ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Когато сърцето зове тв филм /2 сезон, 4 епизод/п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 04:30
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
  • 05:15
    "Черният списък" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 06:30
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п/
Пълна програма
  • 04:25
    Добрият доктор; сезон 4, епизод 1, драма, САЩ, 2020
  • 05:05
    Щитът; сезон 5, епизод 6, драма, криминален, САЩ, 2006
  • 05:55
    Клетвата; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 07:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 04:45
    Как живеят ветеринарите: Ураганът Харви
  • 05:30
    Как го правят животните: Епизод 37
  • 05:55
    Как го правят животните: Епизод 38
  • 06:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Последна надежда
Пълна програма
  • 04:00
    "Добро утро, българи" - (п)
  • 05:00
    Новини
  • 05:20
    Актуално
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 04:05
    Живот и съдба сериен тв филм /1 епизод/п/
  • 05:30
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
  • 06:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
Пълна програма
  • 04:50
    Taffy - Season 1: School's Fools
  • 05:00
    Alice & Lewis - Season 1: Bubble, Bubble, You’re in Trouble!
  • 05:10
    Alice & Lewis - Season 1: Silence Day
  • 05:20
    Alice & Lewis - Season 1: Topsy-Turvy Wonderland
Пълна програма
  • 04:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.11
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.25, 26, с.3 еп.1, 2
  • 08:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.9
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.10
Пълна програма
  • 04:00
    "Двама влюбени" - романтичен, драма, семеен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Лесли Деметриадис, в ролите: Ники Делоуч, Майкъл Рейди, Макейла Ръсел, Зак Тинкър, Хайди Филек и др.
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.4 еп.1
  • 08:00
    "Х-Мен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.
  • 10:00
    "Случаите на Поаро" - сериал, с.4 еп.2
Пълна програма
  • 04:00
    "Приятели" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.117
  • 07:00
    "Круд" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 04:20
    "Моден отряд" - риалити за преобразявания
  • 05:00
    "Втори шанс" - сериал
  • 06:00
    "Влад" - сериал
  • 07:30
    "Опасно изкушение" - сериал, еп.45
Пълна програма
  • 04:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Мустакът
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Познанието
  • 05:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Родителите
  • 05:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Основателят
Пълна програма
  • 04:50
    "Зимнич", късометражна драма, Румъния, 2020; реж. Богдан Наумовичи, с Михай Калин, Дан Астилян, Гаврил Патру, Даниел Станчу, Дана Тапалага, [12+]
  • 05:30
    "Маре", драма, Швейцария, 2020; реж. Андреа Щтака, с Мария Шкаричич, Горан Навойец, Матеуш Костюкевич, Миряна Каранович, Ивана Рошич, [15+]
  • 07:00
    "Ученички", драма, Испания, 2020; реж. Пилар Паломеро, с Андреа Фандос, Наталия Де Молина, Зоуи Арнао, Хулия Сиера, Франческа Пиньон, [12+]
  • 08:45
    "Синът", драма, Тунис, 2019; реж. Мехди М. Барсауи, със Сами Буаджила, Наджла Бен Абдала, Юсеф Хемири, Ноомен Хамда, Слах Мсадек, [15+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Безлики очи", хорър - трилър, САЩ, 2020; реж. Рамин Ниами, Тара Виолет Ниами, с Дакота Шапиро, Люк Кук, Влада Веревко, Ребека Бърг, Ашли Елис Роджърс, [18+]
  • 07:00
    "Всеки ден (2018)", романтика - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Майкъл Съкси, с Ангури Райс, Джъстис Смит, Деби Райън, Мария Бело, Майкъл Крам, [12+]
  • 08:40
    ""Незначителен" проблем", комедийна драма, Испания, 2020; реж. Бернабе Рико, с Хуана Акоста, Кити Манвер, Карлос Аресес, Даниел Грао, Хосе Сакристан, [12+]
  • 10:10
    "Безразсъдно", късометражна драма, Канада, 2018; реж. Жереми Конт, с Феликс Грение, Алекзандър Перо, Луиз Бомбардие, [12+]
Пълна програма
  • 04:45
    Marketplace Africa: Marketplace Africa 537
  • 05:00
    Special: Bond 25
  • 05:30
    Marketplace Africa: Marketplace Africa 538
  • 05:45
    Marketplace Africa: Marketplace Africa 537
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 00:50
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:10
    "Да се посмеем"
  • 07:45
    "Скорпион" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Голи и уплашени: Епизод 4
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Епизод 20
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Фиат 124
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Порше 911 Тарга
Пълна програма
  • 03:48
    Изгубеният Линкълн
  • 05:00
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 2
  • 05:48
    Как са го направили?: Епизод 3
Пълна програма
  • 04:55
    Псевдокотка
  • 05:15
    Сейди Спаркс
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Момче, Момиче и т.н.
Пълна програма
  • 04:55
    "За ума"
  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
  • 05:25
    "За ума"
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
Пълна програма
  • 04:30
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 05:30
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Инглиш оупън, финал, повторение
  • 06:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 08:00
    Снукър: Инглиш оупън, полуфинал, повторение
  • 09:30
    Стрелба с лък: Световен шампионат, Янктън, компаунд, магазин
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Париж - Рубе, мъже, повторение
  • 05:00
    Колоездене: Париж - Рубе, мъже, повторение
  • 06:00
    Снукър: Инглиш оупън, полуфинал, повторение
  • 08:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
Пълна програма
  • 04:45
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 5
  • 05:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 6, еп. 1
Пълна програма
  • 04:45
    Epic Trails
  • 05:10
    Extreme Fighting Championship
  • 06:00
    Extreme Fighting Championship
  • 07:00
    Nitro World Games: All Access
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:40
    Бон Апети, еп. 16
  • 05:05
    В името на народа, еп. 8
  • 06:00
    Бон Апети, еп. 15
  • 06:25
    Бон Апети, еп. 16
Пълна програма
  • 04:20
    Убийства в Мидсъмър, еп. 3
  • 05:05
    Убийства в Рая, еп. 2
  • 06:00
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 24
  • 06:45
    Елементарно, Уотсън, еп. 1
Пълна програма
  • 03:55
    "Гравитация", фентъзи - драма, САЩ, 2013; реж. Алфонсо Куарон, със Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис, Ейми Уорън, Орто Игнатиусен, [12+]
  • 05:05
    "Ергенски запой 3", комедия, САЩ, 2013; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Зак Галифианакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 07:00
    "Класова борба", комедийна драма, Франция, 2019; реж. Мишел Льоклер, с Лейла Бехти, Едуар Баер, Рамзи Бедия, Том Леви, Бая Касми, [12+]
  • 08:45
    "В кадър ХVІІІ, 40 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    Ловци на нацисти, сезон 1, еп. 5
  • 05:05
    Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 3
  • 06:00
    Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 4
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 04:45
    Изковани в огъня: Втори шанс: Част 1
  • 05:30
    Най-доброто куче в полицията: Момчета от провинцията и кучета спасители
  • 06:15
    Извънземни от древността: Извънземните и изчезналия кивот
  • 07:00
    Изковани в огъня: Мечът шаре
Пълна програма
  • 04:00
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 05:20
    Риболовен филм
  • 06:40
    КОНЕТЕ
  • 08:00
    Рейсинг екстрийм - тв поредица, пети сезон, 1 еп.
Пълна програма
  • 04:40
    "Паленца"
  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 07:00
    "Дейли и Оли"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:25
    "Вълк" - ужаси, 1994, С Джак Никълсън, Мишел Пфайфър и др.
  • 06:55
    "Любовен елексир №9" - романтична комедия, САЩ, 1992, Със Сандра Бълок, Тим Донован
  • 08:30
    "Да се събудиш в Рино" - игрален филм, САЩ, с Били Боб Торнтън, Чарлийз Терон.
  • 09:55
    "Монти Пайтън и свещения граал" - игрален филм / комедия, Обединеното кралство, с Греъм Чапман, Джон Клийз.
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2013
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    MTV Asks: Doja Cat
Пълна програма
  • 04:40
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 1
  • 05:15
    Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 5
  • 06:00
    Йоркширският ветеринар, сезон 1, еп. 1
  • 06:45
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 04:55
    Теория на глупостта
  • 05:15
    Уличен Гений
  • 05:35
    Не знаех това
  • 06:00
    Шифърът на злополуките
Пълна програма
  • 04:55
    Невероятни животни компилации
  • 05:20
    Невероятни животни компилации
  • 05:45
    Невероятни животни компилации
  • 06:00
    Невероятни животни компилации
Пълна програма
  • 00:20
    Еротичен телепазар /п/
  • 10:00
    Футбол: ПАС Янина - ОФИ Крит Супер лига на Гърция (2021-22) /п/
  • 12:00
    Германски шампионат за туристически автомобили Хокенхайм, квалификация, ден 1 /п/
  • 12:35
    Германски шампионат за туристически автомобили Хокенхайм, състезание, ден 1 /п/
Пълна програма
  • 04:05
    "Доктор Преображенски" - сериал
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:40
    "Планета хит микс" - нон-стоп хитове
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
Пълна програма
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:40
    "Планета хит микс" - нон-стоп хитове
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:15
    Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
Пълна програма
  • 04:00
    "Студио 18" /повторение/
  • 05:00
    Нови хоризонти - с водещ Петър Петров /повторение /
  • 06:00
    Документална поредица на Дискавъри - повторение
  • 07:00
    От българско, по българско - с Галя Асенова/ повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 06:50
    Регионите отблизо - обзорно предаване на Телемедиа
  • 07:30
    Детски свят
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:40
    Медиумът от Лонг Айлънд: Обявявам ви за...
  • 05:30
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Звездите на Пенсилвания
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Епизод 4
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Пати-Ан
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист - Будапеща, филм 2 еп.1
  • 05:00
    Професия турист - Будапеща, еп.2
  • 05:30
    Пътешествия из райската земя - Песента на водопадите, част 2
  • 06:00
    Импресии - Водопад
Пълна програма
  • 04:00
    Чудовищата на Аляска (Series 1): Северният гигант (Episode 4)
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 16): Трансатлантически цепелин (Episode 2)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Мумията на краля на инките (Episode 17)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Първата жена авиатор и още (Episode 8)
Пълна програма
  • 04:00
    Чудовищата на Аляска (Series 1): Северният гигант (Episode 4)
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 16): Трансатлантически цепелин (Episode 2)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Мумията на краля на инките (Episode 17)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Първата жена авиатор и още (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:45
    Призраците на Мисисипи, САЩ, драма/исторически, 1996
  • 06:30
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 08:50
    Приятели с пари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2006
  • 10:20
    Квадратът, Австралия, криминален/драма/трилър, 2008
Пълна програма
  • 04:30
    "Непознатото лице: Най-доброто" - 9 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: Виктория Кузмова - Тереза Мартинцова (Livesport Prague Open 2021, Прага; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 07:00
    "Трапезица - крепост от укрепителната система на Великия Търновград" - II част, документален филм
Пълна програма
  • 04:45
    Лесни рецепти с Найджъл Слейтър, еп. 8
  • 05:10
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 3
  • 05:40
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 4
  • 06:05
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 21
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Beyonce: The Hits
Пълна програма
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
Пълна програма
  • 04:45
    Касъл, еп. 20
  • 05:15
    Кости, еп. 2
  • 06:00
    Всичко е под контрол , еп. 2
  • 06:20
    Кости, еп. 15
Пълна програма
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 05:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    MTV Euro Top 20
  • 10:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 66-68 еп.
  • 05:00
    "Прословути вражди" - 2 еп.
  • 05:50
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 5 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 80 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 04:50
    Россия заповедная
  • 05:15
    Самогон
  • 05:30
    Фидер. Секреты успеха
  • 06:00
    Сомы Европы
Пълна програма
  • 00:10
    "Загиващ ум" - биографична драма с уч. на Клоуи Грейс Морец, Ричард Армитидж, Джени Слейт, Кери-Ан Мос, Тейлър Пери, Навид Негахбан и др.
  • 06:15
    "Запази последния танц" - романтична драма с уч. на Джулия Стайлс, Шон Патрик Томас, Кери Уошингтън,Тери Кини, Фредо Стар и др. /п/
  • 08:30
    "Часът на чудовището" - драма с уч. на Сигорни Уивър, Фелисити Джоунс, Луис МакДугъл, Тоби Кебел и др. /п/
  • 11:00
    "Коледа в Гранд Вали" - романтичен филм с уч. на Даника Маккелър, Бренън Елиът, Дан Лауриа, Чад Конъл и др. /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Сладкарски шампионат за деца (Series 7): Таралежи с пълнеж (Episode 5)
  • 05:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб (Series 1): Остин (Episode 3)
  • 05:20
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб (Series 1): Амарило (Episode 4)
  • 05:40
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб (Series 1): Чикаго (Episode 5)
Пълна програма
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Инглиш оупън, финал, повторение
  • 06:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 08:00
    Снукър: Инглиш оупън, полуфинал, повторение
  • 09:30
    Стрелба с лък: Световен шампионат, Янктън, компаунд, магазин
Пълна програма
  • 03:55
    "Гравитация", фентъзи - драма, САЩ, 2013; реж. Алфонсо Куарон, със Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис, Ейми Уорън, Орто Игнатиусен, [12+]
  • 05:05
    "Ергенски запой 3", комедия, САЩ, 2013; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Зак Галифианакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 07:00
    "Класова борба", комедийна драма, Франция, 2019; реж. Мишел Льоклер, с Лейла Бехти, Едуар Баер, Рамзи Бедия, Том Леви, Бая Касми, [12+]
  • 08:45
    "В кадър ХVІІІ, 40 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:45
    Gigantosaurus
  • 05:10
    Gigantosaurus
  • 05:35
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
Пълна програма
  • 04:00
    Неразгадана мистерия: Ужас след полунощ
  • 05:00
    Почти ми се размина: Маестрото на черния пазар
  • 06:00
    Почти ми се размина: Женкар
  • 07:00
    Преследване с Джон Уолш: Гледачът-убиец
Пълна програма
  • 04:55
    Clubland: FC Barcelone
  • 05:20
    Angela Lee: Angela Lee
  • 05:50
    Fight Stars: Vitali Klitschko
  • 06:15
    Dream Teams: Ultimate Boxing
Пълна програма
  • 04:45
    Изковани в огъня: Втори шанс: Част 1
  • 05:30
    Най-доброто куче в полицията: Момчета от провинцията и кучета спасители
  • 06:15
    Извънземни от древността: Извънземните и изчезналия кивот
  • 07:00
    Изковани в огъня: Мечът шаре
Пълна програма
  • 04:35
    Не знаех това
  • 05:00
    Шифърът на злополуките
  • 05:20
    Претопяване
  • 05:45
    Господари на войната
Пълна програма
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 04:35
    Тоталкар; сезон 7, епизод 4, риалити, спорт, Унгария, 2021
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Zoom In-2020; сезон 1, епизод 10, 2020
Пълна програма
  • 04:30
    Зад кулисите на"Черния списък"; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 8, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2020
Пълна програма
  • 04:25
    Първите 48 часа: Обсада
  • 05:20
    Убийства в студа: Пейдж
  • 06:10
    Убийства в студа: Коледен кошмар
  • 07:00
    Първите 48 часа: Къщата на ул. "Мадрона"
Пълна програма
  • 03:20
    Паркът на кръвопролитието
  • 05:50
    Обявявам война
  • 07:40
    Бърни делфинът 2
  • 09:35
    Игра по ноти
Пълна програма
  • 04:40
    SpongeBob SquarePants
  • 05:05
    Jackass
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    Номади
  • 05:00
    Световната медицина
  • 05:30
    Ежедневни елементи
  • 06:00
    Ежедневни елементи
Пълна програма
  • 06:35
    Fighting Rookies 2014
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 04:10
    Simple Session 2021
  • 05:00
    Without a Paddle
  • 06:00
    Riding Portugal
  • 07:00
    Camp Woodward 10
Пълна програма
  • 04:35
    Mysteries Decoded (Series 1): Witches of Salem (Episode 7)
  • 05:15
    Mysteries Decoded (Series 1): Area 51 (Episode 5)
  • 05:55
    Mysteries Decoded (Series 1): The Bermuda Triangle (Episode 6)
  • 06:40
    Wicked Inventions (Series 2): 202 (Episode 2)
Пълна програма
  • 04:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 05:00
    "Пътят" - повторение
  • 06:00
    "Viva la Musica!"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:29
    Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa
  • 05:56
    Richard Galliano - 50 years - Salle Gaveau
  • 06:51
    Yamandu Costa and Vincent Peirani - Jazz ? Porquerolles
  • 07:46
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Кардиф Сити - Рединг Чемпиъншип /п/
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Локомотив София efbet Лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Левски - Лудогорец класика от efbet Лига (2016-17) /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Програмна пауза
  • 07:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Астън Вила Висша лига /п/
  • 09:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити Висша лига /п/
  • 11:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Брентфорд Висша лига /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Неразгадана мистерия: Ужас след полунощ
  • 05:00
    Почти ми се размина: Маестрото на черния пазар
  • 06:00
    Почти ми се размина: Женкар
  • 07:00
    Преследване с Джон Уолш: Гледачът-убиец
Пълна програма
  • 03:40
    "Поп звезда: Никога не спирай", музикална комедия, САЩ, 2016; реж. Акива Шейфър, Джорма Таконе, с Анди Самбърг, Акива Шейфър, Джорма Таконе, Сара Силвърман, Тим Медоус, [15+]
  • 06:30
    "В кадър ХVІІІ, 40 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
  • 07:00
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:25
    "Роди се звезда", музикална драма, САЩ, 2018; реж. Брадли Купър, с Брадли Купър, Лейди Гага, Андрю Дайс Клей, Дейв Чапел, Сам Елиът, [12+]
Пълна програма
  • 04:35
    "В кадър ХVІІІ, 36 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
  • 07:00
    "Семейно ранчо", семеен -уестърн, САЩ, 2016; реж. Чарлз Робърт Карнър, с Джон Войт, Тери Поло, Джеймс Каан, Мелани Грифит, Стивън Бауер, [12+]
  • 08:25
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
  • 10:15
    "Весели крачета 2 ", анимация, Австралия, 2011; реж. Джордж Милър, [0+]
Пълна програма
  • 04:50
    Пламъчко и Машините
  • 05:15
    Рибки Гупи
  • 05:35
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 04:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 05:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 06:20
    Полдарк, сезон 5, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2018
  • 07:35
    За всички създания - големи и малки, сезон 1, еп. 2, Великобритания, 2020
Пълна програма
  • 04:15
    Играчът Криминален, Комедия, Драма САЩ 2010
  • 06:25
    Господин Пеликан Семеен Финландия 2001
  • 07:50
    Доскоро, Червена шапчице! Семеен Канада, Унгария 1989
  • 09:25
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 04:15
    Истината за мъжете Романтичен, Комедия Дания 2010
  • 06:35
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 08:00
    Писмописецът Семеен САЩ 2011
  • 09:25
    Ангелите от Ийст Енд Приключенски, Семеен Норвегия 2010
Пълна програма
  • 03:50
    Сатурн в опозиция Биографичен, Исторически Италия 2007
  • 06:35
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2003
  • 08:00
    Племенниците ми в Ютланд Семеен Дания 2010
  • 09:20
    Сниф и летящия фантом Семеен Холандия 2008
Пълна програма
  • 04:00
    Live Recap FIM CEV Repsol 2021
  • 05:30
    FIM X-Trial World Championship 2020
  • 06:35
    Live Recap Northern Talent Cup
  • 07:50
    EDGEsport Stories 2021
Пълна програма
  • 03:20
    Церемонията игрален филм /п/ (12)
  • 06:00
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /11 епизод/
  • 06:30
    Световно първенство по футзал: среща за 3-4 място
  • 08:00
    Арена спорт
Пълна програма
  • 04:30
    Култура.БГ /п/
  • 05:25
    Варна - 100 години курортен град: "№1 Туризмът" Историческият парк - пътешествие в миналото /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:00
    Световен рали шампионат: Финландия SS17 Ruuhimaki 1 повторение
  • 05:30
    Спидуей 2021г.: Второ полуфинално състезание за Купата Нациите Второ полуфинално състезание за Купата Нациите повторение
  • 08:00
    Нидерландска Ередивизи: Витес - Фейенорд повторение
  • 10:00
    Trans World Sport повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Cage Warriors 127: Галавечер от Лондон повторение
  • 06:00
    Moto GP: Състезание за Голямата награда на Америка Състезание за Голямата награда на Америка повторение
  • 07:30
    Евролига: Обзор на 1 кръг Обзор повторение
  • 08:00
    Евролига: УНИКС - Зенит повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Копа Судамерикана: Либертад - Брагантино Втори полуфинал повторение
  • 06:00
    Серия А: Рома - Емполи повторение
  • 08:00
    Серия А: Салернитана - Дженоа повторение
  • 10:00
    Мейджър Лийг Сокър: Торонто - Чикаго Файър Торонто - Чикаго Файър повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Ла Лига: Гранада - Севиля повторение
  • 05:00
    Барса ТВ: "Луис ван Гаал" Документален филм повторение
  • 06:00
    Копа Судамерикана: Атлетико Паранаенсе - Пенярол Втори полуфинал повторение
  • 08:00
    Ла Лига: Виляреал - Бетис повторение
Пълна програма
  • 02:40
    Яков Шамшин, Кирилл Полухин, Вячеслав Аркунов, Иван Васильев В Детективном Сериале "Дознаватель". "Свидетель", "Месть", "Чёрный Король", "Кража"
  • 05:45
    "Спасатели"
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
Пълна програма
  • 04:50
    Strike Force Season 4 Episode 4: Corrupted
  • 05:10
    Doomsday
  • 07:00
    Love Swing - Episode 1
  • 07:50
    Love Swing - Episode 2
Пълна програма
  • 04:15
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 183
  • 05:10
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 15
  • 06:00
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 16
  • 06:50
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 232
Пълна програма
  • 04:55
    ДРУГОЙ МАЙОР СОКОЛОВ серия 8
  • 05:15
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 604
  • 06:00
    ГОРЮНОВ серия 13
  • 06:45
    ГОРЮНОВ серия 14
Пълна програма
  • 04:25
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 330
  • 06:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 363
  • 06:50
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 324
  • 07:35
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 325
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 04:45
    Алвин и Катеричоците
  • 05:15
    Костенурките Нинджа
  • 05:35
    Кунг фу панда - Легенди за страхотния боец
  • 06:00
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 04:10
    Тенис: Исалин Бонавентур - Андреа Петкович (Hamburg European Open, Хамбург; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 06:00
    Тенис: Елина Свитолина - Ализе Корне (WTA Chicago Women's Open, Чикаго; WTA 250 - финал, повторение)
  • 08:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Тенис: Astana Open, Нур-Султан - четвъртфинали (WTA 250 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 05:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
Пълна програма
  • 00:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • 05:00
    Hands Up 4 David Guetta!
  • 07:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:15
    Нощен блок
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 05:15
    Рецитал на.../музикално-развлекателен блок с концертни участие на фолклорни звезди от България/
  • 05:45
    По ранни зори /сутрешен блок/
Пълна програма
  • 04:30
    "Dance" - горещи хитове
  • 05:00
    "See The Music" - музикална програма
  • 05:30
    "Story" - музикална история
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
Пълна програма
  • 04:00
    Болшой
  • 06:00
    Хлапето
  • 08:00
    Крадецът на скутери
  • 10:00
    Оптимистите 1 1, 2 драма Русия 2017 Андрей Попогребский Владимир Вдовиченков, Северия Янушкаускайте, Артьом Бистров
Пълна програма
  • 04:50
    Ничия земя /п/
  • 05:25
    Денят на живо /п/
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Звезди на дивата природа 1
  • 05:40
    Дълбоки корени 1
  • 06:30
    Дълбоки корени 1
  • 07:20
    Дълбоки корени 1
Пълна програма
  • 04:00
    Светлините на града
  • 06:00
    Пепеляшка
  • 08:00
    Невинният
  • 10:00
    Синът на Бащата на народите
Пълна програма
  • 04:00
    Nite Sides
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Street Buzz
  • 07:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 04:00
    WORLD OF WATERSPORTS, EP 43
  • 05:00
    SPORTS ADVENTURE
  • 05:30
    SPORTS ADVENTURE
  • 06:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 26
Пълна програма
  • 04:49
    Royal Blood - iConcerts Hits
  • 06:44
    Royal Blood - Eurock?ennes 2017
  • 07:06
    Yeah Yeah Yeahs - Printemps de Bourges 2004
  • 07:50
    Red Hot Chili Peppers - iConcerts Hits
Пълна програма
  • 04:00
    The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
  • 07:00
    Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin
  • 09:15
    InterMezzo
  • 10:30
    The Czech Philharmonic and Simon Rattle: Dvo??k, Mahler
Пълна програма
  • 04:45
    Търсене на дом (Series 148): Историческа или модерна къща в Мемфис (Episode 7)
  • 05:05
    Нешлифовани диаманти (Series 1): Оазис на забавлението (Episode 10)
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 4): Планински рай (Episode 12)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
Пълна програма
  • 04:15
    The Mirror Soviet Union 1975
  • 05:55
    End of Program
  • 06:00
    Schengen France 2012
  • 06:10
    Scandal Japan 1950
Пълна програма
  • 04:15
    Esports - Street Fighter V
  • 06:00
    Epic Indie
  • 07:00
    Stream Nation - Hearthstone
  • 09:00
    Stream Nation - Fortnite
Пълна програма
  • 04:55
    Украина на самом деле
  • 05:55
    5 вопросов на злобу дня
  • 06:05
    Имею право
  • 06:10
    Музыкальные клипы
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Тенис: Мач 1 Sofia Open 2021, финал /п/
  • 10:30
    Футбол: Арминия Билефелд - Байер Леверкузен Бундеслига (2021-22) /п/
  • 12:30
    Европейски шампионат за състезания с камиони: Обзор Състезание в Мост /п/
Пълна програма

Сериали

bTV Action 05:00
"Чък" - сериал, с.4 еп.14
bTV Comedy 05:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Горещи сърца" - сериал
EPIC Drama 05:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Viasat Nature 05:10
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Ring.BG 05:00
Дивата муха - екстремни спортове
Eurosport 2 05:30
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic HD 05:20
Строителна зона

Всички предавания

Филми

Cinemax 05:05
"Аз, моя милост и Айрийн", комедия, САЩ, 2000; реж. Боби Фарели, Питър Фарели, с Джим Кери, Рене Зелуегър, Крис Купър, Робърт Форстър, Антъни Андерсън, [15+]
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
HBO3 05:10
"Небременна", драма, САЩ, 2020; реж. Рейчъл Лий Голдънбърг, с Хейли Лу Ричардсън, Барби Ферейра, Шугър Лин Беард, Алекс Макникъл, Рамона Йънг, [15+]
HBO 2 05:15
"Класова борба", комедийна драма, Франция, 2019; реж. Мишел Льоклер, с Лейла Бехти, Едуар Баер, Рамзи Бедия, Том Леви, Бая Касми , [12+]
HBO 05:20
"Транспортер", криминален екшън, Франция, 2002; реж. Луис Летериер, Кори Юен, с Джейсън Статъм, Ки Шу, Мат Шулце, Франсоа Берлен, Рик Йънг, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}