ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен слот с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • Сега
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
  • Сега
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
Пълна програма
  • Сега
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • Сега
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 08:25
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 09:25
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 10:25
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • Сега
    На гости на парка Крюгер: Епизод 1
  • 08:15
    На гости на парка Крюгер: Епизод 2
  • 09:10
    На гости на парка Крюгер: Епизод 3
  • 10:05
    На гости на парка Крюгер: Епизод 4
Пълна програма
  • Сега
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервюта на "Неделник"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • Сега
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
  • 07:55
    Казаков Великият документален филм
  • 08:20
    Златни ръце /БНТ 2 Русе/п/
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • Сега
    New Looney Tunes - Elements
  • 07:45
    New Looney Tunes - Elements
  • 07:55
    The HAPPOS Family
  • 08:00
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • Сега
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - сериал, с.2 еп.23, 24
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.7 еп.3
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.4
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.11
Пълна програма
  • Сега
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.5 - 7
  • 09:00
    "Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
  • 11:30
    Телепазар
  • 11:45
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.8, 9
Пълна програма
  • Сега
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Барби: Страната на сънищата: Празник на смеха" - анимация
  • 09:00
    "Домашен арест" - сериал, с.2 еп.13, 14
  • 10:00
    "Неправна кантора" - комедия (Италия, 2013), режисьор Умберто Ричони Картени, в ролите: Фабио Воло, Зои Феликс, Енио Фантастикини, Никола Ночела и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.9
Пълна програма
  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 07:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 08:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 08:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • Сега
    "48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
  • 08:35
    "Хлапе като Джейк", драма, САЩ, 2018; реж. Сайлас Хауърд, с Клеър Дейнс, Джим Парсънс, Октавия Спенсър, Прийанка Чопра, Ан Дауд, [12+]
  • 10:05
    "Тед - покажи ми любов", биографична драма, Швеция, 2018; реж. Ханес Холм, с Адам Полсон, Петер Вийтанен, Хапи Янкел, Йонас Карлсон, Йохан Хеденберг, [12+]
  • 12:05
    "Октав", драма, Румъния, 2017; реж. Серж Йоан Селебидачи, с Марсел Юрес, Виктор Ребенджюк, Анди Васлуиану, Лиа Бугнар, Йоан Андрей Йонеску, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Пътуване за двама", драма, Австрия, 2018; реж. Лудвиг Вюст, с Клаудия Мартини, Лудвиг Вюст, [12+]
  • 08:45
    "Северно сияние", комедийна драма, Унгария, 2017; реж. Марта Месарош, с Мари Тьорьочик, Илдико Тот, Франциска Тьорьочик, Антонио де Ла Торе, Якоб Ладани, [15+]
  • 10:30
    "Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
  • 12:05
    "Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • Сега
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
  • 09:10
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 1 /п/
  • 10:00
    "Последен изход" - сериал /п/
Пълна програма
  • Сега
    Да продадеш колата си: Фолксваген Т2
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 12
  • 09:00
    Как се прави...: Макари за въдици/ Миниатюрни къщи/ Миксери
Пълна програма
  • Сега
    Какво се случи след това?: Епизод 15
  • 07:50
    Какво се случи след това?: Епизод 16
  • 08:14
    Оръжията на бъдещето: Огнева мощ
  • 09:02
    Невидими светове: Във въздуха
Пълна програма
  • Сега
    Домът на Рейвън
  • 08:00
    Домът на Рейвън
  • 08:30
    Домът на Рейвън
  • 09:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • Сега
    "Изглежда супер"
  • 08:00
    "Направи ме супергерой"
  • 08:30
    "За ума"
  • 08:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • Сега
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Честно казано - с Люба Кулезич
Пълна програма
  • Сега
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
Пълна програма
  • Сега
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 08:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 09:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 09:30
    Куриози
Пълна програма
  • Сега
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Полинано А Маре
  • 08:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 08:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 09:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
Пълна програма
  • Сега
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 4
  • 08:05
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 12
  • 08:30
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 13
  • 08:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 12
Пълна програма
  • Сега
    Strongman Champions League
  • 07:50
    Pro Bull Riders
  • 08:40
    Action Sports World
  • 09:30
    World Of X Games
Пълна програма
  • Сега
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на къщи (Series 67): Къща за тризнаци (Episode 8)
  • 07:50
    Щастлив живот в малка къща (Series 4): Занаятчийски постижения (Episode 9)
  • 08:15
    Щастлив живот в малка къща (Series 4): Малко пространство, нарастващо семейство (Episode 10)
  • 08:40
    Ловци на острови (Series 1): На пазар за остров (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 23
  • 07:45
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 12
  • 08:40
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 5
  • 09:05
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 4
  • 07:55
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 3
  • 09:10
    Глейдс - втори сезон, еп. 13
  • 10:10
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • Сега
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
  • 09:00
    "Спийд рейсър", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Лари Уашовски, Анди Уашовски, с Емил Хърш, Кристина Ричи, Сюзан Сарандън, Матю Фокс, Джон Гудман, [12+]
  • 11:10
    "В кадър ХVI, 24 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 11:40
    "Звездата", анимация, САЩ, 2017; реж. Тимъти Рекарт, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    Забранена история, сезон 4, еп. 6
  • 08:05
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 2
  • 09:00
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 3
  • 10:00
    Първите хора, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 08:10
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 09:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
Пълна програма
  • Сега
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 28 еп.
  • 08:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 13 еп.
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 08:00
    "Кит и Кейт"
  • 08:05
    "Мончичи"
  • 08:30
    "Бери и Доли"
Пълна програма
  • Сега
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Вечните песни" /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 08:30
    "Истории на ужаса" - комедия / ужаси с Винсънт Прайс, Маги Пиърс.
  • 09:55
    "Госпожица Юлия" - драма със Сафрон Бъроуз, Кенет Брана.
  • 11:35
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
Пълна програма
  • Сега
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
  • 09:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • Сега
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Craig David Live @ V Festival 2017
  • 12:20
    Clean Bandit Live @ V Festival...
Пълна програма
  • Сега
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • Сега
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 08:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 5
  • 09:00
    Дневници на бедствията 2016
  • 10:00
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Без закони, еп. 8
  • 08:00
    Плаване по Юкон, еп. 8
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 4
  • 10:00
    Изумителната планета: Свят от лава, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Династията на делфините, еп. 1
  • 08:15
    Слонът: Царят на Калахари, еп. 1
  • 09:05
    Невероятният д-р Пол, еп. 20
  • 09:50
    Юконски ветеринар, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Лион - Нант, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    "Днес е 11 юни. Денят започва"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • Сега
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 08:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:45
    "По средата" - сериал
  • 10:35
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • Сега
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Сериал: "Красив живот"
  • 08:00
    Вести
  • 09:00
    Игрален филм
  • 12:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • Сега
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • Сега
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • Сега
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
  • 08:30
    Гинес ръгби
Пълна програма
  • Сега
    Ranger Rob
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:25
    Caillou
Пълна програма
  • Сега
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Исторически календар
  • 08:15
    Пътуване във времето - игрален филм
Пълна програма
  • Сега
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • Сега
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Секси или традиционно
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Полин
  • 09:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Бети Джо
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джеймс Кей
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света (Series 93): Модерен или мексикански стил в Сан Мигел (Episode 1)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Към Барселона (Episode 2)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 12 (Episode 12)
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 8): Шанхай (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света (Series 93): Модерен или мексикански стил в Сан Мигел (Episode 1)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Към Барселона (Episode 2)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 12 (Episode 12)
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 8): Шанхай (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    Крамър срещу Крамър, САЩ, драма, 1979
  • 08:10
    Събудих се на 30, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
  • 09:45
    Аз, ти и Дюпри, САЩ, комедия/романтичен, 2006
  • 11:30
    Ваканция по двойки, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2017
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Дългите уикенди на Рик Стайн, еп. 5
  • 08:05
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 8
  • 08:35
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 9
  • 09:05
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • Сега
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • Сега
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
  • 08:00
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 09:35
    Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
  • 11:05
    Голямата Плячка Екшън, Приключенски 2014
Пълна програма
  • Сега
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Макгайвър - първи сезон, еп. 1
  • 08:00
    Скорпион - първи сезон, еп. 1
  • 08:55
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 2
  • 09:50
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 22
Пълна програма
  • Сега
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • Сега
    MODEL TALKS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Дог и Бет: на лов" - 12 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 6 и 7 еп.
  • 08:40
    "Майстори на сделките" - 21 еп.
  • 09:30
    "Кеш и Кари" - 6 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • Сега
    Планета охотника
  • 08:05
    Мой мир - рыбалка
  • 08:35
    Практическая школа нахлыста
  • 09:00
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • Сега
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 9
  • 08:50
    "МВП: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
  • 11:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4
  • 12:00
    "Хотел Трансилвания" - анимационен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    Animal Cops Phoenix: A Tale Of Three Tails
  • 07:45
    Extreme Engineering: CityCenter, Las Vegas
  • 08:30
    Finding Bigfoot: Peeping Bigfoot
  • 09:15
    Cake Boss: Hocus Pocus
Пълна програма
  • Сега
    Кухнята (Series 8): Зимно бягство (Episode 10)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 17): Лесни ястия за Деня на благодарността (Episode 7)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 17): Закуска, обяд, вечеря (Episode 8)
  • 08:30
    Режи! (Series 27): Момчетата и беконът (Episode 13)
Пълна програма
  • Сега
    Нела, Принцесата-рицар
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:25
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • Сега
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 08:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 09:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 09:30
    Куриози
Пълна програма
  • Сега
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
  • 09:00
    "Спийд рейсър", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Лари Уашовски, Анди Уашовски, с Емил Хърш, Кристина Ричи, Сюзан Сарандън, Матю Фокс, Джон Гудман, [12+]
  • 11:10
    "В кадър ХVI, 24 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 11:40
    "Звездата", анимация, САЩ, 2017; реж. Тимъти Рекарт, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • Сега
    PJ Masks
  • 07:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 08:00
    Muppet Babies
  • 08:20
    Paprika
Пълна програма
  • Сега
    Нела, Принцесата-рицар
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:25
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • Сега
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    Почти ми се размина: Изоставяне
  • 07:55
    Почти ми се размина: Караоке
  • 08:50
    Детектив Убийство: Труп в килим
  • 09:45
    Детектив Убийство: Свещен ужас
Пълна програма
  • Сега
    Clubland: FC Porto
  • 08:05
    Top 11: UK
  • 08:35
    Football Stars: Sam Allardyce
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: LeBron James
Пълна програма
  • Сега
    Big Water Adventure
  • 07:50
    Big Water Adventure
  • 08:15
    Pro Team Journal
  • 08:35
    Pro Team Journal
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 08:10
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 09:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
Пълна програма
  • Сега
    Плаване по Юкон, еп. 8
  • 08:00
    Летището в Дубай, еп. 4
  • 09:00
    Изумителната планета: Свят от лава, еп. 1
  • 10:00
    Династията на Северна Корея отблизо, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 10:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2010
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • Сега
    Първите 48 часа: Смъртоносен спор/Сърце до сърце
  • 08:05
    Първите 48 часа: Епизод 17
  • 08:50
    Ловец на убийства: Куршум с моето име
  • 09:35
    Ловец на убийства: Бруто тонаж
Пълна програма
  • Сега
    Клифи
  • 09:00
    Зерофилия
  • 10:50
    Пустош
  • 13:00
    Лудите дяволи
Пълна програма
  • Сега
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • Сега
    Poker Face (18+)
  • 07:50
    Yeehaw My Asshole (18+)
  • 08:14
    Personal Trainer In Wild Taxi Fuck (18+)
  • 08:34
    A-Mature Magic (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Реал /М/ - Райо Валекано (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
Пълна програма
  • Сега
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 08:00
    Ultimate Taekwondo
  • 08:20
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Sunday Morning Session
Пълна програма
  • Сега
    The Inertia
  • 08:00
    Occ-Cast
  • 08:35
    Occ-Cast
  • 09:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • Сега
    Ветеринар на хълма (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 07:50
    Бебета в зоопарка (Series 7): 703 (Episode 3)
  • 08:15
    Бебета в зоопарка (Series 7): 704 (Episode 4)
  • 08:45
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 109 (Episode 9)
Пълна програма
  • Сега
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • Сега
    InterMezzo
  • 09:30
    Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
  • 11:50
    The Tatarstan Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
  • 13:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 08:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Рига, Латвия /п/
  • 11:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 30-и епизод /п/
  • 12:00
    "Сезонът на Черно море", обзорно предаване /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Най - добрият вратар в Ла Лига" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Барселона - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уимбълдън - Милуол, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Нюпорт Каунти - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 12:00
    Футбол: Бристъл Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • Сега
    Почти ми се размина: Изоставяне
  • 07:55
    Почти ми се размина: Караоке
  • 08:50
    Детектив Убийство: Труп в килим
  • 09:45
    Детектив Убийство: Свещен ужас
Пълна програма
  • Сега
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
  • 09:05
    "Дневниците от Осло", документален, Израел, 2017; реж. Мор Луши, Даниъл Сиван, [15+]
  • 10:50
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, със Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
  • 12:15
    "Как да преуспееш в Америка I, 7 еп.", комедия, САЩ, 2010; реж. Джулиън Фарино, с Брайън Грийнбърг, Виктор Расък, Луис Гузман, Лейк Бел, Скот Мескюди, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
  • 08:50
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 10:50
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
  • 12:50
    "Сексът и градът ІІІ, 9 еп. - Както дошло, така и отишло", комедия, САЩ, 2000; реж. Чарлз МакДугъл, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:20
    Пес Патрул
  • 08:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • Сега
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 08:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 08:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 09:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • Сега
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 08:05
    Регина Семеен Исландия, Канада, Норвегия, Германия 2001
  • 09:35
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
  • 11:00
    Господин Пеликан Семеен Финландия 2001
Пълна програма
  • Сега
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 08:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
  • 09:45
    Смотанякът Макс Комедия, Семеен Дания 2008
  • 11:25
    Хърби Хенкок: Възможности Документален, Музикален САЩ 2006
Пълна програма
  • Сега
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
  • 08:20
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 09:40
    Сниф и летящия фантом Семеен Холандия 2008
  • 11:15
    Променливи басни: Костенурка срещу заек Анимация САЩ 2008
Пълна програма
  • Сега
    Night Catches Us
  • 08:30
    The Fuzz
  • 10:00
    Close Up
  • 10:30
    Close Up
Пълна програма
  • Сега
    Freeride World Tour 2019
  • 08:00
    Gearing Up
  • 09:00
    The Outdoor Sports Show S18
  • 10:00
    Action Sports World S19
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Италия - Испания - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
  • 07:50
    Аз съм…
  • 08:00
    Световна купа по модерен петобой репортаж от Прага
  • 08:30
    Последните жители на Аляска документален филм /5 епизод/
Пълна програма
  • Сега
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Австралия
  • 10:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 10:30
    Студио "Волейбол"
Пълна програма
  • Сега
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 08:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 09:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 11:00
    Тенис: ATP 500 Хале
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Сасуоло
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Рома
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - Милан
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Фрозиноне
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Леванте
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Уеска
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Майорка - Албасете, първи плейоф за участие в Ла Лига
Пълна програма
  • Сега
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    ТВ пазар
  • 09:15
    "България се събужда" (продьлжение)
  • 10:30
    Новини
Пълна програма

Сериали

Fox Life 07:45
Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 12
Diema 07:50
"Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
VOX 07:50
"CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
Fox Crime 07:55
Убийства в Рая - шести сезон, еп. 3
Хоби ТВ 08:00
С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 28 еп.

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от Прага
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Уимбълдън - Милуол, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Eurosport 08:00
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Eurosport HD 08:00
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 08:00
Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - четвъртфинали (WTA International - повторение)

Всички предавания

Филми

BNT2 07:55
Казаков Великият документален филм
Agro TV 08:00
Документален филм - повторение
bTV Action 08:00
"Монк" - сериал, с.7 еп.3
bTV Comedy 08:00
"Барби: Страната на сънищата: Празник на смеха" - анимация
Sky Sports 08:00
Приключенски спортове

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}