ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Татковци" - сериал, еп.11
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.55
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити, сезон 3
  • 22:30
    "Братя" (премиера) - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Ангели в бяло - медицински сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Смарт час с Живка Попатанасова
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 18:15
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2012
  • 19:10
    Новобранецът; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 20:05
    Новобранецът; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:00
    Определен да оцелее; сезон 3, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 18:20
    Дивото семейство от Аляска: Силата на глутницата
  • 19:15
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 29
  • 20:10
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 30
  • 21:05
    Експедиция "Голямата Стъпка": Червени очи в нощта
Пълна програма
  • 18:40
    Актуално
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Актуално
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:00
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /8 и 9 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Джунглата разказва: "Папагалът"
  • 20:00
    Туризъм.бг /п/
Пълна програма
  • 18:45
    Pat the Dog - Season 2: Citizenship Day
  • 19:00
    PURST: Agent Binky - Season 1: PURST Pearl
  • 19:10
    PURST: Agent Binky - Season 1: Blanky Boo-Boo
  • 19:30
    Grizzy and the Lemmings - Season 3: Parental Overload
Пълна програма
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.20
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.4 еп.14
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Южен вятър" - сериал, с.2 еп.7
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 16:15
    "Х-Мен: Апокалипсис" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Дженифър Лорънс, Евън Питърс, Никълъс Хоулт, Майкъл Фасбендър, Джеймс Макавой, Оскар Айзък, Роуз Бърн, Софи Търнър, Оливия Мън и др.
  • 19:00
    "Талисманът" - романтичен, драма (САЩ, 2012), режисьор Скот Хикс, в ролите: Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайд Данър, Райли Томас Стюарт и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    Премиера: "Небостъргачът" - екшън, трилър (САЩ, 2018), режисьор Роусън Търбър, в ролите: Дуейн Джонсън, Нев Кембъл, Пабло Шрайбър, Роланд Мьолер и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.4 еп.20, 21
  • 19:00
    "Преспав" - сериал, еп.65
  • 19:30
    "Селцето" - сериал, еп.10
  • 21:00
    "Татковци" - сериал, еп.6
Пълна програма
  • 18:00
    "Ослепително слънце" - сериал, еп.1, 2
  • 19:00
    "Хотел на плажа" - сериал, еп.9
  • 20:00
    "Влад" - сериал, еп.4
  • 21:30
    Премиера: "Доктор Чудо" - сериал, еп.81
Пълна програма
  • 18:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Провинциалистът
  • 19:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Предателите
  • 19:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Авторитетът
  • 19:25
    Невероятният свят на Гъмбол: Понито
Пълна програма
  • 17:15
    "Разговорът", криминален трилър, САЩ, 1974; реж. Франсис Форд Копола, с Джийн Хекман, Джон Казал, Алън Гарфийлд, Фредерик Форест, Синди Уилямс, [12+]
  • 19:10
    "Джоджо Заека", военна комедия - драма, САЩ, 2019; реж. Тейка Уейтити, с Роман Грифин Дейвис, Томасин Макензи, Скарлет Йохансон, Тейка Уейтити, Сам Рокуел, [12+]
  • 21:00
    "Миа жадува за мъст", комедийна драма, Румъния, 2020; реж. Богдан Теодор Олтеану, с Йоана Бугарин, Мария Попистасу, Ана Мария Гуран, Карол Йонеску, Адриан Николае, [15+]
  • 22:25
    "Камък, ножица, хартия", трилър - хорър, Аржентина, 2019; реж. Мартин Блоусон, Макарена Гарсия Ленци, с Агустина Сервиньо, Валерия Джорчели, Пабло Сигал, [18+]
Пълна програма
  • 17:35
    "Мисията невъзможна", приключенски екшън, САЩ, 1996; реж. Брайън Де Палма, с Том Круз, Джон Войт, Еманюел Беар, Хенри Черни, Жан Рено, [15+]
  • 19:25
    "Мисията невъзможна 2", шпионски екшън, САЩ, 2000; реж. Джон Ву, с Том Круз, Дъгрей Скот, Танди Нютън, Винг Реймс, Ричард Роксбърг, [15+]
  • 21:30
    "Джак Ричър ", криминален, САЩ, 2012; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелово, Вернер Херцог, [15+]
  • 23:40
    "Гадни копилета ", приключенски - военен, САЩ, 2009; реж. Куентин Тарантино, с Брад Пит, Мелани Лоран, Кристоф Уолтц, Илай Рот, Майкъл Фасбендър, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    Inside Africa: Inside Africa 572
  • 19:00
    Special: On Oman
  • 19:30
    African Voices Changemakers: African Voices Changemakers 100
  • 20:00
    CNN Newsroom Sunday: Sunday, October 3, 2021 2PM
Пълна програма
  • 18:00
    "Вятърничав" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Приказка за Бодрум" - сериен филм
  • 20:00
    "Амазонките" (премиера) - сериaл
  • 21:00
    "Нашата история" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 17:00
    "Чък: Юмруци от кръв" - биографичен филм с уч. на Лив Шрайбър, Елизабет Мос, Рон Пърлман, Наоми Уотс, Джим Гафиган и др. /п/
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 18:30
    Спасители на имущество: Потъващата лодка
  • 19:00
    Как се прави...: Хартиени чадъри, въглища, седалки за самолети, урни
  • 19:30
    Как се прави...: Пълнител с CO2/Солети/ Високоповдигач/ Ледена пързалка
  • 20:00
    Да продадеш колата си: BMW 2002tii - Калифорния
Пълна програма
  • 18:40
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Кога започва времето?
  • 19:30
    Как се прави...: Отглеждане на скариди, тръбопроводни кранове и машини за подрязване на трева
  • 19:55
    Как се прави...: Кондоми, шоколадов мраморен кейк и туристически чайници
  • 20:20
    Как се прави...: Мебели в китайски стил, електрически превключватели, рибен сос и каперси
Пълна програма
  • 18:30
    Рицар по неволя
  • 19:00
    Рицар по неволя
  • 19:30
    Къмпиране
  • 20:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 18:50
    "Когато порасна"
  • 19:05
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:20
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:40
    "Сияя: Елате с нас в дивата природа "
Пълна програма
  • 18:30
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 19:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 20:30
    Маша и Мечока - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 21:00
    Балотаж - с Мария Мусорлиева
Пълна програма
  • 17:30
    Колоездене: Париж - Рубе, мъже, повторение
  • 18:55
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, обзор, магазин
  • 19:55
    Новини
  • 21:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио - лека атлетика"
Пълна програма
  • 18:00
    Снукър: Инглиш оупън, полуфинал, повторение
  • 20:00
    Колоездене: Купа Берноки, повторение
  • 21:25
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, обзор, повторение
  • 22:25
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 3
  • 19:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 4
  • 20:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 7
  • 21:05
    Тежкотоварно спасяване: 401, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 18:40
    Facing Waves
  • 19:05
    Sports Adventure
  • 19:35
    Fighting Fit
  • 20:45
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 18:00
    Пожарникарите от Чикаго, еп. 16
  • 19:00
    Отчаяни съпруги, еп. 13
  • 20:00
    Отчаяни съпруги, еп. 14
  • 21:00
    Династия, еп. 14
Пълна програма
  • 18:05
    Елементарно, Уотсън, еп. 3
  • 19:05
    Убийства в Мидсъмър, еп. 3
  • 21:05
    Бул, еп. 9
  • 22:00
    Кралицата на Юга, еп. 5
Пълна програма
  • 18:35
    "Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
  • 21:00
    "Сцени от един семеен живот I, 4 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Хагай Ливай, с Оскар Айзък, Джесика Частейн, Никол Бехари, Кори Стол, Това Фелдшу, [15+]
  • 22:00
    "Черен понеделник ІIІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2021; реж. Пейман Бенц, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Пол Шийр, Реджина Хол, Кейси Уилсън, [18+]
  • 22:30
    "Ергенски запой ", комедия, САЩ, 2009; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Хедър Греъм, [15+]
Пълна програма
  • 17:55
    Жените, които се бореха с Хитлер, еп. 0
  • 19:00
    Смъртоносни столици, сезон 1, еп. 3
  • 20:00
    Ан Болейн: Арест, процес, екзекуция, сезон 1, еп. 2
  • 20:55
    Планета на съкровища, сезон 1
Пълна програма
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Все по-близо
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Боулинг за долари
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Отведи го при маите
  • 20:05
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
Пълна програма
  • 18:00
    Риболов с Върхара - тв поредица
  • 19:20
    Българската история представя
  • 20:00
    НАСЛУКА - тв поредица, девети сезон, 27 eп.
  • 21:20
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 18:45
    "Любопитният Джордж"
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Рики Зум"
  • 19:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 17:35
    "Любовни приключения" - игрален филм, САЩ, 1998, с Шон Конъри, Анджелина Джоли и др.
  • 19:25
    "Високият рус мъж с черната обувка" - комедия, Франция, 1971, с Пиер Ришар, Жан Рофор и др.
  • 20:50
    "Заветът" - ужаси, 2006, Със Стивън Стрейт, Лаура Рамзи, Тейлър Кич
  • 22:20
    "Ейс Вентура, зоодетектив" - игрален филм, САЩ, 1994, с Джим Кери, Кортни Кокс.
Пълна програма
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    Twenty One Pilots X Imagine...
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    MTV Unplugged Melbourne...
Пълна програма
  • 18:10
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 2
  • 19:05
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 3
  • 20:00
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 1
  • 20:50
    Най-отровните животни на планетата, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 18:30
    Жив или Мъртъв
  • 19:05
    Фабрика за храна
  • 19:30
    Фабрика за храна
  • 20:00
    Екстремни климатични явления
Пълна програма
  • 18:00
    Тайните на зоопарка: Световни дни на животните
  • 18:55
    Смъртоносни змии
  • 19:45
    Яростта на бичата акула
  • 20:40
    Тайните на зоопарка: Жирафи
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Монако - Бордо Лига 1 на Франция /п/
  • 19:00
    Баскетбол: Зенит - Астана ВТБ лига директно
  • 20:45
    Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/
  • 21:15
    Новини
Пълна програма
  • 18:45
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "Доктор Преображенски" - сериал
  • 21:30
    "Док-ток" - сериал
Пълна програма
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Песните на България" - тв алманах
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Наполи, 7.кр.
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига: "Играчите" - магазинно предаване
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 22:00
    Бойни вечери: PFL
Пълна програма
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:00
    "Час по България" - с водещ проф.Пламен Павлов / повторение /
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
  • 20:30
    Дискусионно студио" - публицистично предаване с водещ Стоян Иванов
Пълна програма
  • 18:00
    България от вчера до днес
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    На Фокус - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Скорост - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    6 дъщери: Бягство от карантината
  • 19:00
    6 дъщери: Вечер навън за петзначките
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Обявявам ви за...
  • 21:00
    Добре дошли в Платвил: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:30
    Регионите на България - Сапарева баня: Детски танцов състав град Сапарева баня
  • 19:00
    Българската история: Легендите оживяват - село Шишенци
  • 19:30
    Наблюдения от Травъл ТВ - Историческият музей в Шумен
  • 19:40
    Зелен свят - Бяла водна лилия
Пълна програма
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Алигатори в канализацията (Episode 10)
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Мама Бигфут (Episode 17)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златото на Ямашита (Episode 13)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Фабриката в Сибли (Episode 12)
Пълна програма
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Алигатори в канализацията (Episode 10)
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Мама Бигфут (Episode 17)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златото на Ямашита (Episode 13)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Фабриката в Сибли (Episode 12)
Пълна програма
  • 18:40
    Херцогинята, Франция, Италия, Великобритания, драма/исторически, 2008
  • 20:55
    Доказателство, САЩ, драма/мистерии/романтичен, 2005
  • 23:00
    Нощен час, САЩ, драма/ужаси/трилър, 1997
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 18:00
    Рейчъл Ку: Шоколад, еп. 1
  • 18:55
    Лесни рецепти с Найджъл Слейтър, еп. 7
  • 19:30
    Лесни рецепти с Найджъл Слейтър, еп. 8
  • 20:00
    Адриатическа Италия с Джино Д'Акампо, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Chillout Zone
  • 23:00
    Beyonce: The Hits
Пълна програма
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • 18:05
    Кости, еп. 17
  • 19:00
    Кости, еп. 18
  • 20:00
    Магнум, еп. 1
  • 21:00
    Светкавицата, еп. 11
Пълна програма
  • 18:30
    MIU MIU STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    MADE IN TURKEY
  • 19:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:00
    MTV Euro Top 20
  • 19:00
    Totally 10s!
  • 20:00
    Worldwide Hits
  • 22:00
    Today's Top Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Лов на неизрядни платци" - 12 eп.
  • 19:05
    "Дог и Бет: на лов" - 3 еп.
  • 19:55
    "Съдия Джуди" - 131-133 еп.
  • 21:10
    "В бойна готовност" - 6 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 18:35
    Универсальный фидер
  • 19:00
    Азбука поплавочной ловли с Александром Дунаевым
  • 19:25
    Охота без оружия
  • 19:55
    Рыболовная школа для взрослых
Пълна програма
  • 17:40
    "Да изчезнеш за 60 секунди" - екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Робърт Дювал, Джовани Рибизи, Вини Джоунс, Скот Каан, Делрой Линдо, Уил Патън, Уилям Лий Скот и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Похитителите на изчезналия кивот" - приключенски екшън с уч. на Харисън Форд, Карън Алън, Пол Фрийман, Джон Рис-Дейвис, Алфред Молина, Роналд Лейси, Антъни Хигинс и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 18:40
    Джада у дома (Series 5): Мезета за Деня на благодарността (Episode 2)
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 3): Ястия за фризера (Episode 2)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 11): Надпревара в супермаркета: трети кръг (Episode 12)
  • 20:05
    Войни на барбекюто: Флей срещу Симън (Series 1): Барбекю в задния двор (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:45
    Опасна сила
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
Пълна програма
  • 17:30
    Колоездене: Париж - Рубе, мъже, повторение
  • 18:55
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, обзор, магазин
  • 19:55
    Новини
  • 21:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио - лека атлетика"
Пълна програма
  • 18:35
    "Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
  • 21:00
    "Сцени от един семеен живот I, 4 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Хагай Ливай, с Оскар Айзък, Джесика Частейн, Никол Бехари, Кори Стол, Това Фелдшу, [15+]
  • 22:00
    "Черен понеделник ІIІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2021; реж. Пейман Бенц, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Пол Шийр, Реджина Хол, Кейси Уилсън, [18+]
  • 22:30
    "Ергенски запой ", комедия, САЩ, 2009; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Хедър Греъм, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 18:00
    Mickey Mouse Clubhouse Road Rally
  • 19:00
    Bluey
  • 19:10
    Bluey
  • 19:20
    Bluey
Пълна програма
  • 18:45
    Опасна сила
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
Пълна програма
  • 18:00
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
  • 19:00
    Неразгадана мистерия: Ужас след полунощ
  • 20:00
    Неразгадана мистерия: Тя не ни предупреди
  • 21:00
    Неразгадана мистерия: Кой е дръпнал спусъка?
Пълна програма
  • 18:40
    The Road to Wembley: England
  • 19:05
    Clubland: Leicester City
  • 19:35
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Ryan Sheckler
Пълна програма
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Все по-близо
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Боулинг за долари
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Отведи го при маите
  • 20:05
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
Пълна програма
  • 18:30
    Фабрика за храна
  • 19:00
    Екстремни климатични явления
  • 20:00
    Морски вълци
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Татковци" - сериал, еп.11
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.55
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
Пълна програма
  • 18:45
    В тъмното: Кървава луна; ужаси, трилър, САЩ, 2020
  • 20:25
    Праведен; сезон 4, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:25
    Праведен; сезон 4, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:20
    Стартъп; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 18:50
    Профилиране; сезон 8, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2018
  • 20:05
    Профилиране; сезон 8, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2018
  • 21:10
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 13, драма, САЩ, 2019
  • 22:10
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 14, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 18:50
    Какво е нужно за убийство: Кръв по престилката на готвача
  • 19:15
    Неразрешени случаи: Задният прозорец/Воайорът
  • 20:10
    Запознанство, брак, убийство: Ханегрет Донъли
  • 21:05
    Първите 48 часа: Обсада
Пълна програма
  • 17:45
    Давам им година
  • 19:40
    Пустош
  • 21:30
    Отвъд правосъдието
  • 23:20
    Последно убежище
Пълна програма
  • 18:30
    Instant Mom
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:45
    Агротема
  • 18:55
    История на храните - повт.
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 18:30
    Музикален пътешественик
  • 19:00
    Музикален пътешественик
  • 20:00
    Лагерфелд, Кайзера на модата
  • 21:00
    Извънградски приключения
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 18:30
    The Lineup
  • 20:00
    Deeply: Home Missions
  • 20:20
    Discovering Ribeira Grande: Surf
  • 20:40
    Flow State
Пълна програма
  • 18:10
    River Monsters (Series 3): Electric Executioner (Episode 5)
  • 19:00
    Ancient Egypt's Darkest Hour (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 19:50
    Secrets of the Nazi War Machine (Series 1): The Luftwaffe (Episode 1)
  • 20:40
    Queen Victoria and Her Nine Children (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:00
    "ДЕМОКРАЦИЯ" - на живо от студиото на ТВ1
  • 19:00
    "Ключ сол" - час за класика
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Джазът си има телевизия"
Пълна програма
  • 17:25
    Aida by Verdi at the Salzburg Festival
  • 20:10
    Vivica Genaux sings Hasse at the Bayreuth Baroque Opera Festival
  • 21:30
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Berg, Beethoven
  • 23:20
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Britten
Пълна програма
  • 18:30
    "Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22)
  • 19:00
    Формула 1: Екстра Голяма награда на Русия (2021) /п/
  • 20:00
    "Поверително от Формула 1" предаване за Формула 1 (2021) /п/
  • 20:30
    "Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22)
Пълна програма
  • 17:00
    Хокей на лед: Трактор - Йокерит Континентална хокейна лига директно
  • 19:30
    "Неделен обзор на кръга: Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22)
  • 20:30
    Висша лига: Неделен обзор предаване за английски футбол (2021-22)
  • 21:30
    Футбол: Кристъл Палас - Лестър Сити Висша лига /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
  • 19:00
    Неразгадана мистерия: Ужас след полунощ
  • 20:00
    Неразгадана мистерия: Тя не ни предупреди
  • 21:00
    Неразгадана мистерия: Кой е дръпнал спусъка?
Пълна програма
  • 18:30
    "Спускане (2020)", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Нат Факсън, Джим Раш, с Джулия Луис-Драйфус, Уил Ферел, Зак Уудс, Зоуи Чао, Миранда Ото, [12+]
  • 20:00
    "Небременна", драма, САЩ, 2020; реж. Рейчъл Лий Голдънбърг, с Хейли Лу Ричардсън, Барби Ферейра, Шугър Лин Беард, Алекс Макникъл, Рамона Йънг, [15+]
  • 21:45
    "Островът на фантазиите", приключенски хорър, САЩ, 2020; реж. Джеф Уодлоу, с Майкъл Пеня, Маги Кю, Луси Хейл, Остин Стоуел, Джими О. Янг, [18+]
  • 23:35
    "Трансгресия", драма, България, 2018; реж. Вал Тодоров, с Мария Бакалова, Росен Пенчев, Йоанна-Изабелла Върбанова, Лара Златарева, Стефан Щерев-Чечо, [18+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Скуби-Ду!", анимационна комедия, САЩ, 2020; реж. Тони Сервон, [7+]
  • 19:45
    "Розуел, Ню Мексико ІІІ, 3 еп.", романтична драма, САЩ, 2021; реж. Ейприл Уини, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 20:30
    "Чудотворци: Пътят към Орегон III, 7 еп.", комедия, САЩ, 2021; реж. Блейк МакКлър, със Стив Бушеми, Даниъл Радклиф, Джералдин Висуонатан, Каран Сони, Джон Бас, [12+]
  • 20:50
    "Чудотворци: Пътят към Орегон III, 8 еп.", комедия, САЩ, 2021; реж. Блейк МакКлър, със Стив Бушеми, Даниъл Радклиф, Джералдин Висуонатан, Каран Сони, Джон Бас, [12+]
Пълна програма
  • 18:35
    Рогат отряд
  • 19:00
    Рогат отряд
  • 19:15
    Пес патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 18:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 1, Канада, 2018
  • 19:05
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 10, Канада,САЩ, 2020
  • 19:45
    Проект Синя книга, сезон 1, еп. 1, Канада,САЩ, 2019
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 12, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 18:00
    Решението с фъстъченото масло Семеен Канада 1985
  • 19:35
    Любов в Джайпур Комедия Франция 2017
  • 21:10
    Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
  • 22:00
    Хлор комедия, драма, семеен САЩ 2013
Пълна програма
  • 18:30
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
  • 20:15
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 22:00
    Джакпот Комедия Норвегия 2011
  • 23:25
    Надбягване с времето Трилър САЩ 2013
Пълна програма
  • 18:25
    Театър "Шансония" Музикален, Драма Франция, Германия, Чехия 2008
  • 20:25
    Малки жълти лимони Романтичен Швеция 2011
  • 22:00
    Примамката Екшън Канада 2010
  • 23:25
    Бандата от улица "Блегинге", еп.5 Криминален Дания 2010
Пълна програма
  • 17:55
    Live Recap DTM eSports Championship
  • 20:10
    Live Recap Crankworx Summer Series 2020
  • 22:15
    Racing The World 2021
  • 22:50
    Freeride World Tour 2020
Пълна програма
  • 18:30
    Световни футболни квалификации магазинно предаване /3 епизод/
  • 19:00
    Световно първенство по борба /свободен стил, финали/ пряко предаване от Осло
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Любимците на България тв шоу
Пълна програма
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 19:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:00
    Нидерландска Ередивизи: Обзор 8 кръг Обзор 8 кръг
  • 19:00
    "Брейкпойнт" Тенис токшоу
  • 20:00
    Световен рали шампионат: Обзор на състезанието във Финландия Обзор на състезанието във Финландия
  • 21:00
    Нидерландска Ередивизи: Аякс - Утрехт повторение
Пълна програма
  • 18:45
    Национална баскетболна лига: Левски Лукойл - Рилски Спортист Среща за Суперкупата на България на живо
  • 21:00
    Nascar Cup Series: Състезание в Алабама Състезание в Алабама повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Серия А: Аталанта - Милан повторение
  • 20:00
    Серия А: Обзор 7 кръг
  • 21:00
    Лига Европа: Лудогорец - Цървена Звезда Втора среща от груповата фаза повторение
  • 23:00
    Серия А: Сасуоло - Интер повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Ла Лига: Обзор 8 кръг
  • 19:00
    Ла Лига 2: Обзор 8 кръг Обзор
  • 20:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу на живо
  • 21:30
    Барса ТВ: "В дома на Сержи Роберто" Документален филм повторение
Пълна програма
  • 18:40
    Олег Штефанко, Анна Большова, Алексей Булдаков, Нина Гогаева В Детективном Сериале "Лесник. Своя Земля". "Выборы" (Начало)
  • 19:00
    "Сегодня"
  • 19:45
    Сериал. "Лесник. Своя Земля". "Выборы" (Продолжение)
  • 21:40
    Кирилл Кяро, Максим Дрозд, Анна Носатова, Филипп Котов В Детективном Сериале "Консультант. Лихие Времена" 1-Я С., 2-Я С.
Пълна програма
  • 18:50
    The Legend of Rita
  • 20:30
    Countdown
  • 22:00
    Strike Force Season 4 Episode 3: The assignment
  • 22:50
    Strike Force Season 4 Episode 4: Corrupted
Пълна програма
  • 18:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 236
  • 19:20
    ДНК 228
  • 20:10
    ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ 148
  • 20:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 876
Пълна програма
  • 18:35
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 607
  • 19:25
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 608
  • 20:15
    ПОД ПРИЦЕЛОМ серия 1
  • 21:00
    ПОД ПРИЦЕЛОМ серия 2
Пълна програма
  • 18:30
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 330
  • 19:20
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 331
  • 20:20
    МАЛЬЦЕВА - 68
  • 21:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 364
Пълна програма
  • 18:30
    Mate kitchen - кулинарно предаване (П)
  • 19:00
    Крум Савов LIVE - токшоу
  • 20:00
    Студио Хъ - публицистично предаване на Хаджи Тошко Йорданов
  • 21:00
    Tonight with Шкумбата - забавно предаване
Пълна програма
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    The Smurfs
  • 19:35
    Това е Пони
  • 20:00
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго (WTA 500 - повторение)
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Тенис: Даниел Колинс - Елена-Габриела Русе (Hamburg European Open, Хамбург; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    Who's That 80s Girl?
  • 23:00
    Greatest 80s Rock: Play It Loud!
Пълна програма
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
  • 21:00
    Boys Vs Girls: 90s Hits Battle!
  • 23:00
    Alternative 90s Anthems!
Пълна програма
  • 17:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 21:00
    Reload! Club Classics
  • 22:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 23:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 18:40
    "Satisfaction" - музикална програма
  • 19:00
    "Hot" - новите хитове
  • 19:10
    "Show" - музикална програма
  • 19:30
    "Hot" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    Оптимистите 1 3, 4 драма Русия 2017 Андрей Попогребский Владимир Вдовиченков, Северия Янушкаускайте, Артьом Бистров
  • 20:00
    Мьобиус
  • 22:00
    По-високо в небето
Пълна програма
  • 18:30
    Евромакс
  • 19:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 19:15
    Пресечна точка /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 18:50
    Водният свят на Африка 1
  • 19:40
    Дивата природа на Колумбия
  • 20:30
    Дивата природа на Колумбия
  • 21:20
    Дивата природа на Колумбия
Пълна програма
  • 18:00
    Истината за любовта
  • 20:00
    Папа Хемингуей в Куба
  • 22:00
    Спусната завеса
Пълна програма
  • 18:00
    Ultra Mix
  • 19:00
    Ultra Mix
  • 20:00
    Ultra Mix
  • 21:00
    Rough Riff
Пълна програма
  • 18:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 36
  • 19:00
    WORLD OF WATERSPORTS, EP 28
  • 20:00
    CLIMATE CHANGERS
  • 21:00
    INSIDE SAILING 2020 EP 7
Пълна програма
  • 18:50
    Justin Timberlake - iTunes Festival: Live at Roundhouse, London
  • 19:52
    Duran Duran - iConcerts Hits
  • 20:00
    Brian May & Kerry Ellis - The Candlelight Concerts: Live at Montreux
  • 21:29
    Hall & Oates - Live at The Sydney Entertainment Centre
Пълна програма
  • 18:00
    El Comit? - Jazz in Marciac
  • 19:00
    The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
  • 20:01
    Roberto Fonseca - Jazz in Marciac
  • 21:04
    InterMezzo
Пълна програма
  • 18:30
    Живот в Мексико (Series 6): Готвене на нови приключения (Episode 1)
  • 19:00
    Изгодни къщи на плажа (Series 21): На юг към бреговете на Мексиканския залив (Episode 9)
  • 19:30
    Изгодни къщи на плажа (Series 21): Отглеждане на бебе на Лонг Айлънд (Episode 10)
  • 20:00
    Кралете на басейните (Series 9): Скални мечти (Episode 2)
Пълна програма
  • 17:55
    New Voices in an Old Flower Ethiopia, Spain, UK 2017
  • 19:05
    Under Capricorn USA 1949
  • 21:00
    Champagne Safari USA 1954
  • 22:05
    The Plague at the Karatas Village Kazakhstan 2016
Пълна програма
  • 18:20
    Esports Balkan League
  • 21:30
    Stream Nation - Call of Duty
  • 23:30
    Stream Nation - Metro Exodus
Пълна програма
  • 18:40
    Чем живешь, Украина?
  • 19:00
    Изменившие мир
  • 19:15
    Ночь в музее
  • 19:25
    Художественный фильм
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Херта Берлин - Фрайбург Бундеслига (2021-22) запис
  • 19:00
    Футбол: Щутгарт - Хофенхайм Бундеслига (2021-22) запис
  • 21:00
    Неделен обзор на Бундеслигата предаване за германски футбол (2021-22)
  • 22:00
    Тенис: Дневник на Sofia Open предаване за тенис (2021) директно
Пълна програма

Сериали

AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
Viasat History 19:00
Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 4
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.5 еп.7
bTV Comedy 19:00
"Преспав" - сериал, еп.82
bTV Lady 19:00
"Имението Даунтън" - сериал, с.2 еп.7

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:50
Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Самоков"
Diema Sport 19:00
Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали директно
Diema Sport 2 19:00
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22)
Eurosport 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"
Eurosport HD 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"

Всички предавания

Филми

AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
FilmBox Plus 18:55
Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
BNT2 19:00
Птицечовка - най-странното животно в света документален филм /Австралия, 2003 г./
Diema Family 19:00
"Приказка за Бодрум" - сериен филм
AXN 19:05
Новобранецът; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2019

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}