ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Ветеринар сред дивата природа: Сред акули
  • 20:10
    Зоологическата градина: Кралят на кралиците
  • 21:05
    Най-дивите острови на Индонезия: Царството на гигантите
  • 22:00
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
Пълна програма
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Гробницата на Чингис хан
  • 21:00
    Треска за злато: Изгубената мина на Дейв Турин: Епизод 2
  • 22:00
    Смъртоносен улов: Епизод 2
  • 23:00
    Битка в залива на сьомгата: Джакпот в Бристол
Пълна програма
  • 19:30
    Вирус: Епизод 1
  • 20:20
    Как са го направили?: Локомотиви/Сметана/Бумеранги
  • 20:45
    Как се прави...: Шапка цилиндър/Бойлери на слънчева енергия/Сладкиши/Високоговорители
  • 21:10
    Човек срещу астероид: Специално издание за Деня на астероидите
Пълна програма
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 2
  • 20:25
    Големият див север, сезон 1, еп. 7
  • 21:10
    Чудовищни шарани, сезон 3, еп. 2
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 19:50
    Тайната война, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Машините на войната, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 7
  • 23:05
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Провокация за Чъмли
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблеми с транспорта
  • 22:00
    Премиера На лов за балтийско злато: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:20
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 3
  • 20:40
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 5
  • 21:10
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 8
  • 21:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 5
  • 22:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 2
  • 23:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    Неплодородни области, еп. 1
  • 20:40
    Най-странните животински физиономии, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 6
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    10 забележителни факта за Дан Колов
  • 20:30
    XIV Международен фолклорен фестивал, Царево и Китен
  • 21:00
    XIV Международен фолклорен фестивал, Царево и Китен
  • 21:30
    XIV Международен фолклорен фестивал, Царево и Китен
Пълна програма

Сериали

Viasat History 20:10
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
e-kids 20:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 2
Viasat Nature 20:25
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 8
Bulgaria ON AIR 20:30
Дъщеря на закона - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Левски, мач от efbet Лига /п/
MAX Sport 1 20:00
Евролига: Обзор на 13 кръг Обзор на кръга
НТВ Сериал 20:40
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus 20:45
Тенис: Магда Линет - Екатерина Александрова (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
ORT 20:45
"Какво? Къде? Кога?" - Зимната серия на игрите

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 20:00
Полдарк, сезон 4, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2018
HBO 2 20:00
"На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
Diema Family 20:00
"Коледно вълшебство в Ню Йорк" - романтичен филм с уч. на Mарек Eрхард, Кристиан Ердман, Ролф Бекер, Арън Карл и др.
Diema 20:00
"Ледове" - приключенски филм с уч. на Ричард Роксбърг, Сам Нийл, Франсис О’ Конър, Бен Крос, Саймън Калоу, Патрик Бърджин, Клеър Форлани, Стивън Мойер и др., II част
MGM 20:00
"Знак на съдбата" - игрален филм, САЩ, с Джон Кюсак и Кейт Бекинсейл.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}