ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:20
    Туризъм.бг /п/
  • 04:30
    Бразди /п/
  • 06:05
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
  • 06:30
    Диноотряд "Кунг-фу" анимационен филм/п/
Пълна програма
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Аламинут: Добре дошли в България" - скеч шоу
  • 06:00
    "Барби: Страната на сънищата" - анимация, сериал, еп. 15 - 18
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.5, 6
Пълна програма
  • 01:00
    "Бъгси" - с уч. на Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кайтел, Бен Кингсли, Джо Мантеня и др.
  • 04:50
    "Децата на въздушния Бъд" - с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др. /п/
  • 05:10
    "Щурият Ръсел" - с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън, Макена Грейс, Джон Хънигън, Чарлз Робинсън и др. /п/
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
Пълна програма
  • 03:00
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 03:35
    Свидетелите; сезон 2, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 04:35
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2015
  • 05:05
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2015
  • 05:50
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 03:25
    Тексаски закони: Интензивен курс
  • 04:15
    Изчезнали или живи: Тасманийският тигър
  • 05:02
    Меконг: река с душа: Виетнам
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Най-сладките моменти досега
Пълна програма
  • 02:45
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:00
    Концерт спектакъл на Кубански казашки ансамбъл
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 02:25
    Едната и другата игрален филм /п/ (12)
  • 04:05
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 05:05
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 05:35
    Днес и утре /п/
Пълна програма
  • 03:31
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:38
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:51
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 03:00
    "Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.12, 13
  • 04:00
    "Краят на смяната" - екшън, криминален (САЩ, 2012), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Джейк Джиленхол, Майкъл Пеня, Ана Кендрик, Натали Мартинес и др. [16+]
  • 05:15
    "Животинско царство" /п./ - сериал, с.2 еп.2
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, с.3 еп.12, 13
Пълна програма
  • 02:30
    "Бебе в наследство" - драма, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Джон Л`Екър, в ролите: Каси Стийл, Мими Кузик, Крис Бруно, Елена Уатко, Матю Бенет, Шабан Мърфи и др.
  • 04:15
    "Убийствено увлечение" - трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др.
  • 06:00
    "Коледен герой" - романтичен, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джордж Ершбеймър, в ролите: Ана Хъчисън, Маркъс Роснър, Анита Браун, Брус Досън и др.
  • 07:45
    "Вреден навик" - комедия, драма (САЩ, 2005), режисьор Майк Милс, в ролите: Лу Тейлър Пучи, Тилда Суинтън, Винсънт Д`Онофрио, Бенджамин Брат, Кели Гарнър и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Барби: Скъпоценните делфини" /п./
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал, с.13 еп.12
  • 05:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.6 еп.11, 12
Пълна програма
  • 02:50
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.86
  • 04:00
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 03:35
    Анджело е върхът
  • 03:45
    Анджело е върхът
  • 04:00
    Анджело е върхът
  • 04:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:25
    "Зомбилениум", комедия - фентъзи, Франция, 2017; реж. Артюр Де Пан, Алексис Дюкор, [12+]
  • 03:45
    "Воин І, 4 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Петрарка, с Андрю Коджи, Оливия Ченг, Киран Бю, Даян Доун, Джейсън Тобин, [18+]
  • 04:35
    "Гомор ІV, 4 еп.", криминална драма, Италия, 2019; реж. Франческа Коменчини, със Салваторе Еспозито, Кристияна Дел’Ана, Артуро Мусели, Лорис Де Луна, Кристина Донадио, [18+]
  • 07:00
    "Ванила Скай", романтичен трилър, САЩ, 2001; реж. Камерън Кроу, с Том Круз, Пенелопе Круз, Камерън Диас, Кърт Ръсел, Джейсън Лий, [15+]
Пълна програма
  • 02:55
    "Волният ездач", драма, САЩ, 1969; реж. Денис Хопър, с Питър Фонда, Денис Хопър, Джак Никълсън, Тони Базил, Карън Блек, [18+]
  • 04:30
    "Престъплението на отец Амаро", романтична драма, Мексико, 2002; реж. Карлос Карера, с Гаел Гарсия Бернал, Ана Клаудия Таланкон, Санчо Грасия, Анхелика Арагон, Луиза Уертас, [15+]
  • 06:30
    "Куфарът", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Аби Дамарис Корбън, с Моджийн Ария, Джоузеф Д. Райтман, Чарли Росман, Бианка А. Сантос, Алекзандра Лемосле, [12+]
  • 07:00
    "Името на жената", драма, Италия, 2018; реж. Марко Тулио Джордана, с Кристиана Капотонди, Валерио Бинаско, Стефано Скандалети, Микела Ческон, Бебо Сторти, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 04:00
    Marketplace Africa
  • 04:15
    World Sport
  • 04:30
    TBD
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Откривайки г-н Дарси" - романтичен филм с уч. на Синди Бъзби, Райън Пиви, Елизабет Мклаоглин, Франсис Фишер, Лини Еванс, Тами Гилис и др. /п/
  • 06:30
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 08:45
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 11:00
    "Спри или мама ще стреля" - екшън-комедия с уч. на Силвестър Сталоун, Роджър Рийс, Естел Гети, Джобет Уилямс, Мартин Фереро и др.
Пълна програма
  • 03:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
  • 04:00
    Зад обвивките на мумиите: Епизод 3
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мазда RX7
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Епизод 2
Пълна програма
  • 03:00
    Как работят тези машини?: епизод 8
  • 03:48
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 04:12
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
  • 04:45
    Ранди Кънингам
Пълна програма
  • 03:00
    "Как се създава"
  • 04:00
    "e? Проект"
  • 04:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 05:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 04:30
    Дискусионен клуб СПОРТ - Спорт
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 04:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 05:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап
Пълна програма
  • 03:35
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 8
  • 04:20
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 4
  • 05:15
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
  • 06:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Strongman Champions League
  • 05:05
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 03:35
    Привлекателни басейни (Series 2): Привлекателни басейни в Аризона, Тексас и Ню Джърси (Episode 3)
  • 04:20
    Привлекателни басейни (Series 2): Привлекателни басейни в Канада, Ню Йорк и Атланта (Episode 4)
  • 05:05
    Помощ след ремонт (Series 2): За една греда в повече (Episode 2)
  • 05:27
    Помощ след ремонт (Series 2): Басейн на срама (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:30
    Бързата работа - игрален филм
  • 04:30
    Сватба в Рим - игрален филм, еп. 1
  • 05:15
    Тяло за отмъщение с Клои Кардашиян, еп. 8
  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 03:30
    От местопрестъплението, еп. 9
  • 04:20
    От местопрестъплението, еп. 10
  • 05:10
    Глейдс - първи сезон, еп. 10
  • 06:00
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 02:35
    "Sucker Punch: Измислен свят", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Зак Снайдър, с Емили Браунинг, Аби Корниш, Джина Малоун, Ванеса Хъджънс, Джейми Чънг, [15+]
  • 04:25
    "Паническа атака", черна комедия, Полша, 2017; реж. Павел Машлона, с Артур Жмиевски, Дорота Сегда, Николас Бро, Магдалена Поплавска, Гжегож Дамиецки, [18+]
  • 05:00
    "С обич, Саймън", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Грег Берланти, с Ник Робинсън, Джош Дъмел, Дженифър Гарнър, Катрин Лангфорд, Александра Шип, [12+]
  • 07:00
    "Мечо Пух", анимация, САЩ, 2011; реж. Стивън Джон Андерсън, Дон Хол, [0+]
Пълна програма
  • 03:15
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 2
  • 04:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 13
  • 04:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
  • 05:00
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 03:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
  • 04:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Понякога губиш, понякога печелиш спортна шейна
Пълна програма
  • 03:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 10 еп.
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Риболовен филм - тв поредица
Пълна програма
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 04:00
    "Баданаму"
  • 04:05
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 02:50
    "Госпожица Юлия" - драма със Сафрон Бъроуз, Кенет Брана.
  • 04:30
    "Червеният ъгъл" - драма/ криминален с Ричард Гиър.
  • 05:00
    "Слъвчево изгаряне" - комедия/ екшън с Фара Фосет и Арт Карни.
  • 07:00
    "В близък план - Шпиони"
Пълна програма
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:25
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 7
  • 04:15
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 14
  • 05:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 5
  • 06:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 12
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 11
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 04:55
    Тайнствени досиета, еп. 3
Пълна програма
  • 03:20
    Супер змията на Африка, еп. 1
  • 04:10
    Битка за прайда, еп. 1
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 3
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 2
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Баскония - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Форест Грийн Роувърс - Транмиър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2 /п/
Пълна програма
  • 02:20
    Филм "Чародеи"
  • 04:50
    "Модна присъда"
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 03:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 04:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 04:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
Пълна програма
  • 03:35
    Вести-Москва
  • 03:50
    "За най-важното"
  • 04:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
  • 05:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 03:15
    "Изгнаници клети"
  • 03:45
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 03:30
    60 минути - предаване на Телемедиа - повторение
  • 05:00
    Балканфолк 2018
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 03:36
    Чудати тела: Със съединени глави
  • 04:24
    Чудати тела: Епизод 11
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Промяна на мнението
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Приятелите на булките
Пълна програма
  • 03:30
    Тунис, част 1
  • 04:00
    Иван, талантът и децата
  • 04:30
    Христо и Жеравна
  • 05:00
    Христо и Жеравна
Пълна програма
  • 03:00
    Спасители на дървени къщи (Series 1): Използване за нови цели на всяка греда от построена на хълм плевня в Пенсилвания (Episode 3)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
  • 05:00
    Влакове по трудни маршрути (Series 1): Железопътната мрежа на независима Индия (Episode 4)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Въже към свободата и още загадки (Episode 6)
Пълна програма
  • 03:00
    Спасители на дървени къщи (Series 1): Използване за нови цели на всяка греда от построена на хълм плевня в Пенсилвания (Episode 3)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
  • 05:00
    Влакове по трудни маршрути (Series 1): Железопътната мрежа на независима Индия (Episode 4)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 14): Въже към свободата и още загадки (Episode 6)
Пълна програма
  • 02:10
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
  • 03:55
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
  • 06:10
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 07:35
    Раждането на лъжата, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 2009
Пълна програма
  • 03:30
    "Български надежди" - 33 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Юрий Василев" - 53 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Рейсинг екстрийм" - 485 еп., предаване за екстремни спортове
  • 05:30
    "Да си вземеш занаята: Обучението" - I част, документален филм
Пълна програма
  • 03:15
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 6
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 72
  • 04:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 73
  • 04:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 04:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 04:54
    Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 03:25
    Изгнаник - втори сезон, еп. 2
  • 04:10
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 18
  • 04:30
    Кости - втори сезон, еп. 2
  • 05:15
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 03:30
    FASHION FLIX
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:25
    "Гласът на серийния убиец" - 1 еп.
  • 04:15
    "Дог и Бет: на лов" - 12 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 15 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 9 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 00:00
    "Капан" - трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Елън Бърстин, Кейт Биън, Франсис Конрой, Моли Паркър, Лили Собиески, Даян Делано и др.
  • 06:00
    "В кадър"
  • 06:30
    "Коледно послание" - романтична комедия с уч. на Джейми-Лин Сиглър, Грег Вон, Линда Бойд, Лея Гибсън и др. /п/
  • 08:30
    "Маймунски приключения" - семейна комедия с уч. на Ларке Милър, Майкъл Тайджен, Скайлър Астин, Крис Копола, Кейдън Магнусън и др.
Пълна програма
  • 03:15
    Extreme Forensics: Episode 24
  • 04:00
    Mega Engineering: Dome Over Houston
  • 04:45
    Mega Engineering: Bering Strait Tunnel
  • 05:30
    Smash Lab: Extreme Snow Plough
Пълна програма
  • 03:37
    Пребори Боби Флей (Series 13): Зелено, бяло и червено (Episode 4)
  • 04:00
    Човек, огън, храна (Series 8): Към месото с уважение (Episode 5)
  • 04:22
    Човек, огън, храна (Series 8): Димни сигнали в югозапада (Episode 1)
  • 04:45
    Режи! (Series 35): Жега (Episode 5)
Пълна програма
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 04:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
Пълна програма
  • 02:35
    "Sucker Punch: Измислен свят", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Зак Снайдър, с Емили Браунинг, Аби Корниш, Джина Малоун, Ванеса Хъджънс, Джейми Чънг, [15+]
  • 04:25
    "Паническа атака", черна комедия, Полша, 2017; реж. Павел Машлона, с Артур Жмиевски, Дорота Сегда, Николас Бро, Магдалена Поплавска, Гжегож Дамиецки, [18+]
  • 05:00
    "С обич, Саймън", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Грег Берланти, с Ник Робинсън, Джош Дъмел, Дженифър Гарнър, Катрин Лангфорд, Александра Шип, [12+]
  • 07:00
    "Мечо Пух", анимация, САЩ, 2011; реж. Стивън Джон Андерсън, Дон Хол, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 03:30
    The Hive
  • 03:40
    Zou
  • 03:55
    Zou
  • 04:10
    Zou
Пълна програма
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 03:00
    Тук живее злото: Епизод 12
  • 03:45
    Убиецът до мен: Непредсказуемо
  • 04:30
    Убийства на кралици на красотата: Да убиеш с поглед
  • 05:20
    Предателства: Колегата-убиец
Пълна програма
  • 03:30
    Football Stars: Antoine Griezmann
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: The Dream Team
  • 04:27
    The Burning Issue: Football
  • 04:55
    Clubland: Real Madrid
Пълна програма
  • 03:20
    Madfin Shark Series
  • 03:45
    Sasquatch Mountain Man
  • 04:05
    Sasquatch Mountain Man
  • 04:30
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пукане, ключалки и търгове
  • 03:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
  • 04:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Понякога губиш, понякога печелиш спортна шейна
Пълна програма
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 03:55
    Тайнствени досиета, еп. 3
  • 04:15
    Господари на войната, еп. 14
  • 04:35
    Строителна зона, еп. 28
Пълна програма
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Аламинут: Добре дошли в България" - скеч шоу
  • 06:00
    "Барби: Страната на сънищата" - анимация, сериал, еп. 15 - 18
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.5, 6
Пълна програма
  • 03:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:25
    Нощна смяна; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2014
  • 04:10
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Отровата е предпочитана
  • 03:45
    Какво е нужно за убийство: Как да разгадаеш убийство
  • 04:10
    Какво е нужно за убийство: Г-жа Грешаща
  • 04:30
    Какво е нужно за убийство: Ако стените можеха да говорят
Пълна програма
  • 02:25
    Кучетата на Шадуел 2
  • 04:15
    Престъпник
  • 06:50
    Храбрият гълъб
  • 08:25
    Твърда игра
Пълна програма
  • 02:20
    Александра Яковлева, Александр Абдулов, Валентин Гафт, Екатерина Васильева, Валерий Золотухин, Эммануил Виторган, Михаил Светин, Семён Фарада в фильме "Чародеи" (12+)
  • 04:50
    "Модный приговор" (6+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Гении и злодеи" (12+)
Пълна програма
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
  • 04:50
    Т/с "Главные роли", 3 с
Пълна програма
  • 03:35
    Садовник. Х/ф
  • 04:55
    Моя любовь - Россия!
  • 06:00
    Утро России. Суббота
  • 09:20
    По секрету всему свету
Пълна програма
  • 03:35
    Саут Парк
  • 04:00
    Саут Парк
  • 04:25
    Nitro Circus
  • 04:50
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 03:22
    Showing Her Who's Boss (18+)
  • 03:47
    Blacklisted (18+)
  • 04:13
    A Big Load (18+)
  • 04:32
    Anal Penetration For Fit Honey (18+)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Ифан Уан - София Кенин (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - финал, повторение)
  • 04:30
    Тенис: Джоана Конта - Полин Парментие (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 06:00
    Тенис: Ифан Уан - Дона Векич (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 08:00
    Футбол: Еспаньол - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 01:30
    Thunderstrike Fight League 17, "The Night of Truth", Lublin, Poland, 25.05.2019
  • 04:20
    Thunderstrike Fight League 17, "The Night of Truth", Lublin, Poland, 25.05.2019
  • 04:30
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 04:45
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 03:30
    SLAM!
  • 04:00
    The Kickback
  • 05:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 05:35
    Moments
Пълна програма
  • 02:55
    Бойни кораби (Series 1): Спасителни кораби (Episode 9)
  • 03:40
    Бойни кораби (Series 1): Тайни и лъжи (Episode 10)
  • 04:30
    Убийци от древността (Series 1): Смело сърце (Episode 9)
  • 05:35
    Тайните на подземния свят (Series 1): Нацистките окултни общества (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 04:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 04:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 05:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 02:15
    Esbjorn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
  • 03:55
    Julien Lourau 'Groove Retrievers' - Jazz sous les pommiers
  • 04:40
    Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette
  • 05:45
    Glen Davis Andrews - Nancy Jazz Pulsations
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 06:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Берое - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Леванте - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Севиля - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    "Вратарите: Еволюцията на един специалист" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - I и II полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 03:30
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Милуоки Бъкс, шести финален мач на Източната конференция на НБА, директно
  • 08:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Торонто Раптърс, пети финален мач на Източната конференция на НБА /п/
  • 10:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Монако /п/
  • 11:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Монако /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Тук живее злото: Епизод 12
  • 03:45
    Убиецът до мен: Непредсказуемо
  • 04:30
    Убийства на кралици на красотата: Да убиеш с поглед
  • 05:20
    Предателства: Колегата-убиец
Пълна програма
  • 03:30
    "Просто Райт", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Санаа Хамри, с Куин Латифа, Комън, Паула Патън, Джеймс Пикънс Джуниър, Филиша Рашад, [12+]
  • 07:00
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
  • 08:20
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 10:20
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
Пълна програма
  • 02:50
    "Виктория I, 8 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Оли Блекбърн, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 03:40
    "Формата на водата", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Гилермо Дел Торо, със Сали Хоукинс, Майкъл Шанън, Ричард Дженкинс, Дъг Джоунс, Октавия Спенсър, [18+]
  • 07:00
    "Категория 5", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Роб Коен, с Тоби Кебъл, Маги Грейс, Райън Куонтън, Ралф Инесън, Мелиса Болона, [15+]
  • 08:45
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Белинташ (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес Патрул
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 03:20
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
  • 04:00
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
  • 05:55
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 07:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 02:45
    Лейди Чатърли Биографичен Белгия, Франция, Великобритания 2006
  • 06:35
    Венция/Венеция Биографичен САЩ 1992
  • 08:20
    Макс Мински и аз Семеен Германия 2007
  • 10:00
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
Пълна програма
  • 03:05
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 06:35
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 08:25
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 09:55
    Диско Комедия Франция 2008
Пълна програма
  • 02:45
    Тюркоаз Биографичен, Исторически Белгия 2010
  • 04:20
    Стиви Драма, Ужаси Испания 2008
  • 05:00
    Горски пожар Семеен САЩ 2003
  • 06:45
    Неговото дело и слава: Американският Сион Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 03:30
    Enduro World Series S18
  • 04:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2018
  • 05:00
    World Kite Boarding Championships 2018
  • 05:30
    Live Recap FIM X-Trial 2019
Пълна програма
  • 02:35
    Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /девойки/
  • 04:55
    Светът на конете
  • 06:00
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
  • 07:50
    Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Пълна програма
  • 03:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Отблизо с Мира /п/
  • 07:00
    Туризъм.бг /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - България
  • 05:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Полша
  • 08:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 08:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Уинтън
Пълна програма
  • 02:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Полша
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Рекопа Судамерикана Атлетико Паранаенсе - Ривър Плейт, първи финален мач за Суперкупата на КОНМЕБОЛ
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 06:00
    Футбол: Копа Судамерикана Флуминенсе - Атлетико Национал, шестайсетина финали за Копа Судамерикана
  • 08:00
    Футбол: Копа Судамерикана Ривър Плейт - Колон, шестайсетина финали за Копа Судамерикана
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Ингланд Революшън - Ди Си Юнайтед
  • 04:30
    Футбол: Копа Либертадорес Обзор
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Севиля - Барселона, финал за Купата на краля (2017-18)
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Леванте
Пълна програма
  • 03:30
    "България, земя на три писмености" - документален филм п)
  • 04:30
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 05:10
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:30
    "Холивудски знаменитости": Кирстен Дънст (п)
Пълна програма
  • 03:20
    Дмитрий Миллер, Максим Щёголев, Олеся Судзиловская в остросюжетном сериале "БОМБИЛА.ПРОДОЛЖЕНИЕ" 9-я с., 10-я с.
  • 05:05
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 06:05
    "ДЕТСКАЯ НОВАЯ ВОЛНА - 2018г."
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 03:40
Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Viasat Nature 03:45
Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 11
Viasat Explorer 03:45
Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 03:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2015
bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.3 еп.9

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:40
Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
BNT 3 03:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
Eurosport 04:00
Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, халфпайп
Eurosport HD 04:00
Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, халфпайп
MAX Sport 3 04:00
Серия А: Каляри - Наполи

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 03:45
"Да напуснеш Лас Вегас" - романтичен, драма (САЩ, 1995), режисьор Майк Фигис, в ролите: Никълъс Кейдж, Елизабет Шу, Валерия Голино, Зандър Бъркли, Емили Проктър, Стивън Уебър, Дани Хюстън и др. [16+]
Хоби ТВ 04:00
Риболовен филм – тв поредица
bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.3 еп.9
ORT 04:05
"Тригер". Сериен филм
FilmBox Basic 04:15
На юг от Рая, на запад от Ада Драма, Уестърн САЩ 2000

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}