ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:35
    Кафе игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Марк Ърлбаум, в ролите: Дженифър Лов Хюит, Дениел Ерик Голд, Ричард Шорт и др.(12)
Пълна програма
  • 22:10
    Мегахит: "Х-Мен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Брус Дейвисън и др.
Пълна програма
  • 22:15
    ГОДИШНИ МУЗИКАЛНИ НАГРАДИ НА БГ РАДИО 2019
Пълна програма
  • 22:30
    Парижки лудории - комедия, Франция, 2014 г.; режисьор: Марк Фитоси; в ролите: Изабел Юпер, Жан-Пиер Даросин, Михаел Нюквист
Пълна програма
  • 22:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 23:00
    Фронт; екшън, криминален, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 22:55
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 23:50
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
Пълна програма
  • 23:25
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 20:03
    Футбол за Купата на Германия
  • 23:45
    Спортен клуб
Пълна програма
  • 23:35
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 23:37
    Pat the Dog
  • 23:44
    Pat the Dog
  • 23:55
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 22:00
    Пряко, Купата на краля - финал: Барселона - Валенсия
Пълна програма
  • 23:30
    Cinema X: "Анабел" - хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Лионети, в ролите: Анабел Уолис, Алфри Уудард, Ерик Лейдин, Тони Амендола, Мишел Романо, Уорд Хортън, Брайън Хау, Моргана Мей, Кери О`Мали и др. [16+]
Пълна програма
  • 23:30
    "50 нюанса черно" - комедия (САЩ, 2016), режисьор Майкъл Тайдис, в ролите: Марлон Уейънс, Кали Хоук, Фред Уилард, Майк Епс, Джейн Сиймор и др.
Пълна програма
  • 23:00
    "Мата Хари" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 23:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 23:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 23:55
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 22:40
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
Пълна програма
  • 23:05
    "Филаделфия", драма, САЩ, 1993; реж. Джонатан Деми, с Том Ханкс, Дензъл Уошингтън, Джейсън Робардс, Мери Стийнбъргън, Антонио Бандерас, [12+]
Пълна програма
  • 23:30
    Winning Post
Пълна програма
  • 22:00
    "Инга Линдстрьом: Къща край езерото" - романтичен филм с уч. на Франциска Вулф, Бернд-Кристиан Алтхоф, Естер Швайнс,Силке Матиас и др./п/
Пълна програма
  • 22:30
    "Целуни момичетата" - криминален филм с уч. на Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кери Елуис, Тони Голдуин, Браян Кокс, Джей Сандърс, Алекс Макартър, Джеръми Пивън и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Треска за злато: Мътна вода: Смъртоносен бързей
Пълна програма
  • 22:50
    Как функционира Вселената?: Сатурн
  • 23:40
    Как работят тези машини?: Епизод 4
Пълна програма
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 23:00
    "Как се създава"
Пълна програма
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:30
    Формула Е: Състезание в Берлин
Пълна програма
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
Пълна програма
  • 23:35
    Наставникът, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
  • 23:40
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:50
    Привлекателни басейни (Series 2): Привлекателни басейни в Далас, Денвър и Вегас (Episode 2)
  • 23:40
    Привлекателни басейни (Series 2): Привлекателни басейни в Аризона, Тексас и Ню Джърси (Episode 3)
Пълна програма
  • 23:20
    Почти перфектна, еп. 7
  • 23:50
    Почти перфектна, еп. 8
Пълна програма
  • 22:05
    Новите мистерии на Мис Фишър, еп. 3
Пълна програма
  • 23:00
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
Пълна програма
  • 22:50
    История на оръжията, сезон 1, еп. 7
  • 23:40
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 19
Пълна програма
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 23:30
    "Мончичи"
  • 23:50
    "Бери и Доли"
Пълна програма
  • 23:15
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 23:00
    "Шестият ден" - игрален филм с Арнолд Шварценегер, Майкъл Рапапорт.
Пълна програма
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 23:30
    Nas @ Ibiza Rocks 2014
  • 23:50
    Dizzee Rascal Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 23:15
    Картър спасява Африка, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 23:00
    Изследовател, еп. 5
Пълна програма
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
  • 22:05
    Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/
Пълна програма
  • 22:50
    Премиера. Комедии "Нощна смяна"
Пълна програма
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 23:30
    "Подземен свят: Пробуждане" - фентъзи / ужаси, U, 2012
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери: M-1 Challenge
Пълна програма
  • 21:15
    "Най-страхотните телевизионни моменти в света 1/2" - шоу
Пълна програма
  • 22:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 23:35
    "Скатавки: Cop Out - Geladen und entsichert" - екшън комедия, U, 2010
Пълна програма
  • 23:00
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 22:50
    Wild Child - Erstklassig zickig
Пълна програма
  • 22:15
    Полет - игрален филм
Пълна програма
  • 23:00
    Чудовищата в мен: Камикадзе
Пълна програма
  • 23:30
    Големият потапник в планината Чанбай
Пълна програма
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
Пълна програма
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
Пълна програма
  • 22:00
    Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
Пълна програма
  • 23:00
    "Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 23:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 22:00
    Сноудън Биография, Драма, Трилър 2016
Пълна програма
  • 23:35
    "Феноменалните 3" - екшън филм, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 23:00
    Орвил - втори сезон, еп. 13
  • 23:55
    Дълбоката държава, еп. 2
Пълна програма
  • 23:30
    MASTERPIECES
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 22:50
    "Най-злите убийци в света" - 19 и 20 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Gold Divers: Under the Ice: Gold from the Deep
Пълна програма
  • 23:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Креолска кухня, филе и палачинки (Episode 3)
  • 23:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Храна и напитка (Episode 4)
Пълна програма
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:30
    Формула Е: Състезание в Берлин
Пълна програма
  • 23:00
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
Пълна програма
  • 23:10
    PJ Masks
  • 23:41
    PJ Masks
Пълна програма
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 23:00
    Американски кошмар: Телефонният секретар
Пълна програма
  • 22:45
    Oktagon: Episode 2
Пълна програма
  • 23:35
    Sasquatch Mountain Man
Пълна програма
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 19
Пълна програма
  • 23:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
Пълна програма
  • 22:10
    Мегахит: "Х-Мен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Брус Дейвисън и др.
Пълна програма
  • 23:05
    Железният юмрук от Гуандун; екшън, Хонконг, 1979
Пълна програма
  • 23:35
    Нощна смяна; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 23:00
    Бягство от полигамията: Присила
Пълна програма
  • 22:40
    Военно наказание номер 1
Пълна програма
  • 22:50
    Премьера. Владимир Яглыч, Павел Деревянко, Ксения Теплова, Наталья Бардо, Анна Михайловская в комедии "Ночная смена" (18+)
Пълна програма
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 21:00
    Я тоже его люблю. Х/ф
Пълна програма
  • 23:25
    Саут Парк
  • 23:50
    Саут Парк
Пълна програма
  • 23:21
    Brazzers House 2 Finale (18+)
  • 23:47
    Vampirella: A Parody (18+)
Пълна програма
  • 23:30
    Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 02:00
    Thunderstrike Fight League 17, Lublin, Poland, 25.05.2019
Пълна програма
  • 23:20
    Смъртносно разузнаване (Series 1): Джак Парсънс (Episode 5)
Пълна програма
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    William Christie conducts Lully's Armide at the Theatre des Champs-Elysees
Пълна програма
  • 21:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, директно
Пълна програма
  • 23:30
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 23:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 34-и епизод /п/
Пълна програма
  • 23:00
    Американски кошмар: Телефонният секретар
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 23:25
    "Залезът на тамплиерите ІІ, 1 еп.", историческа драма, САЩ, 2019; реж. Рик Джейкъбсън, със Саймън Мерълс, Том Кълън, Джим Картър, Падрийк Дилейни, Джулиан Овъндън, [18+]
Пълна програма
  • 22:55
    "Виктория I, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 23:40
    "Виктория I, 4 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Сандра Голдбачър, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:35
    Прасето Пепа
  • 23:45
    Веселата Веси
Пълна програма
  • 23:30
    Кръгът Блечли, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2012
Пълна програма
  • 23:35
    Терористът сред нас Комедия САЩ 2008
Пълна програма
  • 23:30
    Писател в сянка Мистерия, Трилър Франция, Германия, Великобритания 2010
Пълна програма
  • 22:00
    Истина и последици Екшън, Криминален, Драма, Романтичен, Трилър САЩ 1997
  • 23:45
    Девствена територия Приключенски, Романтичен САЩ 2006
Пълна програма
  • 23:00
    Jane Wants A Boyfriend
Пълна програма
  • 23:30
    Freeride World Tour 2019
Пълна програма
  • 22:45
    Джак Казиното игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Джордж Хикенлуупър, в ролите: Кевин Спейси, Джон Ловиц, Бари Пепър и др. (14)
Пълна програма
  • 22:10
    И в Рая има Ад документален филм /България, 2007 г./, сценарист и режисьор Атанас Киряков
  • 23:40
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 22:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Франция
Пълна програма
  • 22:00
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Стивънич Били Джо Сандерс срещу Шефат Исуфи
Пълна програма
  • 23:30
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 22:50
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Чикаго Файър - Ню Йорк Сити ФК
Пълна програма
  • 23:35
    Новини - централна емисия (п)
Пълна програма
  • 23:25
    "МЕЖДУНАРОДНАЯ ПИЛОРАМА" с Тиграном Кеосаяном.
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 23:50
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 12, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Kino Nova 23:50
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Fox Life 23:50
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 11
Fox Channel 23:50
От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 6
Viasat Nature 23:55
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 5

Всички предавания

Спорт


Всички предавания

Филми

bTV Cinema 23:45
"Обичам те, човече" - комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор Джон Хамбърг, в ролите: Пол Ръд, Джейсън Сигъл, Рашида Джоунс, Сара Бърнс, Джейми Пресли, Джон Фавро, Джей Кей Симънс, Анди Самбърг и др.
FilmBox Basic 23:55
Мостът над река Куай Военен, Исторически Великобритания, САЩ 1957
HBO 23:55
"Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
HBO HD 23:55
"Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
VOX 23:55
"Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - сериал / драма

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}