ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:15
    "Черният списък" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Семена от древността - филм
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 04:00
    Невероятният Спайдърмен 2; екшън, приключенски, САЩ, 2014
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:35
    Щитът; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 08:55
    Щитът; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 05:30
    Зоологическата градина: Кралят на кралиците
  • 06:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Приятели за цял живот
  • 07:00
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Да събереш парчетата
  • 07:48
    В аквариума: Палци горе!
Пълна програма
  • 04:00
    "Добро утро, българи" - (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    "Часът на пенсионера"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 05:30
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 06:00
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 07:30
    Котето талисман тв новела на Евровизия
Пълна програма
  • 05:30
    Mighty Mike - Season 1: Sneezed To Meet You!
  • 05:40
    Mighty Mike - Season 1: Crooner Mike
  • 05:45
    Mighty Mike - Season 1: Duchess
  • 05:50
    Mighty Mike - Season 1: Fun Fur
Пълна програма
  • 05:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.6
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.15 - 18
  • 08:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.6
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.7
Пълна програма
  • 04:00
    "Достигни ме" - комедия, драма, криминален (САЩ, 2014), режисьор Джон Хърсфелд, в ролите: Лоран Кохан, Кира Седжуик, Томас Джейн, Кевин Конъли, Том Сайзмор, Келси Грамър, Том Беринджър, Силвестър Сталоун, Франк Сталоун, Дани Айело, Дани Трехо и др.
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.3 еп.5, 6
  • 08:00
    "Чистилището" - уестърн, фентъзи (тв филм, САЩ, 1999), режисьор Ули Едел, в ролите: Сам Шепърд, Ерик Робъртс, Питър Стормеър, Ранди Куейд, Дони Уолбърг и др.
  • 10:00
    "Случаите на Поаро" - сериал, с.3 еп.7, 8
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.116
  • 07:00
    "Круд" /п./ - сериал, анимация
  • 07:30
    "Круд" - сериал, анимация, еп.3, 4
Пълна програма
  • 05:00
    "Горещи сърца" - сериал
  • 06:00
    "Легенда за синьото море" - сериал
  • 07:30
    "Опасно изкушение" - сериал, еп.42
  • 08:30
    "Ирония на съдбата" - сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Цветчетата
  • 05:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Неудобните
  • 05:55
    Бен 10: Проблемна ситуация
  • 06:05
    Бен 10: Какво се римува с Омнитрикс?
Пълна програма
  • 05:15
    "Почивният ден на Ферис Бюлър", комедия, САЩ, 1986; реж. Джон Хюз, с Матю Бродерик, Алън Рък, Миа Сара, Джефри Джоунс, Дженифър Грей, [12+]
  • 07:00
    "Филофобия: Страх от влюбване", драма, Великобритания, 2019; реж. Гай Дейвис, с Джошуа Гленистър, Ким Спиърман, Хари Лойд, Джеймс Фокнър, Алекзандър Линкълн, [15+]
  • 09:10
    "Дания (2019)", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Ейдриан Шерголд, с Рейф Спол, Саймън Лик, Томас У. Гейбриъелсън, Бенедикт Хансен, Стив Спиърс, [15+]
  • 10:45
    "Семеен празник", комедийна драма, Франция, 2019; реж. Седрик Кан, с Катрин Деньов, Емануел Берко, Венсан Макайн, Седрик Кан, Луана Байрами, [12+]
Пълна програма
  • 04:45
    "Анонимен", историческа драма, Великобритания, 2011; реж. Роланд Емерих, с Рис Айфънс, Ванеса Редгрейв, Джоули Ричардсън, Дейвид Тюлис, Ксавие Самюъл, [12+]
  • 07:00
    "Внедрени в час", екшън - комедия, САЩ, 2012; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, с Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Бри Ларсън, Дейв Франко, Роб Ригъл, [15+]
  • 08:50
    "Внедрени в час 2", екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, с Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Питър Стормър, Уайът Ръсел, Амбър Стивънс, [15+]
  • 10:45
    "Американска туршия", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Брандън Трост, със Сет Роугън, Сара Снук, Шон Уейлън, Джорма Таконе, Джоана Адлър, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    Don Lemon Tonight
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport: Tuesday, September 28, 2021
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 02:45
    "Професионална борба: "Първична сила", 92 епизод /п/
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:15
    "Да се посмеем"
  • 07:45
    "Скорпион" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фолксфаген Рабит GTI
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Land Rover IIA от 1965
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Ford Popular
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Джип Гранд Вагонер от 1988 г.
Пълна програма
  • 05:24
    Как се прави...: Имитации на скелети, кофи за лед
  • 05:48
    Как се прави...: Лампи за гмуркане, сандали
  • 06:12
    Как се прави...: Дървени прозорци, тъкан кашмир
  • 06:36
    Как се прави...: Газови барбекюта, подложки за матраци
Пълна програма
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Финиъс и Фърб
  • 06:25
    Финиъс и Фърб
  • 06:50
    ЧУДОТВОРНИТЕ ТАЙНИ
Пълна програма
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Академия Здравитал - с проф. д-р Христо Деянов, дм
  • 11:00
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, първи етап, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Атина 2004"
  • 07:30
    Тенис: Най-доброто от US Open
  • 08:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Висла, повторение
Пълна програма
  • 05:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Холандия, MXGP, второ състезание, повторение
  • 06:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал, повторение
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, първи етап, повторение
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, първи етап, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3
  • 06:00
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 4
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 2
  • 07:30
    Редки коли и печалба, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 05:10
    Nitro Circus: Crazy Train
  • 06:00
    Blue World
  • 06:30
    Blue World
  • 07:00
    Nitro World Games: All Access
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:10
    Следващият топмодел на Америка, еп. 6
  • 06:00
    Бон Апети, еп. 9
  • 06:25
    Бон Апети, еп. 10
  • 06:50
    Това сме ние, еп. 18
Пълна програма
  • 04:20
    Убийства в Мидсъмър, еп. 6
  • 06:00
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 18
  • 06:45
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 19
  • 07:35
    Хароу, еп. 3
Пълна програма
  • 05:25
    "Гравитация", фентъзи - драма, САЩ, 2013; реж. Алфонсо Куарон, със Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис, Ейми Уорън, Орто Игнатиусен, [12+]
  • 07:00
    "Луси на небето", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Ноа Хоули, с Натали Портман, Джон Хам, Зази Бийтс, Дан Стивънс, Елън Бърстин, [15+]
  • 09:05
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 11:05
    "Пепеляшка (2015)", семеен - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Кенет Брана, с Кейт Бланшет, Лили Джеймс, Ричард Мадън, Хелена Бонъм Картър, Стелан Скарсгард, [7+]
Пълна програма
  • 05:30
    Възкресяването на Помпей, сезон 1, еп. 2
  • 06:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 19
  • 07:15
    Децата на кралица Виктория, сезон 1, еп. 3
  • 08:30
    Изгубените писма на кралските особи, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземни и загадъчни планини
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 07:00
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 07:55
    Изковани в огъня: Нож макрака
Пълна програма
  • 05:20
    Риболов с Върхара - тв поредица, трети сезон
  • 06:40
    Традиции и обичаи
  • 08:00
    Поглед към природата
  • 08:40
    Подводен риболов
Пълна програма
  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 05:55
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:55
    "Отмъщение по принуда" - екшън, 1982, С Чък Норис, Камила Григс и др.
  • 05:50
    "История на холивудския мюзикъл" - 8 еп.
  • 07:15
    "История на холивудския мюзикъл" - 4 еп.
  • 08:10
    "Сестри вампирки" - комедия / драма / приключенски филм, Германия, 2012, с Марта Мартин, Лаура Антония Роге, Кристиане Паул.
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2016
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    Amy Winehouse & Me: Dionne's Story
Пълна програма
  • 05:35
    Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 9
  • 06:05
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 15
  • 06:50
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 16
  • 07:35
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:35
    Не знаех това
  • 06:00
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик
  • 06:20
    Претопяване
  • 06:45
    Господари на войната
Пълна програма
  • 05:20
    Владенията на прерийните кучета
  • 05:45
    Невъзможни кучета: Втори шанс
  • 06:00
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Хокей на лед: Динамо Москва - Спартак Континентална хокейна лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Бордо - Рен Лига 1 на Франция /п/
  • 14:00
    Баскетбол: Андора - Реал Мадрид Лига Ендеса /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: ПСВ Айндховен - Реал Сосиедад
Пълна програма
  • 05:30
    Нови хоризонти / повторение /
  • 06:30
    Документален филм /повторение/
  • 07:30
    Дискусионно студио / повторение/
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Ерендира
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Епизод 4
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Аманда
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 5
Пълна програма
  • 05:30
    Магията на Китай - Да преживееш Макао
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Палестина
  • 06:30
    Изкуство и култура - Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 07:00
    Искам да съм там - Приказка за нашия дом
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Създаването на Мичиган и още загадки (Episode 10)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Гробницата на Чингис хан (Episode 6)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Обирът на Челини, Ромео и Жулиета (Episode 5)
  • 08:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Среща с мечка (Episode 8)
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Създаването на Мичиган и още загадки (Episode 10)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Гробницата на Чингис хан (Episode 6)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Обирът на Челини, Ромео и Жулиета (Episode 5)
  • 08:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Среща с мечка (Episode 8)
Пълна програма
  • 03:40
    Баба
  • 06:30
    Безкраен биполяр
  • 08:00
    Баба
  • 09:20
    Приятели с пари
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Юле Ниймайер - Тамара Зиданшек (Hamburg European Open, Хамбург; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 06:30
    "Светът на женския тенис" - 5 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Туида - ранновизантийска и средновековна крепост" - документален филм
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Джейми готви в Италия, еп. 8
  • 06:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 18
  • 06:55
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 9
  • 07:15
    Пиршествата на Мигел, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    2 4 1 Hits!
Пълна програма
  • 05:33
    Рицарят Ръждивко Еп. 11 Анимация, Семеен 2013
  • 05:45
    Рицарят Ръждивко Еп. 12 Анимация, Семеен 2013
  • 05:58
    Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
  • 06:11
    Рицарят Ръждивко Еп. 14 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 05:30
    Всичко е под контрол, еп. 11
  • 06:00
    Всичко е под контрол, еп. 12
  • 06:20
    Кости, еп. 9
  • 07:10
    Кости, еп. 10
Пълна програма
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    MTV Euro Top 20
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 13:00
    Today's Top Hits
Пълна програма
  • 05:25
    "В бойна готовност" - 2 еп.
  • 06:10
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 2 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 124 и 125 еп.
  • 07:50
    "Прелюбодейци" - 21 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 05:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 06:05
    Оружейные дома Европы
  • 06:30
    В поисках хорошего клева
  • 07:00
    Научи меня рыбачить
Пълна програма
  • 00:30
    "Рейдът на командосите" - екшън с уч. на Ико Увайс, Яян Рухиан, Джо Таслим, Дони Аламсиан и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 11
  • 06:50
    "Слънце в полунощ" - романтична драма с уч. на Скот Спиър, Бела Торн, Патрик Шварценегер, Роб Ригъл, Куин Шепърд и др.
  • 08:40
    "Камшичен удар" - драма с уч. на Майлс Телър, Джей Кей Симънс, Пол Рейзър и др. /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Режи! (Series 35): Жега (Episode 5)
  • 05:40
    Режи! (Series 35): Зона на комфорт (Episode 6)
  • 06:20
    Режи, Джуниър! (Series 3): Парти за Хелоуин! (Episode 13)
  • 07:00
    Фермерско меню (Series 1): Брънч за момичетата (Episode 5)
Пълна програма
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Загадките на Блу
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, първи етап, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Атина 2004"
  • 07:30
    Тенис: Най-доброто от US Open
  • 08:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Висла, повторение
Пълна програма
  • 05:25
    "Гравитация", фентъзи - драма, САЩ, 2013; реж. Алфонсо Куарон, със Сандра Бълок, Джордж Клуни, Ед Харис, Ейми Уорън, Орто Игнатиусен, [12+]
  • 07:00
    "Луси на небето", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Ноа Хоули, с Натали Портман, Джон Хам, Зази Бийтс, Дан Стивънс, Елън Бърстин, [15+]
  • 09:05
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 11:05
    "Пепеляшка (2015)", семеен - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Кенет Брана, с Кейт Бланшет, Лили Джеймс, Ричард Мадън, Хелена Бонъм Картър, Стелан Скарсгард, [7+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:35
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 07:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Загадките на Блу
Пълна програма
  • 05:00
    Преди да умра: Послание от гроба
  • 06:00
    Преди да умра: Сигнал за изчезнало дете
  • 07:00
    Предателства: Другото момиче на Модесто
  • 08:00
    Предателства: Еднопосочен билет
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Anthony Joshua
  • 05:50
    Top: Dancefloor Champions
  • 06:15
    Top: Hip Hop & RNB Lovers
  • 06:45
    Top: Pop Music Fans
Пълна програма
  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземни и загадъчни планини
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Звездни залози
  • 07:00
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 07:55
    Изковани в огъня: Нож макрака
Пълна програма
  • 05:20
    Претопяване
  • 05:45
    Господари на войната
  • 06:05
    Морски вълци: Северът срещу Юга
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Zoom In-2020; сезон 1, епизод 7, 2020
  • 10:20
    Тоталкар; сезон 6, епизод 8, риалити, спорт, Унгария, 2020
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:15
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:20
    Първите 48 часа: Убийство на "Мейдън лейн"
  • 06:10
    Часовете преди убийство: Непознат в тъмнината
  • 07:00
    Първите 48 часа: Убийство на "Мейдън лейн"
  • 08:00
    Първите 48 часа: Кодексът
Пълна програма
  • 03:40
    Нощна смяна
  • 05:45
    Скрити белези
  • 07:50
    Любов и всичко помежду
  • 09:50
    Съндей
Пълна програма
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:30
    Музикален пътешественик
  • 06:00
    Свещена култура 12
  • 07:00
    Жива джунгла
  • 08:00
    В космическото пространство
Пълна програма
  • 06:10
    Hip Show
  • 06:30
    Hip Show
  • 06:50
    Hip Show
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 05:30
    Rad Season
  • 06:30
    Do Rad Stuff - My Bikini trip with the Rip Curl Women's team
  • 07:00
    Aspire to Inspire
  • 07:15
    Aspire to Inspire
Пълна програма
  • 05:20
    Museum Secrets (Series 2): Inside the Imperial War Museum (Episode 2)
  • 06:05
    Museum Secrets (Series 2): Inside the National Museum of Anthropology, Mexico City (Episode 3)
  • 07:20
    Rock The Park (Series 4): White Mountain National Forest (Episode 10)
  • 07:40
    The Supervet (Series 2): 205 (Episode 5)
Пълна програма
  • 05:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 06:00
    "Паневритмия"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 04:27
    Harold Lopez Nussa Trio - Jazz a Porquerolles
  • 06:10
    Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montreal
  • 07:20
    Eric Legnini with Friends - Monte-Carlo Jazz Festival
  • 08:12
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Левски efbet Лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Враца efbet Лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив efbet Лига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Фрайбург - Аугсбург Бундеслига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Байер Леверкузен - Майнц Бундеслига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Кьолн Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Преди да умра: Послание от гроба
  • 06:00
    Преди да умра: Сигнал за изчезнало дете
  • 07:00
    Предателства: Другото момиче на Модесто
  • 08:00
    Предателства: Еднопосочен билет
Пълна програма
  • 05:10
    "Класова борба", комедийна драма, Франция, 2019; реж. Мишел Льоклер, с Лейла Бехти, Едуар Баер, Рамзи Бедия, Том Леви, Бая Касми , [12+]
  • 07:00
    "Бавачката Макфий", семейна комедия, САЩ, 2005; реж. Кърк Джоунс, с Ема Томпсън, Колин Фърт, Кели Макдоналд, Томас Сангстър, Илийза Бенет, [7+]
  • 08:35
    "Стар Трек", научна фантастика, САЩ, 2009; реж. Джефри Джейкъб "Джей Джей" Ейбрамс, с Крис Пайн, Закари Куинто, Лионард Нимой, Ерик Бана, Брус Грийнууд, [12+]
  • 10:40
    "Фантастични животни: Престъпленията на Гринделвалд", фентъзи, Великобритания, 2018; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Джони Деп, Джуд Лоу, Катрин Уотърстън, Дан Фоглър, [12+]
Пълна програма
  • 04:30
    "Розуел, Ню Мексико ІІІ, 3 еп.", романтична драма, САЩ, 2021; реж. Ейприл Уини, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХVІІІ, 35 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
  • 07:00
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 08:40
    "Бил и Тед покоряват сцената", комедия - фантастика, САЩ, 2020; реж. Дийн Парисот, с Киану Рийвс, Алекс Уинтър, Кристен Шаал, Самара Уивинг, Брижит Ланди-Пейн, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Рибки Гупи
  • 05:40
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 06:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 07:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 07:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 04:30
    Последната присъда Биографичен, Драма Швеция 2012
  • 06:30
    Макс Мински и аз Семеен Германия 2007
  • 08:10
    Бубонаществие Комедия, Семеен САЩ 2001
  • 09:35
    Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
Пълна програма
  • 04:25
    Ах, това либидо! Комедия, Романтичен Франция 2009
  • 06:25
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
  • 08:00
    Черният кон Драма САЩ 2008
  • 09:50
    Нова Година Драма Великобритания 1989
Пълна програма
  • 03:05
    Последният шанс Фантастичен САЩ, Румъния 2008
  • 06:25
    Спасяването на Линкълн Биографичен САЩ 2013
  • 08:05
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2009
  • 09:25
    Тиламукското съкровище Семеен САЩ 2006
Пълна програма
  • 05:20
    Live Recap British Talent Cup 2021
  • 06:35
    Madrid Urban Series 2020
  • 07:05
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
  • 09:30
    XTERRA Adventure Series 2019
Пълна програма
  • 05:10
    Колоездене: Арктическо състезание на Норвегия обзор
  • 06:00
    Световно първенство по футзал: четвъртфинална среща
  • 07:30
    Световно първенство по футзал: четвъртфинална среща
  • 09:00
    Спортна нация документален филм /2 епизод/ /п/
Пълна програма
  • 05:25
    България от край до край /8 сезон, 7 епизод/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
Пълна програма
  • 05:30
    ATP 250: Сан Диего на живо
  • 07:30
    Trans World Sport повторение
  • 08:00
    Спидуей 2021г.: Първо полуфинално състезание за Купата Нациите Първо полуфинално състезание за Купата Нациите повторение
  • 10:30
    Trans World Sport повторение
Пълна програма
  • 04:30
    Nascar Cup Series: Състезание в Лас Вегас Състезание в Лас Вегас повторение
  • 06:00
    Баскетбол - Шампионска лига: Парма - Прометей Квалификации - финал повторение
  • 07:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване повторение
  • 08:00
    Голф: Ryder Cup Трети ден повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Серия А: Рома - Удинезе повторение
  • 06:00
    Серия А: Специя - Ювентус повторение
  • 08:00
    Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Палмейрас Втори полуфинал повторение
  • 10:00
    Серия А: Сасуоло - Салернитана повторение
Пълна програма
  • 05:30
    Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга повторение
  • 06:00
    Ла Лига 2: Алмерия - Тенерифе повторение
  • 08:00
    Ла Лига: Селта - Гранада повторение
  • 10:00
    Ла Лига: Реал Сосиедад - Елче повторение
Пълна програма
  • 04:55
    "Прокурорская Проверка"
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
  • 08:00
    "Сегодня"
Пълна програма
  • 05:30
    Countdown
  • 07:00
    Only You - Episode 5
  • 08:50
    Only You - Episode 6
  • 10:35
    The Hold-Up - Episode 1
Пълна програма
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 239
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 227
  • 07:20
    ДНК 224
  • 08:10
    СРЕДЬ БЕЛА ДНЯ (РАНЬШЕ ВСЕХ) 33
Пълна програма
  • 05:00
    ЖИВОЙ серия 16
  • 05:50
    ГОРЮНОВ серия 7
  • 06:35
    ГОРЮНОВ серия 8
  • 07:20
    КАЗАКИ серия 7
Пълна програма
  • 05:20
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 174
  • 06:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 382
  • 06:25
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 383
  • 06:45
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 384
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 05:20
    Кръстници вълшебници
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Ашли Барти - Анджелик Кербер (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - I полуфинал, повторение)
  • 07:30
    Тенис: Каролина Плишкова - Жил Тайхман (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - II полуфинал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Ашли Барти - Жил Тайхман (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - финал, повторение)
  • 10:30
    Тенис: Марина Заневска - Кристина Куцова (BNP Paribas Poland Open, Гдиня; WTA 250 - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    Top 50 Feelgood 80s Anthems!
Пълна програма
  • 05:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:30
    "Story" - музикална история
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
Пълна програма
  • 04:00
    Зимна нощ в Барселона
  • 06:00
    Другарят Дракула
  • 08:00
    Любовна терапия
  • 10:00
    Достоевски
Пълна програма
  • 05:30
    Другото лице /п/
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
  • 07:15
    Ничия земя /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Големите африкански паркове 1
  • 05:40
    Дивите птици на Австралия 1
  • 06:30
    Дивите птици на Австралия 1
  • 07:20
    Борба за превъзходство
Пълна програма
  • 00:00
    Преселение
  • 06:00
    Такси
  • 08:00
    Човешки капитал
  • 10:00
    Синът на Бащата на народите
Пълна програма
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Bounce & Fun
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 05:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 5
  • 06:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 21
  • 06:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 22
  • 07:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 1
Пълна програма
  • 05:00
    Toto - Falling In Between
  • 06:53
    St. Paul & The Broken Bones - iConcerts Hits
  • 07:02
    Owl City - Live from Los Angeles
  • 08:38
    Bibi Bourelly - Live at Eurockeennes 2016
Пълна програма
  • 04:38
    Piotr Anderszewski plays Bach
  • 06:33
    InterMezzo
  • 07:00
    Mozart's Idomeneo at the Teatro Real de Madrid
  • 09:49
    InterMezzo
Пълна програма
  • 05:05
    Нешлифовани диаманти (Series 1): От ретро до модерна къща (Episode 5)
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 4): Двойка с идеи в Палм Спрингс (Episode 2)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 4): Искам си изкуствената пещера (Episode 3)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): Определено Амелия Айлънд (Episode 7)
Пълна програма
  • 03:35
    Pelle the Conqueror art, history, real life story Denmark 1987
  • 05:55
    End of Program
  • 06:00
    Nostalgia art Italy, Soviet Union 1983
  • 08:05
    The Phantom Father drama, romance Romania 2011
Пълна програма
  • 05:05
    Stream Nation - Ori and the Will of the Wisps
  • 07:05
    ZOOMIN - 10UP
  • 07:25
    Gametoon Spotlight
  • 08:00
    Stream Nation - Minecraft
Пълна програма
  • 04:55
    Украина на самом деле
  • 05:45
    5 вопросов на злобу дня
  • 05:55
    Имею право
  • 06:00
    Музыкальные клипы
Пълна програма
  • 04:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Тенис: Мач 6 Sofia Open 2021, първи кръг /п/
  • 10:00
    Тенис: Мач 7 Sofia Open 2021, първи кръг /п/
  • 12:00
    Тенис: Мач 8 Sofia Open 2021, първи кръг директно
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.21, 22

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport 2 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, повторение
Eurosport HD 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic 06:20
Строителна зона

Всички предавания

Филми

Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Cinemax 2 06:40
"Ганеф", късометражна драма, Великобритания, 2020; реж. Марк Розенблат, с Изабела Джеванска, Софи Макшера, Дани Шайнман, Лидия Уилсън, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}