ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    История.bg Чърчил и България/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 46
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Еминем - музикален филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:05
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:05
    Откуп; сезон 1, епизод 4, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 11:55
    Морски детективи; сезон 10, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:45
    Царство; сезон 1, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:30
    4исла; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 11:00
    Укротителката на змии: Епизод 9
  • 11:28
    Укротителката на змии: Епизод 10
  • 11:55
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Пълен напред
  • 12:50
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
Пълна програма
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 11:40
    На нож: Одринската епопея от 1913 г. - документална поредица
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:55
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /2 епизод/
  • 11:20
    Планински хроники документална поредица /1 сезон, 9 епизод/п/
  • 11:50
    Европейски маршрути
  • 12:00
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 11:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Животът е вкусен /п/
  • 13:30
    Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
Пълна програма
  • 11:10
    Pink Panther and Pals
  • 11:17
    Pink Panther and Pals
  • 11:24
    Pink Panther and Pals
  • 11:40
    The Scooby Doo Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 10
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 16
  • 13:00
    "Хроники"- драма, трилър, фантастика (САЩ, 2012), режисьор -  Джош Транк, актьори - Дейн Дехаан, Майкъл Б. Джордан, Ашли Хиншоу, Ана Ууд,Алекс Ръсел, Джо Ваз, Люк Тайлър, Матю Дилан Робъртс, Майкъл Кели и др.
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.22
Пълна програма
  • 09:15
    "Бракувани" - комедия, романтичен, САЩ, 2003 г., режисьор: Робърт Саймъндс, в ролите: Британи Мърфи, Крисчън Кейн, Дейвид Москоу, Моне Мазур, Кристоф Бек, Сам Харпър, Монет Мейзър, Аштън Къчър, Робърт Симъндс, Шон Леви и др.
  • 11:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 3,4
  • 13:30
    "Оцеляване" - сериал, еп.3
  • 14:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - драма, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Харълд Цварт, актьори - Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Кевин Зегерс, Джемима Уест, Робърт Шийн, Кевин Дюранд, Кевин Дуранд, Ейдън Търнър, Джаред Хари
Пълна програма
  • 10:00
    "Весели крачета 2" - анимация, комедия, семеен (Австралия, 2011) ,сценаристи - Джордж Милър, Уорън Колман, Гари Ек, Пол Ливингстън, режисьор - Джордж Милър
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - комедийна поредица
  • 13:30
    "Клуб "Веселие" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Дамата с воала" - сериал
  • 11:30
    "Част от мен" - сериал
  • 13:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 14:00
    "Сияйна луна" - сериал, еп.230
Пълна програма
  • 11:10
    Време за приключения
  • 11:25
    Малки Титани: В готовност
  • 11:35
    Малки Титани: В готовност
  • 11:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:40
    "Дуел между братя: "Адидас" срещу "Пума"", биографична драма, Германия, 2016; реж. Оливер Доменгет, с Кен Дукен, Торбен Лийбрехт, Пико Фон Гроте, Надя Бекер, Хенк Бухолц, [12+]
  • 12:40
    "Ако е рекъл Господ", комедия, Италия, 2015; реж. Едоардо Мария Фалконе, с Марко Джалини, Алесандро Гасман, Лаура Моранте, Илария Спада, Едоардо Пеше, [12+]
  • 14:10
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 16:00
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
Пълна програма
  • 11:05
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 12:45
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
  • 14:15
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 16:05
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    MainSail
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6, /п/
  • 12:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15, /п/
  • 13:00
    "Хамелеонът " - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Maserati Biturbo от 1985
  • 12:00
    Как са го направили?: Турбо издание: Висока скорост
  • 13:00
    Тежко избавление: Епизод 1
  • 14:00
    Тежко избавление: Епизод 2
Пълна програма
  • 10:38
    Хакер в дивата природа: Проклятието на джунглата
  • 11:26
    Човек в опасност: Дълбоко замръзване
  • 12:14
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 13:02
    Как са го направили?: Акумулатор/Шоколад/ Четка за зъби
Пълна програма
  • 11:00
    11
  • 11:30
    БИЗААРДВАРК
  • 12:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 11:00
    "Спортна лаборатория
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
  • 11:35
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 11:30
    Футбол, МЛС: Чикаго - НЙ Ред булс
  • 12:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" Чайковски
  • 14:00
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, US Open: Обзор
  • 12:00
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 13:00
    Куриози
  • 13:45
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
Пълна програма
  • 10:45
    Алеята на торнадото, сезон 1, еп. 6
  • 11:30
    Дивото зове, сезон 1, еп. 7
  • 12:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 8
  • 13:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 10:40
    Extreme Sports Channel 2013
  • 11:35
    Winter X Games - Aspen
  • 12:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 13:25
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - трети сезон
  • 11:30
    Без думи - първи сезон
  • 11:55
    Нови в квартала - трети сезон
  • 12:25
    Кралски особи - сериал
Пълна програма
  • 10:55
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон
  • 11:20
    Елементарно, Уотсън - трети сезон
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 13:10
    От местопрестъплението - трети сезон
Пълна програма
  • 10:35
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 12:30
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 13:15
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 14:50
    "Питър Пан", приключенски - семеен, Австралия, 2003; реж. Пол Джон Хогън, с Джейсън Айзъкс, Джеръми Съмптър, Рейчъл Хърд-Ууд, Лин Редгрейв, Ричард Бриърс, [0+]
Пълна програма
  • 11:10
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 1
  • 12:00
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 2
  • 12:50
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 3
  • 13:40
    Студеният дом, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Самолети, пламъци и автомобили
  • 12:00
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Бари Уайс
  • 12:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Оценките
  • 13:00
    На лов за автомобили: Ултра готин кадилак
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА - тв поредица, пети сезон, 39 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 45 еп.
Пълна програма
  • 11:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:25
    "Паленца"
  • 11:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 12:00
    "Пингу"
Пълна програма
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ шоп
  • 11:30
    "Парламентът на живо"
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:20
    "Да си вдигнеш успеха" - комедия с Джуд Нелсън, Джона Ли.
  • 12:00
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
  • 13:40
    "Одри Роуз" - ужаси / трилър с Джон Бек, Антъни Хопкинс и Марша Мейсън.
  • 15:30
    "Разяреният бик" - драма с Робърт Де Ниро, Кати Мориарти.
Пълна програма
  • 10:55
    FLAT OUT
  • 11:20
    BISHOP GARAGE
  • 11:45
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 12:35
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
Пълна програма
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 12:25
    Hot Spot: Ed Sheeran
  • 13:00
    MTV Asks Niall Horan
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:10
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 6
  • 12:05
    Скрити царства, сезон 1, еп. 2
  • 12:55
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 11
  • 13:40
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:05
    Brain Games 3, еп. 9
  • 11:30
    Brain Games 3, еп. 10
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 3
  • 13:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 5
Пълна програма
  • 11:05
    Анаконда: Тихият убиец
  • 11:53
    Най-странните животни: Акули
  • 12:42
    Нашествието на белите мечки
  • 13:26
    Дивата Коста Рика
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ница - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Шефилд Уенздей - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Класика от Висшата лига - Челси - Арсенал (2007-08), повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 13:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:05
    "По средата" - сериал
  • 12:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Фейенорд - Манчестър Сити
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Севиля
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Д
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Игрален филм
  • 13:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 14:05
    Игрален филм
  • 22:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 12:30
    Футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 12:05
    Inspector Gadget
  • 12:35
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 13:05
    Ben 10
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 7
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 8
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Имаме конфликт
  • 13:00
    Малки хора - свят голям: Ще отнеме доста време
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.11
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Приказка за нашия дом
  • 12:30
    Виж България - Етрополе, град на занаятите
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:05
    Стигмата на злото, САЩ, ужаси/мистерия, 2014
  • 12:40
    Синьо увлечение 2, Южна Африка,САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 14:35
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спортен, с Хийт Леджър, 2005
  • 16:20
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, с Чоу Юн-Фат, 2003
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 11:30
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 12:00
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 12:30
    Рецептите на Бил - втори сезон
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Малки драми" - трилър/драма, САЩ, режисьор: Сара Коланджело, участват: Елизабет Банкс, Джош Лукас, Бойд Холбрук, Джакоб Лофланд
Пълна програма
  • 10:45
    Светкавицата - втори сезон
  • 11:40
    Кости - пети сезон
  • 12:35
    Пазители на Времето - първи сезон
  • 13:30
    Касъл - четвърти сезон
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
Пълна програма
  • 11:00
    DESIGNERS
  • 11:30
    DESIGNERS
  • 12:00
    DESIGNERS
  • 12:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис, US Open: Обзор
  • 12:00
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 13:00
    Куриози
  • 13:45
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 6 еп.
  • 11:35
    "Обрано, ограбено, върнато" - 8 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 18 и 19 еп.
  • 12:50
    "Истории за осиновявания" - 35 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
Пълна програма
  • 11:00
    Оружейные дома Европы
  • 11:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:55
    Нахлыст на разных широтах
  • 12:25
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6, /п/
  • 12:00
    "Гръм от ясно небе" - романтична комедия с уч. на Хилари Бъртън, Пол Кембъл, Тим Конуей, Пати Алън и др., /п/
  • 14:00
    "Затворът на миналото" - драма с уч. на Антон Йелчин, Робин Уилямс, Теа Леони, Дейвид Духовни, Ерика Баду, Франк Лангела и др.
  • 16:00
    "Ханкок" - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсан, Томас Ленън, Джони Галеки и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Dual Survival: Out Of Air
  • 11:30
    Deadliest Catch: The Hook
  • 12:15
    Weird Creatures With Nick Baker: The Night Stalker
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
Пълна програма
  • 11:05
    THIS DAY in history
  • 11:15
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 11:30
    3WAYS2
  • 11:45
    CITY GRAMMAR
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 11:30
    Футбол, МЛС: Чикаго - НЙ Ред булс
  • 12:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" Чайковски
  • 14:00
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
Пълна програма
  • 10:35
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 12:30
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 13:15
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 14:50
    "Питър Пан", приключенски - семеен, Австралия, 2003; реж. Пол Джон Хогън, с Джейсън Айзъкс, Джеръми Съмптър, Рейчъл Хърд-Ууд, Лин Редгрейв, Ричард Бриърс, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Captain Jake and the Never...
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:30
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    20 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Unravelled: Deadly Demons
  • 12:00
    Disappeared: California Leaving
  • 12:50
    Grave Secrets: A Curve In The Road
  • 13:40
    Swamp Murders: What Lies Beneath
Пълна програма
  • 11:05
    Up Close With: Joleon Lescott
  • 11:36
    Up Close With: Michael Mancienne
  • 12:00
    Ultimate Clash: Ashley Cole vs Shaw
  • 12:30
    Top: Most Difficult Races
Пълна програма
  • 11:00
    SCI Expedition Safari
  • 11:25
    SCI Expedition Safari
  • 11:50
    SCI Expedition Safari
  • 12:15
    Drury's Thirteen
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Самолети, пламъци и автомобили
  • 12:00
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Бари Уайс
  • 12:30
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Оценките
  • 13:00
    На лов за автомобили: Ултра готин кадилак
Пълна програма
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 3
  • 12:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 5
  • 13:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 2
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 46
Пълна програма
  • 11:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:10
    Телешоп
  • 14:25
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Рейчъл Никъл
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Лорънс
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Раул Моат
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна амбиция
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 11:00
    Патриотични песни в изпълнение на Мъжка вокална група - Ботевград
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "По стъпките на св.Климент Охридски: остров Свети Ахил, Костур" - документален филм /повторение/ /3 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Stand Up and More
  • 12:05
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 10:58
    Can't Get Enough (18+)
  • 11:21
    Cumly Cleaners (18+)
  • 11:43
    The New Girl: Part 2 (18+)
  • 12:05
    Tennis Academy (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Севиля - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Джоана Конта - Александра Саснович (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 14:50
    Тенис: Джоана Конта - Полин Парментие (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 16:00
    Тенис: Джоана Конта - Винъс Уилямс (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier 2017 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:45
    Европейско първенство по баскетбол: четвъртфинална среща
  • 12:35
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 15:20
    Спортни новини
  • 15:30
    Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
Пълна програма
  • 10:40
    План 9 от Космоса
  • 12:10
    Ръцете на Роксана
  • 14:10
    Кунфуистка
  • 16:20
    Розата на Натали
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - SASKATCHEWAN 2
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - VOLGA
  • 13:00
    KARMA TREKKER - MALAYSIA
Пълна програма
  • 11:00
    Fight Code
  • 13:00
    World Series of Boxing - WSB
  • 14:00
    OZ Academy
  • 14:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 10:55
    Преди да кажеш "Да"
  • 12:25
    Г-ца Минус
  • 13:50
    Коко преди Шанел
  • 15:40
    Неговото дело и слава
Пълна програма
  • 11:00
    Built To Shred
  • 11:30
    American Misfits
  • 12:00
    Firsthand
  • 12:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 11:00
    Бебета в зоопарка (1)
  • 11:25
    Бебета в зоопарка (2)
  • 11:55
    Животински лудории (11)
  • 12:20
    Животински лудории (12)
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 13:00
    Природните паркове на България
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Литекс, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 10-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: ЦСКА - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Септември - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис: Доминика Цибулкова - Дария Гаврилова (Connecticut Open presented by United Technologies, Ню Хейвън; WTA Premier - финал, повторение)
  • 12:20
    Футбол: Сао Пауло - Понте Прета (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Дария Гаврилова - Каролин Гарсия (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International 2017 - I полуфинал, повторение)
  • 15:20
    Тенис: Саманта Стосър - Шуай Пън (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International 2017 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Стоук Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2017-18), 4-и епизод, повторение
  • 12:30
    Класика от Висшата лига - Челси - Арсенал (2007-08), повторение
  • 13:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Когато убиец пресече пътя ти: Смъртоносни демони
  • 12:00
    Изчезнали: Мистериозно изчезване
  • 12:50
    Гробовни тайни: Завой на пътя
  • 13:40
    Убийства в тресавището: Какво се крие под повърхността
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
Пълна програма
  • 11:00
    Енергофиш - Енергофиш магазин 9.
  • 11:30
    IPCC 2016. III. полуфинал
  • 12:00
    Улови и пусни - Сектор A
  • 12:30
    Риболов без граници - Специален фидер за едри шарани
Пълна програма
  • 10:10
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 11:55
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 13:20
    "Холивудски ченгета", екшън крими комедия, САЩ, 2003; реж. Рон Шелтън, с Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин, Брус Грийнууд, Исая Уошингтън, [12+]
  • 15:15
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 11:50
    "Обител на лъжата ІІІ, 5 еп. - Войници", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 12:20
    "Обител на лъжата ІІІ, 6 еп. - Мителшпил", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 12:50
    "Аферата ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Ана Боден, Райън Флек, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Style Codes
  • 11:15
    Style Codes
  • 11:30
    Style Codes
  • 11:45
    Style Codes
Пълна програма
  • 11:00
    Двама художници при Балкана (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Данаил Игнатов. България в картини (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 11:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 14:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 15:25
    Новини
  • 15:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 12:30
    Голф: Европейски тур
  • 14:30
    Новини
  • 14:35
    Футбол: Украинска Висша лига
Пълна програма
  • 10:55
    Bubble Guppies
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 11:40
    Zack and Quack
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма

Сериали

RTR 11:15
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat History 11:30
Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:30
Чудовища и пирати - анимационен сериал
Fox Crime 11:30
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 24

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 12:00
Жилет футбол
Diema Sport 12:00
Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
TV1000 11:25
Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Fox Life 11:30
101 далматинци - игрален филм
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Пепел от рози" - сериен филм , /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}