ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:25
    Евровизия 2018 /клипове/
  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" /п/
Пълна програма
  • Сега
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 107
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп. 60
Пълна програма
  • Сега
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • Сега
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • Сега
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2010
  • 12:45
    Възприятия; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 13:40
    Морски детективи; сезон 11, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 14:40
    Морски детективи; сезон 11, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • Сега
    Как живеят ветеринарите: Сватбени изненади
  • 12:50
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Извън себе си
  • 13:45
    Кучета 101: Мопс, ваймарски птичар, малтийска болонка, мекокосмест пшеничен териер, акита
  • 14:40
    Северна Америка: Научи се от малък или умри
Пълна програма
  • Сега
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "Неделник" с Волен Сидеров" - публицистично предаване,
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "По стъпките на безсмъртието" - документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
Пълна програма
  • Сега
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • Сега
    По света и у нас
  • 12:30
    Хайка за вълци сериен тв филм /4 епизод/
  • 13:30
    Пътеводител БГ /избрано/
  • 14:00
    Денят започва с Култура
Пълна програма
  • Сега
    По света и у нас
  • 12:30
    Малки истории /п/
  • 13:30
    Дивишка не танцува сама тв новела на Евровизия /п/
  • 13:45
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • Сега
    The Mr. Bean Animated Series
  • 12:30
    The Mr. Bean Animated Series
  • 12:50
    Bunnicula
  • 13:00
    Bunnicula
Пълна програма
  • Сега
    "Стрелата"- сериал, с. 5, еп. 14
  • 13:00
    "Опасна зависимост" -трилър (Канада, 2016), режисьор - Моника Мичел, актьори - Андреа Боуен, Скот Листър, Чела Хорсдал, Морган Тейлър Кембъл и др.
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп.22
  • 16:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.2, еп.1
Пълна програма
  • Сега
    "Революция Z" - сериал, с.2, еп.5
  • 12:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.9
  • 13:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.13
  • 14:45
    "Смъртоносна женитба" - драма, трилър (2016), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Шена Гримес, Кристофър Ръсел, Саманта Ферис и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи" - сериал
  • 14:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:15
    MasterChef - кулинарно шоу
  • 15:45
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • Сега
    Малки Титани: В готовност
  • 12:33
    Малки Титани: В готовност
  • 12:50
    Малки Титани: В готовност
  • 12:59
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • Сега
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 13:00
    "Лудостта на крал Джордж", драма, Великобритания, 1994; реж. Никълъс Хитнър, с Найджъл Хоуторн, Хелън Мирън, Йън Холм, Рупърт Евърет, Рупърт Грейвс, [12+]
  • 14:55
    "Малки жени I, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]
  • 16:00
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Не говори с Айрин", комедия, Канада, 2017; реж. Пат Милс, с Мишел МакЛаод, Джина Дейвис, Брус Грей, Анастейша Филипс, Скот Томпсън, [12+]
  • 13:40
    "Слънце в полунощ", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Кирстен Картю, с Девъри Джейкъбс, Дуейн Хауърд, Марк Андерако, Сара Джеръм, Уилям Грийнланд, [12+]
  • 15:15
    "Град Лондон", драма - мистерия, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
  • 16:45
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
Пълна програма
  • Сега
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Черешката на тортата" - предаване, сезон 6
Пълна програма
  • Сега
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19 /п/
  • 13:00
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Досиетата "Грим" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 15:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • Сега
    Да продадеш колата си: Land Rover IIA от 1965
  • 13:00
    Оцеляване на предела: Сахара - втора част
  • 14:00
    Империята на трошките: За теб боклук, за мен танк
  • 15:00
    Империята на трошките: Направи джип, потроши кола
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на митове: Нощ на ужасите
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 13:26
    Фабрика за храна: САЩ: Разточително
  • 13:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Мисли ли океанът?
Пълна програма
  • Сега
    Ducktales S1
  • 12:30
    Аз съм по средата
  • 13:00
    Групата на Алекс
  • 13:30
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • Сега
    "Марви Хамър"
  • 12:30
    "Марви Хамър"
  • 13:00
    "Удивителни създания"
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • Сега
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Приключенията на Моби Дик - аним. филм
Пълна програма
  • Сега
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 27 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 56 еп. - Сериал
Пълна програма
  • Сега
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
  • 13:15
    Екология
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: Световно първенство, ден 3, директно
  • 15:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
  • 16:30
    Снукър: Световно първенство, ден 3, директно
  • 19:30
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, шести етап
  • 14:00
    Лека атлетика: Лондонски маратон
  • 15:30
    Футбол: MLS, Сиатъл - Минесота
Пълна програма
  • Сега
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 6
  • 12:45
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 5
  • 13:05
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 6
  • 13:30
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Dumball: Idiots In India
  • 12:30
    Monster Jam
  • 13:25
    Fantasy Factory Season 3
  • 13:50
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • Сега
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Мега бърлоги
  • 13:30
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • Сега
    Танцовата битка - игрален филм
  • 14:15
    Поднови или продай - риалити, еп. 43
  • 14:40
    Поднови или продай - риалити, еп. 44
  • 15:10
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 15
  • 13:20
    Алмен - първи сезон, еп. 2
  • 15:15
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 1
  • 16:10
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    "Всички на сърф", анимация, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
  • 12:30
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 14:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 16:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 3
  • 13:30
    Войната на асовете, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Войната на асовете, сезон 1, еп. 2
  • 15:20
    Забранена история, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Спецове в заложната къща: Свръхмодерни залози
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Великият Скот!
  • 13:05
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мащабна акция в Мексико
Пълна програма
  • Сега
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 43 еп. /п/
  • 12:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 7 еп.
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 14:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 10 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Осуалд"
  • 12:50
    "Пингу"
  • 13:00
    "Герои на града"
  • 13:25
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • Сега
    Време, календар, хороскоп
  • 12:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:15
    "Холивуд"/п/
Пълна програма
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
  • 13:25
    "Кънки с остър връх" - драма / романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
  • 15:05
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
  • 15:35
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
Пълна програма
  • Сега
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 12:30
    TCR UK HIGHLIGHTS
  • 13:00
    MOBIL 1 THE GRID
  • 13:30
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
Пълна програма
  • Сега
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Труден живот
Пълна програма
  • Сега
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Hot Right Now!
  • 14:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 16:00
    Justin Timberlake Vs The World!
Пълна програма
  • Сега
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • Сега
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 1
  • 12:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 1
  • 13:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 2
  • 13:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Свободен живот - втори сезон, еп. 1
  • 13:00
    С последни сили, еп. 3
  • 14:00
    С последни сили, еп. 4
  • 15:00
    Без закони, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Амазония, еп. 2
  • 13:00
    Дивата Индонезия, еп. 1
  • 13:50
    Дивата Индонезия, еп. 2
  • 14:40
    Дивата Индонезия, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Кардиф Сити - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Лил, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Валенсия - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Бордо - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • Сега
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • Сега
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • Сега
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • Сега
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:45
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Италия, Серия А: СПАЛ - Рома
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Беневенто
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Сампдория
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Наполи
Пълна програма
  • Сега
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    "За най-важното"
  • 12:45
    "Културният отдих"
  • 13:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 14:00
    Вести
Пълна програма
  • Сега
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • Сега
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • Сега
    Класическа музика
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Алтернативи - повторение
  • 14:15
    Паралакс - повторение
Пълна програма
  • Сега
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
Пълна програма
  • Сега
    fragFINN
  • 12:30
    Lexi & Lottie - Detektive im Doppelpack
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:20
    Friends - Die Uberraschungsparty
Пълна програма
  • Сега
    Исторически календар
  • 12:30
    Концерт на Тина Търнър
  • 14:00
    Паралелни светове-фантастика,САЩ ,2015,Режисьор: Кристофър Леоне,Актьори: Джесика Рот,Марк Гапка,Ерик Джангман,Констанс Ву,Йорго Константин,Майкъл Монкс,Йън Касълбери
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • Сега
    Да претеглиш врага: Епизод 2
  • 13:00
    Моето 1500 кг семейство: Голямото разкриване
  • 14:00
    Не искам кожата ми да виси: Джена и Джули
  • 15:00
    Теглото ми ще ме убие: Битката с излишните килограми
Пълна програма
  • Сега
    Несебър - Почувствай вечността
  • 12:30
    Виж България - Мистичният храм в Добърско
  • 13:00
    Първите български столици
  • 13:30
    Скравена - езда по пътеките на историята
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 12:45
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 15:00
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, 2009
  • 16:40
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски/трилър, 2014
Пълна програма
  • Сега
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 11
  • 12:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 9
  • 13:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 13:30
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • Сега
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • Сега
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Мандарини" - драма, Естония/Грузия; режисьор: Заза Урушадзе участват: Лембит Улфсак, Елмо Нюганен, Георги Накашидзе, Миша Месхи, Райво Трас и др. /п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
Пълна програма
  • Сега
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 15
  • 12:35
    Империя - четвърти сезон, еп. 13
  • 13:30
    Макгайвър - втори сезон, еп. 4
  • 14:25
    Кости - шести сезон, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • Сега
    F-PEOPLE
  • 12:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • Сега
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • Сега
    "Съдия Джуди" - 121 и 122 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 2 еп.
  • 13:15
    "Дневниците на надзорника" - 6 еп.
  • 14:05
    "На косъм" - 18 и 19 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Централни обедни Новини
Пълна програма
  • Сега
    На рыбалку с охотой
  • 12:55
    Охота в Белоруссии
  • 13:25
    Энциклопедия охоты
  • 13:55
    Охотничья и рыболовная кухня
Пълна програма
  • Сега
    "Убийци" - екшън-комедия с уч. Аштън Къчър, Катрин Хейгъл, Том Селек, Катрийн О'Хара, Катерин Уиник, Кевин Съсман, Лиса Ан Уолтър, Каси Уилсън и др. /п/
  • 13:00
    "Малки жени" - семеен филм с уч. на Сюзан Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст, Саманта Матис, Клеър Дейнс, Гейбриъл Бърн, Крисчън Бейл, Трини Алварадо, Ерик Столц и др.
  • 15:30
    "Хитч" - романтична комедия с уч. на Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емери, Адам Аркин и др. /п/
  • 18:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • Сега
    Smash Lab: Train Crash
  • 12:45
    Kitchen Boss: Buddy's Bachelor Night
  • 13:07
    Kitchen Boss: Cooking for a Crowd
  • 13:30
    Gold Divers: Greedy People
Пълна програма
  • Сега
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: Световно първенство, ден 3, директно
  • 15:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
  • 16:30
    Снукър: Световно първенство, ден 3, директно
  • 19:30
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Пълна програма
  • Сега
    "Всички на сърф", анимация, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
  • 12:30
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 14:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 16:00
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    The Lion Guard
  • 12:30
    The Lion Guard
  • 13:00
    Sofia The First
  • 13:30
    Sofia The First
Пълна програма
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • Сега
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • Сега
    Shadow of Doubt: The Doctor Is Out
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape Underground
  • 13:45
    Web of Lies: People You May Know
  • 14:40
    Murder Comes to Town: Who's Missing Now
Пълна програма
  • Сега
    After Game: Rui Costa
  • 12:30
    Top: Social Networks
  • 12:55
    Up Close With: Primoz Kozmus
  • 13:20
    The Truth About...: One Hit Wonders
Пълна програма
  • Сега
    Sasquatch Mountain Man
  • 12:45
    Speargun Hunter
  • 13:05
    Speargun Hunter
  • 13:30
    All Angles
Пълна програма
  • Сега
    Спецове в заложната къща: Свръхмодерни залози
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Великият Скот!
  • 13:05
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мащабна акция в Мексико
Пълна програма
  • Сега
    С последни сили, еп. 3
  • 13:00
    С последни сили, еп. 4
  • 14:00
    Без закони, еп. 5
  • 15:00
    Без закони, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 107
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп. 60
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 14:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
  • Сега
    Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 31, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • Сега
    Неразрешени случаи: Задният прозорец/Воайорът
  • 13:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Най-великото добро
  • 14:00
    Първите 48 часа: Мъжка игра
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Замлъкнали любими
Пълна програма
  • Сега
    Военно наказание номер 1
  • 14:15
    Дванайсет
  • 16:10
    Примирие
  • 18:20
    Под натиск
Пълна програма
  • Сега
    Израиль за неделю
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • Сега
    "Юртата на древните българи" - документален филм /повторение/
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 13:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 1 част /на живо/
  • 13:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • Сега
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • Сега
    Stand Up Express
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
Пълна програма
  • Сега
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 12:39
    Young Lesbian's Passionate Orgasms (18+)
  • 13:01
    A Texas-Sized Massage (18+)
  • 13:23
    Free Tittie Massage (18+)
Пълна програма
  • Сега
    "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" - документален филм
  • 13:00
    Тенис: Екатерлина Макарова - Анастасия Павлюченкова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 - повторение)
  • 14:40
    Тенис: Кристина Младенович - Доминика Цибулкова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 - повторение)
  • 16:25
    Тенис: Катержина Синякова - Екатерина Макарова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Лека атлетика: Маратон на Париж репортаж
  • 13:20
    Извън играта
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /12 епизод/
Пълна програма
  • Сега
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
  • 12:35
    Агротема
  • 12:45
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • Сега
    DOGS OF PEACE
  • 13:00
    ANIMAL X - USA: DRAIN DWELLERS
  • 13:30
    ANIMAL X - MADAGASCAR: GREMLIN
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 4
Пълна програма
  • Сега
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 14:15
    Superkombat New Heroes
Пълна програма
  • Сега
    SLAM!
  • 12:30
    SLAM!
  • 13:00
    The Making of "Ultimate Wave Tahiti" 3D
  • 14:00
    Parko's Perfect Day
Пълна програма
  • Сега
    Планетата Европа (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 13:00
    Великото преселение (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 13:50
    Страна на лъвовете: Ден и нощ (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 14:45
    Дивото Борнео (Series 1): Крокодил на детската площадка (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • Сега
    Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Il Trionfo del Tempo e del Disinganno by Haendel at the Festival d'Aix-en-Provence
  • 15:48
    Myung Whun Chung conducts the Orchestre Philharmonique de Radio France: Prokofiev, Mozart, Ravel
Пълна програма
  • Сега
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 16-и епизод, повторение
  • 13:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Ливърпул, Великобритания, повторение
  • 17:00
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Царско село - Монтана, мач от Втора професионална лига, директно
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Атлетико /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Лука Пуи - Пиер-Юг Ербер (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:10
    Тенис: Роберто Баутиста Агут - Жулиен Бенето (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 18:30
    Тенис: Филип Краинович - Жил Симон (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Стоук Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Арсенал - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 31-и епизод
  • 17:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 28-и епизод
Пълна програма
  • Сега
    Сянка на съмнение: Убитият лекар
  • 12:50
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
  • 13:45
    Мрежа от лъжи: Хората, които може би познаваш
  • 14:40
    В града витае убийство: Кой е изчезнал сега?
Пълна програма
  • Сега
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Трансформърс: Последният рицар", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Майкъл Бай, с Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дъмел, Лора Хадок, Стенли Тучи, [12+]
  • 13:10
    "Без ангажименти II, 11 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майкъл Уивър, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 13:40
    "Виктория I, 5 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Сандра Голдбачър, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 14:30
    "Увлечен по Мери", драма, Великобритания, 2007; реж. Стивън Полякоф, с Маги Смит, Дейвид Уилямс, Дани Лий Уинтър, Рут Уилсън, Джема Артъртън, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Проектът Алцхаймер, 1 част: Записите по загубата на памет", документален, САЩ, 2009; реж. Ник Дуб, Шери Куксън, [12+]
  • 13:50
    "Шоуто на Джон Оливър V, 8 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 14:25
    "Съвременно семейство IX, 12 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Гейл Манкузо, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 14:50
    "Силициевата долина V, 4 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Design Genius
  • 12:30
    Design Genius
  • 12:45
    Design Genius
  • 13:00
    VIP Access
Пълна програма
  • Сега
    България. Природа (образователен филм за семеен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Черни Осъм (образователен филм за селски туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: ATP 500 Барселона 2018
  • 14:05
    Тенис: ATP 500 Барселона 2018
  • 16:10
    Тенис: ATP 500 Барселона 2018
  • 19:00
    Тенис: ATP 1000 Монте Карло 2018
Пълна програма
  • Сега
    Голф: Европейски тур
  • 12:30
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 14:30
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 16:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
Пълна програма
  • Сега
    Искрица и Сияйница
  • 12:40
    Искрица и Сияйница
  • 13:10
    Котарачетата
  • 13:15
    Котарачетата
Пълна програма
  • Сега
    Бърза обиколка
  • 12:50
    Бърза обиколка
  • 13:15
    Бърза обиколка
  • 13:40
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
Пълна програма
  • Сега
    Мускетарите, сезон 1, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 13:00
    Разследванията на Мърдок, сезон 1, еп. 12, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 13:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 14:40
    Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма, 2017
Пълна програма
  • Сега
    Синя птица
  • 12:35
    Скритата крепост
  • 14:10
    Розата на Натали
  • 15:30
    Фин
Пълна програма
  • Сега
    Диско
  • 13:10
    Рисковете на любовта
  • 14:35
    Индианецът
  • 15:55
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • Сега
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 14:05
    Точно като вкъщи Комедия Франция 2011
  • 15:35
    Магическо сребро 2: Големият студ Семеен Норвегия 2011
  • 17:00
    Коко преди Шанел Драма Франция, Белгия 2009
Пълна програма
  • Сега
    The Rage In Placid Lake
  • 13:30
    From Nowhere
  • 15:00
    Rectify
  • 15:50
    The Illustrated Family Doctor
Пълна програма

Сериали

Хоби ТВ 12:30
Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 7 еп.
bTV Cinema 12:30
"Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.9
bTV Comedy 12:30
"Щурите съседи" - сериал
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Channel 12:35
Империя - четвърти сезон, еп. 13

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 12:30
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Eurosport 2 13:00
Колоездене: Обиколка на Хърватия, шести етап
Film Plus 13:00
Тенис: Екатерлина Макарова - Анастасия Павлюченкова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier 2018 - повторение)
ТВ Европа 13:35
Спорт
Nova Sport 14:00
Футбол: Марсилия - Лил, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

HBO 12:30
"Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
HBO HD 12:30
"Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
BNT2 12:30
Хайка за вълци сериен тв филм /4 епизод/
Nova TV 12:30
"Войната на розите" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}