ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:25
    Спортни новини
  • 23:30
    Младият върколак 4 тв филм /3 епизод/(12)
Пълна програма
  • 22:30
    "Медичите" - сериал
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6
Пълна програма
  • 22:30
    Полдарк - сериал, историческа драма
  • 23:30
    Код "Ято" - военен сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 22:50
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 23:45
    Ханибал; сезон 3, епизод 4, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 22:55
    Жилища за животни: Реновиране на ранчо за спасени животни
  • 23:50
    Оцелях след нападение на животни: Убийци на свобода
Пълна програма
  • 23:25
    "В окото на бурята" (п)
Пълна програма
  • 23:25
    Спортни новини
  • 23:30
    Натисни F1 /п/
  • 23:45
    Въпрос на чест сериен тв филм /2 епизод/ (14)
Пълна програма
  • 23:21
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 23:31
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 23:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Доносник" - екшън, драма, трилър (САЩ, ОАЕ, Великобритания, 2013), режисьор Рик Роман Уо, в ролите: Дуейн Джонсън, Сюзан Сарандън, Джон Бърнтол, Бари Пепър, Майкъл Кенет Уилямс и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера в Месец на Оскарите: "Войната за планетата на маймуните" - фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Мат Рийвс, в ролите: Анди Съркис, Уди Харелсън, Стив Зан, Тери Нотари, Тай Олсън, Тоби Кебъл, Амая Милър, Джуди Гриър и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера: "Изгубеняци" - сериал, с.3 еп.1, 2
Пълна програма
  • 23:00
    "Майка" - сериал, еп.10
Пълна програма
  • 23:20
    Анджело е върхът
  • 23:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 23:41
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 23:55
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 23:10
    "Обичайните заподозрени", криминален трилър, САЩ, 1995; реж. Брайън Сингър, с Кевин Спейси, Стивън Болдуин, Гейбриъл Бърн, Чаз Палминтери, Кевин Полак, [18+]
Пълна програма
  • 23:25
    "Фарго І, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Рандъл Айнхорн, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 22:30
    "Дъщеря ми" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Черна любов" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Земята: Ново начало" - екшън-фантастика с уч. на Уил Смит, Джейдън Смит, Софи Оконедо, Зои Кравиц и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Шофьори на камиони: Епизод 3
Пълна програма
  • 22:50
    Срещи с извънземни: Пророчества
  • 23:40
    Срещи с извънземни: Ескалация
Пълна програма
  • 23:00
    Кей Си под прикритие
  • 23:30
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 23:00
    "Катализатор"
Пълна програма
  • 21:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:20
    Новини
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, първи етап
Пълна програма
  • 22:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, пети ден, директно
Пълна програма
  • 22:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 7
  • 23:35
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 23:00
    Extreme Fighting Championship
  • 23:50
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 23:15
    Шедьоври от битпазара (Series 7): Модни битки на битпазара (Episode 6)
  • 23:40
    Джада у дома (Series 3): Обяд с всекиго 2 (Episode 37)
Пълна програма
  • 22:55
    Династия, еп. 6
  • 23:50
    Д-р Зоуи Харт, еп. 8
Пълна програма
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 10
  • 23:55
    Частни детективи, еп. 11
Пълна програма
  • 23:10
    "Гробище за домашни любимци (2019)", хорър - мистерия, САЩ, 2019; реж. Кевин Кьолш, Денис Уидмайър, с Джейсън Кларк, Ейми Сеймец, Джон Литгоу, Жуте Лорънс, Хюго и Лукас Лавоа, [18+]
Пълна програма
  • 23:05
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: А ти, Рик?
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: Залагане или провал
Пълна програма
  • 23:20
    "Меси отива в Окидо"
  • 23:40
    "Малкото кафяво мече"
  • 23:55
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 23:15
    "Патарински Live"- /п/
Пълна програма
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Интеграл
Пълна програма
  • 23:00
    "Четирите пера" - игрален филм, Обединеното кралство / САЩ, с Хийт Леджър, Уес Бентли.
Пълна програма
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 22:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 23:30
    David Guetta: World Stage
Пълна програма
  • 23:25
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 4
  • 23:50
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 23:00
    Летищна сигурност: Първа класа, еп. 4
Пълна програма
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 8
Пълна програма
  • 23:15
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2020, жени, второ спускане /п/
Пълна програма
  • 22:25
    "В действителност"
  • 23:30
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 22:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 23:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 22:30
    Класическа музика - Концерт на Десислава Бобрина
  • 23:30
    "Прокудени ..." с водещ Стоян Райчевски /повторение /
Пълна програма
  • 23:00
    Деня на будителите в Пловдив - концерт
Пълна програма
  • 23:00
    Секси и пухкави: Епизод 1
Пълна програма
  • 23:00
    Война на похабяването - с. 2, еп. 4
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 23:00
    Ловец на легенди (Series 1): Вампирите в Нова Англия (Episode 6)
Пълна програма
  • 23:00
    Ловец на легенди (Series 1): Вампирите в Нова Англия (Episode 6)
Пълна програма
  • 22:00
    В неизвестност, САЩ, приключенски/трилър/уестърн, 2003
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 23:05
    Пекарната на Рудолф, еп. 7
  • 23:35
    Пекарната на Рудолф, еп. 8
Пълна програма
  • 23:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • 22:55
    Скорпион, еп. 7
  • 23:50
    Касъл - пети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    FASHION NEWS
  • 23:30
    FASHION NEWS
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 22:50
    "Слава чрез скандал" - 1 еп.
  • 23:40
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 1 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 23:00
    Нахлыст в Башкортостане
  • 23:30
    Рыбалка на малых реках Удмуртии
  • 23:55
    Зимняя рыбалка в Приволжье
Пълна програма
  • 23:10
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 22:45
    Treehouse Masters: Ultimate Treehouses IV
  • 23:30
    Cake Boss: Chimps, Cinema & Crumb Cake
  • 23:55
    Cake Boss: Castles, Cannolis & Cartoon Characters
Пълна програма
  • 23:20
    Най-добрият пекар на Америка (Series 3): Шоколадов рожден ден (Episode 7)
Пълна програма
  • 23:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 23:20
    Новини
  • 23:30
    Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, първи етап
Пълна програма
  • 23:10
    "Гробище за домашни любимци (2019)", хорър - мистерия, САЩ, 2019; реж. Кевин Кьолш, Денис Уидмайър, с Джейсън Кларк, Ейми Сеймец, Джон Литгоу, Жуте Лорънс, Хюго и Лукас Лавоа, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    Puppy Dog Pals
  • 23:30
    Vampirina
Пълна програма
  • 23:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 23:00
    Не само едно убийство: Убиецът от Ийст Сайд
Пълна програма
  • 23:10
    The Contenders: Chile
  • 23:35
    National Icons: Pele vs Neymar
Пълна програма
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: А ти, Рик?
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: Залагане или провал
Пълна програма
  • 23:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 7
Пълна програма
  • 22:30
    "Медичите" - сериал
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    Пътешественици; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 23:55
    Пътешественици; сезон 2, епизод 9, драма, мистерия, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 23:00
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 6, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 23:00
    Градски кошмари: Най-жестокото срязване
Пълна програма
  • 21:40
    Американска басня
  • 23:35
    Обаждане от миналото
Пълна програма
  • 22:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 23:15
    SpongeBob SquarePants
  • 23:40
    Instant Mom
Пълна програма
  • 23:20
    Little Fitness Freak (18+)
  • 23:44
    Horny For My Husband's Brother (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Кики Бертенс - Наоми Осака (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 23:25
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 22:00
    Съкровищата на Мексико
Пълна програма
  • 05:20
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 23:05
    Личният живот на историческите личности (Series 1): Петър I (Episode 6)
  • 23:45
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа (Series 1): Оцеляването (Episode 6)
Пълна програма
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    Серенада
Пълна програма
  • 23:17
    Lekeu, Shostakovich - Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
Пълна програма
  • 21:30
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Милуоки Бъкс, мач от НБА /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Борнемут - Арсенал, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 23:55
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Пълна програма
  • 23:00
    Не само едно убийство: Убиецът от Ийст Сайд
Пълна програма
  • 23:25
    "Рей Донован VII, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джошуа Марстън, с Лив Шрайбър, Еди Марсан, Даш Михок, Пуч Хол, Джон Войт, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    "Авеню 5 І, 2 еп.", комедия - фантастика, САЩ, 2020; реж. Натали Бейли, с Хю Лори, Джош Гад, Зак Уудс, Ники Амука-Бърд, Ребека Фронт, [15+]
  • 23:30
    "Успокой топката Х, 2 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Лари Дейвид, с Лари Дейвид, Черил Хайнс, Джеф Гарлин, Сузи Есман, Дж. Б. Смуув, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    Сухиндол - родина на гъмзата, рай за винарите (образователен филм за винен туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:25
    Кафенето на Масленка
  • 23:50
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 22:00
    Ендевър, сезон 6, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 23:30
    Проект Синя книга, сезон 1, еп. 10, Канада,САЩ, 2019
Пълна програма
  • 22:00
    Азбучен убиец Криминален, Трилър САЩ 2008
  • 23:35
    Момчета на повикване Комедия Белгия 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 23:40
    Отвъд трофея екшън, криминален, драма САЩ 2012
Пълна програма
  • 22:00
    Като гореща вода за шоколад Драма, Романтичен Мексико 1992
  • 23:45
    Последният шанс Фантастичен САЩ, Румъния 2008
Пълна програма
  • 23:00
    FISE World Series 2018
Пълна програма
  • 22:45
    Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
Пълна програма
  • 23:25
    Спортни новини
  • 23:30
    БНТ на 60
Пълна програма
  • 23:00
    Рали крос: Състезание в Абу Даби
Пълна програма
  • 23:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 23:30
    Световен рали шампионат: Монте Карло SS1 Малиже - Пюмйшел
Пълна програма
  • 21:30
    Серия А: Парма - Удинезе
  • 23:30
    Серия А: Рома - Лацио
Пълна програма
  • 21:30
    Ла Лига: Валенсия - Барселона
  • 23:30
    Барса ТВ: " Ерик Абидал" Документален филм
Пълна програма
  • 23:15
    "Местно време" (п)
  • 23:30
    "Актуално от деня" (п)
Пълна програма
  • 22:50
    "ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ"
  • 23:35
    "СЕГОДНЯ"
  • 23:50
    "ПОЗДНЯКОВ"
Пълна програма
  • 22:35
    Parental Guidance
Пълна програма
  • 22:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 212
  • 23:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 106
Пълна програма
  • 23:05
    ГОРЮНОВ серия 26
Пълна програма
  • 23:25
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 121
Пълна програма
  • 23:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 2 - Развлекателно коментарно предаване в две части, в което сценаристите от "Вечерното шоу на Слави Трифонов" представят по ироничен и хумористичен начин събития от деня, които са ги впечатлили.
  • 23:30
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 2 - Развлекателно-информативен блок в две части, който предлага акцентите от предаванията на 7/8 ТВ - запомнящи се фрази, забавни ситуации, важни изказвания и гафове зад камера.
Пълна програма
  • 22:00
    Нашите любовници
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 23:30
"Ало, ало" /п./ - сериал
Viasat Nature 23:30
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 2
AXN White 23:30
Откуп; сезон 3, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2019
RTVi 23:30
Сериал: "Автобусът"
EPIC Drama 23:50
Блудници, сезон 2, еп. 6, Великобритания, САЩ, политически, 2018

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 23:25
ГРУЗ (ЕГЕРЯ) серия 13
Eurosport HD 23:30
Биатлон: Световна купа в Контиолахти, преследване, мъже
Eurosport 23:30
Биатлон: Световна купа в Контиолахти, преследване, мъже
Eurosport 2 23:30
Тенис: Открито първенство на САЩ 2019, обзор
Diema Sport 2 23:30
"Легендите на Висшата лига: Тиери Анри", предаване за английски футбол, 11-и епизод /п/

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 23:30
"Мъжът с железните юмруци" - екшън (САЩ, Хонконг, 2012), режисьор Робърт Дигс-RZA, в ролите: Ръсел Кроу, Луси Лиу, Робърт Дигс-RZA, Дейв Батиста, Джейми Чънг, Илай Рот, Даниел Ву и др. [16+]
AXN White 23:30
Откуп; сезон 3, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2019
FilmBox Plus 23:30
Бъркли Драма САЩ 2005
HBO3 23:40
"Зелената книга", биографична комедия, САЩ, 2018; реж. Питър Фарели, с Виго Мортенсен, Махершала Али, Линда Карделини, Себастиан Манискалко, Димитър Д. Маринов, [12+]
BNT 3 23:40
Вики, Кристина, Барселона игрален филм /п/ (14)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}