ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Хрътката 3 тв филм /3 епизод/ (14)
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.25
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.11
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Дом за всеки" - предаване на NOVA, нов епизод
  • 22:00
    "Добрата съпруга" - сериен филм
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Сила - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:10
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Забравена; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 22:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2012
Пълна програма
  • 19:15
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
  • 20:10
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Най-добрите моменти IV
  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Живият динозавър от Либерия
Пълна програма
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
Пълна програма
  • 19:20
    Съкровище в двореца сериен тв филм /18 епизод/
  • 20:20
    Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /16 епизод/
  • 21:05
    София в един снимачен век На Витоша с камера
  • 21:30
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 19:30
    Scooby-Doo! Frankencreepy
  • 20:40
    Angelo Rules - Season 4
  • 20:51
    Angelo Rules - Season 4
  • 21:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.13
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.17
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Трусове 5: Кръвни линии" - фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
  • 21:00
    "Запознай се с нашите" - комедия (САЩ, 2000), режисьор Джей Роуч, в ролите: Бен Стилър, Робърт Де Ниро, Тери Поло, Оуен Уилсън, Блайд Данър, Джеймс Ребхорн и др.
  • 23:15
    "Дървото на живота" - фентъзи, драма (САЩ, 2011), режисьор Терънс Малик, в ролите: Брад Пит, Шон Пен, Джесика Частейн, Хънтър Маккракън, Тай Шеридан, Фиона Шоу и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.3 еп.2
  • 20:00
    "Тя е баща ти" - сериал, еп.3
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.5, 6
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, 1 еп. с.4 еп.1, 2
Пълна програма
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.15
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.7 еп.2 специален
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.11
  • 22:00
    "Любов на инат" - сериал, еп.71
Пълна програма
  • 19:45
    Ние, мечоците
  • 19:55
    Хипопотамското семейство
  • 20:00
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:07
    Шоуто на Том и Джери
Пълна програма
  • 19:30
    "А сега нещо напълно различно", комедия, Великобритания, 1971; реж. Йън МакНотън, с Греъм Чапман, Джон Клийс, Тери Джилиъм, Ерик Айдъл, Тери Джоунс, [12+]
  • 21:00
    "Вероника Герин", криминален - биографичен, САЩ, 2003; реж. Джоел Шумахер, с Кейт Бланшет, Джералд МакСорли, Сайран Хайндс, Бренда Фрикър, Дон Уичърли, [18+]
  • 22:40
    "Взлом", драма, Великобритания, 2006; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Жулиет Бинош, Робин Райт Пен, Мартин Фрийман, Рафи Гаврон, [15+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Пътят до Марс", приключенска комедийна драма, Мексико, 2017; реж. Умберто Инохоса Оскарис, с Камила Соди, Теса Иа, Луис Херардо Мендес, Родриго Кореа, Андрес Алмейда, [15+]
  • 20:00
    "Октавио е мъртъв", драма, Канада, 2018; реж. Сук-Ин Ли, със Сара Гадън, Розана Аркет, Раул Макс Трухильо, Димитрис Кицос, Рейчъл Кроуфорд, [15+]
  • 21:30
    "Сама на сватбата си", драма, Белгия, 2018; реж. Марта Бергман, с Алина Сербан, Том Вермейр, Ребека Ангел, Виорика Тудор, Мариан Саму, [12+]
  • 23:30
    "Отмъщението на Луна", психотрилър, Германия, 2017; реж. Калед Кайсар, с Лиза Викари, Карло Любек, Бранко Томович, Бенджамин Садлър, Рейнър Бок, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:30
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Единакът" - криминален екшън с уч. на Джет Ли, Джейсън Стейтъм, Джон Лон, Девън Аоки, Луис Гузман, Надин Веласкес и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Щурвал за яхта/Плетен килим/Термостат/
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Истинският Робин Худ
  • 21:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 18
  • 22:00
    Братята Дизел: Епизод 12
Пълна програма
  • 19:30
    Историята под лупа: Погребаните тайни на Тутанкамон
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 20:45
    Как се прави...: Копче за ръкавели/Боровинков пудинг/Автомобилно табло/Керамични съдове
  • 21:10
    Как работи Земята: Дали Хавай ще потопи Лос Анджелис?
Пълна програма
  • 19:30
    Тайните на Гравити Фолс
  • 20:00
    Тайните на Гравити Фолс
  • 20:30
    Тайните на Гравити Фолс
  • 21:00
    Тайните на Гравити Фолс
Пълна програма
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 21:30
    "Безсмъртни легенди"
Пълна програма
  • 19:30
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 20:15
    Куриози
  • 21:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 21:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 8
  • 20:25
    Големият див север, сезон 1, еп. 3
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 1
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 13
Пълна програма
  • 19:30
    Pro Bull Riders
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    World Of X Games
  • 21:35
    World Of X Games
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:30
    Джада вкъщи (Series 4): Пролетен обяд (Episode 18)
  • 19:55
    Джада вкъщи (Series 4): Специална вечеря за делничен ден (Episode 19)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 1): Пътуване до Фиджи (Episode 6)
  • 20:45
    Ловци на острови (Series 1): Издирването на втори остров (Episode 7)
Пълна програма
  • 19:00
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 10
  • 20:00
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 14
  • 21:00
    Уил и Грейс - девети сезон, еп. 5
  • 21:30
    Уил и Грейс - девети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 18:50
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 5
  • 20:05
    Глейдс - трети сезон, еп. 2
  • 21:05
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 13
  • 22:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    "Венъм (2018)", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Рубен Флайшър, с Том Харди, Мишел Уилямс, Риз Ахмед, Скот Хейз, Рийд Скот, [15+]
  • 21:00
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
  • 23:05
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Проект ""Нацизъм""", сезон 1, еп. 3
  • 20:50
    Денят, когато..., сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 3
  • 23:05
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:05
    Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Извънземните и сътворението на човека
  • 20:00
    Изковани в огъня: Ятаганът
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Шефски му работи
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Празненството
Пълна програма
  • 19:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 26 еп.
  • 20:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 22 еп.
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:55
    "Паленца"
  • 20:10
    "Барни и приятели"
  • 20:35
    "Кипър"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 19:15
    "Хелбой" - игрален филм с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.
  • 21:15
    "Плячката" - игрален филм с Албер Дюпотнел, Алис Талиони.
  • 23:00
    "Заклинателят: Началото" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Изабела Скорупко.
Пълна програма
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
  • 20:00
    Зона за приятели
  • 20:30
    Зона за приятели
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    HRVY's Personal Pop Playlist
  • 21:30
    MTV Asks: Bastille
  • 22:00
    MTV Presents Ocean City Sounds
Пълна програма
  • 19:15
    Разговори с делфини, сезон 1, еп. 2
  • 20:10
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 5
  • 20:40
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 1
  • 21:10
    Могъщите реки, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 4
  • 20:05
    Десетилетията: Ремикс, еп. 5
  • 20:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 6
  • 21:05
    Explore Bulgaria, еп. 2
Пълна програма
  • 19:45
    Животни рекордьори, еп. 1
  • 20:40
    Легендарен улов, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 3
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Сити - Стоук Сити (2008-09) /п/
  • 20:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 36-и епизод
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 19:20
    Комедия "Иван Василевич си сменя професията"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    Филм "Викинг"
  • 23:45
    Премиера. Александър Маршал, групата "Любе", Григорий Лепс и други в голям празничен концерт
Пълна програма
  • 18:00
    Звездни отбори
  • 20:00
    WRC: Рали Италия - обзор
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
  • 23:00
    Вести
  • 23:35
    Вести-Москва
  • 23:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
Пълна програма
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 19:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 20:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
  • 21:05
    Гайда свири в Леденика - документален филм
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Дъг и Ерика
  • 20:00
    Сестри по кръв: Обаждането, което промени всичко
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 8
  • 23:00
    Обсебващи майки: Епизод 2
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Как да отвориш бизнес в Пенанг (Episode 7)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Живот в баланс в Пърт (Episode 8)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Живот като в приказките в Залцбург (Episode 1)
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Как да отвориш бизнес в Пенанг (Episode 7)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Живот в баланс в Пърт (Episode 8)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Живот като в приказките в Залцбург (Episode 1)
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
Пълна програма
  • 19:45
    Обратна тяга, САЩ, приключенски/драма/трилър, 1991
  • 22:00
    Китът и сепията, САЩ, комедия/драма, 2005
  • 23:25
    Белязаният, САЩ, Криминален/драма, 1983
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 2
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 13
  • 21:00
    Тропическо гурме: Куинсланд, еп. 3
  • 21:30
    Тропическо гурме: Куинсланд, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 19:30
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 21
  • 20:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 8
  • 21:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 9
  • 22:00
    Доказано невинни, еп. 7
Пълна програма
  • 19:30
    TOP MODELS
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    MADE IN UK
  • 20:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 8 и 9 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 205 и 206 eп.
  • 21:10
    "Царе на аукциона" - 5 и 6 еп.
  • 22:00
    "Правосъдие със задна дата" - 3 eп.
Пълна програма
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
Пълна програма
  • 19:30
    Рыбалка 360
  • 19:55
    Рыбалка в России
  • 20:25
    Поймать лосося
  • 20:50
    Нахлыст в Башкортостане
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Хобит: Пущинакът на Смог" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитаж, Орландо Блум, Кейт Бланшет, Бенедикт Къмбърбач, Люк Еванс, Еванджелин Лили, Кен Скот, Греъм Мактавиш, Илайджа Уд, Кристофър Лий и др.
Пълна програма
  • 19:45
    Deadliest Catch: Pirate School
  • 20:30
    Finding Bigfoot: Baby Bigfoot
  • 21:15
    Extreme Engineering: Navy Amphibious Warship
  • 22:00
    Gold Divers: Under the Ice: Are We Rich?
Пълна програма
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Международен семеен стил (Episode 9)
  • 20:00
    Режи! (Series 35): Вкусен дим сум (Episode 9)
  • 20:50
    Шампионат по барбекю за деца (Series 1): Хавайско парти (Episode 3)
  • 21:40
    Сладкари срещу аматьори (Series 2): Всички на борда (Episode 2)
Пълна програма
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Отряд рицари
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 21:00
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 21:30
    "Безсмъртни легенди"
Пълна програма
  • 19:05
    "Венъм (2018)", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Рубен Флайшър, с Том Харди, Мишел Уилямс, Риз Ахмед, Скот Хейз, Рийд Скот, [15+]
  • 21:00
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
  • 23:05
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:45
    Vampirina S2 Splits
  • 20:00
    PJ Masks
  • 20:30
    Puppy Dog Pals
  • 21:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Отряд рицари
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 21:00
    Мистерии на Хънтър стрийт
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:00
    Убийство по южняшки: Епизод 8
  • 20:00
    Убийство по южняшки: Кървящо сърце
  • 21:00
    Най-лошият ти кошмар: Ела с мен
  • 22:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 2
Пълна програма
  • 19:35
    Fight Stars: David Haye
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Roger Federer
  • 20:30
    Clubland: Klopp's Dortmund
  • 20:55
    The Burning Issue: Motorsport
Пълна програма
  • 19:50
    All Angles
  • 20:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 20:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 21:00
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 19:05
    Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Извънземните и сътворението на човека
  • 20:00
    Изковани в огъня: Ятаганът
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Шефски му работи
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Празненството
Пълна програма
  • 19:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 6
  • 20:05
    Explore Bulgaria, еп. 2
  • 20:30
    Explore Bulgaria, еп. 3
  • 21:05
    Теория на глупостта, еп. 15
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.25
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.11
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
Пълна програма
  • 19:05
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:00
    Конан; сезон 1, епизод 1, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 21:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 18:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 19:55
    Отмъщението; сезон 2, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 20:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Епизод 19
  • 20:00
    Ловец на убийства: Оправдано
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 10
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
Пълна програма
  • 19:40
    Гарванът на спасението
  • 21:40
    Подводен ужас
  • 23:30
    Черни небеса
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:48
    My Girlfriend Is In Love With You (18+)
  • 20:12
    Take Your Teen To Work Day (18+)
  • 20:36
    Hippie Ending Massage (18+)
  • 20:59
    Amateur Euro Blonde's Sex Tape (18+)
Пълна програма
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier)
  • 22:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:50
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Зоологика - п
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 19:45
    Firsthand 13
  • 20:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 20:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 21:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 19:05
    Египетски загадки (Series 1): Древни икони в модерния свят (Episode 8)
  • 20:05
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Лийдс (Episode 4)
  • 20:50
    Историческата истина (Series 1): Хирошима ли накара Япония да се предаде? (Episode 2)
  • 21:45
    Тайната война (Series 1): Кристин Гранвил: полската шпионка (Episode 11)
Пълна програма
  • 19:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз
Пълна програма
  • 19:30
    Jason Moran 'Bandwagon' - Moods
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Jalil by Nazib Zhiganov at the Tatar State Opera & Ballet, Kazan
  • 23:20
    InterMezzo
Пълна програма
  • 19:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 32-ри епизод /п/
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 49-и епизод
  • 21:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 23-ти епизод /п/
  • 22:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Рига, Латвия /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Фулъм - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
  • 21:00
    Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 23:00
    Футбол: Арсенал - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Убийство по южняшки: Епизод 8
  • 20:00
    Убийство по южняшки: Кървящо сърце
  • 21:00
    Най-лошият ти кошмар: Ела с мен
  • 22:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 2
Пълна програма
  • 19:10
    "Виктория III, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 20:00
    "От другата страна I, 9 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 20:50
    "От другата страна I, 10 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Дженифър Гетзингър, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 21:45
    "Милиарди ІV, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Джесика Ю, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 18:25
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 20:10
    "Историята на прислужницата I, 6 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Флория Сигизмонди, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
  • 21:05
    "Сексът и градът ІІІ, 13 еп. - Бягство от Ню Йорк", комедия, САЩ, 2000; реж. Джон Дейвид Коулс, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 21:30
    "Сексът и градът ІІІ, 14 еп. - Сексът в друг град", комедия, САЩ, 2000; реж. Джон Дейвид Коулс, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
Пълна програма
  • 19:40
    Тайфата на Бека
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:55
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 19:15
    Полдарк, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 20:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 22:00
    Джеймстаун, сезон 1, еп. 6, Великобритания, 2017
Пълна програма
  • 19:40
    Тялото Комедия Полша 2003
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Семеен, Фентъзи Великобритания 2008
  • 22:00
    Снежен капан Трилър Канада, САЩ 2001
  • 23:30
    Играчът Криминален, Комедия, Драма САЩ 2010
Пълна програма
  • 19:10
    Кречетало Комедия САЩ 2009
  • 20:30
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 22:00
    Изплуване Драма, Комедия САЩ 2006
  • 23:30
    Престъплението на Хенри Комедия САЩ 2010
Пълна програма
  • 18:40
    Експлозията Бийтълс Документален САЩ 2007
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 22:00
    Дуня и Дейси Семеен Холандия 2008
  • 23:40
    Двойнствен живот Трилър САЩ 2008
Пълна програма
  • 18:30
    Live Recap British Talent Cup 2019
  • 20:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2019
  • 22:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2019
Пълна програма
  • 19:10
    Футбол: Холандия - Англия - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
  • 21:40
    Спортни новини
  • 21:50
    Футбол: Япония - Англия - среща от световното първенство за жени пряко предаване от Ница /Франция/
  • 23:50
    УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
Пълна програма
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Варна/п/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 22:00
    Тенис: ATP 500 Хале
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 20:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 21:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 22:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Лацио
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Аталанта
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Барса ТВ "Жулиано Белети" , документален филм
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Атлетик Билбао
Пълна програма
  • 19:00
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов
  • 20:00
    Актуално от деня
  • 20:30
    "Тихият Дон" - сериен филм, 3 епизод, Русия (2015г.)
  • 21:30
    Новини
Пълна програма

Сериали

AXN White 19:55
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 16, комедия, романтичен, Турция, 2015
Viasat Nature 20:00
Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 11
bTV 20:00
Премиера: "Завинаги" - сериал, с.3 еп.16
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.6 еп.11
bTV Comedy 20:00
"По средата" - сериал, с.9 еп.8

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден
Eurosport 2 20:00
Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Бахрейн 2019
Eurosport HD 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден

Всички предавания

Филми

AXN White 19:55
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 16, комедия, романтичен, Турция, 2015
HBO 2 20:00
"Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
TVT 20:00
По медобер в Лобош (образователен филм за селски туризъм)
BNT2 20:00
Щастливите камъни документален филм
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.6 еп.11

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}