ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:55
    Диви и истински: Ангели и демони
  • 12:50
    Правосъдие в горите на Мейн: Празничният уикенд
  • 13:45
    Големият пир на акулите
  • 14:40
    Чудовищата на Аляска: Северният гигант
Пълна програма
  • 11:00
    Ловци на трофеи: Епизод 7
  • 12:00
    Как са го направили?: Епизод 3
  • 12:30
    Как са го направили?: Епизод 4
  • 13:00
    Бързи и шумни: епизод 3
Пълна програма
  • 11:26
    Най-откаченото време на планетата: Шумна природа
  • 12:14
    Най-откаченото време на планетата: Цветно време
  • 13:02
    Най-откаченото време на планетата: Климатът - мистерия и хаос
  • 13:50
    Как работи Земята: Дали Хавай ще потопи Лос Анджелис?
Пълна програма
  • 11:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 12:00
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 5
  • 12:25
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 6
  • 12:50
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 11:10
    Скрити следи: Войната във Виетнам
  • 12:10
    Скрити следи: Ватерло
  • 13:10
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
  • 14:10
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Планинари: Надпревара за провал
  • 12:00
    Планинари: Не отстъпвай
  • 13:00
    Планинари: За всичко си има правилен сезон
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Мечтите на Маккуин
Пълна програма
  • 11:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 8
  • 12:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 1
  • 12:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 2
  • 13:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Историята на храната, еп. 3
  • 12:05
    Теория на глупостта: Кучета и приятели, еп. 1
  • 12:30
    Теория на глупостта: Мотоциклети, еп. 1
  • 13:05
    Тайнствени досиета 2, еп. 6
Пълна програма
  • 11:40
    Дивата природа на Европа, еп. 2
  • 12:25
    Дивата природа на Европа, еп. 3
  • 13:10
    Дивата Русия, еп. 1
  • 14:00
    Дивата Русия, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белият Пирин, част 3
  • 12:30
    Стоян зографът
  • 13:30
    Средиземноморският изумруд - Сардиния
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015
bTV Comedy 12:00
"Закотвени" - сериал
bTV Lady 12:00
"Част от мен" - сериал
Viasat History 12:00
Конспирация, сезон 1, еп. 8
Viasat Explorer 12:05
Риболовни войни, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, запис
Ring.BG 12:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм
Film Plus 12:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Diema Family 12:00
"Изпитания на любовта" - романтичен филм с уч. на Катя Вайценбьок, Михаел Рол, Карин Дор, Дитрих Адам и др.
AXN White 12:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015
TVT 12:00
Без пътека. Пещерата на отшелника (образователен филм за природен туризъм)
HBO3 12:10
"Панаир на суетата І, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
Cinemax 2 12:15
"Хочелага: Земята на душите", историческа драма, Канада, 2017; реж. Франсоа Жирар, със Самьон, Венсан Перес, Раул Трухийо, Уахиакерон Жилбер, Емануел Шварц, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}