ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
  • 16:40
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 16:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.8
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 17
  • 18:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 11
  • 19:00
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп. 14
Пълна програма
  • 15:00
    "Атомен влак"- екшън с уч. на Роб Лоу, Кристин Дейвис, Есай Моралес, Джон Фин, Мена Сувари и др., /п/
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6
  • 20:00
    "Комисар Рекс" (премиера) - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис, US Open: Финал (жени)
  • 17:00
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Мексико
  • 17:30
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:00
    Тенис, US Open: Финал (мъже)
Пълна програма
  • 15:45
    Колоездене: "Копа Берноки", пряко
  • 17:30
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:00
    Супербайк: Шампионат на Великобритания
  • 18:30
    Футбол, МЛС: Чикаго - НЙ Ред булс
Пълна програма
  • 15:15
    Extreme Sports Channel 2013
  • 16:10
    Pro Bull Riders
  • 17:05
    Winter X Games - Aspen
  • 18:00
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 15:55
    GIORGIO PIOLA, ILLUSTRATING SPEED
  • 16:20
    THE INSIDE LINE
  • 16:45
    THE TKM FESTIVAL, KIMBOLTON
  • 18:00
    ASIA PACIFIC RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Болтън Уондърърс - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лион - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Метц - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Д
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 18:40
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма

Сериали

Fox Life 16:05
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
Viasat Nature 16:05
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 2
ARD 1 16:10
"Буря от любов" - сериал
Viasat History 16:10
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
Viasat Explorer 16:10
Опасни пътища, сезон 2, еп. 1

Всички предавания

Спорт

AXN Black 16:50
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
Ring.BG 16:30
Испания, Купа на Краля: 
TV1 16:30
Екстремни спортове
ТВ Европа 16:35
Спорт

Всички предавания

Филми

Alfa 16:10
"Безценна перла" - сериен филм, 18 еп.
Kino Nova 16:10
"Професия блондинка 3" - комедия с уч. на Майли Росо, Беки Росо, Кристофър Казънс, Британи Къран и др.
Cinemax 2 16:20
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
AXN White 16:20
Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, 2014
TV1000 16:20
Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}