ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    8 минути и 19 секунди: Шест истории за Апокалипсиса игрален филм /България, 2017г./, режисьори: Петър Вълчанов, Любомир Младенов, Теодор Ушев, Надежда Косева, Владимир Люцканов, Кристина Грозева, в ролите: Петър Янчев, Таня Шахова, Христофор Недков и др.
  • 22:20
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:35
    Студио "Х": Полицаи и престъпници: Голямата ченгежийница игрален филм /България, 1993г./, режисьор Стефан Гърдев, в ролите: Наум Шопов, Христо Шопов, Ириней Константинов и др.(16)
  • 23:35
    Кафе игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Марк Ърлбаум, в ролите: Дженифър Лов Хюит, Дениел Ерик Голд, Ричард Шорт и др.(12)
Пълна програма
  • 20:00
    "Гласът на България" - музикално шоу, с.6, първи концерт на живо
  • 22:10
    Мегахит: "Х-Мен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Брус Дейвисън и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Принцът на Персия: Пясъците на времето" - с уч. на Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина и др.
  • 22:15
    ГОДИШНИ МУЗИКАЛНИ НАГРАДИ НА БГ РАДИО 2019
Пълна програма
  • 21:30
    Одисей - исторически сериал
  • 22:30
    Парижки лудории - комедия, Франция, 2014 г.; режисьор: Марк Фитоси; в ролите: Изабел Юпер, Жан-Пиер Даросин, Михаел Нюквист
Пълна програма
  • 22:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:00
    В опасност; криминален, мистерия, САЩ, 2010
  • 23:00
    Фронт; екшън, криминален, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 22:00
    Джереми Уейд: тъмни води: Мистерия в студени води
  • 22:55
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 23:50
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
Пълна програма
  • 22:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 23:25
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 20:30
    Едната и другата игрален филм /Италия, 2012 г./, режисьор Джанфранко Албано, в ролите: Барбара де Роси, Паола Перего, Кристоф Ламбер и др. (12)
  • 22:10
    Европейски маршрути
  • 22:20
    По света и у нас
  • 22:35
    Ново 10 + 2 музикална класация
Пълна програма
  • 22:03
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:15
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:21
    Grizzy and the Lemmings
  • 22:28
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 22:00
    Пряко, Купата на краля - финал: Барселона - Валенсия
Пълна програма
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 3" - трилър, криминален (САЩ, 2007), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Ал Пачино, Дон Чийдъл, Кейси Афлек, Карл Райнър, Елън Баркин, Венсан Касел, Анди Гарсия и др.
  • 23:30
    Cinema X: "Анабел" - хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Лионети, в ролите: Анабел Уолис, Алфри Уудард, Ерик Лейдин, Тони Амендола, Мишел Романо, Уорд Хортън, Брайън Хау, Моргана Мей, Кери О`Мали и др. [16+]
Пълна програма
  • 20:30
    "Кунг-фу панда 2" - анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Дженифър Ю Нелсън
  • 22:30
    "Столичани в повече" - сериал 12 еп. с.13
  • 23:30
    "50 нюанса черно" - комедия (САЩ, 2016), режисьор Майкъл Тайдис, в ролите: Марлон Уейънс, Кали Хоук, Фред Уилард, Майк Епс, Джейн Сиймор и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 еп.50, 51
  • 23:00
    "Мата Хари" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 22:00
    Стивън Вселенски
  • 22:10
    Стивън Вселенски
  • 22:25
    Анджело е върхът
  • 22:34
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 21:50
    "Гомор ІV, 4 еп.", криминална драма, Италия, 2019; реж. Франческа Коменчини, със Салваторе Еспозито, Кристияна Дел’Ана, Артуро Мусели, Лорис Де Луна, Кристина Донадио, [18+]
  • 22:40
    "Вътрешен град", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дан Гилрой, с Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Еджого, Линда Грават, Аманда Уорън, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Любов след любовта", драма, САЩ, 2017; реж. Ръсел Харбо, с Анди МакДауъл, Крис О’Доуд, Джеймс Адомиан, Джулиет Райлънс, Гарет Уилямс, [15+]
  • 23:05
    "Филаделфия", драма, САЩ, 1993; реж. Джонатан Деми, с Том Ханкс, Дензъл Уошингтън, Джейсън Робардс, Мери Стийнбъргън, Антонио Бандерас, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    TBD
  • 23:00
    World Sport
  • 23:30
    Winning Post
Пълна програма
  • 22:00
    "Инга Линдстрьом: Къща край езерото" - романтичен филм с уч. на Франциска Вулф, Бернд-Кристиан Алтхоф, Естер Швайнс,Силке Матиас и др./п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Дивергенти: Предани" - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др.
  • 22:30
    "Целуни момичетата" - криминален филм с уч. на Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кери Елуис, Тони Голдуин, Браян Кокс, Джей Сандърс, Алекс Макартър, Джеръми Пивън и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Зад обвивките на мумиите: Епизод 3
  • 23:00
    Треска за злато: Мътна вода: Смъртоносен бързей
Пълна програма
  • 22:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Ролс-Ройс Дон
  • 22:25
    Как се прави: автомобили на мечтите: Морган Аеро Купе
  • 22:50
    Как функционира Вселената?: Сатурн
  • 23:40
    Как работят тези машини?: Епизод 4
Пълна програма
  • 21:00
    Университет за таласъми
  • 23:00
    Групата на Алекс
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 22:00
    "Обикновени чудеса"
  • 23:00
    "Как се създава"
Пълна програма
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 22:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, обзор
  • 23:00
    Джудо: Голям шлем в Баку, обзор
  • 23:30
    Формула Е: Състезание в Берлин
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
Пълна програма
  • 22:00
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 4
  • 22:45
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 1
  • 23:35
    Наставникът, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Immaf European Open
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
  • 23:40
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Евтин дом на плажа (Series 10): Опашката на алигатора (Episode 10)
  • 22:25
    Евтин дом на плажа (Series 10): Обратно броене до Кейп Канаверал (Episode 11)
  • 22:50
    Привлекателни басейни (Series 2): Привлекателни басейни в Далас, Денвър и Вегас (Episode 2)
  • 23:40
    Привлекателни басейни (Series 2): Привлекателни басейни в Аризона, Тексас и Ню Джърси (Episode 3)
Пълна програма
  • 20:55
    Бързата работа - игрален филм
  • 22:55
    Почти перфектна, еп. 6
  • 23:20
    Почти перфектна, еп. 7
  • 23:50
    Почти перфектна, еп. 8
Пълна програма
  • 22:05
    Новите мистерии на Мис Фишър, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    "Пазители на наследството", военна драма, САЩ, 2013; реж. Джордж Клуни, с Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, [12+]
  • 23:00
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    В търсене на "Ориент Експрес", сезон 1, еп. 1
  • 22:50
    История на оръжията, сезон 1, еп. 7
  • 23:40
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 22:00
    Рицарска битка: 100-годишната война
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 19
Пълна програма
  • 22:00
    КОНЕТЕ
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 21:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 22:15
    "Конни"
  • 22:40
    "Кайю"
  • 23:00
    "Прави като маймунката"
Пълна програма
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 23:00
    НОВИНИ
  • 23:15
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 21:20
    "Последният легион" - екшън / приключенски с Колин Фърт, Бен Кингсли.
  • 23:00
    "Шестият ден" - игрален филм с Арнолд Шварценегер, Майкъл Рапапорт.
Пълна програма
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 22:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 22:20
    Jess Glynne: MTV Crashes Plymouth
  • 22:45
    Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  • 23:05
    Clean Bandit Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 21:45
    Картър спасява Африка, сезон 1, еп. 7
  • 22:30
    Картър спасява Африка, сезон 1, еп. 8
  • 23:15
    Картър спасява Африка, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 22:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 4
  • 23:00
    Изследовател, еп. 5
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 20
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
  • 22:05
    Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/
Пълна програма
  • 21:20
    "Днес вечерта"
  • 22:50
    Премиера. Комедии "Нощна смяна"
Пълна програма
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери: M-1 Challenge
Пълна програма
  • 22:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето. Другата история /повторение/
  • 23:00
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Полет - игрален филм
Пълна програма
  • 22:00
    Малко момиче търси голямата любов
  • 23:00
    Чудовищата в мен: Камикадзе
Пълна програма
  • 22:00
    Белоградчишки скали и Белоградчишка крепост
  • 22:30
    Непокътната природа
  • 23:00
    Легендите оживяват - с. Търничене, с.2 еп.1
  • 23:30
    Големият потапник в планината Чанбай
Пълна програма
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Блу Ридж, Джорджия (Episode 5)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
Пълна програма
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Блу Ридж, Джорджия (Episode 5)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
Пълна програма
  • 22:00
    Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
Пълна програма
  • 22:00
    "90 години Ла Лига" - 4 еп., документална поредица
  • 22:30
    "Ла Лига" - документален филм
  • 23:00
    "Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 22:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 1
  • 23:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 22:00
    Сноудън Биография, Драма, Трилър 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Врагът сред нас, еп. 12
  • 23:00
    Орвил - втори сезон, еп. 13
  • 23:55
    Дълбоката държава, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    HAILEY BALDWIN STORY
  • 22:30
    HAILEY BALDWIN STORY
  • 22:55
    F-PARTIES
  • 23:00
    MASTERPIECES
Пълна програма
  • 22:00
    "Гласът на серийния убиец" - 1 еп.
  • 22:50
    "Най-злите убийци в света" - 19 и 20 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    Спорт
  • 22:30
    новини
  • 22:40
    Евромакс
Пълна програма
  • 21:00
    "Повелителят на кухнята" - комедия с уч. на Брадли Купър, Сиена Милър, Ума Търман, Ема Томпсън, Алисия Викандер, Матю Райс, Лили Джеймс, Омар Си, Даниел Брюл и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Extreme Engineering: Hong Kong Bridge
  • 22:45
    Invent It Rich: Blood, Sweat, And Tears
  • 23:30
    Gold Divers: Under the Ice: Gold from the Deep
Пълна програма
  • 22:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 26): Остров и пустиня (Episode 16)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Сосове от Мауи (Episode 1)
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Азия, Африка и Индия (Episode 2)
  • 23:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Креолска кухня, филе и палачинки (Episode 3)
Пълна програма
  • 21:50
    Братовчеди завинаги
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, обзор
  • 23:00
    Джудо: Голям шлем в Баку, обзор
  • 23:30
    Формула Е: Състезание в Берлин
Пълна програма
  • 21:00
    "Пазители на наследството", военна драма, САЩ, 2013; реж. Джордж Клуни, с Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, [12+]
  • 23:00
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Claude
  • 22:35
    Trulli Tales
  • 23:10
    PJ Masks
  • 23:41
    PJ Masks
Пълна програма
  • 21:50
    Братовчеди завинаги
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 22:00
    Смъртоносни спомени: Епизод 4
  • 23:00
    Американски кошмар: Телефонният секретар
Пълна програма
  • 21:50
    Enfusion Reality: Episode 8
  • 22:45
    Oktagon: Episode 2
Пълна програма
  • 22:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 22:30
    Madfin Shark Series
  • 22:50
    Madfin Shark Series
  • 23:15
    Sasquatch Mountain Man
Пълна програма
  • 22:00
    Рицарска битка: 100-годишната война
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 19
Пълна програма
  • 22:00
    Изследовател, еп. 5
  • 23:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    "Гласът на България" - музикално шоу, с.6, първи концерт на живо
  • 22:10
    Мегахит: "Х-Мен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Брус Дейвисън и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 3, комедия, драма, Финландия, 2017
  • 22:35
    Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, драма, Финландия, 2017
  • 23:05
    Железният юмрук от Гуандун; екшън, Хонконг, 1979
Пълна програма
  • 21:35
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 1, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 22:35
    Нощна смяна; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2014
  • 23:35
    Нощна смяна; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 22:00
    Лия Ремини: Сциентологията и последиците: Златната ера
  • 23:00
    Бягство от полигамията: Присила
Пълна програма
  • 20:35
    Нищо друго освен истината
  • 22:40
    Военно наказание номер 1
Пълна програма
  • 21:20
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 22:50
    Премьера. Владимир Яглыч, Павел Деревянко, Ксения Теплова, Наталья Бардо, Анна Михайловская в комедии "Ночная смена" (18+)
Пълна програма
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 21:00
    Я тоже его люблю. Х/ф
Пълна програма
  • 22:00
    Punk'd
  • 22:30
    Lip Sync Battle
  • 23:00
    Another Period
  • 23:25
    Саут Парк
Пълна програма
  • 22:00
    Hung Voyeur Gets Love From Roomie (18+)
  • 22:10
    Slide It In Secretly (18+)
  • 22:36
    Sexy Babe Orgasms on Doctor's Cock (18+)
  • 23:00
    Payback's A Dick (18+)
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Късна емисия новини
Пълна програма
  • 22:00
    RIDERS IN THE LAND OF THE SETTING SUN
  • 23:00
    LIQUID EDGE - EP 9
Пълна програма
  • 03:40
    Thunderstrike Fight League 17, "The Night of Truth", Lublin, Poland, 25.05.2019
Пълна програма
  • 22:00
    Ideais2
  • 22:30
    Motocross Of Nations 2017
  • 23:00
    Parko's Perfect Day
  • 23:35
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 21:30
    Тайната война (Series 1): Триколката на двойния агент (Episode 4)
  • 22:25
    Денят, когато... (Series 1): De Gaulle (Episode 2)
  • 23:20
    Смъртносно разузнаване (Series 1): Джак Парсънс (Episode 5)
Пълна програма
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    William Christie conducts Lully's Armide at the Theatre des Champs-Elysees
Пълна програма
  • 21:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, директно
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA International - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия, директно
  • 22:55
    Студио "Купа на Германия", директно
  • 23:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 34-и епизод /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Смъртоносни спомени: Епизод 4
  • 23:00
    Американски кошмар: Телефонният секретар
Пълна програма
  • 20:00
    "Отмъстителите: Война без край", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 22:25
    "Чернобил І, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Йохан Ренк, с Джарeд Харис, Стелан Скарсгард, Емили Уотсън, Пол Ритър, Джеси Бъкли, [18+]
  • 23:25
    "Залезът на тамплиерите ІІ, 1 еп.", историческа драма, САЩ, 2019; реж. Рик Джейкъбсън, със Саймън Мерълс, Том Кълън, Джим Картър, Падрийк Дилейни, Джулиан Овъндън, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Виктория I, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 22:10
    "Виктория I, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 22:55
    "Виктория I, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 23:40
    "Виктория I, 4 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Сандра Голдбачър, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    Денят на нестинарката (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Златната ябълка (образователен филм за селски туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:05
    Прасето Пепа
  • 22:10
    Прасето Пепа
  • 22:20
    Кафенето на Масленка
  • 22:50
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 22:00
    Вълците на Берлин, сезон 1, еп. 1, Германия, 2009
  • 23:30
    Кръгът Блечли, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2012
Пълна програма
  • 22:00
    Добро поведение Криминален, Драма, Мистерия САЩ 2016
  • 22:50
    Добро поведение Криминален, Драма, Мистерия САЩ 2016
  • 23:35
    Терористът сред нас Комедия САЩ 2008
Пълна програма
  • 22:00
    Подземен свят: Кървави войни Екшън, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2016
  • 23:30
    Писател в сянка Мистерия, Трилър Франция, Германия, Великобритания 2010
Пълна програма
  • 22:00
    Истина и последици Екшън, Криминален, Драма, Романтичен, Трилър САЩ 1997
  • 23:45
    Девствена територия Приключенски, Романтичен САЩ 2006
Пълна програма
  • 19:00
    Live SLS World Tour: London
  • 23:30
    Freeride World Tour 2019
Пълна програма
  • 22:00
    Извън играта
  • 22:45
    Джак Казиното игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Джордж Хикенлуупър, в ролите: Кевин Спейси, Джон Ловиц, Бари Пепър и др. (14)
Пълна програма
  • 20:45
    Шивачки игрален филм /2007 г./, режисьор Людмил Тодоров, в ролите: Александра Сърчаджиева, Виолета Марковска, Елен Колева и др.
  • 22:10
    И в Рая има Ад документален филм /България, 2007 г./, сценарист и режисьор Атанас Киряков
  • 23:40
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за голямата награда на Франция
  • 22:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Франция
Пълна програма
  • 22:00
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Стивънич Били Джо Сандерс срещу Шефат Исуфи
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Италианска Серия А
  • 23:30
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 21:50
    Футбол: Барса ТВ "Ето'о" първа част , документален филм
  • 22:50
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Чикаго Файър - Ню Йорк Сити ФК
Пълна програма
  • 21:40
    "4 месеца, 3 седмици и 2 дни" (2007г.), Румъния, Киносалон БСТВ
  • 23:35
    Новини - централна емисия (п)
Пълна програма
  • 21:00
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 22:20
    "ТЫ НЕ ПОВЕРИШЬ!"
  • 23:25
    "МЕЖДУНАРОДНАЯ ПИЛОРАМА" с Тиграном Кеосаяном.
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 22:10
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 6
Viasat Nature 22:20
Големи зверове: Последният гигант, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 22:30
"Бруклин 99" /п./ - сериал, еп.1, 2
AXN White 22:55
Роки и ченгето; сезон 1, епизод 5, екшън, комедия, Германия, 2019
Fox Life 22:55
Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 3

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:10
Спорт
НТВ Сериал 23:00
ПРОВИНЦИАЛ серия 4
Eurosport 23:00
Конен спорт: Мастърс в Париж, директно
Eurosport HD 23:00
Конен спорт: Мастърс в Париж, директно

Всички предавания

Филми

Telekabel 22:15
Непредвидени събития- игрален филм
БНТ 22:25
Студио "Х": Ченгета 2 тв филм /2 епизод/ (14)
Bulgaria ON AIR 22:30
Цареубиец- исторически, драма, Русия, 1991 г; режисьор: Карен Шахназаров; в ролите: Олег Янковский, Малкълм Макдауъл, Армен Джигарханян
BNT 3 22:45
Код 202 сериен филм /6 епизод/ (12)
FilmBox Basic 22:50
Добро поведение Криминален, Драма, Мистерия САЩ 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}