ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 10:30
    Vidiots
  • 11:00
    MTV пита Джейсън Деруло
  • 11:30
    MTV пита Мартин Гарикс
  • 12:00
    Разказвачи на истории
Пълна програма
  • 10:00
    Taylor Swift: MTV Top 10
  • 11:00
    The 20 Biggest US Number Ones
  • 12:30
    Sam Smith: Hitlist
  • 13:00
    a-ha: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Планета ТОП 20" - месечна класация
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма

Сериали

National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
Viasat Nature 11:00
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
bTV Lady 11:00
"Любов под наем" - сериал
Diema 11:00
"Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7 /п/
Kino Nova 11:00
"Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 11:10
"Свободна зона с Георги Коритаров 3"
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
BNT HD 12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
Diema Sport 12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 10-и епизод, повторение

Всички предавания

Филми

Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Viasat Nature/History HD 11:00
Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
TVT 11:00
България. Земя на три писмености (образователен филм за културно-исторически туризъм)
AXN 11:05
Царство; сезон 2, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
AXN Black 11:05
Вестителите; сезон 1, епизод 7, научна фантастика, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}