ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Тексаски закони: Елени-звезди
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Проблеми посред лято
  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Чудовището с глава на куче и тяло на прасе от Намибия
Пълна програма
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: На лов за вампири
  • 21:00
    Как са го направили?: Епизод 5
  • 21:30
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 22:00
    Ловци на митове: Трупове
Пълна програма
  • 19:55
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
  • 20:20
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
  • 20:45
    Как се прави...: Препарирани риби/Аларми/Сандвичи/Свещници
  • 21:10
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
Пълна програма
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 9
  • 20:25
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 2
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 19:50
    "Проект ""Нацизъм""", сезон 1, еп. 4
  • 20:55
    Машините на войната, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 4
  • 23:05
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не можеш да се скриеш
  • 22:00
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Без страх
Пълна програма
  • 19:50
    Вулканите: Двойно разрушение
  • 20:55
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
  • 23:05
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Корабостроителница, еп. 4
  • 21:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 22:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
  • 23:00
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
  • 20:40
    Риболов на гиганти, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 4
Пълна програма

Сериали

Viasat History 20:10
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
e-kids 20:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 2
Viasat Nature 20:25
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 8
Bulgaria ON AIR 20:30
Дъщеря на закона - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:40
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus 20:45
Тенис: Магда Линет - Екатерина Александрова (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
ORT 20:45
"Какво? Къде? Кога?" - Зимната серия на игрите
Первий 20:45
"Что? Где? Когда?". Зимняя серия игр (16+)
БНТ 21:00
Вилна зона игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Катя Паскалева, Ицхак Финци, Наум Шопов, Стефка Берова и др.

Всички предавания

Филми

AXN Black 20:05
12 кунгфуритника; екшън, драма, Хонконг, 1979
Alfa 20:10
"Водачът" - игрален филм
Vivacom Arena 20:16
Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
FilmBox Extra 20:25
Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
HBO3 20:25
"Г-жа Флетчър І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джилиън Робеспие, с Катрин Хан, Джаксън Уайт, Кейси Уилсън, Оуен Тийг, Джен Ричардс, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}