Убийство в родния град: Ние те наблюдаваме
  • 03:00
    Убийство в родния град: Свежи новини
  • 03:45
    Убийство в родния град: Ще те намеря
Пълна програма
  • Сега
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 03:10
    "Ще се лее кръв", драма, САЩ, 2007; реж. Пол Томас Андерсън, с Даниъл Дей - Люис, Пол Дано, Кевин О’Конър, Сайърън Хaйндс, Том Дойл, Дейвид Уилис, [18+]
  • 05:15
    "Камшичен удар", музикална драма, САЩ, 2014; реж. Деймиън Чазъл, с Майлс Телър, Дж. К. Симънс, Пол Рейзър, Мелиса Беноист, Остин Стоуел, [12+]
  • 07:00
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Комарджията (2014)", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Рупърт Уайът, с Марк Уолбърг, Джон Гудман, Бри Ларсън, Майкъл К. Уилямс, Джесика Ланг, [12+]
  • 03:00
    "4 блока І, 6 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Марвин Крен, с Кида Ходр Рамадан, Фредерик Лау, Вейсел Гелин, Алмила Баграчик, Мариам Зари, [15+]
  • 03:55
    "Братя по оръжие І, 10 еп. - Точки", военна драма, САЩ, 2001; реж. Микаел Саломон, с Деймиън Луис, Рон Ливингстън, Дейвид Шуимър, Кърк Асеведо, Нийл МакДонау, [15+]
  • 05:50
    "Шофьорски курсове за саудитски жени", документален, САЩ, 2019; реж. Ерика Горнал, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Песента на русалките (образователен филм за пътешествия и приключения)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • Сега
    Пес Патрул
  • 01:40
    Пес Патрул
  • 02:10
    Ръсти Риветс
  • 02:35
    Ръсти Риветс
Пълна програма
  • Сега
    Криминалните случаи на Мърдок (Series 9): Двоен живот (Episode 3)
  • 01:30
    Криминалните случаи на Мърдок (Series 9): Голи дами (Episode 4)
  • 02:15
    Случаите на Франки Дрейк (Series 2): Изборът на дилъра (Episode 10)
  • 03:00
    Случаите на Франки Дрейк (Series 3): Старите приятели са най-верни (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    Кървава книга Ужаси Великобритания 2008
  • 02:45
    Сувенир Ужаси САЩ 2008
  • 04:30
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 06:25
    Хвани това момиче Семеен Дания 2002
Пълна програма
  • Сега
    Винсънт-камериерката Комедия САЩ 2008
  • 02:20
    Червени светлини Трилър Испания, САЩ 2012
  • 04:10
    Един уикенд Изкуство САЩ 2013
  • 06:35
    Проект "Динозавър" Приключенски, Трилър Великобритания 2012
Пълна програма
  • Сега
    Смъртоносни тайни Трилър, Драма САЩ 2005
  • 02:50
    Пишман промоутъри Комедия САЩ 2009
  • 04:15
    Новият протокол Драма, Мистерия Франция 2008
  • 06:35
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
Пълна програма
  • Сега
    FIM X-Trial World Championship 2020
  • 02:15
    Live Recap Swoop FAI World Championships 2018
  • 04:20
    Eisodus
  • 04:55
    Live Recap British Talent Cup 2020
Пълна програма
  • Сега
    Викингите сериен филм /пети сезон, 3 епизод/ /п/ (16)
  • 01:30
    Футбол: Германия - Швейцария - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 03:20
    Футбол: България - Уелс- среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 05:15
    Зала на славата
Пълна програма
  • Сега
    Хайка за вълци 6-сериен тв филм /България, 2000 г./, режисьор Станимир Трифонов, в ролите: Петър Попйорданов, Валентин Танев, Николай Урумов, Малин Кръстев, Иван Ласкин, Елена Петрова, Златина Тодева и др. /1 епизод/
  • 01:45
    Пътеки /п/
  • 02:30
    №1 Туризмът: Атракции край морето /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:00
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • Сега
    Суперкарс 2020г.: Състезание в Батърст Състезание в Батърст
  • 05:00
    "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 05:30
    ATP 500: Санкт Петербург Финал
  • 08:00
    Евролига: Олимпия Милано - Реал Мадрид
Пълна програма
  • Сега
    UFC Fight Night: Ортега срещу Джун Брайън Ортега срещу Чан Сун Джун
  • 03:00
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер Лиам Уилямс срещу Андрю Робинсън
  • 06:30
    Голф: Scottish Championship Обзор на турнира
  • 07:00
    Спидуей 2020г.: Купа на нациите - Обзор Обзор на второто финално състезание
Пълна програма
  • Сега
    Серия А: Интер - Милан
  • 02:00
    Серия А: Наполи - Аталанта
  • 04:00
    Байерн ТВ: Арминия Билефелд - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
  • 06:00
    Серия А: Специя - Фиорентина
Пълна програма
  • Сега
    Копа Либертадорес: Насионал - Алианса Лима
  • 03:30
    Копа Либертадорес: Фламенго - Атлетико Хуниор
  • 05:30
    Мейджър Лийг Сокър: Магазинно предаване Магазинно предаване
  • 06:00
    Ла Лига: Алавес - Елче
Пълна програма
  • Сега
    "Нашият следобед с БСТВ" (п)
  • 01:30
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 02:30
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
  • 03:50
    "Студио Икономика" с Нора Стоичкова (п)
Пълна програма
  • Сега
    Виктория Тарасова, Андрей Чернышов, Александр Дробитько, Андрей Стоянов В Остросюжетном Фильме "Мама В Законе" 3-Я С.
  • 02:10
    "Захар Прилепин. Уроки Русского"
  • 02:45
    "Днк"
  • 03:40
    Юлия Меньшова, Игорь Гордин, Настя Задорожная, Виктор Добронравов В Остросюжетном Сериале "Преступление Будет Раскрыто". "Чёрная Метка"
Пълна програма
  • Сега
    The Winds of Passion
  • 02:15
    Black Sun - Episode 9
  • 03:25
    Black Sun - Episode 10
  • 04:50
    The Counterfeiters
Пълна програма
  • Сега
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 52
  • 02:05
    СУДЕБНЫЙ ДЕТЕКТИВ 67
  • 03:00
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 230
  • 03:45
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 145
Пълна програма
  • Сега
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 73
  • 01:30
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 74
  • 02:10
    ЗАХВАТЧИКИ (РЕЙДЕРЫ) серия 15
  • 02:55
    ЗАХВАТЧИКИ (РЕЙДЕРЫ) серия 16
Пълна програма
  • Сега
    АВИАТОРЫ 3
  • 01:30
    АВИАТОРЫ 4
  • 02:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 329
  • 02:30
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 330
Пълна програма
  • Сега
    КРУМ САВОВ LIVE - токшоу (П)
  • 02:00
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ (П)
  • 03:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ (П)
Пълна програма
  • Сега
    Вълчият тотем
  • 02:30
    Модерни времена
  • 05:00
    Призраците на Исмаел
  • 07:00
    Йерусалимски синдром
Пълна програма
  • Сега
    Санджей и Крейг
  • 01:50
    Санджей и Крейг
  • 02:10
    Пингвините от Мадагаскар
  • 02:35
    Пингвините от Мадагаскар
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Уеска - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
  • 02:00
    Футбол: Бетис - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
  • 04:00
    Футбол: Гранада - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Реал /М/ - Кадис (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    MTV 80s At The Movies! Top 50
Пълна програма
  • Сега
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • Сега
    Big Tunes!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма

Сериали

AXN Black 01:30
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
Хоби ТВ 01:30
НАСЛУКА – тв поредица, девети сезон, 36 еп.
Nova TV 01:30
"Женени с деца" - сериен филм, сезон 8
bTV Cinema 02:00
"Ривърдейл" /п./ - сериал, с.3 еп.1, 2
bTV Comedy 02:00
"Гранд" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 01:30
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
BNT 3 01:30
Футбол: Германия - Швейцария - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Eurosport 2 01:30
Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
НТВ Сериал 01:30
МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 74
bTV Action 01:45
УЕФА Шампионска лига, I кръг от груповата фаза /запис/: Манчестър Сити - Порто

Всички предавания

Филми

Nova TV 01:30
"Женени с деца" - сериен филм, сезон 8
HBO 01:35
"Другаде (2019)", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Ернан Хименес, с Ейдън Янг, Паркър Поузи, Кен Джеонг, Бо Бриджис, Джаки Уивър, [15+]
HBO HD 01:35
"Другаде (2019)", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Ернан Хименес, с Ейдън Янг, Паркър Поузи, Кен Джеонг, Бо Бриджис, Джаки Уивър, [15+]
HBO 2 01:35
"Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
Cinemax 2 01:40
"Първичен страх", криминален трилър, САЩ, 1996; реж. Грегъри Хоблит, с Ричард Гиър, Едуард Нортън, Лора Лини, Джон Махони, Алфре Уудард, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}