ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:10
    Книга за джунглата игрален филм /САЩ, 1994г./, режисьор Стивън Сомърс, в ролите: Джейсън Скот Лий, Кари Елуис, Сам Нийл и др.
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Дейвид Бекъм: В непознатото 2-сериен документален филм /Великобритания, 2014г./, 1 част/
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 14:45
    "Алиса в страната на чудесата" - с уч. на Джони Деп, Миа Вашиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Мат Лукас, Криспин Глоувър и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
Пълна програма
  • 16:00
    Мистерията на материята - филм
  • 16:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 14:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 16:15
    Царство; сезон 3, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 17:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 3, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 18:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 4, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 19:10
    Изгубено момиче; сезон 4, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 16:03
    Братя в блатата: Стоическо спокойствие
  • 16:30
    Братя в блатата: Секс, челюсти и прегръдката на алигатора
  • 16:58
    Братя в блатата: Надпреварата с трикракия алигатор
  • 17:25
    Братя в блатата: Крокодилска среща
Пълна програма
  • 16:10
    АТАКА в действие
  • 16:30
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 15:30
    "Ута Данела: Пражката тайна" - игрален филм, ФРГ, 2012
  • 17:00
    "W като Wissen - Знание"
  • 17:30
    Репортаж
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:25
    Светът на Япония Моменти от Ишикава
  • 16:40
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 18 епизод /п/
  • 17:05
    Битките за Европа: "Плевен: Краят на войната. Началото на Европа" документален филм
  • 17:40
    Изкуството на 21 век
Пълна програма
  • 15:30
    Alpha & Omega 5: Family Vacation
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:40
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:55
    Miss Moon
Пълна програма
  • 15:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 4,5
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 19:00
    "Труден за убиване" - екшън, драма, криминален ( САЩ,1990), режисьор - Брус Малмът, актьори - Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Фредерик Кофин, Андрю Блок, Уилям Садлър и др.
Пълна програма
  • 13:45
    "Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
  • 16:30
    "Дивергенти 2: Бунтовници" - научно-фантастичен, трилър, приключенски
  • 19:00
    "Романс за камъка"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
  • 21:00
    "Изход: Богове и царе" - драма, екшън, приключенски  (Великобритания, САЩ, Испания 2014), режисьор - Ридли Скот, актьори - Крисчън Бейл, Джоел Едгертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Хайъм Аббас, Мария Валверде, Индира Варма,  Сигорни Уивър, Бен Кингсли и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 5
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Кухня" - комедиен сериал
  • 20:30
    "Снежната кралица 2" - анимация (Русия, 2014), режисьор - Алексей Цицилин
Пълна програма
  • 16:00
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 16:30
    "Гласът на България" (сезон 4)
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 57
Пълна програма
  • 16:15
    Реактивните момичета
  • 16:30
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 16:41
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 16:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 16:00
    "Град Лондон", драма - мистерия, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
  • 17:35
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
  • 19:10
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
  • 21:00
    "Хипнотизаторът II, 5 еп.", драма, Бразилия, 2017; реж. Марко Дутра, с Леонардо Сбаралия, Карла Куведо, [18+]
Пълна програма
  • 16:20
    "Щуротии в лунапарка", комедия, САЩ, 2009; реж. Грег Мотола, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт, Мартин Стар, Бил Хедър, Кристън Уийг, [15+]
  • 18:10
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 20:00
    "Гадже за 5 минути", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Солет, с Майкъл Сера, Кат Денингс, Арън Ю, Рафи Гаврон, Ери Грейнър, [12+]
  • 21:30
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    Smerconish
  • 17:00
    CNN Newsroom
  • 17:30
    African Voices
  • 18:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 16:00
    "Бреговете на Чесапийк" (премиера) - сериал, сезон 1
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Вината на Фредерик" - романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Михаела Мей, Анна Хаусбург, Аксел Шрайбер и др.
  • 22:00
    "Лена Лоренц: Съдбоносно решение" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др., /п/
Пълна програма
  • 15:30
    "Фаворитът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Винг Реймс, Питър Фолк, Майкъл Рукър, Джон Седа и др.
  • 17:30
    "Ченгета Джен - Х" - екшън с уч. на Никълъс Це, Стивън Фунг, Сам Лий, Даниел Ву и др.
  • 20:00
    "Роки 2" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс и др.
  • 22:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
Пълна програма
  • 16:00
    Злато в Берингово море: Непознати води
  • 17:00
    На лов за коли: Епизод 2
  • 18:00
    Високи скорости: Бягството
  • 19:00
    Бързи и шумни: Майсторът на пикапи
Пълна програма
  • 16:14
    Ловци на митове: Случайни амуниции
  • 17:02
    Ловци на митове: Дай газ в Сан Франциско
  • 17:50
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 18:40
    Ловци на митове: Специални видео игри
Пълна програма
  • 16:00
    Кей Си под прикритие
  • 16:30
    Кей Си под прикритие
  • 17:00
    AU PAIR
  • 18:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 16:00
    "Артзука"
  • 16:30
    "Артзука"
  • 16:55
    "Изглежда супер"
  • 17:20
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 31 еп.- Анимация
  • 17:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание, директно
  • 17:00
    Формула Е: Маракеш, квалификация (запис)
  • 18:00
    Формула Е: Състезание в Маракеш, директно
  • 19:15
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета (запис)
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол: Бундеслига, Вердер Бремен - Хофенхайм, директно
  • 18:30
    Футбол: Бундеслига, Щутгарт - Херта Берлин (запис)
  • 19:30
    Футбол: Бундеслига, Лайпциг - Шалке 04, директно
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 3
  • 16:55
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 4
  • 17:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 3
  • 18:40
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 16:10
    Night Of The Jumps
  • 17:05
    Dew Tour Mountain
  • 18:00
    Crusty Demons: No Borders 12
  • 18:25
    Wild Ride
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:00
    Експресни ремонти
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 16:05
    Нереално -втори сезон, еп. 10
  • 17:00
    Това сме ние - втори сезон, еп. 8
  • 18:00
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 1
  • 19:00
    Изгубени в превода - игрален филм
Пълна програма
  • 16:20
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 22
  • 17:15
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 23
  • 18:10
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 2
  • 19:15
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 15:55
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 17:40
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 18:45
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 21:00
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
Пълна програма
  • 15:55
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 1
  • 17:00
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 1
  • 18:05
    Помпей: нови разкрити тайни
  • 19:10
    Китай - съкровищата на нефритената империя
Пълна програма
  • 16:00
    Спецове в заложната къща: Системата "Чъм"
  • 16:30
    Спецове в заложната къща: Идиотщини
  • 17:00
    Спецове в заложната къща: Хайде на състезание
  • 17:30
    Спецове в заложната къща: Тайното скривалище на Чъм
Пълна програма
  • 16:00
    Документален филм
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    Крал сред рибарите - тв поредица, 8 еп.
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 35 еп.
Пълна програма
  • 16:10
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 16:45
    "Бож"
  • 17:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 16:00
    "Четвърта инстанция"- токшоу/п/
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Интервю с Наделина Анева
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 14:40
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 17:30
    "Почти комедия" - комедия с Росана Аркет, Ерик Робъртс, Меър Уинингъм, Стивън Тоболовски.
  • 19:20
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин.
  • 20:55
    "Ограбеният крадец" - екшън / комедия, Хонконг, с Джеки Чан, Майкъл Хюи.
Пълна програма
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 17:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 16:25
    Busted: MTV Crashes Plymouth
  • 16:50
    Years & Years Live @ V Festival...
  • 17:15
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 17:35
    Ella Eyre Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 16:20
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 4
  • 16:50
    Най-странните двойки животни в света, сезон 1, еп. 1
  • 17:55
    Кое е правилното кученце за теб?, сезон 1, еп. 1
  • 19:00
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
  • 17:00
    Пресушаване на потъналия пиратски град, еп. 1
  • 18:00
    Дивата Южна Африка, еп. 2
  • 19:00
    Китай пред света, еп. 1
Пълна програма
  • 16:25
    Дивата Русия, еп. 5
  • 17:05
    Дивата Русия, еп. 6
  • 18:00
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 18:50
    Ловците на Африка, еп. 6
Пълна програма
  • 15:05
    Футбол: Страсбург - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 17:00
    Футбол: Мидълзбро - Фулъм, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 19:00
    Класика от Висшата лига - Ливърпул - Манчестър Сити (2009-10), повторение
  • 19:30
    Футбол: Нотингам Форест - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:25
    Премиера. Филм "Обичам мъжа си"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:15
    Филм "Най-обаятелната и най-привлекателната"
  • 18:45
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:10
    "По приятелски" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Спартак М - Ливърпул
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Байерн М
  • 20:00
    Екстремни спортове 
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 15:45
    "Учителят" - сериал
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
Пълна програма
  • 14:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 18:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 19:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 20:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
  • 17:00
    "Код за достъп"
  • 18:00
    "Цената на победата"
Пълна програма
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина /на живо/
  • 17:00
    "Изгнаници клети …" - конференция
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 18:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 16:25
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 17:00
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 17:20
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 17:50
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 15:05
    Кралицата на пустинята- драма, биографичен, исторически, САЩ/Мароко, 2015, режисьор: Вернер Херцог, с Никол Кидман, Джеймс Франко, Робърт Патисън, Деймиън Люис, Джени Агатър
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 21 и 22 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:20
    Кръвни връзки - Франция, САЩ, 2013, драма, трилър, Режисьор: Гийом Кане, В ролите: Били Кръдъп, Ноа Емерих, Лили Тейлър, Джеймс Каан, Клайв Оуен, Марион Котияр, Зоуи Салдана, Мила Кунис
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
Пълна програма
  • 16:00
    Голямото пазаруване: Дюъл Уийлър, Найоми Лени, Джемелин Артигас, Анет Мартинсен
  • 17:00
    Теглото ми ще ме убие: В очакване
  • 18:00
    Кралят на тортите: Кулата в Пиза, омари и лекции
  • 18:30
    Кралят на тортите: Фойерверки, падащ фондан и бащи
Пълна програма
  • 16:00
    Образи от България - Обектите на ЮНЕСКО в България
  • 16:30
    Национален парк Централен Балкан
  • 17:00
    По-полезен начин за спокоен сън
  • 17:30
    Разлог - Триединството на планините
Пълна програма
  • 16:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 16:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Раят на храните
Пълна програма
  • 16:25
    Мрежата, САЩ, екшън/криминален/драма, 1995
  • 18:20
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
  • 20:00
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
  • 21:30
    Ще танцуваме ли?, САЩ, комедия/романтичен, 2004
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Двама лакоми италианци - първи сезон, еп. 3
  • 17:05
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 2
  • 17:35
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 18:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Най-големите парти хитове на изпълнители жени през 2017: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Трудни кучета: Ралф Зеегер се намесва" - доку-поредица
  • 21:15
    "Шерлок Холмс: Игра на сенки" - приключенски филм / екшън / крими, Англия/САЩ, 2011
Пълна програма
  • 14:25
    Хелбой - игрален филм
  • 16:45
    Ръш - първи сезон, еп. 4
  • 17:40
    Касъл - четвърти сезон, еп. 2
  • 18:35
    Касъл - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    FTV SPECIAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 141-145 еп.
  • 16:35
    "Обрано, ограбено, върнато" - 13 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 13 еп."
  • 17:35
    "Измамници"
Пълна програма
  • 16:15
    прогноза за времето и спорт
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    новини
Пълна програма
  • 16:05
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 16:35
    Уральская рыбалка
  • 17:00
    Спиннинг на камских просторах
  • 17:30
    Энциклопедия охоты
Пълна програма
  • 14:30
    "Джанго без окови" - уестърн с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Кери Уошингтън, Уолтън Гогинс и др., /п/
  • 18:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 2 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Двуличие" - трилър с уч. на Джулия Робъртс, Клайв Оуен, Том Уилкинсън, Пол Джамати, Улрих Томсен, Уейн Дювал и др.
Пълна програма
  • 16:00
    Extreme Engineering: Oakland Bay Bridge
  • 16:45
    Extreme Engineering: Cooper River Bridge
  • 17:30
    How the Universe Works: The Search for a Second Earth
  • 18:15
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: What Happened before the Beginning?
Пълна програма
  • 16:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 16:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Бънсен зверчето
  • 17:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:35
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 15:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание, директно
  • 17:00
    Формула Е: Маракеш, квалификация (запис)
  • 18:00
    Формула Е: Състезание в Маракеш, директно
  • 19:15
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета (запис)
Пълна програма
  • 15:55
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 17:40
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 18:45
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 21:00
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:20
    Doc McStuffins
  • 16:50
    Vampirina
  • 17:15
    Puppy Dog Pals
  • 17:40
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Бънсен зверчето
  • 17:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:35
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 15:35
    Nightmare Next Door: Country Killing
  • 16:30
    American Monster: Alabama Murder Mystery
  • 17:25
    Murder Chose Me: Snake Eyes
  • 18:20
    Evil Stepmothers: She Can't Hide
Пълна програма
  • 16:25
    Star Rated: Endorsements
  • 16:55
    Top: Mascots in Sport
  • 17:20
    Top: Champions in Adverts
  • 17:50
    Top: Weirdest By-Products
Пълна програма
  • 16:25
    Wardens
  • 16:50
    Jim Shockey's Uncharted
  • 17:40
    Jim Shockey's Uncharted
  • 18:30
    PBR Outdoors
Пълна програма
  • 16:00
    Спецове в заложната къща: Системата "Чъм"
  • 16:30
    Спецове в заложната къща: Идиотщини
  • 17:00
    Спецове в заложната къща: Хайде на състезание
  • 17:30
    Спецове в заложната къща: Тайното скривалище на Чъм
Пълна програма
  • 16:00
    Пресушаване на потъналия пиратски град, еп. 1
  • 17:00
    Дивата Южна Африка, еп. 2
  • 18:00
    Китай пред света, еп. 1
  • 19:00
    Свидетел на бедствие, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 15:50
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 16:45
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 17:40
    Конан; сезон 1, епизод 3, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 18:40
    Конан; сезон 1, епизод 4, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 16:20
    Профилиране; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2013
  • 17:25
    Профилиране; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
  • 18:35
    Профилиране; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
  • 19:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 6, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 16:00
    Убийството на Лейси Питърсън: Най-омразният мъж в Америка
  • 17:00
    Убийството на Лейси Питърсън: Процесът започва
  • 18:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Джеймс Феъруедър
  • 19:00
    Ловецът на убийци: Най-големият ми страх
Пълна програма
  • 15:55
    Да преподаваш на г-жа Тингъл
  • 17:50
    Аматьори
  • 19:45
    Обери мафията
  • 21:50
    Присъдата
Пълна програма
  • 13:25
    Премьера. Екатерина Климова, Иван Оганесян в фильме "Я люблю своего мужа" (12+)
  • 17:00
    Вечерние новости (с субтитрами)
  • 17:15
    Ирина Муравьёва, Татьяна Васильева в фильме "Самая обаятельная и привлекательная" (12+)
  • 18:45
    "Сегодня вечером" (16+)
Пълна програма
  • 16:00
    Русский акцент
  • 16:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 17:00
    "Тайм-код"
  • 18:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 13:40
    Теория невероятности. Х/ф
  • 17:05
    Привет, Андрей!
  • 19:00
    Вести в субботу
  • 20:00
    Аншлаг. Старый Новый год
Пълна програма
  • 16:00
    The King of Queens
  • 16:30
    The King of Queens
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 16:06
    Mom Wants Hers (18+)
  • 16:31
    Merry Pumpings' Nanny Service (18+)
  • 17:00
    My New Stepmum (18+)
  • 17:25
    Twerk And Jerk (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier - повторение)
  • 18:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Ейбар - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 16:20
    Агротема
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:50
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 16:05
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
  • 16:30
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
  • 16:55
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 17:20
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - Природен парк Витоша
  • 16:30
    Виж България - Враца, земята на великаните
  • 17:00
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
Пълна програма
  • 15:20
    Daphnis and Chloe by B. Millepied
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    Philippe Herreweghe conducts Bach's Mass in B minor at the Concertgebouw
  • 18:55
    Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nezet-Seguin and the Chamber Orchestra of Europe
Пълна програма
  • 15:30
    Волейбол: Първи полуфинален мач за Купата на България, директно
  • 17:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:15
    Волейбол: Втори полуфинален мач за Купата на България, директно
  • 20:15
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 15:45
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 16:45
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:05
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 16:00
    Класика от Висшата лига - Тотнъм Хотспър - Евертън (2001-02), повторение
  • 16:30
    Студио "Висша лига", директно
  • 17:00
    Футбол: Челси - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 15:35
    Кошмарни съседи: Убийства в провинцията
  • 16:30
    Американско чудовище: Загадъчното убийство в Алабама
  • 17:25
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
  • 18:20
    Зли мащехи: Тя не може да се скрие
Пълна програма
  • 16:00
    най-доброто от "еМисия България" - 1 част
  • 17:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:00
    БЛИЦ НОВИНИ
  • 18:05
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
Пълна програма
  • 15:10
    "Д-р Дулитъл 2", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
  • 16:35
    "Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
  • 18:15
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 20:00
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
Пълна програма
  • 16:20
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 18:15
    "Милиарди ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Сингълтън, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 19:10
    "Милиарди ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Оливър Хиршбигел, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 20:10
    "Централа Берлин ІІ, 8 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
Пълна програма
  • 16:00
    Будният Сухиндол - исторически щрихи (образователен филм за туристически маршрут)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за туристически маршрут)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:20
    Shimmer and Shine
  • 16:40
    Shimmer and Shine
  • 17:05
    Nella the Princess Knight
  • 17:25
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 16:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 16:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 17:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 18:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

e-kids 16:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN White 16:30
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
Viasat History 16:35
История на оръжията, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 16:40
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Bulgaria ON AIR 16:40
Хирургът - сериал, семеен

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 16:45
Тенис: Манди Минела - Айла Томлянович (Korea Open, Сеул; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
BNT 3 16:55
Футбол: Лудогорец - Цюрих - среща от турнира "Лига Европа"
Diema Sport 17:00
Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата, повторение
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Уотфорд - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, запис
Eurosport 2 17:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

TV1000 16:30
Стъклената къща, САЩ, криминален/драма/мистерия, 2001
AXN White 16:30
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
BiT 16:30
Документален филм
БНТ 16:30
Дързост и красота тв филм /4049 епизод/
Bulgaria ON AIR 16:30
Семена от древността - филм

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}