ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:10
    Гаражи - Злато
  • 19:40
    Блох обяснява - автожурнал
  • 20:00
    Единичен тест
  • 20:10
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Дантела, възстановки на стари рамки, орхидеи, оси за колела
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Издирване на съкровището на Форест Фен
  • 21:00
    Голи и уплашени: Епизод 15
  • 22:00
    Строителство в Аляска: Ентусиазирано начало на строителния сезон
Пълна програма
  • 19:30
    Какво се случи след това?: Епизод 1
  • 19:55
    Какво се случи след това?: Епизод 2
  • 20:20
    Как са го направили?: Салата/Въже/Инсулин
  • 20:45
    Как се прави...: Грис/Снегорини/Гребни лодки/Фиброцимент
Пълна програма
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 1
  • 20:25
    Големият див север, сезон 1, еп. 6
  • 21:10
    Чудовищни шарани, сезон 3, еп. 1
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 18:40
    Как Пътят на коприната създаде света, сезон 1, еп. 1
  • 19:45
    "Проект ""Нацизъм""", сезон 1, еп. 6
  • 20:50
    Машините на войната, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 19:35
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
  • 20:00
    Изковани в огъня: Представяме ви: Най-великите шампиони
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Приключения за максимална печалба
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
Пълна програма
  • 19:10
    Осиротели обитатели на дивата природа, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 2
  • 20:40
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 3
  • 21:10
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 7
  • 20:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 8
  • 21:00
    Морски вълци, еп. 10
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 2
Пълна програма
  • 18:50
    Ловците на Африка, еп. 3
  • 19:45
    Гадни животни, еп. 1
  • 20:40
    Най-смъртоносните в Африка: Компилации, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
Пълна програма
  • 19:30
    WWF - Хората и парковете
  • 20:00
    Вива история - Битката при Върбишкия проход
  • 20:30
    Картините говорят повече от думи
  • 21:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 20:00
Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 11
Viasat Explorer 19:40
Строеж на гиганти, сезон 2, еп. 6
EPIC Drama 19:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 7, Канада, 2018
AXN White 19:55
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 16, комедия, романтичен, Турция, 2015

Всички предавания

Спорт

BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден
Eurosport 2 20:00
Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Бахрейн 2019

Всички предавания

Филми

MGM 19:40
"Близнаци" - комедия / криминален, САЩ, с Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито.
Cinemax 2 19:45
"Литъл Уудс", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Ниа Дакоста, с Теса Томпсън, Лили Джеймс, Люк Кърби, Джеймс Бадж Дейл, Ланс Редик, [12+]
Skat 19:45
Документален филм - док. поредица Дискавъри
AXN White 19:55
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 16, комедия, романтичен, Турция, 2015
HBO 2 20:00
"Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}