ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Любимците на България тв шоу
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.53
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:30
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити, сезон 3
  • 22:30
    "Братя" (премиера) - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Ангели в бяло - медицински сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 19:05
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 20:05
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 21:00
    Морски детективи; сезон 15, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 21:55
    Морски детективи; сезон 15, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Малко чудото
  • 20:10
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Помощ на улицата
  • 21:05
    Тексаски закони: Под кръстосан огън
  • 22:00
    Правосъдие в Луизиана: Бракониер на раци
Пълна програма
  • 19:20
    Архивите на АЛФА
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Актуално
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационна емисия (п)
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /4 и 5 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Джунглата разказва: "Полската и градската мишка"
  • 20:00
    Отнесен игрален филм /Канада, 2017 г./, режисьор Джеф Бисли, в ролите: Еманюел Вожие, Камерън Банкрофт, Майкъл Сиров, Ейва Дарак Ганьон, Дарън Уол и др. (12)
  • 21:25
    50 години БНТ 2 Пловдив: "Бояджана" документален филм /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 19:10
    PURST: Agent Binky - Season 1: Loo Rocks
  • 19:30
    Grizzy and The Lemmings - Season 2: Rainbow Moose
  • 19:35
    Grizzy and the Lemmings - Season 2: Radar Bear
  • 19:40
    Grizzy and The Lemmings - Season 2: Zorbing Lemmings
Пълна програма
  • 19:00
    Студио "Лига Европа"
  • 19:45
    ПРЯКО, УЕФА Лига на конференциите, групова фаза 2 кр.: ЦСКА - Будьо Глимт
  • 21:45
    Студио "Лига Европа"
  • 22:00
    ПРЯКО, УЕФА Лига Европа, групова фаза 2 кр.: Селтик - Байер Леверкузен
Пълна програма
  • 18:30
    "Шпиони" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2015), режисьор Пол Фийг, в ролите: Мелиса Маккарти, Джейсън Стейтъм, Джуд Лоу, Миранда Харт, Ниа Лонг, Алисън Джани, 50 Cent, Роуз Бърн, Боби Канавали и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Х-Мен: Последният сблъсък" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2006), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Хали Бери, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Вини Джоунс, Бен Фостър и др.
  • 23:00
    "Талисманът" - романтичен, драма (САЩ, 2012), режисьор Скот Хикс, в ролите: Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайд Данър, Райли Томас Стюарт и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Преспав" - сериал, еп.63
  • 19:30
    "Селцето" - сериал, еп.8
  • 21:00
    "Татковци" - сериал, еп.4
  • 22:00
    "Фитнес" - сериал, еп.13, 14
Пълна програма
  • 19:00
    "Хотел на плажа" - сериал, еп.7
  • 20:00
    "Влад" - сериал, еп.2
  • 21:20
    Премиера: "Доктор Чудо" - сериал, еп.79
  • 22:20
    "Черна птица" - сериал, еп.40
Пълна програма
  • 19:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Желанието
  • 19:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Фабриката
  • 19:50
    Ние мечоците: Малката сепия
  • 20:00
    Ние мечоците: Гълъбите
Пълна програма
  • 18:50
    "Главни букви", драма - сатира, Румъния, 2020; реж. Раду Джуд, с Богдан Замфир, Сербан Лазаровичи, Йоана Якоб, Сербан Павлу, Александру Поточан, [15+]
  • 21:00
    "Американски гангстер ", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Ридли Скот, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, Чиуетел Еджиофор, Куба Гудинг Джуниър, Джош Бролин, [18+]
  • 23:35
    "Лоши пътища", военна драма, Украйна, 2020; реж. Наталия Ворозбит, с Андрей Лелюк, Игор Колтовски, Анна Жураковская, Юлия Матросова, Оксана Воронина, [18+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Село", комедийна драма, Исландия, 2019; реж. Гримур Хаконарсон, с Арндис Хрьон Егилсдотир, Свейн Илафур Гунарсон, Сигурдир Сигурьонсон, Ханес Оли Агустсон, Хинрик Олафсон, [12+]
  • 19:55
    "Островът на лъжите", историческа драма, Испания, 2020; реж. Паула Конс, с Нереа Барос, Дарио Грандинети, Айтор Луна, Виктория Тейхейро, Ана Ока, [15+]
  • 21:30
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джейк Джилънхол, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, [12+]
  • 23:35
    "Олег", драма, Латвия, 2019; реж. Юрис Курсиетис, с Валентин Новополски, Давид Огродник, Анна Прачняк, Адам Шишковски, Гуна Зарина, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 21:45
    Marketplace Asia: The Future of Work
Пълна програма
  • 19:00
    "Приказка за Бодрум" - сериен филм
  • 20:00
    "Амазонките" (премиера) - сериaл
  • 21:00
    "Нашата история" (премиера) - сериен филм
  • 22:00
    "Вятърничав" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 22:00
    "Лоши момчета" - с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Теа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, Мардж Хелгенбергер и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Чай, орнаменти за покриви, изкуствени цветя, колела от сплави
  • 19:30
    Как се прави...: Подкова/Миялна машина/Въдица/ Замразена пица
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Форд F100 - Сиатъл
  • 21:00
    Били в Бруклин: Черно-бяло кино и коли
Пълна програма
  • 18:40
    Тайни космически бягства: Токсична пукнатина
  • 19:30
    Как се прави...: Наколенки, климатици, покрития за прозорци, ауспуси за мотоциклети
  • 19:55
    Как се прави...: Дискови устройства, сенки за очи, лимузини, чукове
  • 20:20
    Как се прави...: Гуми, глазура за сладкиши, плаващи докове, спирални тръби
Пълна програма
  • 19:00
    Рицар по неволя
  • 19:30
    Къмпиране
  • 20:00
    Къмпиране
  • 20:30
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 19:20
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:40
    "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
  • 20:05
    "Животни анархисти"
  • 20:10
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 19:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 20:30
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 21:00
    Клуб Уинкс- анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, трети етап, повторение
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Стрелба с лък: Световна купа, Янктън, рекърв, директно
  • 20:15
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, трети етап, повторение
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
Пълна програма
  • 18:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 12
  • 19:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 13
  • 20:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 1
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    Sports Adventure
  • 19:35
    Fighting Fit
  • 20:45
    Extreme Fighting Championship
  • 21:35
    Nitro World Games: All Access
Пълна програма
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Отчаяни съпруги, еп. 9
  • 20:00
    Отчаяни съпруги, еп. 10
  • 21:00
    Династия, еп. 13
  • 22:00
    Ани Ребъл, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    Убийства в Мидсъмър, еп. 1
  • 21:05
    Бул, еп. 7
  • 22:00
    Алекса Кроу, еп. 2
  • 23:00
    Военни престъпления: Ню Орлиънс, еп. 7
Пълна програма
  • 19:25
    "Пътят на срама", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Брил, с Елизабет Банкс, Джеймс Марсдън, Джилиан Джейкъбс, Сара Райт Олсън, Итън Саплий, [12+]
  • 21:00
    "Късно е за деца", комедия, Швейцария, 2019; реж. Наташа Белер, с Мишел Рорбах, Сара Хостелтер, Ане Хауг, Матиас Бриджи, Жанел Бердиоуи, [15+]
  • 22:35
    "30-метрова вълна І, 1 еп.", документален, САЩ, 2021; реж. Крис Смит, [15+]
  • 23:35
    "Потулената истина: Записи от подкаста І, 3 еп.", документален, САЩ, 2021; реж. Фентън Бейли, Ранди Барбато, с Ронан Фароу, [15+]
Пълна програма
  • 18:45
    Смъртоносни столици, сезон 1, еп. 1
  • 19:45
    Наполеон, сезон 1, еп. 3
  • 20:55
    Планета на съкровища, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Живите мъртви на Помпей
Пълна програма
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сан Бурито
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Танкове и спомени
  • 20:05
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Кораб на хоризонта
Пълна програма
  • 18:40
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 26 еп.
  • 20:00
    Риболовен филм
  • 21:20
    Риби и такъми - тв поредица, пети сезон, 36 еп.
  • 22:40
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:55
    "Пожарникарят Сам"
  • 20:20
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 18:45
    "Хиляда и една нощ: Аладин и Шехерезада, втора част" - двусериен игрален филм, Италия, с Гордън Хеслер, Марко Бочи.
  • 20:20
    "Опасни води" - трилър, САЩ, 2016, С Блейк Лайвли, Брет Кълън
  • 21:40
    "Жив или мъртъв" - екшън, 2006, С Холи Валанс, Дейвън Аоки и др.
  • 23:00
    "Брейвън" - екшън трилър, 2018, Със Стивън Ланг, Джейсън Момоа др.
Пълна програма
  • 19:00
    David Guetta X Calvin Harris X...
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    Amy Winehouse & Me: Dionne's Story
  • 21:45
    45th At Night With Amy Winehouse
Пълна програма
  • 19:20
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 5
  • 20:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
  • 21:00
    Големият бариерен риф: Живо съкровище, сезон 1, еп. 4
  • 21:50
    Йоркширският ветеринар, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 19:05
    Фабрика за храна
  • 19:30
    Фабрика за храна
  • 20:00
    Екстремни климатични явления
  • 21:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай
Пълна програма
  • 18:55
    Диво царство: Бунтът
  • 19:45
    Опасното царство на Африка
  • 20:40
    Диво царство: Бунтът
  • 21:35
    Невероятният д-р Пол
Пълна програма
  • 18:00
    Хокей на лед: Витяз - СКА Континентална хокейна лига /п/
  • 20:00
    Футбол: Тернана - СПАЛ Серия Б на Италия /п/
  • 22:00
    Професионална борба: "Челен сблъсък" предаване на WWE (2021)
  • 23:00
    Тенис: Индивидуално - Maч 4 мач от Sofia Open, квалификации 2021 /п/
Пълна програма
  • 18:45
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "Доктор Преображенски" - сериал
  • 21:30
    "Док-ток" - сериал
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "От извора" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:30
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 19:30
    ПРЯКО, УЕФА Лига Европа: Реал Сосиедад - Монако
  • 22:00
    ПРЯКО, УЕФА Лига на конференциите: Тотнъм - Мура
Пълна програма
  • 19:00
    "Гледна точка" - с водещ Александрина Димитрова / повторение/
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
  • 20:30
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване с водещ Стоян Иванов
  • 21:30
    "Разбулване" с водещ Николай Панков
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    На поход и лов край Елшица /премиера/ - документален филм
  • 21:00
    България от вчера до днес
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 19:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Враждуващи семейства и разбити сърца
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Преди да се появи бебето
  • 20:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Родителска благословия
  • 21:00
    Д-р Пъпкотрепач: нови случаи: Нови случаи: Странният случай с киста
Пълна програма
  • 19:00
    Българската история: Легендите оживяват - с. Кондолово, еп. 7
  • 19:30
    Наблюдения от Травъл ТВ - Троянският манастир
  • 20:00
    Българската история - 10 интересни факта за град Варна
  • 20:30
    Изкуство и култура - Моят Чирпан
Пълна програма
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Бекон за Голямата Стъпка (Episode 15)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златното съкровище на Африка (Episode 11)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Лудница "Пенхърст" (Episode 10)
  • 22:00
    Алкатрас: Загадки в музея
Пълна програма
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Бекон за Голямата Стъпка (Episode 15)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златното съкровище на Африка (Episode 11)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Лудница "Пенхърст" (Episode 10)
  • 22:00
    Алкатрас: Загадки в музея
Пълна програма
  • 19:20
    През Вселената
  • 22:00
    Имало едно време в Америка
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Лесни рецепти с Найджъл Слейтър, еп. 3
  • 19:30
    Лесни рецепти с Найджъл Слейтър, еп. 4
  • 20:00
    Крайбрежната одисея на Джино Д'Акампо, еп. 7
  • 20:30
    Крайбрежната одисея на Джино Д'Акампо, еп. 8
Пълна програма
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Rap & R'n'B Jamz
  • 23:00
    Class Of 2007
Пълна програма
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
  • 23:37
    Жената на моя живот Драма, Мистерия, Романтичен 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Кости, еп. 14
  • 20:00
    Магнум, еп. 19
  • 21:00
    Светкавицата, еп. 10
  • 22:00
    Закрилникът, еп. 1
Пълна програма
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    MADE IN JAPAN
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    LUXURY CARS
Пълна програма
  • 19:00
    Totally 10s!
  • 20:00
    Worldwide Hits
  • 22:00
    MTV Euro Top 20
  • 23:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • 19:05
    "Прелюбодейци" - 22 еп.
  • 19:55
    "Съдия Джуди" - 125-127 еп.
  • 21:10
    "В бойна готовност" - 4 еп.
  • 22:00
    "Да убиеш заради мъж" - 19 eп.
Пълна програма
  • 19:10
    Бизнес дейли
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:45
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    На рыбалку с охотой
  • 19:30
    Давай зарубимся!
  • 19:45
    Рыбалка сегодня
  • 20:00
    Трофеи
Пълна програма
  • 17:40
    "Железният човек 3" - приключенски екшън с уч. на Робърт Дауни Младши, Гуинет Полтроу, Гай Пиърс, Дон Чийдъл, Джон Фавро, Бен Кингсли, Ребека Хол и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Зад борда" - романтична комедия с уч. на Ана Фарис, Еухенио Дербес, Ева Лонгория, Джон Хана и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 11): Надпревара в супермаркета: първи кръг (Episode 10)
  • 20:05
    Гражданка в ранчото (Series 27): Сладък дом: Пролетта е във въздуха (Episode 5)
  • 20:30
    Фермерско меню (Series 6): Ваканция по мексикански (Episode 6)
  • 20:50
    Кухнята (Series 21): Лятна ваканция (Episode 10)
Пълна програма
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
  • 20:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, трети етап, повторение
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, трети етап, повторение
Пълна програма
  • 19:25
    "Пътят на срама", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Брил, с Елизабет Банкс, Джеймс Марсдън, Джилиан Джейкъбс, Сара Райт Олсън, Итън Саплий, [12+]
  • 21:00
    "Късно е за деца", комедия, Швейцария, 2019; реж. Наташа Белер, с Мишел Рорбах, Сара Хостелтер, Ане Хауг, Матиас Бриджи, Жанел Бердиоуи, [15+]
  • 22:35
    "30-метрова вълна І, 1 еп.", документален, САЩ, 2021; реж. Крис Смит, [15+]
  • 23:35
    "Потулената истина: Записи от подкаста І, 3 еп.", документален, САЩ, 2021; реж. Фентън Бейли, Ранди Барбато, с Ронан Фароу, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:20
    Bluey
  • 19:30
    T.O.T.S.
  • 20:00
    T.O.T.S.
  • 20:30
    T.O.T.S.
Пълна програма
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
  • 20:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 19:00
    Диаболично: Богатите стават все по-богати
  • 20:00
    Диаболично: Мания за контрол
  • 21:00
    Време на убийството: Страх от съня
  • 22:00
    Истинският извършител: Напълно погрешно
Пълна програма
  • 19:05
    Football Stars: Olivier Giroud
  • 19:35
    Fight Stars: Ronda Rousey
  • 20:00
    Star Attraction: Gareth Bale
  • 20:30
    Clubland: FC Barcelona
Пълна програма
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сан Бурито
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Танкове и спомени
  • 20:05
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Кораб на хоризонта
Пълна програма
  • 19:00
    Екстремни климатични явления
  • 20:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай
  • 21:00
    Аляска: Следващото поколение
  • 22:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.53
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:30
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 18:35
    В тъмното: Тайнствената Ани; драма, ужаси, САЩ, 2019
  • 20:15
    Праведен; сезон 3, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 21:05
    Праведен; сезон 3, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 21:55
    Стартъп; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 19:05
    Профилиране; сезон 8, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2018
  • 20:20
    Профилиране; сезон 8, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2018
  • 21:45
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 9, драма, САЩ, 2019
  • 22:35
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 19:15
    Неразрешени случаи: Изгубената сестра/Слухове за убийство
  • 20:10
    Запознанство, брак, убийство: Стивън Сиърл
  • 21:05
    Първите 48 часа: Фатален триъгълник
  • 22:00
    Премиера Първите 48 часа: Решаващи минути: Случаят, който не ми дава покой - 4
Пълна програма
  • 17:45
    Ездач на зората
  • 19:35
    Пустош
  • 21:25
    Камино
  • 23:25
    Герои и страхливци
Пълна програма
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:00
    Ключът към успеха - Агрозона - премиера
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Зоологика - п
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 19:00
    Музикален пътешественик
  • 19:30
    Музикален пътешественик
  • 20:00
    Да споделим Земята
  • 21:00
    Вкусовете на Бразилия
Пълна програма
  • 07:40
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 19:00
    Camp Woodward 10
  • 20:00
    Minions
  • 20:30
    Montreal Skate District
  • 21:00
    Camp Woodward 10
Пълна програма
  • 19:00
    Lost Pyramids of the Aztecs (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 19:50
    Normandy '44: D-Day and the Battle for France (Series 1): Breakout (Episode 3)
  • 20:40
    Nicholas & Alexandra: Russia's Last Royals (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 21:30
    Treasures Decoded (Series 2): The Nefertiti Bust (Episode 3)
Пълна програма
  • 18:00
    "Ключ сол" - час за класика
  • 19:30
    "Запазената марка" - на живо от студиото на ТВ1
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Премиера по ТВ1"
Пълна програма
  • 17:30
    Dvorak's Rusalka at the Teatro Real de Madrid
  • 20:38
    The Bennewitz Quartet plays Janacek's string quartets
  • 21:30
    Bulletin d'information : Belgique : Interview de Miles Davis
  • 22:31
    Marcus Miller: exclusive interview for Mezzo
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Марек - Левски Купа на България, 1/16 финали /п/
  • 20:00
    efbet Лига: Преди кръгът предаване за български футбол (2021-22)
  • 21:00
    Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село efbet Лига (2021-22) /п/
  • 23:00
    Футбол: Миньор - Черно море Купа на България, 1/16 финали /п/
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: Жребий за Супер лига на България директно
  • 19:30
    "Преди кръгът в Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22)
  • 20:00
    "Легендите на бокса" класически боксови мачове
  • 21:00
    "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2021-22)
Пълна програма
  • 19:00
    Диаболично: Богатите стават все по-богати
  • 20:00
    Диаболично: Мания за контрол
  • 21:00
    Време на убийството: Страх от съня
  • 22:00
    Истинският извършител: Напълно погрешно
Пълна програма
  • 17:15
    "Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди , [12+]
  • 20:00
    "Убийство в Бруклин", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Едуард Нортън, с Едуард Нортън, Брус Уилис, Гугу Мбата-Роу, Боби Канавалe, Чери Джоунс, [15+]
  • 22:20
    "Историята на прислужницата ІV, 8 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2021; реж. Елизабет Мос, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Алексис Бледъл, Мадлин Брюър, [18+]
  • 23:15
    "Мер от Ийсттаун І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Крейг Зобъл, с Кейт Уинслет, Джулиан Никълсън, Джийн Смарт, Ангури Райс, Евън Питърсън, [15+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Какво правим в сенките І, 9 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2019; реж. Джейсън Волинер, Джемейн Клемент, Пол Симс, Тайка Уайтити, с Кейвън Новак, Мат Бери, Натейзия Димитриу, Харви Гилен, Марк Прокш, [18+]
  • 19:35
    "Какво правим в сенките І, 10 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2019; реж. Тайка Уайтити, Джемейн Клемънт, Пол Симс, с Кейвън Новак, Мат Бери, Натейзия Димитриу, Харви Гилен, Марк Прокш, [18+]
  • 20:00
    "Милиарди ІІІ, 11 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джесика Ю, Брайън Копелман, Дейвид Левиен, Андрю Рос Соркин, с Пол Джиамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 21:00
    "Големите малки лъжи I, 7 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
Пълна програма
  • 19:15
    Пес Патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
  • 20:15
    Ай, ай, Сантяго
  • 20:40
    Барбароните
Пълна програма
  • 19:05
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 8, Канада,САЩ, 2020
  • 19:50
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 9, Канада,САЩ, 2020
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 19:25
    След като си отида Драма Франция 2016
  • 21:10
    Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
  • 22:00
    Великолепните Амберсън Драма САЩ 2002
Пълна програма
  • 18:45
    Диско Комедия Франция 2008
  • 20:25
    Прекрасен човек Драма Франция 2008
  • 22:00
    Кървящо сърце Трилър САЩ 2015
  • 23:25
    Обратно броене екшън, криминален, мистерия, трилър САЩ 2016
Пълна програма
  • 18:35
    Най-голямата женска надежда Комедия Франция 2000
  • 20:15
    Хамил - чука Биографичен, Спортен САЩ 2010
  • 22:00
    Бандата от улица "Блегинге", еп.5 Криминален Дания 2010
  • 22:50
    Съперници Криминален Франция 2008
Пълна програма
  • 19:25
    Enduro GP 2020
  • 20:00
    Vendee Globe
  • 20:35
    Live Recap FIM CEV Repsol 2021
  • 22:00
    EDGEsport Stories 2021
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: България - Литва, квалификационна среща за световно първенство
  • 19:55
    Световно първенство по футзал: полуфинална среща пряко предаване от Каунас /Литва/
  • 21:30
    Зала на славата: Александър Христов
  • 21:55
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    За отечеството сърцето ми туптеше документален филм /1996 г./
  • 19:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 17:30
    ATP 250: Сан Диего повторение
  • 19:30
    ATP 250: Сан Диего повторение
  • 21:30
    ATP 250: Сан Диего на живо
  • 23:30
    ATP 250: Сан Диего на живо
Пълна програма
  • 18:30
    "Скорост на МАХ" Токшоу
  • 19:45
    Лига Европа: Фенербахче - Олимпиакос Втора среща от груповата фаза на живо
  • 21:45
    Евролига: Реал Мадрид - Анадолу Ефес на живо
  • 23:45
    Cage Warriors 127: Галавечер от Лондон на живо
Пълна програма
  • 19:00
    "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
  • 19:30
    Шампионска лига: Реал Мадрид - Шериф Втора среща от груповата фаза повторение
  • 21:30
    Студио "Футбол" на живо
  • 22:00
    Лига Европа: Лудогорец - Цървена Звезда Втора среща от груповата фаза на живо
Пълна програма
  • 19:00
    Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
  • 19:45
    Лига Европа: Наполи - Спартак Москва Втора среща от груповата фаза на живо
  • 22:00
    Лига Европа: Лацио - Локомотив Москва Втора среща от груповата фаза на живо
Пълна програма
  • 19:00
    "Сегодня"
  • 19:45
    Сериал. "Лесник. Своя Земля". "Рукописи Не Горят" (Продолжение)
  • 21:40
    Премьера. Андрей Чубченко, Кирилл Полухин, Кирилл Рубцов, Дмитрий Сутырин В Остросюжетном Сериале "Шеф. Возвращение". "Конфликт Интересов", "Последняя Капля"
  • 23:45
    "Основано На Реальных Событиях". "Проклятие Созвездия Рака" 4-Я С.
Пълна програма
  • 18:15
    Fallen Empire - Part 2
  • 19:35
    Red Line - Episode 1
  • 20:45
    Red Line - Episode 2
  • 22:00
    Countdown
Пълна програма
  • 19:20
    ДНК 224
  • 20:10
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 76
  • 20:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 874
  • 21:50
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 12
Пълна програма
  • 19:25
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 604
  • 20:15
    КАЗАКИ серия 13
  • 21:00
    КАЗАКИ серия 14
  • 21:50
    ДРУГОЙ МАЙОР СОКОЛОВ серия 3
Пълна програма
  • 19:15
    ДОКТОР СВЕТ - 37
  • 20:15
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ.НАУЧНОЕ РАССЛЕДОВАНИЕ СЕРГЕЯ МАЛОЗЕМОВА 5
  • 21:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 294
  • 21:40
    ЧУДО ТЕХНИКИ 180
Пълна програма
  • 19:00
    Крум Савов LIVE - токшоу
  • 20:00
    Студио Хъ - публицистично предаване на Хаджи Тошко Йорданов
  • 21:00
    Вечерта на… - токшоу
  • 22:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов - токшоу
Пълна програма
  • 19:10
    Това е Пони
  • 19:40
    Това е Пони
  • 20:00
    Къщата на Шумникови
  • 20:30
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго (WTA 500)
Пълна програма
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    Wild Boys Of The 80s!
  • 23:00
    Greatest 80s Rock: Play It Loud!
Пълна програма
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
  • 21:00
    This Is How We Do 90s Hip Hop &...
  • 23:00
    Alternative 90s Anthems!
Пълна програма
  • 17:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 21:00
    Reload! Club Classics
  • 22:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 23:00
    Swedish House Mafia & Beyond!
Пълна програма
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 19:10
    "Show" - музикална програма
  • 19:30
    "Hot" - новите хитове
  • 19:40
    "Playlist" - музикална програма
  • 20:00
    "Showtime" - музикална мозайка
Пълна програма
  • 18:00
    Достоевски
  • 20:00
    Клетва
  • 22:00
    Два билета за вкъщи
Пълна програма
  • 19:15
    Пресечна точка /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 20:50
    Бизнесът
  • 20:55
    Шоубизнес
Пълна програма
  • 18:50
    Долина на наводнения и пожари 1
  • 19:40
    Големите африкански паркове 1
  • 20:30
    Големите африкански паркове 1
  • 21:20
    Животински империи 1
Пълна програма
  • 13:00
    Библейски загадки
Пълна програма
  • 19:00
    Ultra Mix
  • 20:00
    Ultra Mix
  • 21:00
    Street Buzz
  • 22:00
    Street Buzz
Пълна програма
  • 19:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 36
  • 19:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 37
  • 20:00
    KITE MASTERS 2019/2020 EP 1
  • 20:30
    KITE MASTERS 2019/2020 EP 2
Пълна програма
  • 19:00
    Alt-J - Garorock 2015
  • 20:15
    Yeah Yeah Yeahs - Printemps de Bourges 2004
  • 20:58
    Ellie Goulding - Main Square Festival 2016
  • 21:54
    Jack White - iConcerts Hits
Пълна програма
  • 19:26
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Elgar, Vaughan Williams
  • 20:37
    InterMezzo
  • 22:00
    Barenboim conducts Brahms' Symphonies Nos.1 & 2
  • 23:34
    Barenboim conducts Brahms' Symphonies Nos.3 & 4
Пълна програма
  • 19:00
    Къща от лотарията (Series 8): Късмет в Лейксайд (Episode 11)
  • 19:30
    Къща от лотарията (Series 8): Резултат от южния бряг (Episode 12)
  • 20:00
    Кралете на басейните (Series 8): Модерен басейн в планината (Episode 8)
  • 20:30
    Кралете на басейните (Series 8): Счупен басейн става красив (Episode 9)
Пълна програма
  • 18:15
    Journey to Italy romance Italy, France 1954
  • 19:40
    Stray Bullet art Lebanon 2010
  • 21:00
    Roaring Abyss documentary, music Ethiopia, Spain, UK 2015
  • 22:30
    The Railrodder comedy, short Canada 1965
Пълна програма
  • 19:25
    Stream Nation - Spiderman
  • 21:25
    Stream Nation - Metro Exodus
  • 22:25
    Gametoon Spotlight
  • 22:40
    Stream Nation - Hellblade Senua's Sacrifice
Пълна програма
  • 19:25
    Города и веси
  • 19:40
    Художественный фильм
  • 20:45
    30 лет Независимости
  • 21:30
    Новости
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Мач 6 Sofia Open 2021, втори кръг директно
  • 20:00
    Тенис: Мач 7 Sofia Open 2021, втори кръг директно
  • 22:00
    "Седмично в Бундеслигата" предаване за германски футбол (2021-22)
  • 22:30
    Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
EPIC Drama 19:45
Проект Синя книга, сезон 2, еп. 8, Канада,САЩ, 2020
НТВ-МИР 19:45
Сериал. "Глаза В Глаза" 5-Я С. (Продолжение), 6-Я С.
Viasat History 19:50
Повратна точка, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:30
Футбол: Челси - Норич Сити Висша лига /п/
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байер Леверкузен - Карлсруе Купа на Германия (2021-22) директно
Eurosport 2 19:30
Автомобилизъм: "Колела и токчета"
MAX Sport 3 19:30
Серия А: Удинезе - Верона на живо
MAX Sport 4 19:30
Студио "Футбол" на живо

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
MGM 19:50
"Еволюция" - фантастична комедия, САЩ, 2001, С Джулиан Муур, Дейвид Духовни
AXN 20:00
Новобранецът; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2019
HBO 2 20:00
"Маите, Южна Калифорния ІІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}