ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:15
    11 септември - героите от 88-ия етаж документален филм /п/(14)
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 06:00
    Неделно евангелие
Пълна програма
  • 03:15
    "Стрелата" - сериал, еп.12
  • 04:15
    "Шон от мъртвите" - хорър, комедия (Великобритания, Франция, 2004), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Кейт Ашфийлд, Луси Дейвис и др. [16+]
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Рескю Ботс" /п./ - сериал, с.2 еп.17, 18
  • 07:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.19, 20
Пълна програма
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
  • 11:00
    "Отряд на честта" - военен филм с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др.
Пълна програма
  • 02:30
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 03:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 16:45
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап, директно
Пълна програма
  • 03:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 03:30
    Мотоциклетизъм: Британски Супербайк шампионат в Брендс Хеч, второ състезание
  • 04:00
    Стрелба с лък: Световно първенство в Холандия, компаунд
  • 05:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, седми етап
Пълна програма
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 04:40
    Strongman Champions League
  • 05:30
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Шалке 04 - Вердер, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 03:20
Заразата - четвърти сезон, еп. 7
Viasat Nature 03:25
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
Viasat Explorer 03:25
Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 1
AXN White 03:30
Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Fox Crime 03:30
Инстинкт - втори сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

БНТ 03:20
Арена Спорт /п/
Eurosport 2 03:30
Биатлон: Световно първенство в Антхолц, преследване, мъже
MAX Sport 1 03:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
AXN Black 03:40
Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
BNT 3 03:50
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 03:45
"Да напуснеш Лас Вегас" - романтичен, драма (САЩ, 1995), режисьор Майк Фигис, в ролите: Никълъс Кейдж, Елизабет Шу, Валерия Голино, Зандър Бъркли, Емили Проктър, Стивън Уебър, Дани Хюстън и др. [16+]
Хоби ТВ 04:00
Риболовен филм – тв поредица
bTV Action 04:00
"Монк" - сериал, с.3 еп.9
ORT 04:05
"Тригер". Сериен филм
FilmBox Basic 04:15
На юг от Рая, на запад от Ада Драма, Уестърн САЩ 2000

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}