ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:20
    В Аляска: Уча се да летя
  • 19:15
    Тексаски закони: Елени-звезди
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Проблеми посред лято
  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 19:30
    Как се прави...: Гумени ръкавици, фигури от сапун, отделения за самолети, ключалки за мотоциклети
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: На лов за вампири
  • 21:00
    Как са го направили?: Епизод 5
Пълна програма
  • 18:40
    Оръжията на бъдещето: Оръжия
  • 19:30
    Как се прави...: Дантела, възстановки на стари рамки, орхидеи, оси за колела
  • 19:55
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
  • 20:20
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
Пълна програма
  • 18:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 1
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 9
  • 20:25
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 2
Пълна програма
  • 18:55
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 4
  • 19:50
    "Проект ""Нацизъм""", сезон 1, еп. 4
  • 20:55
    Машините на войната, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 19:05
    Надпревара за находки: Тексас: За още няколко хранилища
  • 19:35
    Надпревара за находки: Тексас: Тексас ги продаде
  • 20:00
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
Пълна програма
  • 18:50
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
  • 19:50
    Вулканите: Двойно разрушение
  • 20:55
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Корабостроителница, еп. 3
  • 20:00
    Корабостроителница, еп. 4
  • 21:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 22:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Дивата Южна Африка, еп. 2
  • 19:45
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
  • 20:40
    Риболов на гиганти, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:10
Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 1
Viasat Nature 19:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 2
AXN 19:20
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
Хоби ТВ 19:30
ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
e-kids 19:30
Приказките на Маша - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:20
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 164
BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 19:15
"Феята на зъбките 2" - комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Алекс Зам, в ролите: Лари Кабелджията, Дейвид Макей, Ерин Бют, Дгон Конън и др.
AXN 19:20
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
Cinemax 19:20
"Единствените", научно-фантастична драма, САЩ, 2019; реж. Такаши Дошер, с Фрида Пинто, Лесли Одом - младши, Чандлър Ригс, Джейсън Уорнър Смит, Джошуа Микел, [12+]
AXN Black 19:30
В тъмното: Пука; ужаси, трилър, САЩ, 2018
HBO 19:30
"Мистериите на Хейли Дийн: Рецепта за убийство", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Алън Хармън, с Кели Мартин, Вив Лийкок, Лорън Холи, Нанси Грейс, Кейтлин Стрийкър, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}