ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard CRO
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
  • 17:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 16:00
    Green Day: The Ride
  • 16:45
    MTV World Stage: Green Day...
  • 17:35
    MTV Asks Foo Fighters
  • 18:00
    Tori Kelly's Perfect Pop Songbook
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 17:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

National Geographic Wild 16:15
Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 19
Fox Channel 16:15
От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 14
e-kids 16:15
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Viasat Nature 16:20
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 11
Viasat Explorer 16:25
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Film Plus 16:20
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
MAX Sport 2 17:00
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Sky Sports 17:00
Жилет футбол
Film Plus HD 17:30
Тенис: Наоми Осака - Каролина Плишкова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
BNT 3 17:30
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 16:15
"Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
BNT2 16:25
Джунглата разказва детски куклен тв сериал
BiT 16:30
Документален филм
БНТ 16:30
Дързост и красота тв филм /4029 епизод/
Bulgaria ON AIR 16:30
Доктор Х - сериал, драма

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}