ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 07:00
    Valentine's Day! In Love With...
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Valentine's Day! In Love With...
  • 12:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 08:00
Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 17
bTV Action 08:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 21
bTV Cinema 08:00
"Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.3
bTV Comedy 08:00
"Шегаджии" - сериал, с.3
bTV Lady 08:00
"Не ме оставяй" - сериал

Всички предавания

Спорт

MTV 08:00
Зона за приятели
Ring.BG 08:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Реал М
Mtel Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Diema Sport 08:00
Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, четвърти финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Бърнли - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

TVT 08:00
Стъпки в Стария град (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Diema Family 08:00
"Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
Vivacom Arena 08:00
Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
EPIC Drama 08:05
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 9, САЩ, военен, 2014
AXN 08:10
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}