ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Джереми Уейд: тъмни води: Барамунди
  • 20:10
    Истории за големи котки: Епизод 5
  • 21:05
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Проблеми за Норман
  • 22:00
    Ловеца на крокодили: Последните примати от Мадагаскар
Пълна програма
  • 19:00
    Били в Бруклин: Хип-хоп ритми
  • 19:30
    Били в Бруклин: Рок край блока
  • 20:00
    Злато в Берингово море: Епизод 11
  • 21:00
    Убийци от космоса: Малки зелени човечета
Пълна програма
  • 19:05
    Как се прави...: Епизод 9
  • 19:30
    Как се прави...: Епизод 10
  • 19:55
    Как се прави...: Кошници от дървесина, звънци
  • 20:20
    Как се прави...: Епизод 12
Пълна програма
  • 19:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 2
  • 19:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 3
  • 20:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 1
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 2
Пълна програма
  • 18:45
    Древни суперструктури, сезон 1, еп. 1
  • 19:50
    Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Създаването на Испания, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Невидимият град на Рим
Пълна програма
  • 19:10
    Спецове в заложната къща: Лодки и братя
  • 20:05
    Проклятието на остров Оук: Окото на бурята
  • 21:05
    Планинари: Ничия земя
  • 22:00
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Нека аз да прелистя
Пълна програма
  • 19:25
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 4
  • 20:15
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 5
  • 21:10
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 6
  • 22:00
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    Историята за Бог: Компилации
  • 20:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 21:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 22:00
    Европа отвисоко
Пълна програма
  • 18:55
    Дивата Русия: Последната дива шир
  • 19:45
    Дивата Русия: Последната дива шир
  • 20:40
    Алпите: Зимна крепост
  • 21:35
    Невероятният д-р Пол
Пълна програма
  • 19:00
    Пътеводител на пътешественика - Хърватска: древна и модерна
  • 19:30
    Пътеводител на пътешественика - Азербайджан
  • 20:00
    Българската история - Кратък филм за възстановяването на музея на Кольо Фичето в Дряново 2 част
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
EPIC Drama 19:45
Проект Синя книга, сезон 2, еп. 8, Канада,САЩ, 2020
НТВ-МИР 19:45
Сериал. "Глаза В Глаза" 5-Я С. (Продолжение), 6-Я С.
Viasat History 19:50
Повратна точка, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:30
Футбол: Челси - Норич Сити Висша лига /п/
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байер Леверкузен - Карлсруе Купа на Германия (2021-22) директно
Eurosport 2 19:30
Автомобилизъм: "Колела и токчета"
MAX Sport 3 19:30
Серия А: Удинезе - Верона на живо
MAX Sport 4 19:30
Студио "Футбол" на живо

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
MGM 19:50
"Еволюция" - фантастична комедия, САЩ, 2001, С Джулиан Муур, Дейвид Духовни
AXN 20:00
Новобранецът; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2019
HBO 2 20:00
"Маите, Южна Калифорния ІІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}