ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Господин Селфридж 2 тв филм /5 и 6 епизод/(12)
  • 22:20
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 18:45
    "А отборът" - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2010), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Лиъм Нийсън, Брадли Купър, Шарлто Копли, Джесика Бийл, Патрик Уилсън, Хенри Чърни, Юл Вазкес, Брайън Блум и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "47 ронини" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Карл Ринш, в ролите: Киану Рийвс, Хироюки Санада, Ко Шибасаки, Ринко Кикучи и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Карате кид 3" - екшън с уч. Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Робин Лайвли, Шон Кенън, Томас Йън Грифин, Ранди Хелън и др.
  • 22:20
    "Подземен свят: Възходът на Върколаците" - екшън с уч. на Майкъл Шийн, Бил Най, Рона Митра, Стивън Макинтош, Кевин Гревиу и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, трети етап
Пълна програма
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден, директно
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, четвърти етап
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, шести ден
Пълна програма
  • 19:30
    Action Sports World
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    Action Sports World
  • 22:00
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Ним - Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Първична сила", 25-и епизод /п/
  • 23:15
    Футбол: Нотингам Форест - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 20:00
    ПРЯКО, Бойни вечери: GLORY
Пълна програма

Сериали

Viasat History 20:10
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
e-kids 20:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 2
Viasat Nature 20:25
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 8
Bulgaria ON AIR 20:30
Дъщеря на закона - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Левски, мач от efbet Лига /п/
MAX Sport 1 20:00
Евролига: Обзор на 13 кръг Обзор на кръга
НТВ Сериал 20:40
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus 20:45
Тенис: Магда Линет - Екатерина Александрова (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
ORT 20:45
"Какво? Къде? Кога?" - Зимната серия на игрите

Всички предавания

Филми

AXN Black 20:05
12 кунгфуритника; екшън, драма, Хонконг, 1979
Alfa 20:10
"Водачът" - игрален филм
Vivacom Arena 20:16
Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
FilmBox Extra 20:25
Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
HBO3 20:25
"Г-жа Флетчър І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джилиън Робеспие, с Катрин Хан, Джаксън Уайт, Кейси Уилсън, Оуен Тийг, Джен Ричардс, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}